forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/07/2015 : 11:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uvijek se pojavi neki novi klinac koji prekine dominaciju ili netko od sadašnjih talenata toliko napreduje da se može uključiti u borbu za vrh. Đoković će vjerojatno osvojiti slijedeći US Open i već 3 GS trofeja u istoj kalendarskoj godini su vrhunski domet, više od toga se jednostavno ne može u današnjem tenisu. Ono što osvoji do kraja 2017-e će uglavnom biti to, može i nakon toga biti 1-2 trofeja ali nikako u nizu.
Dominaciju sa 32 godine nitko ne može imati u muškom tenisu, u tim godinama sve se svodi na šlepanje i pojedine bljeskove. Iako nisam sportaš znam po sebi da su mnoge stvari drugačije kada prođeš 30 godina, u 20-im godinama tijelo jednostavno puca od snage bez obzira kako si građen dok kasnije ta snaga opada.
Ne znam kako žensko tijelo funkcionira u takvim slučajevima, mislim da se ipak sporije troši nego muško kada je dovoljno imati atletsku figuru (uz znanje, naravno) poput Serene da bi dominirao u poznim godinama.
Vidjet ćemo što budućnost donosi ali sve mislim da sam prilično u pravu i da će se dogoditi već toliko puta viđen scenarij u svijetu muškog tenisa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 14/07/2015 : 13:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uvijek se pojavi neki novi klinac koji prekine dominaciju ili netko od sadašnjih talenata toliko napreduje da se može uključiti u borbu za vrh. Đoković će vjerojatno osvojiti slijedeći US Open i već 3 GS trofeja u istoj kalendarskoj godini su vrhunski domet, više od toga se jednostavno ne može u današnjem tenisu. Ono što osvoji do kraja 2017-e će uglavnom biti to, može i nakon toga biti 1-2 trofeja ali nikako u nizu.
Dominaciju sa 32 godine nitko ne može imati u muškom tenisu, u tim godinama sve se svodi na šlepanje i pojedine bljeskove. Iako nisam sportaš znam po sebi da su mnoge stvari drugačije kada prođeš 30 godina, u 20-im godinama tijelo jednostavno puca od snage bez obzira kako si građen dok kasnije ta snaga opada.
Ne znam kako žensko tijelo funkcionira u takvim slučajevima, mislim da se ipak sporije troši nego muško kada je dovoljno imati atletsku figuru (uz znanje, naravno) poput Serene da bi dominirao u poznim godinama.
Vidjet ćemo što budućnost donosi ali sve mislim da sam prilično u pravu i da će se dogoditi već toliko puta viđen scenarij u svijetu muškog tenisa.



Kad Djokovic bude imao 32 godine, znaci za neke 4 godine za koga ocekujes da ce tada biti vodec igrac sveta? Federer i Nadal ce verovatno biti u penziji, Marej ce takodje imati 32. Ne znam ko bi od ovih mladjih mogao do vrha. Jedino ako se neko novi pojavi.

Tesko je reci sta ce biti u buducnosti, ali po meni Djokovic ima potencijala da i tad bude u vrhu.

Sto se tice broja GS titula, ne verujem da ce dostici Federera.
Ja bih licno bio zadovoljan da do kraja karijere osvoji Roland Garos, Sinsinati i Olimpijadu, predje u vodjstvo u medjusobnom skoru s Federerom i Nadalom i sto je moguce duze zadrzi se na prvom mestu atp liste.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/07/2015 : 14:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Nick Kyrgios igra sve bolje i bolje, ja sam čak očekivao da će frajer eksplodirati na ovom wimbledonu, međutim jebe ga glava...
Nijemac Zverev ima 17 godina ('97. godište) i najmlađi je u top 100, a unatoč visini nije hendikepiran ko čilić
Tu je naravno i ćorić koji će najvjerojatnije biti nešto jača verzija Ferrera ili slaba verzija Nadala, s obzirom da samo sili lopticu s povremenim kvalitenim rješenjima.
Chung, Kokkinakis, Rublev... svi ti mladići bi mogli eksplodirati za godinu-dvije. Sjećam se tamo kad je Nole proigrao na viši level 2007. Kad je imao 20 godina. Osvojio masters i igrao polufinale RG-a i od tada se ne miče iz topa 3.
Uglavnom, iduća sezona je ključna za Đokovića. Ako tad ne ugrabi RG, bojim se da će biti sve teže

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/07/2015 : 14:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Za sada se nitko ne nazire od mlađih snaga ali stanje se tako brzo mijenja da već za godinu-dvije netko može iskočiti u prvi plan, ne bi bilo ni prvi ni zadnji puta. Federer više ništa ne može osvojiti, eventualno idući Wimbledon uz neku ludu igru i još luđu sreću ali pitanje da li će on više igrati do tada. Nadal možda može još osvojiti neki od naredna 2-3 Roland Garrosa ali nešto izvan toga jako teško. Murrayu se može zalomiti još poneki GS u iduće dvije godine ali ne u tolikom broju da bi napravio dominaciju. Wawrinka je igrač koji svakoga može dobiti kada ga krene, ali on već ima 30 godina tako da u budućnosti ne treba očekivati ponavljanje velikih rezultata, prekasno se ''pojavio'' da bi napravio nešto više. Puno vjerojatnija opcija je da će se pojaviti neko novo ime (ili više njih) koji će napraviti smjenu generacija, ne mora to čak ni biti igrač kalibra Federera, Đokovića i Nadala ali će biti mlađi i u tome trenutku fizički najspremniji za veliki rezultat.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/07/2015 : 10:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako posluži zdravlje bude još neki rekord.

http://sportske.jutarnji.hr/serena-usla-u-povijest/1383045/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/07/2015 : 23:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na Wimbledonu pobijedio Nadala a sada gubi od ''penzionera'' Karlovića.

http://www.hrsport.net/vijesti/487827/tenis-atp-tour/ivo-karlovic-lakocom-preko-dustina-browna-do-polufinala-turnira-u-newportu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/07/2015 : 22:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Izgubio je od 161. igrača svijeta.

http://www.hrsport.net/vijesti/487903/tenis-atp-tour/karlovic-ostao-bez-sedme-titule-ram-slavio-u-tie-breaku-treceg-seta/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/07/2015 : 02:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Eto, pobjednik Nadala izgubio od penzionera Karlovića, a penzioner ostao bez titule

Šteta.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/07/2015 : 16:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/487925/tenis-davis-cupfed-cup/hrvatska-medju-nositeljima-u-zdrijebu-kvalifikacija-za-svjetsku-skupinu-davis-cupa/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2015 : 12:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije baš idealno, Brazil na zemlji će biti vrlo opasan.

http://www.hrsport.net/vijesti/487947/tenis-davis-cupfed-cup/hrvatska-u-kvalifikacijama-za-svjetsku-skupinu-davis-cupa-gostuje-u-brazilu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/07/2015 : 14:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/390440/Teniski-senzacija-stoljeca-Ima-14-godina-a-igra-nevjerojatno.html?utm_source=clanci&utm_medium=manual2&utm_campaign=clanci_manual

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/07/2015 : 15:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mali me po frizuri donekle podsjeća na Samprasa s početka 90-ih a njega nikada nisam volio, valjda neće i po stilu igre biti slični.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 22:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nole na finalu Umaga


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2015 : 21:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nadal konačno pobijedio Fogninija (u finalu Hamburga) nakon 2 uzastopna poraza od njega ove godine.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/08/2015 : 16:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To se i očekivalo.

http://www.hrsport.net/vijesti/488636/tenis-davis-cupfed-cup/brazilci-odabrali-hrvatsku-docekati-na-zemljanoj-podlozi/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2015 : 13:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Karlović prešao 10000 aseva, a za to mu je bilo potrebno malo više od 500 mečeva (527). Jedini preko 10000 aseva u povijesti je Ivanišević sa 10183 za što mu je trebalo 897 mečava!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/08/2015 : 15:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
vrhunski,ali ni blizu osvojenih turnira ka Goran

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/08/2015 : 13:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Kyrgios: "Kokkinakis banged your girlfriend (Dona Vekic). Sorry to tell you that, mate".

Ovo je rekao Wawrinki sinoc u Montrealu kad su igrali jedan drugog. Twitter trenutno gori od reakcija. Nevjerovatno koliko jedan tip moze da bude talentovan, a istovremeno i odvratan.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/08/2015 : 13:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Koja glava

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/08/2015 : 16:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Kyrgios je definitivno izabrao krivi sport za ovakve ispade.
Potencijalno vrhunski igrac, ali kao covjek totalna sirovina. Bas me zanima kako ce publika reagirati danas (nocas) kad bude igrao s Isnerom.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/08/2015 : 22:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ipak će Kyrgios biti kažnjen, čeka se odluka o visini iznosa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/08/2015 : 23:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ipak će Kyrgios biti kažnjen, čeka se odluka o visini iznosa.



10 tisuca dolara, sitnis za njega.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/08/2015 : 18:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nishikori spucao Nadala u Montrealu, mogao bi na US Openu opet biti opasan kao prošle godine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 15/08/2015 : 21:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Moga bi,agresivan je max,nas Cilic je katastrofa,van forme,2kolo US opena i aj doma s ovakvom formom

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/08/2015 : 17:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
odigra sam na Novaka da ce dobiti veceras murraya,zadnjih 8 meceva ga je dobia

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 16/08/2015 17:20:47
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000