forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Film o BORDI - premijera 24.3.2014.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

herlock sholmes
New Member

215 Posts

Member since 17/04/2010

Posted - 12/03/2014 : 16:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send herlock sholmes a Private Message  Reply with Quote


Svi su dobrodošli...

zokalav
Senior Member



2016 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 16/03/2014 : 20:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Čestitam
živeliiiii
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 24/03/2014 : 21:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Skoro pa da nikog poznatog sa foruma nisam vidio na filmu o Bordi. Mogu samo reći žalosno. Očito nikog ne zanima domaći strip :(


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2016 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 24/03/2014 : 21:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Nikad nikog nije ni zanimao domaći strip, samo Zagor i ostali
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 24/03/2014 : 21:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zokalav

Nikad nikog nije ni zanimao domaći strip, samo Zagor i ostali




A i to što kažeš... nas koje zanima domaći strip je malo.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

herlock sholmes
New Member

215 Posts

Member since 17/04/2010

Posted - 24/03/2014 : 23:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send herlock sholmes a Private Message  Reply with Quote
Pa, bilo je i nesto stripasa.
Gospon Rudi Aljinović, gospon Željko Mišak, Željko iz "Striposa", Mesud Bužimkić, Ivan Doroghy...
Istina, više je bilo filmaša - Petar Krelja sa suprugom, Vinko Brešan, Pavao Štalter, Ištvančić, Bezinović, Mirošničenko, Bogojević, Trkulja...
Došao je i Predrag Matvejević...
S obzirom na prolom oblaka sve u svemu ok je bilo.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 25/03/2014 : 08:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by herlock sholmes

Pa, bilo je i nesto stripasa.
Gospon Rudi Aljinović, gospon Željko Mišak, Željko iz "Striposa", Mesud Bužimkić, Ivan Doroghy...
Istina, više je bilo filmaša - Petar Krelja sa suprugom, Vinko Brešan, Pavao Štalter, Ištvančić, Bezinović, Mirošničenko, Bogojević, Trkulja...
Došao je i Predrag Matvejević...
S obzirom na prolom oblaka sve u svemu ok je bilo.



Sve stoji to, ali ja govorim o ljudima sa foruma ;)
Ma kakav prolom oblaka. Ja došao 15 minuta prije 19 i nije padala kiša nego k'o da Bog pljuje po nama tak je padalo :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/03/2014 : 12:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Osvrt Maje Hrgović na doks u Novom listu:


http://www.novilist.hr/Kultura/Ostalo/Zarazna-vitalnost-crtaca-koji-je-hrvatski-strip-osovio-na-noge


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

herlock sholmes
New Member

215 Posts

Member since 17/04/2010

Posted - 28/03/2014 : 19:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send herlock sholmes a Private Message  Reply with Quote
Za one koji su propustili premijeru, film će se prikazati kao "specijalna projekcija" na Danima hrvatskog filma krajem travnja u Zagrebu. Razlog - Bordo je dobio nagradu za životno djelo "Oktavijan", koju dodjeljuje nacionalno društvo kritičara.
Točan termin javim kada saznam.

ivan
Go to Top of Page

herlock sholmes
New Member

215 Posts

Member since 17/04/2010

Posted - 12/04/2014 : 00:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send herlock sholmes a Private Message  Reply with Quote
Rijecka premijera je zakazana za cetvrtak 17.4.
Pocetak je u 20 h, a mjesto radnje - art kino "Croatia" u samom središtu grada, između autobusnog i željezničkog kolodvora.
Svi ste pozvani, ali morate ulaznice podignuti pola sata prije početka projekcije.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000