forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Najveći revolveraš western filmova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Godot
Starting Member

8 Posts

Member since 23/04/2012

Posted - 16/03/2014 : 23:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Godot a Private Message  Reply with Quote
Ne kažem da među 'špagetima' nema i poneki dobar film (uglavnom Leoneovi). Samo želim reći da to čak nije ni mitologizacija Divljeg zapada, kao kod Forda ili Hawksa, već čista mistifikacija. U usporedbi s realizmom filmova Sama Peckinpaha,koji prikazuje surovi demistificirani Zapad u "Divljoj hordi" i "Garettu i Kidu", špageti mi se čini mucho naivni.

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Godot

Clintovi filmovi nemaju veze sa stvarnošću Divljeg zapada. Osim "Nepomirljivih" iz 1992. sve ostalo mu je čista 'špageterija'. Za razliku od njega Burt Lancaster je utjelovljenje nenametljivog ali tvrdog, okorjelog zapadnjaka, pogotovo u Hustonovim "Nepomirljivima" iz 1960. i Aldrichovu "Ulzaninu prepadu" iz 1972. To što nije dobio niti jedan glas nimalo ne čudi ako se ima u vidu da je vestern s najviše bodova na imdb.com-u Leoneov "Dobar, loš, zao". Drugim riječima, 'špageterija' koja je od vesterna zadržala samo ikonografiju, pobjedila je klasični vestern.



hmmmm
a zasto toliko degradiras "špagetariju"?

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 00:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Iako mi je Clint jedan od najdražih glumaca, kad su westerni u pitanju prvo se sjetim Rio Brava, Crvene rijeke, Čovjeka koji je ubio Liberty Valanca.
Glas ide Waynu.




Baš to, da bih reč rekel.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/03/2014 : 01:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Iako mi je Clint jedan od najdražih glumaca, kad su westerni u pitanju prvo se sjetim Rio Brava, Crvene rijeke, Čovjeka koji je ubio Liberty Valanca.
Glas ide Waynu.



sjetim se i ja, al da je Wayne glavna privlačnost u filmu, nije. koliko god ovi navedeni filmovi genijalni bili, lik je oduvijek bio okružen glumcima koji su bar za klasu bolji od njega (ne da Eastwood nije bio). Walter Brennan, Dean Martin, Jimmy Stewart, Lee Marvin, Harry Carey stariji, i mlađi, Montgomery Clift...

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 17/03/2014 01:26:04
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 08:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Clint Eastwood, naravno.
Pa ljudi moji, čitate li vi uopće pitanje?! Pitanje je tko je najveći revolveraš western filmova. John Wayne, kojeg ste toliko puta spomenuli, je upotrebljavao šake koliko i vatreno oružje. U dvoboju šaka ne bih stavio ni pesos na Clinta, pojeo bi ga Wayne, ali što se tiče vatrenog oružja - pa zar se itko može dvoumiti kako bi taj dvoboj završio?! Wayneovi filmovi nam pokazuju da je riječ o iznadprosječnom, možda čak i izuzetnom revolverašu koji nakon relativno dugih okršaja uvijek pobjeđuje. Clintovi filmovu nam pokazuju da je riječ o nenadmašnom geniju pištolja. Daš mu pištolj i on je nepobjediv. Dobar loš zao, Za dolar više, Za šaku dolara, High Plains Drifter, Odmetnik Josey Wales, Blijedi jahač - Clint sve riješava u treptaju oka. Nema tu razmjene vatre, nema tu nikakve neizvjesnosti! Clint ih u sekundi sve poskida i idemo dalje. I onda vi meni da je John Wayne veći revolveraš? Nemojte me nasmijavat.
Za drugo mjesto se bore Charles Bronson i Lee van Cleef, a onda tek može doći John Wayne.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 09:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Evo tipičnih okršaja John Waynea i Clint Eastwooda.

Na prvoj snimci vidimo okršaj John Waynea sa četvoricom negativaca.
Rezime: obračun od preko 90 sekundi, hrpa ispucanih metaka, tri negativca ubio, a od četvrtog ga spasio kompanjon. Očito je riječ o odličnom revolverašu kada je 4 na 1 uspio skinuti njih troje i četvrtog raniti.

Na drugoj snimci vidimo okršaj Clint Eastwooda sa četvoricom negativaca.
Rezime: obračun od sekunde-dvije, 6 metaka ispucanih (ako se dobro sjećam jer ne mogu sad gledati video), sva četvorica mrtva. Očito je riječ o nekome tko odlične revolveraše jede za doručak.




It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 11:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ako ćemo tako, odnosno ako ćemo se držati stroge definicije revolveraša, onda su i topic i poll potpuno pogrešno postavljeni jer ni James Stewart ni Gary Cooper nisu revolveraši, već obični ljudi prisiljeni revolverima djelovati za spas zajednice.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/03/2014 : 11:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
revolveraš je svatko naoružan revolverom i sa dovoljno sposobnosti da ga vješto koristi
njihovi motivi (spas zajednice) su bitni za definiciju "revolveraša" koliko i čarape koje nose
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 11:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ako ćemo tako, odnosno ako ćemo se držati stroge definicije revolveraša, onda su i topic i poll potpuno pogrešno postavljeni jer ni James Stewart ni Gary Cooper nisu revolveraši, već obični ljudi prisiljeni revolverima djelovati za spas zajednice.





James Stewart je glumio lovce na glave i pljačkaša banaka, a Cooper plaćenika i zločince. Obojica su glumila šerife, a Cooper i rangere.
Tko kaže da njih dvojica nisu glumili revolveraše nema pojma o filmu.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 17/03/2014 12:05:43
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 12:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Brkaš babe i žabe, jer lovci na glave, pljačkaši banaka i šerifi nisu revolveraši u užem smislu, jer ako jesu onda pobijaš samog sebe jer je tu opet Wayne u prednosti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 12:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Brkaš babe i žabe, jer lovci na glave, pljačkaši banaka i šerifi nisu revolveraši u užem smislu, jer ako jesu onda pobijaš samog sebe jer je tu opet Wayne u prednosti.





Ma ne, kud bi lovci na glave i odmetnici na divljem zapadu bili revolveraši. Jako pametan zaključak.
Još samo da mi je razumjeti ovu tvoju logiku sa Wayneom. Slobodno podijeli sa nama da se nasmijemo, ovaj, hoću reći da naučimo nešto novo.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 13:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Uh jebote, ali sam te taknuo u živac!

Sve je u redu, ne pali se toliko, nitko ti neće uzeti igračke, a gadno je kad si samouvjeren do bola i uvjeren da si popio pamet svijeta, kad želiš drugima popovati a lako se navučeš na tanak led.

Ako su kako tvrdiš i šerifi i pljačkaši banaka i lovci na glave i kauboji i zapravo svi opasani revolverima ujedno i revolveraši, što slijedi iz tvog posta, Wayne je tu u prednosti jer je u najvećem broju glumio sve nevedene tipove.

Želiš da te nasmijem tj. naučim nešto novo? Pa kad navaljuješ:

Wayne je šerif ili čuvar zakona bio pitaj Boga koliko puta, prvi put u Sagebrush Trail iz 1933. pa u The Star Pecker iz 1934., u Blue Steel (1934.)... zaključno s Rooster Cogburn;

- pljačkaš banke je bio u Somewhere in Sonora (1933.);

- bandit u West of the Divide (1934.), Randy Rides Alone (1934.), Angel and the Badman (1947.), Tri kuma (1948.), The Train Robbers;

- tragač za nestalom djevojkom je u The Trail Beyond (1934.), u Neath the Arizona Skies (1934.) traga za ocem Indijanke Nine, i dakako u Tragačima;

- lovac na razbojnike je u The Lawless Frontier (1934.), The Desert Trail (1935.);

- osvetnik je u Westward Ho (1935.), King of the Pecos (1936.);

- odmetnik i bjegunac od zakona je u Poštanskoj kočiji;

- napokon klasični ostarjeli i doslovno nasmrt umorni revolveraš u Siegelovom Posljednjem hicu; - nije zaludu baš Siegel režirao posljednji Wayneov film;

Ima tu još naslova u kojima tumači nijansirane karaktere, poštene tipove koji silom prilika postaju odmetnici, ali i ovo je dovoljno.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 17/03/2014 14:14:53
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 14:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ti se toliko vrtiš u krug jer nemaš pojma što govoriš ni tvrdiš da se i sam zapetljaš.
Prvo tvrdiš da James Stewart ni Gary Cooper nisu glumili revolveraše. Ja kažem da jesu i onda to potkrijepim ulogama tih glumaca, da bi ti počeo tvrditi da lovci na glave, odmetnici i plaćenici na divljem zapadu nisu revolveraši.
Jel ti sebe uopće slušaš? Što još nećeš sve bubniti, baš me zanima.

I onda navedeš hrupu Wayneovih uloga da bi dokazao "mojom" logikom da je on veći revolveraš. Tu si se opet pogubio jer moja logika nije tko ima više uloga u western filmovima nego tko je ubitačniji sa pištoljem. Jer da je pitanje tko ima više uloga u western filmovima onda ne bi tu trebao topic nego bi king warrior otišao na wikipediu, pogledao broj westerna u kojem je svaki od ovih glumaca glumio i gotovo.
Tako da slobodno ti nabrajaj Wayneove westerne ako te to uveseljava.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 17/03/2014 14:15:46
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 14:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
I još nešto: jeftino ti je ovo preuzimanje množine "podijeli sa nama" i "da naučimo nešto novo".

Čemu se poistovjećuješ s nekakvim mnoštvom "vas", zar nisi dovoljno siguran u sebe? Nemoj tako, stani iza svog mišljenja kao pojedinac a ne kao fiktivna gomila. Ja se recimo nikad ne sklanjam iza "nama", "nas", "naših" i sve u tom smislu, jer mi to ne treba.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 14:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ti se toliko vrtiš u krug jer nemaš pojma što govoriš ni tvrdiš da se i sam zapetljaš.
Prvo tvrdiš da James Stewart ni Gary Cooper nisu glumili revolveraše. Ja kažem da jesu i onda to potkrijepim ulogama tih glumaca, da bi ti počeo tvrditi da lovci na glave, odmetnici i plaćenici na divljem zapadu nisu revolveraši.
Jel ti sebe uopće slušaš? Što još nećeš sve bubniti, baš me zanima.

I onda navedeš hrupu Wayneovih uloga da bi dokazao "mojom" logikom da je on veći revolveraš. Tu si se opet pogubio jer moja logika nije tko ima više uloga u western filmovima nego tko je ubitačniji sa pištoljem. Jer da je pitanje tko ima više uloga u western filmovima onda ne bi tu trebao topic nego bi king warrior otišao na wikipediu, pogledao broj westerna u kojem je svaki od ovih glumaca glumio i gotovo.
Tako da slobodno ti nabrajaj Wayneove westerne ako te to uveseljava.




Opet sve tendenciozno izvrćeš i namjerno zamagljuješ.

Ja kažem da šerifi, odmetnici, pljačkaši banaka, lovci na glave i plaćenici nisu revolveraši, odnosno da to nisu nužno ili u užem smislu, pa kad James Stewart ili Gary Cooper glume takve likove nisu nužno i jednoznačno samim tim i revolveraši.

OK, Wayne je arhetipski šerif iz hrpe filmova, a Eastwood markantni Bezimeni, Josey Walles i Bill Munny, ali to ne znači da je Wayne slabiji revolveraš od Eastwooda, pa makiar ti konstruirao njihov imaginarni obračun.

Jer Wayne se u djelovanju za razliku od Eastwooda vodi i time da nasilje izbjegava kad to može, pa pribjegava šakama kako kažeš. No to ne znači ili ne mora značiti da je i za dlaku slabiji revolveraš od Eastwooda.

U tom sam smislu i naveo sve Wayneove "revolveraške" uloge onako kako ih ti sve svrstavaš u iste, da bih ti pokazao da je tumačio golem broj uloga šerifa, odmetnika i pljačkaša, što su tebi po automatizmu revolveraši.

To je sve, samo se nemoj žestiti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 14:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Pišem tu odgovor, ali kako god da okrenem ne mogu izbiti iz glave da se mi tu zapravo svađamo tko je bolji revolveraš - Clint Eastwood ili John Wayne
Da mi je to netko jutros rekao da će se oko toga voditi polemike...

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 17/03/2014 : 14:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Naravno Clint Eastwood, ali samo u filmovima Sergia Leonea, van toga baš i nije toliko zanimljiv.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/03/2014 : 15:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
OK, da ne nastavljam ovu raspravu kao da smo mala djeca želim samo napomenuti tri stvari:

1) Revolveraš je onaj tko zarađuje za život upotrebom vatrenog oružja, pretežito pištolja. U tom smislu se lovci na glave, odmetnici i plaćenici mogu punim pravom nazivati revolverašima. S obzirom da su i Stewart i Cooper glumili takve likove u više filmova ne vidim zašto ne bi bili u ovom izboru (tako da odbacujem one tvoje tvrdnje da "su i topic i poll potpuno pogrešno postavljeni).

2) Što se tiče ovoga da ne mora značiti da je Wayne lošiji revolveraš... Ja sam gore u ona dva prva posta iznio svoje stajalište tako da nema smisla ponavljat se. Nije mi jasno na čemu temeljiš taj optimizam da bi Wayne izišao pobjedonosno kad pogledaš učinkovitost njihovih dvoboja, ali to je sve subjektivno pa nema veze.

3) Razumio sam ja da si počeo nabrajati sve Wayneove revolveraške uloge, ali to nema veze sa tim tko je veći revolveraš. Na kraju bi tom logikom izbacili Wayne i Eastwooda iz izbora te uvrstili likove poput Roy Rogersa i Gene Autrya :-)

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 17/03/2014 15:31:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/03/2014 : 17:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Naravno Clint Eastwood, ali samo u filmovima Sergia Leonea, van toga baš i nije toliko zanimljiv.


Jesi li gledao Unforgiven?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/03/2014 : 17:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Naravno Clint Eastwood, ali samo u filmovima Sergia Leonea, van toga baš i nije toliko zanimljiv.


Jesi li gledao Unforgiven?

Nije

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 17/03/2014 : 17:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Naravno Clint Eastwood, ali samo u filmovima Sergia Leonea, van toga baš i nije toliko zanimljiv.



meni je zanimljiv, pogotovo u filmovima koje je i režirao npr: Outlaw Josey Wales, High plains drifter i naravno Unforgiven.
a tu su i Two mules for sister Sara i Hang 'em high. to su sve dobri westerni gdje Clint nimalo ne zaostaje što se tiče prezentacije. štoviše, mislim da je čak i interesantniji u nekim od ovih filmova nego u spagettijima iako je tamo stvarno upečatljiv.

a evo i legendarnog pljuckanja

https://xilrion.deviantart.com/

Edited by - xilrion on 17/03/2014 17:57:52
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/03/2014 : 18:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Naravno Clint Eastwood, ali samo u filmovima Sergia Leonea, van toga baš i nije toliko zanimljiv.


Jesi li gledao Unforgiven?

Nije



očito nije
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 19:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Problem je ovog izbora u tome što se uspoređuju antijunaci špageti-vesterna s junacima klasičnih holivudskih vesterna, pa se priča širi i na revizionističke i postmodernističke vesterne koji su opet priča za sebe.

Klasičan vestern je žanr a špageti podžanr, i za njih vrijede različita pravila i kanoni, pa se njihovi protagonisti ne mogu uspoređivati. Na ispitima kod profesora Peterlića i Turkovića za to bi se dobile dvije ocjene manje, a možda i pad.

Jednostavno, Wayne je junak klasičnog vesterna a Eastwood antijunak špageta, revizionističkog Joseya Wellsa i postmodernističkih Nepomirljivih, i nikad se ne bi susreli u dvoboju jer je prvi moralan i stup društva, a drugi generalno shvaćeno amoralan (ali moralan u svom suženom modusu kao "dobar loš momak") i društveni otpadnik.

Da, sve one Wayneove filmove sam naveo kao ilustraciju da i on, ako prihvatimo tezu da je svaki šerif, pljačkaš itd. ujedno i revolveraš, itekako udovoljava tom kriteriju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 17/03/2014 20:56:06
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/03/2014 : 21:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dobro je Johnny ,glasovi na pollu ocigledno govore za sebe.
Pusti sada razjebanog Duke-a..Clint je Car i Najveći revolveraš western filmova.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/03/2014 : 21:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv, meni je Clint omiljeni glumac i izuzetno drag redatelj, pa neka pobijedi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/03/2014 : 21:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nemam ništa protiv, meni je Clint omiljeni glumac i izuzetno drag redatelj, pa neka pobijedi.



Zaboravio si spomeniti .."i tvoj avatar"

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000