forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHANOV UNIVERZUM: The best moments
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 18/07/2014 : 00:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne da vas opet tjeram ko bijesne kolibe.



bijesne KOLIBE

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/07/2014 : 07:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Ma mogu i kolibe.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2014 : 10:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Koje jutro...upravo sam zavrsila iznova citanu epizodu koju sam ovdje rezervirala..
Pa ima li taj Nathan epizodu kojom ne dere kozu sa sebe osjecajem samoce i ne grebe po nasoj dusi duboko se uvlaceci pod kozu svojim emocijama i nacinom na koji ih iskazuje, pritom ostajuci tako muzevan i toliko seksi...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/07/2014 : 10:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nema...
Ono za sexy deo ne bih znao :), ali odgovor na pitanje oko pateticnog pogleda na samog sebe je " nema niti jedne bez toga"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2014 : 13:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ma Nathanu treba jedna femme fatale da mu razjebe taj koncept, da covjek malo izgara, da gori ko more kad na njemu zapali se nafta..:)
Jelda?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/07/2014 : 14:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kad su u pitanju Nathan i žene to ti je Jerry nekoć davno studiozno obradio, pa evo proberi šta ti se čini od ovoga koja bi mu najbolje odgovarala. Ipak ti to iz ženskog kuta bolje znaš od nas muškadije.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37297&whichpage=12
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2014 : 17:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Odakle da ja to znam kad on ni sam ne zna..
Na tvom linku je statistika potrebna svakom muskarcu kao potvrda da je.. sjeban? Ima problem koji ne moze rijesiti?
Ono sto mu se desilo s Hadijom ne desava se svakome niti svaki dan..pa opet, i nju je prevario..Scenaristi ne znaju, nego biti muskarci i podilaziti vama, muskoj publici, pruzati vam kroz Nathana mogucnost da
se osladite i prozivite a da sami ne umocite.
Scenaristi bi trebali na razgovor kod Charlie,
Imate li neki link ili mail adresu?
Dobro psujem na talijanskom.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/07/2014 : 17:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Čarlica se zaljubila u Nathana.

Sigurno je da si u pravu što se tiče scenarista koji su, kad su u pitanju žene, potpuno dotukli Nathana svojim iživljavanjem na njemu. Nama muškima to i nije neki problem, ali iz ženske perspektive očito je to škakljiva stvar.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2014 : 22:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
- dobro, sto vam znaci ovaj smajlic?
I gdje si uspio procitati da sam .. jooj..pa nemoj me ludom pravit, jer to ti na isto dođe, sto tvrdis. Ja mozda zvucim tako? Dobro, iduci put psujem ko kocijas i budem zvucala ko drvosjeca..(nemam pojma kako zvuci drvosjeca kad gunđa na Nathana, ali dobro..) I sad vise ne znam sto je bila tema ni koje pitanje.. Uglavnom, pitao si, ja odgovorila. I onda, ili su hormoni, ili je pms, ili je zaljubljenost. Pa nek se zena nosi u razgovoru kako zna i umije.. i sad sam se probudila i imas srecu sto me veselo probudio frend pa sam dobro raspolozena, inace bih vec sad znala sto uopce govorim i kako da hrubo zvucim..tak.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/07/2014 : 23:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
E sad zvučiš ko moja žena.

Ajde, malo zezanje nikog nije ubilo. Inače baš ova epizoda o Hell's Islandu me je definitivno navukla na serijal. I potpuno sam se zaljubio..., mislim u serijal, ne u Nathana.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2014 : 23:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
kako slatko...zene govore univerzalnim jezikom.
i govore vise jezika, a jedan od njih je verbalni.


Znas o cemu sam razmisljala ponekad, dok citam Nathana..
Nathan je strip i sve se crtezom iskazuje. Kako bi bilo dobro poneke epizode pretvoriti u pisani roman.. Crteze u recenice..napetost, emocije, strah, akcija..doista mi ponekad dođe da sama to pozelim.
Naravno, to mi je palo na pamet jer, crtezi me toliko uvuku i inspiracija mi proradi i fali mi da to ozivim unutarnjim monolozima, percepcijom i zacinim socno, da gotovo mozes okusiti i osjetiti.. hm..
od jutros sam u tom nekom filmu, kao da sam doista malo..znas, ono..umjesto jutarnjeg seksa, konzumirala sam jutros Nathana..pa me drzi..
(nemam prikladnog smajlica za ovo sto sam napisala)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/07/2014 23:53:27
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 21:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hoće li taj članak ove godine?



BTW Jerry, emotivna scena 9, moj tekst, poslednja dva pasusa (posle citata sa navodnicima) nisu ispisana kosim slovima vec obicnim. Proveri, molim te

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/07/2014 21:17:47
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/07/2014 : 23:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sve je doslovno preneseno u word kako si napisao.

A što se tiče ovog lupanja šakom od stol pridružujem ti se. Dee očito ima vrlo malo vremena za sajt u posljednje vrijeme.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 23:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ima DeeCay moje puno razumevanje, tu nema priče. Nervira me samo činjenica da članak nije objavljen.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 22/07/2014 : 17:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam da se emotivni trenuci konačno nađu na sajtu...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2014 : 18:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
@ Dranky, jedan zadatak za tebe. Dakle, odlučili smo da za intrigantne scene postavimo ovu sliku. Samo onda prepravi riječi i promijeni font slova da malo bude ozbiljniji naslov. Ipak su intrige u pitanju.


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/07/2014 : 21:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ok, nema frke...ionako mi se popravkom računara izgubio šablon. Izvući ću nešto iz ove. Crvena pozadina?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/07/2014 : 23:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ova crvena pozadina je odlična.

I ajmo tko će probiti led s prvom intrigantnom scenom? Tipujem na Spacea.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/07/2014 : 08:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Tipujem da cu ja biti zadnji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 24/07/2014 : 11:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Evo da probijem taj led svojom intrigom

9. Susret Nathana i Ultra Sapiensa iz budućnosti Dare Dehnera (NN G3 "Nova budućnost") (by Space Marine)

Nalazimo se na Dakkaru prilikom ulaska u vrtlog, ožiljak u vremenu i prostoru. Prilikom prelaska važne točke te vremenske distorcije, nešto se dogodilo. Zaštitno polje brodske mikro crne rupe se mijenja i posada ga više ne može održavati stabilnim. Brod riskira da bude pojeden vlastitom crnom rupom. Vrtlog svojim gravitacijskim poljem uvlači brod u sebe i zatim se zatvara. Daro Dehner prima poruku od Exxa u kojoj mu ovaj sve objašnjava: nastajanje vrtloga, vremenskih ticala i nove budućnosti. Daro stavlja vlastiti život na kocku i na trenutak destabilizira mikro crnu rupu u nadi da će reaktivirati vremensku vremensku energiju vrtloga i uspjeti izaći iz limba. ....Sad! Crna rupa se destabilizira i Daro osjeća da je premiješten izvan stvarnosti. Našao se pred nizom prolaza, točaka koje su vremenska ticala dotakla prije nego se vrtlog zatvorio. Daro je odabrao prolaz koji ga je doveo do Nathana koji je imao raspored otvaranja prolaza. Taj fenomen se odvijao u zidu jedne skromne ulićice. Prolaz je izgledao poput fine i blještave magle što izlazi iz samoga zida. Nathan mu se divi i prisjeća se da i on ima mogućnost izbora putovanja vremenom. Također ostaje zaprepašten prizorom koji vidi, iz portala izlazi ljudska ruka. Glas unutar portala traži pomoć. Nathan silovito povlaći ruku i obojica padaju na pod. Silueta skida svemirsku masku i otkriva se Nathanu, koji iznenađeno kliče Daro Dehner! Daro mu govori da su objašnjenja složena i da njih dvojica imaju najstrašniji problem s kojim su se dva ljudska bića ikada suočila. Problem stvaranja nove budućnosti.
Zbilja, inrigantna je ova scena kada je pogledaš. Potiče na razmišljanje. Pokušajmo si iz današnje perspektive zamisliti mogučnost postojanja vremenskih prolaza i naprednijih oblika života. Kako bi onda naš svijet izgledao? Što bi se u našem životu promijenilo da se danas negdje na Zemlji otvori vremenski prolaz i iz njega iskoči 5-6 Ultra Sapiensa? Kako bi onda izgledala naša budućnost? Heh, izgleda da bi tada i mi, kao i Nathan, dobili novu budućnost. Kvragu, možda mi već živimo novu budućnost, a da toga nismo ni svijesni. Samo možda...se nešto već desilo u vremenskome slijedu i usmjerilo naš život u smjeru u kakvom ide. Samo možda...su već svi ti vremenski prolazi i oblici života postojali ili će postojati. Mislite da bulaznim? Dokažite! Dokaze za moje i vaše pretpostavke je jednostavno nemoguće naći. A budućnost je toliko krhka i nepredvidljiva da mi kao ljudska bića ne bismo smjeli ništa isključiti. Volimo misliti da smo sigurni u svojoj svakodnevnici, ali ne možemo znati što će biti sutra. Možda ugledate Tehnodroida da prelazi preko ulice. Možete li biti 100% sigurni da ga nećete ugledati? Samo kažem....ne možete ništa isključiti kada je u pitanju budućnost. Postoji dan kada će se svačiji snovi ostvariti. Zato, ako vidite tog Tehnodroida na ulici pozdravite ga i u moje ime. Pod uvjetom da vas taj Tehnodroid prvo ne napadne, naravno.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/07/2014 : 11:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
@Space, što reći nego moj veliki naklon .

Moj najpouzdaniji vojnik u ovom velikom projektu. Uvijek točan na vrijeme s tekstom s kojim uvijek pogodi bit scene.

Jedna zanimljivost: sve 3 scene koje si uzeo su iz G3 "Nova budućnost". Očito ti je ovaj gigant strašno sjeo.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/07/2014 : 18:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Pa šta je ovo, 6 dana sam na moru bez moba i ikakvih modernih pomagala i na šta nailazim na povratku? Topic pao na 3. stranicu, niti jedan tekst urađen, niti jedan post isprike bar napisan...

Ne pomažu nježne metode, sad idu gruba pomagala.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/07/2014 : 20:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Post isprike...

jedva se setim da dišem. Tesno mi do sledećeg petka

edit: nešto malo švrljuckam po forumu, ali za jače i pismenije postove jok ni minute

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 31/07/2014 20:46:41
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 31/07/2014 : 22:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause



Ne pomažu nježne metode, sad idu gruba pomagala.



Bez milosti Jerry, vadi van rezač prstiju

A onaj zločesti Dee još nije objavio najemotivnije scene

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/07/2014 : 22:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine
Bez milosti Jerry, vadi van rezač prstiju



Uh, space marine, jesi ti gledao Maratonca? Na što su sve sposobni zubari?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000