forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Raspevah se po horovima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/03/2014 : 10:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ojha društvance!

Ima već dve godine kako sam upao u "jevrejski" hor Beyachad (jevrejski je pod navodnicima jer nas od početka finansira jevrejska opština) od 10 vrhunskih pevača (da, da, i meni dobro ide)

na programu su nam, pored najlepših jevrejskih pesama, i dosta poznatih stvari poput "Here I go again" od White Snakea, klapska "Projdi vilo", crnacke pesme, "Stand by me" B.E.Kinga, "Fever" Peggy Lee, "Africa" do Totoa, narodna "Daj mi čašu rakije", "Emina", Gibonnijea "Tempera", "Hallelujah" Leonarda Cohena, "Hit the road Jack" od Ray Charlesa, pravoslavne i katoličke crkvene pesmei svašta živo za emotivni snošaj, nama za vreme proba ili ljudstvu za vreme slušanja...

Pre neki dan smo snimili CD...U iščekivanju post-produkcije, jedan član hora je postavio sirovi (neobradjeni) snimak na YT.

Devojka (Petra) koja peva solo je rasturila...

Mene ćete videti na slikama (na 0.20 sam momče u zelenoj majici) i na video isečku na 0.44

poslušajte. Nećete se pokajati, to vam garantujem


Beyachad- Hit the road Jack (Ray Charles)




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 10/01/2015 10:19:55

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/03/2014 : 10:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Po završetku CD pašće novi klipovi

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/01/2015 : 10:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Prelepa stara ruska balada
izvedeno 22.decembra prošle godine

pevači: ja i još trojica momaka


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2015 : 11:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pjeva, crta, čita Zagora...Savršen čovjek

Dobro je ovo prika, samo naprijed!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/01/2015 : 13:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hvala, mlađo! :)
Vidim da nisam precizirao ni na jednom od postova, ali u horu ja sam bas (najdublji glas koji čujete na snimcima)

Ne znam zašto je dirigent pored verzije sa čistijim zvukom (i video zapisom) stavio onu verziju gore koju guši eho efekat i još samo sa fotografijom. Hteo sam sam da isečem, obradim i uploadujem, ali me ugursuz pretekao za nekih pola sata.

Elem, evo vam snimak celog koncerta. Kvartet koji sam gore postavio možete videti (bukvalno) i čuti na 00:36:46
Ja sam drugi zdesna



Inače, ansambl Beyachad iz prvog posta se zbog bahatog ponašanja dirigenta raspao. Pesme koje su trebale na CD bih trebao početi da stavljam čim mi se bude dalo :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 10/01/2015 22:09:45
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/01/2015 : 19:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Bravo patak

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 10/01/2015 : 20:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Samo naprijed
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/01/2015 : 22:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ama, kakvi su to smajliji, spomenem li vam familiju?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2015 : 22:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Hvala, mlađo! :)
Vidim da nisam precizirao ni na jednom od postova, ali u horu ja sam bas (najdublji glas koji čujete na snimcima)

Ne znam zašto je dirigent pored verzije sa čistijim zvukom (i video zapisom) stavio onu verziju gore koju guši eho efekat i još samo sa fotografijom. Hteo sam sam da isečem, obradim i uploadujem, ali me ugursuz pretekao za nekih pola sata.

Elem, evo vam snimak celog koncerta. Kvartet koji sam gore postavio možete videti (bukvalno) i čuti na 00:36:46
Ja sam drugi zdesna



Inače, ansambl Beyachad iz prvog posta se zbog bahatog ponašanja dirigenta raspao. Pesme koje su trebale na CD bih trebao početi da stavljam čim mi se bude dalo :)



Trebao si obući Zagorovu majicu ispod sakoa

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/01/2015 : 01:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Slaba sam na te ruske balade, često poslušam ciganske..
Ovo je bilo jako lijepo poslušati..zatvorila sam oči i skoro zaspala..(ne od dosade, već opuštenosti i ugode.)
:)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/01/2015 01:19:32
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 11/01/2015 : 02:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Hvala, mlađo! :)
Vidim da nisam precizirao ni na jednom od postova, ali u horu ja sam bas (najdublji glas koji čujete na snimcima)

Ne znam zašto je dirigent pored verzije sa čistijim zvukom (i video zapisom) stavio onu verziju gore koju guši eho efekat i još samo sa fotografijom. Hteo sam sam da isečem, obradim i uploadujem, ali me ugursuz pretekao za nekih pola sata.

Elem, evo vam snimak celog koncerta. Kvartet koji sam gore postavio možete videti (bukvalno) i čuti na 00:36:46
Ja sam drugi zdesna



Inače, ansambl Beyachad iz prvog posta se zbog bahatog ponašanja dirigenta raspao. Pesme koje su trebale na CD bih trebao početi da stavljam čim mi se bude dalo :)



Trebao si obući Zagorovu majicu ispod sakoa


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/01/2015 : 11:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Trebao si obući Zagorovu majicu ispod sakoa



Vidiš, 31. dolazim sa "Jedinstvom" (hor u kojem sam već 11 godina) u Zagreb...Mogao sam samo za vas da priredim dirigentu takvu prcku za vreme nastupa

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/01/2015 : 11:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@Charlie
spasiba
Još jednom si mi potvrdila da si žena odličnog ukusa
(Mislim na ruske balade, ne na ovo pevanje...toliki egocentrik ću da ostanem samo u sebi)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 11/01/2015 11:31:41
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/01/2015 : 12:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
bravo
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2015 : 14:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by mladjo

Trebao si obući Zagorovu majicu ispod sakoa



Vidiš, 31. dolazim sa "Jedinstvom" (hor u kojem sam već 11 godina) u Zagreb...Mogao sam samo za vas da priredim dirigentu takvu prcku za vreme nastupa



Pa daj da popijemo koju

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/01/2015 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bravo Patak...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/01/2015 : 11:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by mladjo

Trebao si obući Zagorovu majicu ispod sakoa



Vidiš, 31. dolazim sa "Jedinstvom" (hor u kojem sam već 11 godina) u Zagreb...Mogao sam samo za vas da priredim dirigentu takvu prcku za vreme nastupa



Pa daj da popijemo koju


Kreni da se pripremaš. Litra žestokog svakog dana, da mi ne posrneš po stolu i blamiraš me. Nemam nameru da te nosim kući

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/05/2015 : 17:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sad sam i u projektu Rock Simfonija Banja Luka
tj. napoznatiji strani rock hitovi izvedeni sa rock bandom, simfonijskim orkerstrom, horom i nekoliko odlicnih solista

Ovo je izvedeno u Trebinju pre nekih mesec dana, kao iznenadjenje Neletu Karajlicu iz Zabranjenog za kojeg smo znali da ce biti prisutan u publici. Kad je covek skocio na binu, bina je treperela od emocija

Rock Simfonija - Una piccola storia d'amore (Zabranjeno pusenje)
https://youtu.be/5MzSlRsXgLI

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/05/2015 17:47:24
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/05/2015 : 17:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Rock Simfonija Banja Luka
vecni hit Led Cepelina

https://youtu.be/ZQx6pGMaTtg

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 21/05/2015 : 21:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sad sam i u projektu Rock Simfonija Banja Luka
tj. napoznatiji strani rock hitovi izvedeni sa rock bandom, simfonijskim orkerstrom, horom i nekoliko odlicnih solista

Ovo je izvedeno u Trebinju pre nekih mesec dana, kao iznenadjenje Neletu Karajlicu iz Zabranjenog za kojeg smo znali da ce biti prisutan u publici. Kad je covek skocio na binu, bina je treperela od emocija

Rock Simfonija - Una piccola storia d'amore (Zabranjeno pusenje)
https://youtu.be/5MzSlRsXgLI



Sjajno, oduševljen sam!
Na neki način liči na "Viva Vox", ali nije mu ni sličan :D
Ja bih bez pardona otišao da vas gledam, meni je ovo uživanje.

Stvarno dobra energija (i izvedba) :D
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/05/2015 : 21:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Rock Simfonija Banja Luka
vecni hit Led Cepelina

https://youtu.be/ZQx6pGMaTtg

Bravo patak ovo je za 5

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 21/05/2015 21:37:33
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2015 : 19:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hvala, momci.
Uživo je to daleko bolje. Ne znam šta kasnije rade u "post-produkciji" te utrnu neke kanale (smanje hor ili deo orkerstra) koji baš davaju bolji šmek stvarima.

Evo još jedna stvar iz Trebinja

Smooth Criminal
https://youtu.be/gjXw2LFmbRA

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2015 : 19:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
"Show must go on"
a bez Queena o njemu nema ni priče :)

https://youtu.be/ofcGc2eIUpw

Odradili smo i Boemsku Rapsodiju, ali još nismo dobili video snimak

edit: Pardonček! Ima snimak, ali me tada još nije bilo, i prvi je koncert ansambla, pa još nije usklađeno kako treba

https://youtu.be/3OEn8Xm8cM4


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/05/2015 19:15:22
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2015 : 19:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pearl Jam "Black"

https://www.youtube.com/watch?v=3NmauOIjfDQ

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2015 : 19:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Metallica "One" https://www.youtube.com/watch?v=_CGXQ-AYiGc
instrumental forma
ovo nam je intro u koncert

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/02/2016 : 07:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Indexi- da sam ja netko
Rock Simfonija, Narodno Pozoriste u Banjoj Luci 19.02.2016.
Posvetili smo se domacem roku ove sezone.

https://youtu.be/YblYTFhA0OU


Članak na klixu
http://www.klix.ba/magazin/muzika/rock-simfonija-razvalila-i-razgalila-banjalucane/160220031

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 23/02/2016 08:54:00
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000