forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kupujete li ludensovog Malog rendžera?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2014 : 13:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Zanima me da li je ovo ludensevo podilaženje nostalgičarima urodilo plodom?

Choices:

Da.
Ne.


Edited by - nagor on 05/04/2014 14:00:02

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/04/2014 : 13:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ne kupujem... Previše novaca za strip kojeg neću nikad pročitati... Prave epizode dolaze tek puno kasnije, ako izdanje dotad preživi, možda i uzmem kojega.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/04/2014 : 13:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
ne. možda uzmem kao poklon ili zamjenu, ali samo zbog kolekcije. Čitao skoro sigurno nebi, nisam pročitao nijednog od prvih 40 brojeva Van Gogha tako da ne verujem da bi sa ovima bilo drugačije
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/04/2014 : 13:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ne...imam sve u izdanju Van Gogha...;)
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/04/2014 : 13:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
ne...kupovao bi novije epizode...recimo neki best of...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 05/04/2014 : 13:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
ne,nesviđa mi se :D
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 05/04/2014 : 13:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
NE

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/04/2014 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ne kupujem ni ovog ni onog



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 05/04/2014 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
Trenutno ne kupujem ali kada bi uzeo maha pa izlazio skupio bih ga možda u ljetnim paketima itd. Volio bih imati sve te brojeve i čitati još uvijek ali frit frit malo novčanik zeza...

Edited by - premujanin on 05/04/2014 14:57:50
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2014 : 15:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
voleo bih da kupim neke kasnije epizode ; tako da, ako Kit Teler do tada poživi, verovatno ću se i ja onda uključiti u igru.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/04/2014 15:02:10
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 05/04/2014 : 15:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Ne.

Istog misljenja kao Anto.

quote:
Originally posted by anto

voleo bih da kupim neke kasnije epizode ; tako da, ako Kit Teler do tada poživi, verovatno ću se i ja onda uključiti u igru.


Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/04/2014 : 15:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Da,kupujem.Ako jedna stane,ostaje druga.Jedino je malo zafrkano sto je Van Gogh u prilicnoj prednosti,pa ako on zakaze onda treba puno cekat Ludensa.Ako obje stanu,jbg,nikome nista,nista novo.Samo bi zelio reci,bez obzira sto su prve epizode losije,ipak ih treba imati,jer to i cini kolekciju,koliko-toliko vrijednu.Za podrsku izdavacu i losijoj prodaji uzimam po 3 komada svakog broja.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.

Edited by - roby05 on 05/04/2014 17:45:06
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/04/2014 : 15:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ne.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/04/2014 : 16:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio si opciju 3: Kurac moj!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/04/2014 : 17:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Nemam para za još jedno izdanje.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/04/2014 : 17:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Prave epizode dolaze tek puno kasnije, ako izdanje dotad preživi, možda i uzmem kojega.



Sad but true!
Da su kasnije epizode u "bucama" izdanjima onda bih ziher,ali ovako tesko bih prozvakao opet te prve epizode.
Isto kao i kod fanova velikog Z-a kupovat ce libellusove kolorce od "price" itd...
KT zasluzuje izdavanje, ali samo kao "best of" osobno nikad nisam procitao te neke "good oldies" epizode i/ili samo prvi broj, a nastavke nikad...
Ne kupujem....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/04/2014 : 17:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ni mrtav......,,preraso sam ga davno....predjetinjasto,naivno,staromodno....
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice (a zeni tangice) a ovo nek citaju nostalgicari i okorjeli bonellijevci zaledeni u vremenu i prostoru...ja sam na visem nivoju...tako nisko me stid spustit se...a i preskup...svaka dva mjeseca 40 kuna?...zar je bernard lud?..radije uzmem 2 steke cigara ili dva jeftina ruma u ducanu...mozda bi tio kupio u kompletima ali za najvise 20 kuna za dva stripa....i to samo ako bernard upakuje paketic durex kondoma unutra..a i smeta mi da je prvi broj sijajnih korica..ali ako od broja dva krenu obicne mat korice to je katastrofa jer se ta dva broja na polici siguro potuku prvi dan.....
Neznam ko je glasovao da to uzima ali me veseli da se to lose prodaje i da se ti tipovi nece dugo radovat tom stripu na kioscima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/04/2014 18:37:08
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/04/2014 : 17:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ni mrtav......,,preraso sam ga davno....predjetinjasto,naivno,staromodno....
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice a ovo nek citaju nostalgicari i okorjeli bonellijevci zaledeni u vremenu i prostoru...ja sam na visem nivoju...tako nisko me stid spustit se...a i preskup...svaka dva mjeseca 40 kuna?...zar je bernard lud?..radije uzmem 2 steke cigara ili dva jeftina ruma u ducanu...mozda bi tio kupio u kompletima ali za najvise 20 kuna za dva stripa....i to samo ako bernard upakuje paketic durex kondoma unutra...
Neznam ko je glasovao da to uzima ali me veseli da se to lose prodaje i da se ti tipovi nece dugo radovat tom stripu na kioscima...



Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 05/04/2014 : 18:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ni mrtav......,,preraso sam ga davno....predjetinjasto,naivno,staromodno....
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice a ovo nek citaju nostalgicari i okorjeli bonellijevci zaledeni u vremenu i prostoru...ja sam na visem nivoju...tako nisko me stid spustit se...a i preskup...svaka dva mjeseca 40 kuna?...zar je bernard lud?..radije uzmem 2 steke cigara ili dva jeftina ruma u ducanu...mozda bi tio kupio u kompletima ali za najvise 20 kuna za dva stripa....i to samo ako bernard upakuje paketic durex kondoma unutra..a i smeta mi da je prvi broj sijajnih korica..ali ako od broja dva krenu obicne mat korice to je katastrofa jer se ta dva broja na polici siguro potuku prvi dan.....
Neznam ko je glasovao da to uzima ali me veseli da se to lose prodaje i da se ti tipovi nece dugo radovat tom stripu na kioscima...

Telleru, legendo !!!
Naravno da kupujem...

Carpe diem
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2014 : 18:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice


Koja ti je najbolja manga?
Meni definitivno "Dolaze Samuraji/Sjekira i Sablja" najbolja manga svih vremena pa neka drugi pričaju što hoće...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2014 : 19:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A sada ozbiljno... kupujem Ludens MR jer sam još prije prestao sa Van Gogh izdanjem iz više razloga.
Nekako imam više povjerenja u Ludens iako su surovi kapitalisti, vidjet ćemo kako će se stvari razvijati...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/04/2014 : 19:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A sada ozbiljno... kupujem Ludens MR jer sam još prije prestao sa Van Gogh izdanjem iz više razloga.
Nekako imam više povjerenja u Ludens iako su surovi kapitalisti, vidjet ćemo kako će se stvari razvijati...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/04/2014 : 19:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice


Koja ti je najbolja manga?
Meni definitivno "Dolaze Samuraji/Sjekira i Sablja" najbolja manga svih vremena pa neka drugi pričaju što hoće...


Nikad citao tu sablju...koji je to serijal mange u pitanju?...a bio sam siguran da sam procitao sve sto je izaslo u japanu,kini,koreji,vijetnamu,mongoliji,tibetu....kako da tu mangu nije spomenuo busidu sveznajuci?...mozda je to izlazilo dok sam jos bio na nizem nivoju razvoja citajuci bonelli sund....stid me priznat ali i ja imam mracnu mrlju na proslosti...sreca da sam pravovremeno upoznao modernije i suvremenije stripove pa su mi ti isti pomogli da san sazreo u visokoobrazovanu strip osobu koja sa gnusenjem zavraca stripove koji pogljupljuju mlade ljude a cak i nekim starijima koce da se dignu na visi duhovni nivo...zao mi tih ljudi ali krivi su izdavaci koji vise od misije ljude upoznat sa kvalitetnim izdanjima vide profit i dobrobit firme...ali dok ima krava(da ne recem bikova) ima i sisa za muzanje...siguran sam da kod nas u sloveniji taj broj malog rendzera nije prodan ni u jednom broju...bilo bi sramota da se u 2014 u visokoobrazovanoj zemlji proda 10 primjeraka stripa iz 1958 godine...I to na stranom jeziku..a toliko dobrih stripova je mladim slovencima nedostupno...a samo si tih i zele u zivotu..... a ja i ne vjerujem onima koji se zaklinju da su ili hoce kupit vise primjeraka istog stripa...dok dodu do trafike ionako novce zapiju u birtiji ili lokalnoj cevapcarnici...
Tipa koji kupi isti strip trostruko odmah strpat u ludaru...bolje to nego da ga na ulici lincaju ogorceni nacitani prolaznici ili kod kuce zena udruzena sa gladnom dijecicom...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/04/2014 19:20:17
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2014 : 20:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller
A ja sam moderan momak sirokih obzorja....uzimam fibrice i mangice


Koja ti je najbolja manga?
Meni definitivno "Dolaze Samuraji/Sjekira i Sablja" najbolja manga svih vremena pa neka drugi pričaju što hoće...


Nikad citao tu sablju...koji je to serijal mange u pitanju?...a bio sam siguran da sam procitao sve sto je izaslo u japanu,kini,koreji,vijetnamu,mongoliji,tibetu....kako da tu mangu nije spomenuo busidu sveznajuci?...


To ti je hongkoška manga a radili su je dvojac Noo-Lee-Tae i Bee-Gno-Tee koji i nisu toliko poznati i priznati u svijetu mange pa možda zato i nisi čuo za nju.
Evo, to je dokaz da i sveznajući Bushido nije baš sve čitao iako se mora priznati da se čovjek stvarno trudi...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 05/04/2014 : 20:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Da!
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 05/04/2014 : 20:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
[/quote]teller
...siguran sam da kod nas u sloveniji taj broj malog rendzera nije prodan ni u jednom broju...
[/quote]
telleru, ja sam kupio prvi broj Malog Rendzera!
Nisam se odmah odlucio za kupnju, a poslije nekoliko dana sam ga jedva nabavio...u dosta trafika u Mariboru je rasprodan...mozda su dobili samo po jedan primjerak, cinjenica je, da ga je tesko nabaviti, a Maribor nije tako mali grad.

Today's readers are tomorrow's leaders

Edited by - magnus on 05/04/2014 20:40:30
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000