forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Krada organa od države
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25865 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2014 : 10:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/120029-oprez-ako-ne-zelite-da-drzava-legalno-krade-vase-organe-za-zivota-nabavite-jedan-vrlo-vazan-dokument.html
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2004_12_177_3080.html
Ovo je prestrašno.Ne samo da ne treba dati suglasnost vec ako oni odluce uzeti organ od umrlog nisu obvezni no obavjestiti obitelj pokojnika.Sad bi trebalo svaki put kad nam neko od naših dragih umre u bolnici pregledati tijelo i organe da vidimo da li nešto fali.
Nevjerovatno

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 10/04/2014 10:56:38

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/04/2014 : 11:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ako je neko mrtav, kakve veze ima jesu li mu organi u tijelu ili nisu?

Ja kad krepem nek me raskomadaju u 50 komada ako hoce i neka me nahrane kerovima, ionako se na ovaj svijet posle toga ne vracam.

Dok sam ziv, nek me ne kradu; ali kad umrem... jebe me se.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2014 : 11:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa ima vec dosta od ovoga. kasniš rodo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/04/2014 : 11:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Tako i treba.
Ne samo kod nas nego i u svim naprednim državama svijeta.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/04/2014 : 12:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Zašto se bunite. Pa valjda vladajuci znaju svoj posao.
Treba ukinut zdravstvo i uposlit vraceve.
Pa ne bi valjda država to dozvolila. Ma dajte ljudi.

Ma tu vijest su plasirali na www. antigušter.hr u cilju destabilizacije države.
Verni

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25865 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2014 : 12:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

pa ima vec dosta od ovoga. kasniš rodo


Tek sam danas sazna.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 10/04/2014 : 13:13:25  Show Profile Show Extended Profile
Dugo me progonila misao što ce državi moj kurac? A onda sam shvatio da se država voli izdrkavati nad svojim gradanima. A to, naravno, nece sa svojim. Jer, najlakše je tudim mlatiti (gradane).

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 10/04/2014 : 15:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Dugo me progonila misao što ce državi moj kurac? A onda sam shvatio da se država voli izdrkavati nad svojim gradanima. A to, naravno, nece sa svojim. Jer, najlakše je tudim mlatiti (gradane).



Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2014 : 17:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ne znam bih li se smijala ili plakala. Odlucit cu usput, pisuci..
Sve je dovedeno do apsurda.
U drzavi je pokradeno sve. Ono sto jos nije, to hoce, Linic porucuje..
Pokradene su i nestale u zemlji tvornice vece od onog aviona i nista se ni danas ne zna, kao niti o avionu, jos..
Izmakli su nam pod nogama sadasnjost, pokrali nam buducnost.
Legalno je pokradeno svo drzavno srebro i zlato, i trikom, bez poreza, otkupljivano te izvezeno u trece zemlje koje su ga kupovale, jer se zna da svaki (stabilni) monetarni sustav mora imati podlogu u zlatu..
Mi imamo K.., i sad vidim topic kom naslov vristi i sablaznjiva se nad
saznanjem da ce se netko okoristiti vasim krepanim kurcima i jos nekim organima..
Zemlji je iscupano srce i pokradena dusa.
Izgleda da doista nikog toliko briga sve dok su mu jaja i dzigerica na mjestu.
Sto mi govori da je narod saptom ostao bez mozga, kojim bi to i primjetio.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/04/2014 : 18:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
moji organi su rezervirani za crve i bakterije.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 10/04/2014 : 19:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
Stvarno strasno, u ovoj sugavoj drzavi mi je najveci problem sto ce moji organi kad umrem nekome spasiti zivot.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/04/2014 : 20:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
pa nije ovo ni tak loše... problem bude kada nam pocnu još živima krasti organe, a "u okviru zakona".
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2014 : 20:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

pa nije ovo ni tak loše... problem bude kada nam pocnu još živima krasti organe, a "u okviru zakona".



hehe,pa reka san ja nedavno da ce uvest porez na drugi bubrig

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2014 : 20:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Zašto se bunite. Pa valjda vladajuci znaju svoj posao.
Treba ukinut zdravstvo i uposlit vraceve.
Pa ne bi valjda država to dozvolila. Ma dajte ljudi.

Ma tu vijest su plasirali na www. antigušter.hr u cilju destabilizacije države.
Verni



s obziron na stanje u državi odma triba izdat vize za bar 7000 vraceva .
5000 s Haitija dovlacit zracnim mostom ZG-Port-au Prince.
ostatak iz Toga i Benina .
možda bi zajednickim snagama nešto i uspili napravit .


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 10/04/2014 : 21:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Ako je neko mrtav, kakve veze ima jesu li mu organi u tijelu ili nisu?

Ja kad krepem nek me raskomadaju u 50 komada ako hoce i neka me nahrane kerovima, ionako se na ovaj svijet posle toga ne vracam.

Dok sam ziv, nek me ne kradu; ali kad umrem... jebe me se.


Potpisujem.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/04/2014 : 21:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
U nacelu, kad sam mrtav tjelesni integritet mi nije važan, pa ako se mojim organima može spasiti jedan ili više života - zašto ne.
Jedino što mi se nimalo ne svida je ideja da bi se to radilo na svoju ruku odnosno bez moje ili bilo cije dozvole, dakle nelegalno i svakako nemoralno.
Jer tu je onda u igri i moguci kriminal, šverc i trgovina organima, što mi je apsolutno neprihvatljivo.
Posthumno a u slucaju nužde (najbliži rod) i za života donorstvo svakako, dapace i bez razmišljanja, ali da se to regulira.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 10/04/2014 22:14:02
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/04/2014 : 22:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Dugo me progonila misao što ce državi moj kurac? A onda sam shvatio da se država voli izdrkavati nad svojim gradanima. A to, naravno, nece sa svojim. Jer, najlakše je tudim mlatiti (gradane).


Ima jedna stara narodna koja kaže; lako je sa tudim kurcem udarat po trnju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/04/2014 : 23:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Ako je neko mrtav, kakve veze ima jesu li mu organi u tijelu ili nisu?


Kako nije bitno... tako bi zbog lopova jadni crvi ostali bez punog obroka na kojeg imaju potpuno pravo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 11/04/2014 : 10:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Ja ne dam ni dlaku s glave.. sad da hocu da prodam bubreg jer imam dva u voznom stanju,'77 godiste, nisu lupani ali sa nesto pijeska unutra, drzava mi to ne bi dozvolila.. a onda, kad krepam(daleko bilo), onda bi to sve za dzabe! Plati pa klati.. nema dzabe.
I jos nesto.. oni bi sve te organe uzeli dzabe, jel tako? Koliko pratim ove humanitarne akcije na tv-u transplatacija bubrega je 50 ili vise hiljada eura.. zasto, kad ih vec hoce dzabe, ne presadjuju dzabe, Iz humanitarnih razloga, nego deru kozu s ledja ovim nesretnicima koji ne mogu da zive bez transplatacije?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/04/2014 : 23:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
To tako ide kod nas, kada netko hoce prodati svoj bubreg onda je to protuzakonito a kada država hoce zaraditi na tudem onda je sve legalno.
Neka svatko bude svoga tijela gospodar, kako bi i trebalo biti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2326 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 12/04/2014 : 03:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Ne vidim dvojbu nigde; ako bilo ko može biti spašen, a ja sam vec umiruci --- rasparcajte me; ako ce to ikome pomoci.

Ja se sa tim slažem.

Piši propalo!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000