forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Veliki Blek, Integral #1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/04/2014 : 13:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Evo ga... odstampan i lep ko slika.




Stavljam ponovo da bude na vr'strane. Profina unuka je skroz portemetila prioritete na ovom topiku :D
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18426 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/04/2014 : 13:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Prekrasno...to je jedini put da vidimo da se blek lize sa curom...vec zbog toga je to poseban strip..da ne pricam o krasnom dizajnu....bravo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2014 : 13:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, i ja mislim da ga nikad nisam vidio da se zažvalio, ne znam šta mu sada bilo.
Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/04/2014 : 16:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw
Na zalost, jos uvek imam problem sa transportom tako da ce u Makarskoj biti vrlo ogranicena kolicina.


BILJEŽIM SE(ako već nisam) za jedan primjerak...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/04/2014 : 16:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by cat claw
Na zalost, jos uvek imam problem sa transportom tako da ce u Makarskoj biti vrlo ogranicena kolicina.


BILJEŽIM SE(ako već nisam) za jedan primjerak...

Takoder

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/04/2014 : 16:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Keracov Veliki Blek lici vise na amalgam Rahana i Ka-Zara , a scene i kockice vuku na alan forda..no ja sam oduvijek bio odusevljen jednim dijelom njegove prezentacije koja je bila velikim dijelom vizualna i vjerujem komparativna sa svim njegovim bivsim radovima…namjerno.
Bane je ipak Bane..on je na nasim prostorima pokazao muda kada su se drugi prodavali za baksis..
Kupujem iz razloga sto je Keracov Blek nesto sto me je kao klinca usmjerilo prema spoznaji predivne intepretacije klasika..steta sto drugi nisu put taj sljedili.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/04/2014 : 16:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/04/2014 : 18:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
To je cista istina..cat claw, kobra , tarzan i blek..biseri yu stripa..
Vodio sam duge diskusije i ispadao cmar braneci stil BK ..znam bio sam ispred vremena kao i danas i to mi nije i nikad nece donijeti simpatije , niti profit..ali moji oponenti su sada ucmali birokrati , papucari i likovi koji jos uvijek zive sa mamom i tatom i mackom i psom..likovi koji glume odrastlost i definiraju sebe kroz prevozna sredstva…imobilije ili ..brrr ..vjeru
Likovi koji zive u brakovima i zive ulogu koja se od njih ocekuje..
Sjecam se kada je prva epizoda u strip zabavniku izasla i kako sam se zestoko sukobio sa pljuvacima iste…sjecam se lika koji mi je na kiosku prodao taj strip, sjecam se sebe u trenutku iscekivanja..sjecam se mirisa, boje i spoznaje da BK vizualno definitivno i bezrezervno definira najboljeg Bleka..ikad.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 30/04/2014 18:19:40
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/04/2014 : 19:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
A i Eastwood namm je zajednicka tacka...
Murdock, pani mi na grudi!...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/05/2014 : 10:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
baš fino izgleda ovo.
a i iskra dobro izgleda

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/05/2014 : 12:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se dobro ove otvorene 16. stranice. Tada smo se svi "radovali" kako je Kerac krivo nacrtao konjski oglav na oba konja, na velikoj slici, bez obaveznog donjeg remena ispod glave konja (na mjestu spoja glave i vrata) bez kojeg bi, pri malo jačem skoku, konju sve odletjelo s glave, a žvale polomile zube! No, tko mu može zamjeriti, obzirom koliki je obol dao stripu, a time i Velikom Bleku, moderniziravši ga u likovnom izrazu. Drago mi je zbog ovog njegovog izdanja, lijepo je to vidjeti.
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 01/05/2014 : 13:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2062 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 01/05/2014 : 13:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw


Murdock, pani mi na grudi!...


Eh, šta još neću pročitati na ovom forumu...

Btw. slažem se s murdocom, Banetov Blek j*** kevu...
"S' puta, stoko crvena!!!"

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/05/2014 : 15:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Keracov Veliki Blek lici vise na amalgam Rahana i Ka-Zara , a scene i kockice vuku na alan forda..no ja sam oduvijek bio odusevljen jednim dijelom njegove prezentacije koja je bila velikim dijelom vizualna i vjerujem komparativna sa svim njegovim bivsim radovima…namjerno.
Bane je ipak Bane..on je na nasim prostorima pokazao muda kada su se drugi prodavali za baksis..
Kupujem iz razloga sto je Keracov Blek nesto sto me je kao klinca usmjerilo prema spoznaji predivne intepretacije klasika..steta sto drugi nisu put taj sljedili.



Bane je doista Bane, i svaka ti stoji.
Ali bi bar zbog toga morao naučiti pisati mu prezime u pridjevu: Kerčev.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/05/2014 : 16:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mr murdoc

Keracov Veliki Blek lici vise na amalgam Rahana i Ka-Zara , a scene i kockice vuku na alan forda..no ja sam oduvijek bio odusevljen jednim dijelom njegove prezentacije koja je bila velikim dijelom vizualna i vjerujem komparativna sa svim njegovim bivsim radovima…namjerno.
Bane je ipak Bane..on je na nasim prostorima pokazao muda kada su se drugi prodavali za baksis..
Kupujem iz razloga sto je Keracov Blek nesto sto me je kao klinca usmjerilo prema spoznaji predivne intepretacije klasika..steta sto drugi nisu put taj sljedili.



Bane je doista Bane, i svaka ti stoji.
Ali bi bar zbog toga morao naučiti pisati mu prezime u pridjevu: Kerčev.


da...kurčev,pardon,kerčev

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/05/2014 : 17:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mr murdoc

Keracov Veliki Blek lici vise na amalgam Rahana i Ka-Zara , a scene i kockice vuku na alan forda..no ja sam oduvijek bio odusevljen jednim dijelom njegove prezentacije koja je bila velikim dijelom vizualna i vjerujem komparativna sa svim njegovim bivsim radovima…namjerno.
Bane je ipak Bane..on je na nasim prostorima pokazao muda kada su se drugi prodavali za baksis..
Kupujem iz razloga sto je Keracov Blek nesto sto me je kao klinca usmjerilo prema spoznaji predivne intepretacije klasika..steta sto drugi nisu put taj sljedili.



Bane je doista Bane, i svaka ti stoji.
Ali bi bar zbog toga morao naučiti pisati mu prezime u pridjevu: Kerčev.



Sorry, ubi me zivot pod germanskim nazovi jezikom..pa onda i sam saram

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 18:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/05/2014 : 18:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ne zovu ga bez veze veliki blek.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.



Opa Čarlice. pa ti si izgleda devojka mojih snova!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.


Najnoviji model, najveći do sada, extra tvrdi mišići... ne možeš pogriješiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 18:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.


Najnoviji model, najveći do sada, extra tvrdi mišići... ne možeš pogriješiti.



O, pa sto ne kazes da i ti koristis.
Mogli bi otvoriti topic u Svastari da razmjenjujemo iskustva.
Ne kuzim se puno u te modele i tehniku ali zato vidim ima znalaca ovdje (koji su jedva cekali da netko prvi prizna)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.


Najnoviji model, najveći do sada, extra tvrdi mišići... ne možeš pogriješiti.



O, pa sto ne kazes da i ti koristis.
Mogli bi otvoriti topic u Svastari da razmjenjujemo iskustva.
Ne kuzim se puno u te modele i tehniku ali zato vidim ima znalaca ovdje (koji su jedva cekali da netko prvi prizna)



Koristim tako što gledam ženski svet koji ga koristi!!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 18:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Joj, kako vam malo treba..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena za tvrdoću i takvu veličinu sasvim pristojna.



Da. Bas to sam i ja nedavno zakljucila u seks-shopu.


Najnoviji model, najveći do sada, extra tvrdi mišići... ne možeš pogriješiti.



O, pa sto ne kazes da i ti koristis.
Mogli bi otvoriti topic u Svastari da razmjenjujemo iskustva.
Ne kuzim se puno u te modele i tehniku ali zato vidim ima znalaca ovdje.


Nitko ga još ne može koristiti jer još službeno nije u prodaji (onaj kojega ti koristiš vjerojatno je neka kopija) ... ja ga vidjeh samo na slikama a one govore više od 1000 riječi.
Uostalom, već se neko vrijeme priča o njemu, evo tema je došla do 5. stranice pa su se svi mogli na vrijeme informirati o detaljima.
Neznam zašto ti toliko kasniš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ispravak netočnog navoda; 'tema je došla čak do 6. stranice' ali opet ostaje činjenica da oni koji su Ga koristili imaju samo kopiju a za original se trebaju još malo strpiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000