forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 DOSADNE PJESME - STRANA A
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/04/2014 : 16:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
dakle, konačno, konačno ono što ste s nestrpljenjem čekali
i zaboravili u međuvremenu
e pa, dok vi zaboravljate, drugi se sjete
za podsjetnik
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38560&whichpage=1

e sad, od svih tih pjesama što smo ih spomenuli, odabrao sam 2 x 15 komada, jer ne može više, a moja stručnost ne bi smjela biti upitna
i zato, nema prigovora, a di je ova, di je ona, zašto je to tu, pa to nije dosadno, to je jedna od najboljih svih vremena a ti tako...
ipak, ima izuzetaka,
iskoristio sam svoje pravo i eliminirao s liste slijedeće stvari:
- james blunt - inače bi me žena ubila
- loosing my religion - ne može i gotovo
- smells like teen spirit - ni to ne može
- one - U2 - imaju oni bolje za listu, ova ne zaslužuje tu čast
isto tako, od nekih izvođača koji su više puta spomenuti sam odabrao najupečatljiviju
za paranoid znam da riskiram lomaču, ali to je jače od mene

slijedi strana A, a B će biti slijedeći vikend
i nastojao sam pravedno rasporediti kvalitetu

Choices:

money for nothing - dire straits
don't let me be misunderstood - santa esmeralda + sve ostale verzije do 'što si u kavu stavila'
everybody hurts - REM
my humps - black eyed peas - samo jedna od njihovih svrdala
paranoid - black sabbath
desire - U2
stairway to heaven - led zeppelin
i feel good - james brown
red, red wine - UB40
everything i do, i do it for you - bryan adams
yellow submarine - the beatles
always - bon jovi
do do do de da da da - the police
say, say, say - paul mccartney and MJ
you are nobody till... / impossible - james arthur - 15. mjesto je rezervirano za new entry


if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 14/04/2014 14:00:41

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/04/2014 : 16:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ima da u paklu goris..

Meni osobno se totalno sere kada cujem ovakve stvari sa A strana..

Oasis--Stop Crying Your Heart Out

Coldplay - Viva La Vida

The Killers - Human

Justin Timberlake - Cry Me A River


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/04/2014 : 17:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Onaj koji je glas dao money for nothing - dire straits..je na mojoj listi..odstrelnoj

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/04/2014 : 18:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Iako me Bon jovi opasno vukao moj glas ide za Police. Davno sam shvatio da kad bi me neko stavio na koncert Stinga moj bi se život jednostavno ugasio... od dosade.....................................................................................................................................

...............................................

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/04/2014 : 18:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Desire U2, već u "ono" vrijeme mi je išla na nerve, a danas je ne mogu ni čuti jer smjesta dobijem ospice.

I UB40 s Red, Red Wine su mi tu negdje, ali Bono ipak ima prednost.

Za mene Dire Straits nikad i ničim ne zaslužuju mjesto na ovoj ili nekoj sličnoj listi.

A kad god slušam Brownovu I Feel Good, još uvijek mi noge same kreću, tako da mi ni on(a) ne spada ovdje.



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/04/2014 : 20:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Yellow submarine - uzasssss
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 12/04/2014 : 22:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
do do do de da da da - the police

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 12/04/2014 : 22:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Nisi stavio npr Seasons in the sun, Satisfaction (bilo čiju verziju)...
Ma dosta je upalit Antenu pa čut ono brdo novokomponiranih proljeva čija imena autora niti ne znam, ono Blurred lines itd.

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/04/2014 : 22:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Onaj koji je glas dao money for nothing - dire straits..je na mojoj listi..odstrelnoj


Stavi i mene

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 12/04/2014 : 23:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Nije da pravim poop na party ali ljudi dragi da li ste vi stvarno sigurni u ovo što pišete .
Pored svakakvih sranja što se vrte po radiju i nekim nazovi top ljestvicama u ovom topiku se nalazi podosta kultnih, legendarnih te da sad ne ustrajavam na superlativima, pjesama, mislim da sam se dovoljno dobro izrazio.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
914 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 12/04/2014 : 23:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Bryan Adams - strašno dosadna pjesma!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 13/04/2014 : 09:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pola ovih nabrojanih nisam niti znao kak zvuče pa sad preslušao s jutuba.
Zaključak je The Police. Malo mi je žao onih kojima je pjesma obilježila neki dio života. Ovo je ko da sviraju melofobni jednoprsti ljudi.

Odmah poslije toga bi mogli Black Eyed Peas. To mi dođe kao slušanje pijane luđakinje i njenog prijatelja koji ju bezuspješno pokušava okrenut.

Na trećem mjestu Stairway to heaven. Ali samo prvih 5 minuta. Ostatak može uvijek.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/04/2014 : 12:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
mando diao - dance with somebody

to je uvjerljivo miljama ispred svih najgorih pjesama ikada, iza nje U2 sa skoro 90% svoga repertoara
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/04/2014 : 13:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

mando diao - dance with somebody

to je uvjerljivo miljama ispred svih najgorih pjesama ikada, iza nje U2 sa skoro 90% svoga repertoara



može se još konkurirati za 2-3 mjesta na B strani
samo tako

ipak, da ne bude zabune, ovo nije lista najgorih pjesama, jer bi inače od svih nabrojanih jedino black eyed peas bili konkurentni
ovo su dosadne pjesme, a teoretski dio i kako se došlo do odabira je u starom topiku, odnosno topicima, jer je bio i jedan prastari, koji je nestao u čišćenju foruma

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 13/04/2014 13:05:04
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 13/04/2014 : 16:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Eee da, Nickelback - You remind me; da sam čeh koji mora u jednom komadu dovest obitelj od Budejovica do Makarske, ta stvar bi definitivno bila loš izbor za moj autoradio; OK, Calling elvis, ali samo kad je stišan...

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/04/2014 : 14:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
malu promjenu sam unio u listu
zabunom sam za james arthura naveo pjesmu recovery, umjesto you are nobody till somebody loves you - a ta je pravi biser i razlog zašto je baš on new entry na strani A
sada je kako treba biti
i nadam se da to ne mijenja glas koji mu je netko dao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/04/2014 : 11:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Nije da pravim poop na party ali ljudi dragi da li ste vi stvarno sigurni u ovo što pišete .
Pored svakakvih sranja što se vrte po radiju i nekim nazovi top ljestvicama u ovom topiku se nalazi podosta kultnih, legendarnih te da sad ne ustrajavam na superlativima, pjesama, mislim da sam se dovoljno dobro izrazio.



Baš zato što su kultne, isfurane su toliko da ih se više naprosto (u većini slučajeva) ne može slušati.
To je ipak i kompliment, jer "svakakva sranja" koja se vrte po radiju (i generalno valjda 99% "moderne" produkcije) nisu vrijedna ni spomena - a kamoli da će ih netko stavljati na bilo kakve liste za X godina :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/04/2014 : 12:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by DKoor

Nije da pravim poop na party ali ljudi dragi da li ste vi stvarno sigurni u ovo što pišete .
Pored svakakvih sranja što se vrte po radiju i nekim nazovi top ljestvicama u ovom topiku se nalazi podosta kultnih, legendarnih te da sad ne ustrajavam na superlativima, pjesama, mislim da sam se dovoljno dobro izrazio.



Baš zato što su kultne, isfurane su toliko da ih se više naprosto (u većini slučajeva) ne može slušati.
To je ipak i kompliment, jer "svakakva sranja" koja se vrte po radiju (i generalno valjda 99% "moderne" produkcije) nisu vrijedna ni spomena - a kamoli da će ih netko stavljati na bilo kakve liste za X godina :)




if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 15/04/2014 : 18:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
odavde definitivno misunderstood i yellow submarine.

a inače i love rock'n roll od joan jett & the blackhearts te paradise city od gunsa su neke od stvari koje jednostavno više ne mogu čut. ima toga još... enter sandman od metallice isto je izlizan do kraja...
ubacio bi i cijeli repertoar coldplaya, oasisa i stereo mc's. boooring.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/04/2014 : 14:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Iako me Bon jovi opasno vukao moj glas ide za Police. Davno sam shvatio da kad bi me neko stavio na koncert Stinga moj bi se život jednostavno ugasio... od dosade.....................................................................................................................................

...............................................


i'm with tonto!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/04/2014 : 21:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
dire straits...dosadni za izrigat...mslo je i to reć...nisu loši ali..

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/04/2014 : 13:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
zbog uskrsa sam stranu B odgodio za slijedeći vikend
a i glupo mi bilo ići dalje dok čika bane ne da svoj pravorijek
di je on, crta pa ne stigne

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/04/2014 : 18:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Od ovih gore su mi loše - Paranoid, Red red wine, Yellow submarine, Du du du, da da da (iako sam veliki fan grupe Police ovo je fakat loše) a uvjerljivo najgora je My humps. Osim što je pjesma kriminalna, također i lik dokazuje teoriju da koliko god para imao, ne možeš kupiti ukus. Mislm, fakat zgleda kao seljačina. I još tenisice na ono odijelo obuče. Jaoooo....

Inače, pjesma koja mi je ok, a da je u jednom trenutku već svima izlazila na uši je Always od Bon Jovija Pjesma je ok ali točno se sjećam - toliko se konstantno vrtila na MTV-u te '94 da je to bilo bolesno. Kao da su samo nju puštali

Uglavnom, glasao za My humps

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 27/04/2014 : 03:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Dire Straits….Chuo sam je previshe puta,mada mi se od Bryan Adamsove povracha,My humps nije muzika,

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/04/2014 : 01:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Da malo preokrenem rezultat u drugom smjeru...(mada neće puno značit ziher): I feel good od Jamesa Browna. Ta pjesma mi zvuči ko da ju pjeva neki nadrogirani dedek smješten u umobolnici jebote

pogotovo onaj dio na kraju: "So good, so good, I got you...WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAU!"

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/04/2014 : 01:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Inače, trenutno u konkurenciji Dire Straitsi i Bryan Adams

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.22 seconds. Snitz Forums 2000