forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorova južnoamerička odiseja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/04/2014 : 22:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eee, načekat ćemo se mi do tada...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/04/2014 : 22:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dobro de, par meseci cekanja, taman da vas naprzimo samo tako
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/04/2014 : 09:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo recke prve epizode... Tko zazire od spoilera, neka ne baca pogled!
I drago mi je što je VČ uzeo prijevod kako treba "Ponekad se vraćaju". Onaj pirat imao je čudan naslov.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-549-550-ponekad-se-vracaju/1350/





Joj Dee... ocena 56%
Dođe mi da ti napišem kontru




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 15/04/2014 : 09:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Prilično dobar početak priče PONEKAD SE VRAĆAJU, Pesce je ok odradio crtez. Patak da li si ti pročitao nešto iz serijala PIBDrugdje u izdanju Libellusa, obzirom da i ona ima vaznosti u kontinuitetu nadolazećih Zagorovih epizoda.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 15/04/2014 : 13:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by DeeCay

Evo recke prve epizode... Tko zazire od spoilera, neka ne baca pogled!
I drago mi je što je VČ uzeo prijevod kako treba "Ponekad se vraćaju". Onaj pirat imao je čudan naslov.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-549-550-ponekad-se-vracaju/1350/





Joj Dee... ocena 56%
Dođe mi da ti napišem kontru






Epizoda zasluzuje definitivno vece ocene.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/04/2014 : 14:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Prilično dobar početak priče PONEKAD SE VRAĆAJU, Pesce je ok odradio crtez. Patak da li si ti pročitao nešto iz serijala PIBDrugdje u izdanju Libellusa, obzirom da i ona ima vaznosti u kontinuitetu nadolazećih Zagorovih epizoda.


Nisam. Nemam para na bacanje. Po cemu to bitne? Nisam bas osetio nikakve rupe u kontinuitetu...osim Wendiga i zajebancija koje tek u Italiji treba da dodju.

To oko Drugde mi izgleda samo kao prosireno preseravanje, pod pretpostavkom da su napisane radi podebljavanja bas zagorovog a ne martijevog kontinuiteta

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 15/04/2014 14:33:57
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/04/2014 : 14:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jeli moguće da je potrebno pročitati dio jednog serijala da bi morao shvatiti dio drugog nepovezanog? Valjda nije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2014 : 16:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zajeban topic. Strah me ga je otvarati. Prije ili kasnije će netko od padobranaca proliti spojler i ode sve u k. Več i sada sam samo ovako usput čitajuči najave i komentare na temu JA sage (na svim ostalim topicima) saznao neke stvari koje nisam htio znati. Jebiga... internet - blagoslov i prokletstvo u jednome... :)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/04/2014 : 16:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zajeban topic. Strah me ga je otvarati. Prije ili kasnije će netko od padobranaca proliti spojler i ode sve u k. Več i sada sam samo ovako usput čitajuči najave i komentare na temu JA sage (na svim ostalim topicima) saznao neke stvari koje nisam htio znati. Jebiga... internet - blagoslov i prokletstvo u jednome... :)


Mislim da će ekipa talijana biti solidarna, ne trebaš se brinuti. Jedino ako ne čitaš VČ, to je malo i mene strah.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/04/2014 : 16:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor
Jebiga... internet - blagoslov i prokletstvo u jednome... :)


Isključiš ga na godinu dana pa si miran...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/04/2014 : 19:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zajeban topic. Strah me ga je otvarati. Prije ili kasnije će netko od padobranaca proliti spojler i ode sve u k. Več i sada sam samo ovako usput čitajuči najave i komentare na temu JA sage (na svim ostalim topicima) saznao neke stvari koje nisam htio znati. Jebiga... internet - blagoslov i prokletstvo u jednome... :)


Ovo je mislim najbolje rješenje jer bi svi komentari sada trebali biti u ovo topicu, a onako su svuda bili razasuti.

Napomena za sve:
Ako primijetite spojlere u vezi priča koje još kod nas nisu izašle prijavite moderatorima koji će to izbrisati (nadam se).
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/04/2014 : 20:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ako imate kakve spoilere, stavite ih, ne znam, žutom bojom ili tak nekaj tak da mi koji smo na Ludensu baš ne saznamo unapred neke stvari

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 17/04/2014 : 20:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Koji je merak citati sve nanovo redoslijedom iz prvog posta.Upravo prvi put poslije 2007.-e citam Tajnu Sumera.Koliko je tu samo referenci na starije epizode,a ja to tad pojma nisam imao :) Africki ciklus stoga vise citam,bolji mi je,posebno povratak Kaina,koji po mom misljenju sije Morsku stravu.Laurenti kida u Carstvu Songaja,a jedino pomalo utisak kvari mlak kraj,ali ajde.
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 17/04/2014 : 21:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote


Odlicna je JA saga. Procitao sam sve do sada izasle brojeve. Pravo osvezenje za serijal. Definitivno najbolja je ona vovedna petodelna prica, ali ima i dosta drugih dobrih prica. Ova zadnja trodelna Burattinijeva prica je ispodprosecna, ali od Morena nisam nista i posebno ocekivao. Dobro je da zavrsna prica pise Boseli.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2014 : 21:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Koliko bi mi trebalo da svladam talijanski jezik, da mogu ovo čitat?
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/04/2014 : 22:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Koliko bi mi trebalo da svladam talijanski jezik, da mogu ovo čitat?


15 dana pocmi intenzivno da ucis talijansku gramatiku i osnove iz eng talijanskih net knjig i onda udri svaki dan po texovim skenovima i zagorovim naravno i usporedjuj u pocetku sa hrv izdanjima a nakon toga se u 2 mjeseca oslobodjas hrv izdanja kao pomoc u ucenju i za 5-6 ako i slaganje vremena i jos neke finese nisu sjele potpuno, zagora citas s potpunim razumijevanjem i texa naravno, dylana, martina m i nathan nevera ipak s dosta muke ali kako bi citao dalje dilazi sve samo po sebi vrlo brzo. To su moji.savjeti, ja sa svojima u kuci pricam talijanski pa eto ovo je moja pretpostavka. Mislim dobra pretpostavka.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2014 : 01:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada se sve zbroji i oduzme nije vrijedno te muke, jedino ako misliš živjeti u Italiji ili si blizu granice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/04/2014 : 07:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
je li se vratio Zagor u Darkwood?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/04/2014 : 07:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada se sve zbroji i oduzme nije vrijedno te muke, jedino ako misliš živjeti u Italiji ili si blizu granice.



Da jer poznavanje još jednog stranog jezika ti može samo škoditi....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 18/04/2014 : 11:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dilan kucko

je li se vratio Zagor u Darkwood?



Ne još.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2014 : 14:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada se sve zbroji i oduzme nije vrijedno te muke, jedino ako misliš živjeti u Italiji ili si blizu granice.



Da jer poznavanje još jednog stranog jezika ti može samo škoditi....


Naravno da neće škoditi ali ne bih se zajebavao s time samo zbog čitanja stripova a ionako ih imam na domaćih jezicima koji su dugo na čekanju jer jednostavno ne stignem.
Meni koji živim u Slavoniji talijanski jezik nebi bio od koristi jer sam predaleko čak i za odlazak u Trst na neki kratki šoping... ovo govorim samo za svoj primjer.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 19/04/2014 : 03:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Imaju li se negdje skinuti skenovi JA sage ili ponekih epizoda :D ?
(nadam se da nije ilegalno, čisto onako za divljenje crtežu :D)
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 19/04/2014 : 22:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Imas na TNT Village.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/04/2014 : 17:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kako je uspjelo ovo past na drugu stranu.

Nitko da komentira "Ponekad se vračaju".


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/04/2014 : 17:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zato što priča u VČ ediciji još nije dovršena...Ali imaš pravo. Niko da stavi utiske nakon prve sveske.

Malo mi ide na ganglije kada tobože "zagorovanje" znači spamovanje, +1 i potpuno se slažem oblici odgovora, pismeni snošaji ili obrnuto na naslovnice i ostale smaračine umesto da se kaže koja normalna na račun priče koja se upravo držala u rukama. Nije ni čudo da su zagorovci najomraženija digitalna grupa ljudi koja postoji na ovim prostorima.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/04/2014 18:08:00
Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000