forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MR 74,75,79 + Specijal Čarobnjak Zoltan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1587 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 02/10/2015 : 19:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Zabrinut sam za tellera. Još se nije oglasio, da ga nije ne daj Bože spucala kap kad je vidio vijest :-)

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 02/10/2015 : 19:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
odlicno.
opet da pitam po ko zna koji put!
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/10/2015 : 20:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Zabrinut sam za tellera. Još se nije oglasio, da ga nije ne daj Bože spucala kap kad je vidio vijest :-)


Očigledno još uvijek svršava, nećemo misliti na najgore.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 02/10/2015 : 20:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Brisem sve postove gdje sam izrazio nezadovoljstvo!!!
Dok se teller ne javi evo ja cu za njega:
Pa da li je moguce da ja to dozivim, nikad procitan nastavak Okrutne Penelope?!?! Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/10/2015 : 21:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Eto, jesam li vam rekao prije mjesec dana.

Nadam se da UDBA nije naša sudba, ali OZNA ipak sve dozna!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 02/10/2015 21:50:02
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/10/2015 : 23:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
super!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/10/2015 : 09:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Evo da se i ja javim...na ovaj tmuran kišni dan....
Meni je danas srce osunčano i radostno...
Gledajući ove naslovnice sećajući se jih iz nekih prošlih davnih godina...neke 70-te su to bile...
vratio sam se i mladost i vidim opet klinca od 10 godina koji čita OKRUTNO PENELOPU uz odsaj vatre iz stare peći,
jer mu je mama ugasila svijetlo, jer se tada štedelo na struji a i sutra je opet škola...
mali teller je uz slabi odsjaj vatre gutao ionako bljede slićice njemu tada vrhunskog izdanja...
cijeli svijet mu je tada bio stara utvrda i strogi zapovjednik, zli Zubati Bil, kineska kuhinja Čin-Laova,Roze Morning kantina, naivne iskrice ljubavne na liniji Ani 4 pištolja-Frenki Beleven i Kit Teller-Klareta Morning...rasna Crna Munja...
Živeo u Yugoslaviji a srce na Divljem Zapadu...i bio sretan ko nikad prije ni nikad kasnije u tom svijetu...
možete to nazvat nostalgijom ili dijećjom naivnošću ali meni je ta doba najljepši dio životnog puta...
I niko sretniji danas kad vidim da se te priće i ti romani vračaju u novom ruhu, slićice nisu biljede, stranice nisu izpuštene ili cenzurirane, naslovnice neprecrtavane i originalne...mali teller je več zreo momak ali mu srce još uvijek mlado...hvala VAN GOGH-u i LUDENSU što me održava mladom po duhu a za tijelo čemo lako...malo viježbe i zdrav život i sve ok...ionako sve bolesti izviru iz duše...ako je ona mlada tu kruha za bolest nema...
Hvala ti MALI RENŽER/KIT TELLER da si mi uljepšao detinjstvo i da mi uljepšavaš ove zrelije životne dane....
TRN U OKU (LUNOV MAGNUS STRIP br. 88) je bio moj prvi pročitani strip i prva ljubav se ne zaboravlja...a zašto se i bi?..
navedite mi jedan razlog!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/10/2015 : 10:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
"Zivot pise romane", telleru. Lijepo si to napisao.
Mene Okrutna Penelopa uvijek podsjeti na druga iz djetinjstva, koji je, nazalost, poginuo u ratu. On je imao prirodni dar da nenamjerno izvrne naslove ZS i LMS. Tako je, npr., kad mu je ovaj strip pao u ruke pitao:
"Jeste l´citali Okrenutu Penelopu. Imam i Napad na djilisandu, ako ce neko mijenjat´?"
Ehhmmm! Ovoj turi se radujem vise nego svim prethodnim...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/10/2015 : 10:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

"Zivot pise romane", telleru. Lijepo si to napisao.
Mene Okrutna Penelopa uvijek podsjeti na druga iz djetinjstva, koji je, nazalost, poginuo u ratu. On je imao prirodni dar da nenamjerno izvrne naslove ZS i LMS. Tako je, npr., kad mu je ovaj strip pao u ruke pitao:
"Jeste l´citali Okrenutu Penelopu. Imam i Napad na djilisandu, ako ce neko mijenjat´?"
Ehhmmm! Ovoj turi se radujem vise nego svim prethodnim...


žao mi za tvog drugara, ponekad se zapitam sa tugom u srcu koliko je ljubitelja stripova poginulo u tom brezveznom ratu na svim stranama ..koliko smo tih ljudi izgubili , koji bi danas bili sa nama na forumu ili stvarnom životu...baš zato mi je Mali Rendžer zakon, i još najokrutne stvari oslikava bezbolno, naivno i neprljavo...romantičan Divlji Zapad.
Život je danas previše surov,krvav i izkvaren da bi još takve stripove čitao...
Da rezimiram..KO ČITA I VOLI MALOG RENDŽERA NE MOŽE BIT LOŠ ČOVJEK!
ps..sa 131 brojem originala stiže i KLU KLUX KLAN, nije sada več to tako daleko...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 03/10/2015 10:51:14
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 03/10/2015 : 13:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ionako sve bolesti izviru iz duše...ako je ona mlada tu kruha za bolest nema...


ovo je jedna od najzanemarivanijih istina našeg postojanja u ovom životu kojoj će se svaki cinik prezrivo podsmjehnuti. cinizam je možda prva bolest.
quote:
Originally posted by teller
baš zato mi je Mali Rendžer zakon, i još najokrutne stvari oslikava bezbolno, naivno i neprljavo...romantičan Divlji Zapad.
Život je danas previše surov,krvav i izkvaren da bi još takve stripove čitao...Da rezimiram..KO ČITA I VOLI MALOG RENDŽERA NE MOŽE BIT LOŠ ČOVJEK!


telleru, toliko si mi drag jer se apsolutno slažemo u nekim pogledima na svijet, a nema puno ljudi za koje to mogu reći! puno sam razmišljao o naivnosti i došao do zaključka da tako nešto ne postoji. naivnost je izmišljotina iskvarenog uma kojom on sam sebi opravdava vlastitu moralnu i duševnu pomaknutost. obgrlimo objeručke naivnost!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/10/2015 : 15:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????


Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 03/10/2015 : 15:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
sori za offtopic :D
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/10/2015 : 17:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Evo da se i ja javim...na ovaj tmuran kišni dan....
Meni je danas srce osunčano i radostno...
Gledajući ove naslovnice sećajući se jih iz nekih prošlih davnih godina...neke 70-te su to bile...
vratio sam se i mladost i vidim opet klinca od 10 godina koji čita OKRUTNO PENELOPU uz odsaj vatre iz stare peći,
jer mu je mama ugasila svijetlo, jer se tada štedelo na struji a i sutra je opet škola...
mali teller je uz slabi odsjaj vatre gutao ionako bljede slićice njemu tada vrhunskog izdanja...
cijeli svijet mu je tada bio stara utvrda i strogi zapovjednik, zli Zubati Bil, kineska kuhinja Čin-Laova,Roze Morning kantina, naivne iskrice ljubavne na liniji Ani 4 pištolja-Frenki Beleven i Kit Teller-Klareta Morning...rasna Crna Munja...
Živeo u Yugoslaviji a srce na Divljem Zapadu...i bio sretan ko nikad prije ni nikad kasnije u tom svijetu...
možete to nazvat nostalgijom ili dijećjom naivnošću ali meni je ta doba najljepši dio životnog puta...
I niko sretniji danas kad vidim da se te priće i ti romani vračaju u novom ruhu, slićice nisu biljede, stranice nisu izpuštene ili cenzurirane, naslovnice neprecrtavane i originalne...mali teller je več zreo momak ali mu srce još uvijek mlado...hvala VAN GOGH-u i LUDENSU što me održava mladom po duhu a za tijelo čemo lako...malo viježbe i zdrav život i sve ok...ionako sve bolesti izviru iz duše...ako je ona mlada tu kruha za bolest nema...
Hvala ti MALI RENŽER/KIT TELLER da si mi uljepšao detinjstvo i da mi uljepšavaš ove zrelije životne dane....
TRN U OKU (LUNOV MAGNUS STRIP br. 88) je bio moj prvi pročitani strip i prva ljubav se ne zaboravlja...a zašto se i bi?..
navedite mi jedan razlog!



Jednostavno,fantasticno!!! Svaka cast care!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/10/2015 : 17:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????




Pa vidi kod njih.Mozda da ti neko kupi u ZG,ako nema,pa ti posalje ili nesto u tom stilu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/10/2015 : 20:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast telleru, lijepo napisano...

I zbog tebe i takvih kao ti mi je drago da Van Gogh gura dalje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/10/2015 : 20:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidi se da je ovo poseban dan za tellera jer je stavio novi avatar.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/10/2015 : 21:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by cronos six

ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????
ima li u nekim striparnicama u srbiji specijal carobnjak zoltan??????




Pa vidi kod njih.Mozda da ti neko kupi u ZG,ako nema,pa ti posalje ili nesto u tom stilu.


specijal ne postoji ni u a.fordu,ni u darkwudu..to izdanje je zagonetka za striparnice u srbiji....

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/10/2015 : 21:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
osim toga,treba li nekog da molim za odgovor???

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/10/2015 : 21:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
shit!!!!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 04/10/2015 : 11:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja znam zadnja runda MR nije otišla u Srbiju, a iskreno ne znam zbog kojeg razloga. Nadam se da će s novom rundom MR doći i stara tura tako da ponuda bude popunjena.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 04/10/2015 11:03:35
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/10/2015 : 12:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Koliko ja znam zadnja runda MR nije otišla u Srbiju, a iskreno ne znam zbog kojeg razloga. Nadam se da će s novom rundom MR doći i stara tura tako da ponuda bude popunjena.


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 04/10/2015 : 16:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Telleru lijepo napisano, vidi se da je iz onako duše Nego da pitam koliko ukupno brojeva ima MR, i do kojeg broja če da ide VG.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/10/2015 : 16:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by hello

Koliko ja znam zadnja runda MR nije otišla u Srbiju, a iskreno ne znam zbog kojeg razloga. Nadam se da će s novom rundom MR doći i stara tura tako da ponuda bude popunjena.




nadamo se i specijalu.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/10/2015 : 16:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Telleru lijepo napisano, vidi se da je iz onako duše Nego da pitam koliko ukupno brojeva ima MR, i do kojeg broja če da ide VG.


hvala prijatelju, pa sve pišem kako i mislim, onako iz srca...
Teller u originalu ima 255 brojeva a VAN GOGH trebao bi objavit SVE!
Izpast če par naslovnica(šteta)ali u globalu trebali bi završit serijal za nekih 10 godina po optimistični varianti...
Predlažem ti da ideš na prvu stranucu sajta pa na ENCIKLOPEDIJA- PRETRAŽIVANJE-KIT TELLER odabereš domača ili strana izdanja i sve ti je na dlanu...ja sam tamo svake toliko...guštam u očekivanju novih epizoda VG i LUDENSA...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 04/10/2015 16:55:29
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 05/10/2015 : 12:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Zbog tellerovog komentara zamalo ne zaplakah, bukvalno, jedva se suzdržah. Svaka čast druže na svim lijepim riječima, predivnim emocijama i iskrenosti. Malo sam mlađi od tebe, ali vrlo slična iskustva imam sa čitanjem stripova. Inače, odmah nakon pročitanog komentara kupih Malog Rendžera Ludens 1-4 na pik-u :)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000