forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija je jedina istina.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 12:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie
Evolucija je sjebala stvar. Nije iz genetskog koda ljudima izbrisala instiktivno udruzivanje u copor. Napredak je shvatiti da si individua koja ima moc vlastitog rasuđivanja.



I tako su oni koji su zapravo shvatili da imaju moc vlastitog rasudjivanja bez obzira cime ih vecina hrani kod tebe strpani u copor, a oni koji coporativno kokodacu "ja sam vjernik" iako nemaju pojma sto to znaci, a jos manje se tako ponasaju, kod tebe su jedinstvene pahuljice terorizirane od copora. How cute

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2014 : 12:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma pusti je. ono sa štrumfovima ti je odlična baza

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 12:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Just_Charlie
Evolucija je sjebala stvar. Nije iz genetskog koda ljudima izbrisala instiktivno udruzivanje u copor. Napredak je shvatiti da si individua koja ima moc vlastitog rasuđivanja.



I tako su oni koji su zapravo shvatili da imaju moc vlastitog rasudjivanja bez obzira cime ih vecina hrani kod tebe strpani u copor, a oni koji coporativno kokodacu "ja sam vjernik" iako nemaju pojma sto to znaci, a jos manje se tako ponasaju, kod tebe su jedinstvene pahuljice terorizirane od copora. How cute



Dante, drzim se konkretnog slucaja, ne "vecine koja kokodace"..
Ovdje mi je skupinu povezala u copor jedna nit koja ih je okupila i vodila.
Nitko nije proizveo vlastito misljenje, vlastiti pristup clanu, kojim bi se izdvojio. Svatko je mogao individualno, na temu vjere i religije, suociti se sa clanom i odmjeriti snage. Kao sto sam sada spremna ja. Odgovoriti svakome tko smatra da moje misljenje nije ispravno.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/05/2014 12:56:27
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/05/2014 : 13:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Graf za SAD izgleda kao nekakva rastegnuta zastava Rumunjske.


Francuska je u pitanju.
Inače je grafikon za mene očekivan, na vrhu nordijske zemlje koje ne mare previše za religiju a na dnu islamska za koju je suvišno išta drugo reći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/05/2014 : 13:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Nikad mi nije bilo jasno zasto bi evolucija pobijala postojanje Boga...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/05/2014 : 13:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Rahazlam

Koja priglupa rasprava puna sranja i gluposti,svaki covijek vjeruje u boga samo sto neki nezele priznat jer ako su vecina ljudi vjernici pa zasto da ja budem kad sam ja pametniji idem ja vjerovat u neku svoju teoriju,neki ljudi ovdje na forumu misle da su popili svu pamet svijeta da mi ih je uzivo vidjet pitam se na koga bi sve naiso!!!



U pravu si, pomalo, ali si zbrckao sve i copor se ujedinio, jer se voli osjetiti nadmocnim.
Ja nisam religiozna ali sam vjernica. Svatko doista vjeruje u nesto ali od sume ne vidi drvo, pa raspali po tebi i tvojoj pismenosti - vjerujuci da je pametniji. Nisi trebao ciniti vise nista, samo ih pustiti da vjeruju.
Ja vjerujem u sebe, vjerujem da se u svakom bicu krije dobro i pozitivno i da ono sto dobivas, samo je odraz onoga sto si pruzio i kako si pruzio.
Da si receno izrekao na drugaciji nacin, vjerujem da bi ostali, uz svoju pismenost pokazali i lice, koje ide u skladu s tim.
Ovako je jedino ispalo da nisu nista bolji od tebe, samo paze kako pisu, da to lijepo bude. Tesko je razmisliti o sebi, kad pred sobom vidis tekst i priliku da
nad njim izdizes sebe, svoju pamet, pismenost.
Na koncu si i u pravu. Svaki covjek vjeruje u boga. Jer ovaj copor je
za sebe pomislio da je bogom dan, kad se udruzio protiv tebe.

A sto se moderatora tice, voljela bih znati na koju foru sebi dopusta sudjelovanje u coporu, kojim podrzava progon pojedinca od grupe ljudi, da bi potom tebe jedinoga iskljucio iz rasprave.
I njegovo ogledalo svakog jutra proguta hrpu sranja.
Ili, kad si na vlasti, tesko se sjetiti casti.





Znači on ima pravo pljunut na "čopor" svojom primitivnom i pogrešnom izjavom, a "čopor" nema pravo reagirat na primitivizam i glupost.

ccc... Čarli...



Vidis, ima razlike i ja ju volim vidjeti. Ovdje je netko prvi nabacio
post o pismenosti clana i svi su se ulovili za tu nit ko pijan plota i
razvlacili ju na dvije stranice. Zasto? Zasto je tako lakse ispasti pametan, nego formulirati vlastito pitanje clanu, reci sto u njegovom postu smeta i odrzavati kulturu dijaloga, sto vise, inzistirati na tome. Gotovo mu nije pruzena prilika da brani svoje misljenje, koliko je morao braniti sebe. Evolucija je sjebala stvar. Nije iz genetskog koda ljudima izbrisala instiktivno udruzivanje u copor. Napredak je
shvatiti da si individua koja ima moc vlastitog rasuđivanja.
Na koncu, nitko od sudionika u toj raspravi nije bio niti za stepenicu
vislje u evolucijskom razvoju. (osim Zagor12)
A cijenu toga je platio slabiji.



Pogledaj postove istog clana po ostatku foruma.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 11/05/2014 : 13:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Opti

Graf za SAD izgleda kao nekakva rastegnuta zastava Rumunjske.


Francuska je u pitanju.



Preciznije, Andora (bez grba). :P

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/05/2014 : 13:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Rahazlam

Koja priglupa rasprava puna sranja i gluposti,svaki covijek vjeruje u boga samo sto neki nezele priznat jer ako su vecina ljudi vjernici pa zasto da ja budem kad sam ja pametniji idem ja vjerovat u neku svoju teoriju,neki ljudi ovdje na forumu misle da su popili svu pamet svijeta da mi ih je uzivo vidjet pitam se na koga bi sve naiso!!!



U pravu si, pomalo, ali si zbrckao sve i copor se ujedinio, jer se voli osjetiti nadmocnim.
Ja nisam religiozna ali sam vjernica. Svatko doista vjeruje u nesto ali od sume ne vidi drvo, pa raspali po tebi i tvojoj pismenosti - vjerujuci da je pametniji. Nisi trebao ciniti vise nista, samo ih pustiti da vjeruju.
Ja vjerujem u sebe, vjerujem da se u svakom bicu krije dobro i pozitivno i da ono sto dobivas, samo je odraz onoga sto si pruzio i kako si pruzio.
Da si receno izrekao na drugaciji nacin, vjerujem da bi ostali, uz svoju pismenost pokazali i lice, koje ide u skladu s tim.
Ovako je jedino ispalo da nisu nista bolji od tebe, samo paze kako pisu, da to lijepo bude. Tesko je razmisliti o sebi, kad pred sobom vidis tekst i priliku da
nad njim izdizes sebe, svoju pamet, pismenost.
Na koncu si i u pravu. Svaki covjek vjeruje u boga. Jer ovaj copor je
za sebe pomislio da je bogom dan, kad se udruzio protiv tebe.

A sto se moderatora tice, voljela bih znati na koju foru sebi dopusta sudjelovanje u coporu, kojim podrzava progon pojedinca od grupe ljudi, da bi potom tebe jedinoga iskljucio iz rasprave.
I njegovo ogledalo svakog jutra proguta hrpu sranja.
Ili, kad si na vlasti, tesko se sjetiti casti.





Znači on ima pravo pljunut na "čopor" svojom primitivnom i pogrešnom izjavom, a "čopor" nema pravo reagirat na primitivizam i glupost.

ccc... Čarli...



Vidis, ima razlike i ja ju volim vidjeti. Ovdje je netko prvi nabacio
post o pismenosti clana i svi su se ulovili za tu nit ko pijan plota i
razvlacili ju na dvije stranice. Zasto? Zasto je tako lakse ispasti pametan, nego formulirati vlastito pitanje clanu, reci sto u njegovom postu smeta i odrzavati kulturu dijaloga, sto vise, inzistirati na tome. Gotovo mu nije pruzena prilika da brani svoje misljenje, koliko je morao braniti sebe. Evolucija je sjebala stvar. Nije iz genetskog koda ljudima izbrisala instiktivno udruzivanje u copor. Napredak je
shvatiti da si individua koja ima moc vlastitog rasuđivanja.




Bravo Charlita! Sve si tacno i lepo rekla!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 14:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie
Dante, drzim se konkretnog slucaja, ne "vecine koja kokodace"..
Ovdje mi je skupinu povezala u copor jedna nit koja ih je okupila i vodila.
Nitko nije proizveo vlastito misljenje, vlastiti pristup clanu, kojim bi se izdvojio. Svatko je mogao individualno, na temu vjere i religije, suociti se sa clanom i odmjeriti snage. Kao sto sam sada spremna ja. Odgovoriti svakome tko smatra da moje misljenje nije ispravno.



Pa vidi, da bi s nekim odmjerila snage na neku temu, u ovom slucaju vjere i religije, obje strane moraju imati svoje misljenje na tu temu. I da si stala u obranu bilo kojeg drugog clana dao bih ti to za pravo, i slozio se s tobom, ali ne i u slucaju Rahazlama, jer on misljenja na ovu temu nema. Da li time kazem da je glup? Ne, samo kazem da ne koristi mozak za razmisljanje. Sjecam se od prije koji mjesec da Rahazlam gaji poprilicno romanticno misljenje o NDH i Za dom spremni, ali sumnjam da je procitao bilo sto na tu temu.
Po cemu je on bio slabiji u ovoj raspravi? Zar nema on kao i mi glavu, prste i tipkovnicu za reci sto misli? Mogao je slobodno. Ali jedino sto je pisao je da vrijedjamo vjernike svojim misljenjem, sto je superzabavno, posto je njegov prvi post na ovoj temi bio da smo svi mi prepotentni pametnjakovici koji se kurce.
Ti da si bila na njegovom mjestu, vjerujem da bi odgovarala s argumentima. On ne moze. Popricaj s njim koji put na neku temu, bit ce ti jasno zasto.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 14:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by tinton


Pogledaj postove istog clana po ostatku foruma.



Jesam vec prije.
Kako mi to pomaze da ne vidim vase?

Ili - po cemu smatras da ste nekome, tko cita ovaj topic, vi ispali
drugaciji, osim sto ste se isticali kao pismeniji i, valjda, pametniji?
A moderator postao manipulator.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 15:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Just_Charlie
Dante, drzim se konkretnog slucaja, ne "vecine koja kokodace"..
Ovdje mi je skupinu povezala u copor jedna nit koja ih je okupila i vodila.
Nitko nije proizveo vlastito misljenje, vlastiti pristup clanu, kojim bi se izdvojio. Svatko je mogao individualno, na temu vjere i religije, suociti se sa clanom i odmjeriti snage. Kao sto sam sada spremna ja. Odgovoriti svakome tko smatra da moje misljenje nije ispravno.



Pa vidi, da bi s nekim odmjerila snage na neku temu, u ovom slucaju vjere i religije, obje strane moraju imati svoje misljenje na tu temu. I da si stala u obranu bilo kojeg drugog clana dao bih ti to za pravo, i slozio se s tobom, ali ne i u slucaju Rahazlama, jer on misljenja na ovu temu nema. Da li time kazem da je glup? Ne, samo kazem da ne koristi mozak za razmisljanje. Sjecam se od prije koji mjesec da Rahazlam gaji poprilicno romanticno misljenje o NDH i Za dom spremni, ali sumnjam da je procitao bilo sto na tu temu.
Po cemu je on bio slabiji u ovoj raspravi? Zar nema on kao i mi glavu, prste i tipkovnicu za reci sto misli? Mogao je slobodno. Ali jedino sto je pisao je da vrijedjamo vjernike svojim misljenjem, sto je superzabavno, posto je njegov prvi post na ovoj temi bio da smo svi mi prepotentni pametnjakovici koji se kurce.
Ti da si bila na njegovom mjestu, vjerujem da bi odgovarala s argumentima. On ne moze. Popricaj s njim koji put na neku temu, bit ce ti jasno zasto.



Pa mozda i nisam toliko stala u obranu clana koliko ukazujem na nacin
sudjelovanja u raspravi ostalih, koji nisu vlastitim argumentima istjerivali njegovo misljenje - ili to da ga nema - na cistac, vec se slozna braca u kolo uhvatila i zapjevala na temu njegove pismenosti, porijekla i starosne dobi.. Jesu li to argumenti pametnih ljudi, koji zele pokazati koliko je netko..drugaciji? Na koncu mi je ostalo pitanje - po cemu? Ne zbog njega vec upravo druge strane.

Njegov prvi post na ovoj temi je bio da smo svi mi prepotentni pametnjakovici koji se kurce. - Sto vas je u tom postu toliko pogodilo
da je iz vas izvuklo upravo to sto ste i procitali? Ako ste sigurni u sebe, smireni, kako je moguca takva reakcija na tekst nekoga za koga smatrate da ne koristi potreban kapacitet mozga?

I, na koncu, mozda i pokusam jednom s njim ostvariti dijalog. Ako nista drugo da pred sobom ugledam izazov i otkrijem jesam li u pravu kada tvrdim da iz sugovornika izvuces upravo ono sto nudis. S tim da ogledalo ima dva lica, i magija je oduprijeti se tome da te ne povuce na drugu stranu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/05/2014 : 15:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Nikad mi nije bilo jasno zasto bi evolucija pobijala postojanje Boga...


Pobija postojanje biblijskog boga.
Ne pobija postojanje više sile koja je možda zaslužna za naše postojanje. Tu višu silu bismo mi najlakše nazvali "bog" jer to je naše ime za nešto moćno što ne razumijemo. Dubljim kopanjem bi se otkrilo da oni nisu bogovi te da i oni imaju svoje bogove itd.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/05/2014 : 15:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
moja sve veća netolerancija na slobodu misli, ponašanja, djelovanja, vjeroispovjesti i na ljude općenito samo je dokaz moje osobne evolucije kao muškarca i čovjeka.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 17:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Charlie, pitas se sto je dovelo do takve reakcije "mirnih i sigurnih u sebe" na njegov post. Ja cu ti reci: isto sto je i tebe tako mirnu i sigurnu u sebe navelo da reagiras na postove onih koji su reagirali na njegove postove: normalna ljudska reakcija Ovo je forum; netko nesto napise, drugi napise nesto svoje kao reakciju na njegov post. Ne vidim sto tu nije jasno. To je i cijela svrha foruma, ne?
A sto se tice nacina pisanja, potpuno je isti kao i na podforumu za sport, glazbu ili strip. Netko arugmentira, netko nabija na k...Zasto bi ovdje bilo drugacije?

I tak...
Odoh ja na rostilj i pivo.
Budite lijepo svi pozdravljeni, i vjernici i bezboznici.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/05/2014 : 17:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Imaš pravo, mogli bismo tako u nedogled..
Odoh i ja zavrsiti sa spremanjem pa sa sinom van.

(Dobila sam prekrasan tekst sa srcima za Majčin Dan :) )


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/05/2014 : 17:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by tinton


Pogledaj postove istog clana po ostatku foruma.



Jesam vec prije.
Kako mi to pomaze da ne vidim vase?

Ili - po cemu smatras da ste nekome, tko cita ovaj topic, vi ispali
drugaciji, osim sto ste se isticali kao pismeniji i, valjda, pametniji?
A moderator postao manipulator.



Ja mislim da se s Rahazlamom ne može normalno razgovarati, barem preko interneta. Zato sam se tako postavio, zato i nisam krenuo u neku argumentiranu raspravu. Jer to ne bi imalo smisla.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/05/2014 : 19:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
a jadna (ali stvarno jadna) čarlita uvijek sa toliko naklonosti prema siromašnim, trulim i bezveznim likovima tipa rahazlam i kruger. pokazujući toleranciju prema njima zacijelo smatra da pokazuje svu veličinu svoga karaktera, ali često puta ispada samo smiješna i dekadentna. a što je još gore, tako bedasto i naivno smatra da može doprijeti do takovih ličnosti, da može naći dubinu u nečemu što dubine zacijelo nema... a što se sastoji samo od, tako jasne a opet tako rugle, drske i neugledne površine. a jasno je da se osobe poput rahazlama jednostavo i kratko sreže u korijenu upravo kako su to zaslužili i kako su pojedini ovdje to napravili. bez zadrške, bez kompromisa i bez previše priče... jednako kako ja uvijek srežem dotičnu bezveznjakušu koja za sebe zacijelo misli da je toliko posebna, snažna i ispravna... ali često pokazuje da jedva da je i prosjek.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2014 : 19:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
možda joj proradi majčinski instinkt?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 11/05/2014 : 22:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Na koncu, nitko od sudionika u toj raspravi nije bio niti za stepenicu
vislje u evolucijskom razvoju. (osim Zagor12)



Baš me zanima na koju je foru Zagor12 dobio oprost? :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/05/2014 : 22:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
To je zato jer sam crnac, je li?!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/05/2014 : 23:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Charlita je prava jaranica. A sto vrlo kod nje cijenim, je njezin "Menschenkenntniss",t.z. citanje ljudi. Nekoliko postova,mozda par dana,ona zna ko i kakav si. (Te najvise volim)! Kiky se nesto okomanio na nju. Ne znam zasto. Ponekad kad vidim pokoji njegov post,ma koliko god revolucionarno "zvucili",ja samo iza toga vidim beskrajno samosazaljenje. Gore je naveo tri "karaktaristike" - siromašnim, trulim i bezveznim likovima. Mores se slobodno dodati na spisak. Bez uvrede.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/05/2014 : 23:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Charlita je prava jaranica. A sto vrlo kod nje cijenim, je njezin "Menschenkenntniss",t.z. citanje ljudi. Nekoliko postova,mozda par dana,ona zna ko i kakav si. (Te najvise volim)! Kiky se nesto okomanio na nju. Ne znam zasto. Ponekad kad vidim pokoji njegov post,ma koliko god revolucionarno "zvucili",ja samo iza toga vidim beskrajno samosazaljenje. Gore je naveo tri "karaktaristike" - siromašnim, trulim i bezveznim likovima. Mores se slobodno dodati na spisak. Bez uvrede.



Tutta,ne kenjaj...Svi mi ovdje vrlo dobro znamo šta ti jedino cijeniš na ženama...

Wtf?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/05/2014 : 23:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tutta

Charlita je prava jaranica. A sto vrlo kod nje cijenim, je njezin "Menschenkenntniss",t.z. citanje ljudi. Nekoliko postova,mozda par dana,ona zna ko i kakav si. (Te najvise volim)! Kiky se nesto okomanio na nju. Ne znam zasto. Ponekad kad vidim pokoji njegov post,ma koliko god revolucionarno "zvucili",ja samo iza toga vidim beskrajno samosazaljenje. Gore je naveo tri "karaktaristike" - siromašnim, trulim i bezveznim likovima. Mores se slobodno dodati na spisak. Bez uvrede.



Tutta,ne kenjaj...Svi mi ovdje vrlo dobro znamo šta ti jedino cijeniš na ženama...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/05/2014 : 23:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tutta

Charlita je prava jaranica. A sto vrlo kod nje cijenim, je njezin "Menschenkenntniss",t.z. citanje ljudi. Nekoliko postova,mozda par dana,ona zna ko i kakav si. (Te najvise volim)! Kiky se nesto okomanio na nju. Ne znam zasto. Ponekad kad vidim pokoji njegov post,ma koliko god revolucionarno "zvucili",ja samo iza toga vidim beskrajno samosazaljenje. Gore je naveo tri "karaktaristike" - siromašnim, trulim i bezveznim likovima. Mores se slobodno dodati na spisak. Bez uvrede.



Tutta,ne kenjaj...Svi mi ovdje vrlo dobro znamo šta ti jedino cijeniš na ženama...




A to je: sise i guzice

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/05/2014 : 00:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

moja sve veća netolerancija na slobodu misli, ponašanja, djelovanja, vjeroispovjesti i na ljude općenito samo je dokaz moje osobne evolucije kao muškarca i čovjeka.


Iskrene čestitke hababu!!

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000