forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija je jedina istina.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/05/2014 : 02:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
http://www.illustris-project.org/
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/05/2014 : 02:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/05/2014 : 10:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...



Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 19/05/2014 : 01:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke



citam u NJekim novinama, da evolucija jos zadnju rec rekla nije-al nazalost za vas amere u toj prici mjesta nema- buduca ce ljudska vrsta sve vise licit na ovakve tipove kao ja...plecate bogati, snazne, visoke, iMteligentne, lukave, sirove okonje visoka cela a cupavi nigdje sem po supku-tebi na znanje dajem-dok ce debeli, maloumni, ratoborni ameri izumrijeti poput tice dodo...odnosno, mi, visa rasa, amere ce mo istrebiti poput kuge- to je zakon evolucije..zakon jaceg

Edited by - KRAS on 19/05/2014 01:48:08
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/05/2014 : 01:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
........................................................ ?......................................................
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/05/2014 : 05:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by acestroke



citam u NJekim novinama, da evolucija jos zadnju rec rekla nije-al nazalost za vas amere u toj prici mjesta nema- buduca ce ljudska vrsta sve vise licit na ovakve tipove kao ja...plecate bogati, snazne, visoke, iMteligentne, lukave, sirove okonje visoka cela a cupavi nigdje sem po supku-tebi na znanje dajem-dok ce debeli, maloumni, ratoborni ameri izumrijeti poput tice dodo...odnosno, mi, visa rasa, amere ce mo istrebiti poput kuge- to je zakon evolucije..zakon jaceg




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 12:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/06/2014 : 17:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
I ja sam dobio ban i pazi jos na mjesec dana a zbog cega to molim te???
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/06/2014 : 02:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

I ja sam dobio ban i pazi jos na mjesec dana a zbog cega to molim te???



jer si desničar

barem te tako shvatiše MODERATOR
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/06/2014 : 09:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

ma ne, to je zbog Zagora na avataru



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/06/2014 : 10:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Rahazlam

I ja sam dobio ban i pazi jos na mjesec dana a zbog cega to molim te???



jer si desničar

barem te tako shvatiše MODERATOR

sramota kako takva osona moze niz moserator uzas
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2014 : 16:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sada si se dobro zamaskirao i ne vjerujem da ćeš više biti upadljiv za oko.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/06/2014 : 17:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Mislim da je ova iznenadna vrucina kriva. Stvarno je pripeklo ovih dana jer koji god topic otvorim svud se pale na moderatora

Niste culi za hladni tus?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/06/2014 : 20:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...


a tko kaže da nam je oprostio?
Više mi se čini da je digao ruke od nas i sa gađenjem se okrenuo na drugu stranu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/06/2014 : 03:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


ma ne, to je zbog Zagora na avataru




Hvala Poli.
Zagor ionako ima dovoljno problema sa PR-om.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/06/2014 : 12:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...



Krašuljak,nema ti druge no konvertirati se na jedinu ispravnu religiju - Islam...Allah spašava bez posrednika.A čujem da je i Al-Nusri zafalilo mudžahedina pa,eto,ako si zainteresiran dati život za višu stvar umjesto da ga protratiš u mraku kjafirizma,bujrum...

Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 12:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...



Krašuljak,nema ti druge no konvertirati se na jedinu ispravnu religiju - Islam...Allah spašava bez posrednika.A čujem da je i Al-Nusri zafalilo mudžahedina pa,eto,ako si zainteresiran dati život za višu stvar umjesto da ga protratiš u mraku kjafirizma,bujrum...





možda ima i c kategoriju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 14/06/2014 : 16:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...



Krašuljak,nema ti druge no konvertirati se na jedinu ispravnu religiju - Islam...Allah spašava bez posrednika.A čujem da je i Al-Nusri zafalilo mudžahedina pa,eto,ako si zainteresiran dati život za višu stvar umjesto da ga protratiš u mraku kjafirizma,bujrum...



pih, posle tolko vremena mogo si znati da sam ja neizlečivi komunista

ja u te gluposti nevjerujem, štaviše, smatram da se treba sprdat

islam i krščanstvo su dvi najkrvoločnije religije, mada je u teoriji to sasvim drugačije prikazano, a u praksi ta dva delirijuma nisu ništa dobro donijeli

ako se mi komunisti još jednom vinemo na tron svijeta, prvo se treba obračunat sa mekom i rimom

jer ljudi tog boga koriste samo da opravdaju svoje zločine, normalna insan neubija zato što bi ga pekla savjest, al u slučaju da braniš boga ( kao siroma nemože se sam ) onda nema zverstva koje narkoman neće počiniti

uostalom, bog je ako postoji, ništa drugo do tamna materija, nema ga ali ipaK nijedna jednačina se nemože izračunati bez tog mraka..i ako izuzmemo sve te silne i nevjerovatne pojave u svemiru zašto mu ALAL VERA na zemlji se poprilično zajebo..prvo sa onim gušterima na koje se skoro dvesta miliona godina palio da bi ih na kraju razgromio kamenjem i izvadio zamorčiće sisavce...

tek mu je šprdnja kad je razdvojio majmune i stvorio nas, ovakvu evoluciju imamo zahvaliti nasilju...da bog svome odabranom majmunčiću nije prišapnuo nek se lati toljage ništa od nas bilo nebi

to što se ubijamo u ime boga to nas je napravilo civilizovanim ljudima...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/06/2014 : 16:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Kras dosta o politici, vjeri i svemu drugom što nije dozvoljeno.
Prvo i posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 16/06/2014 : 18:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by KRAS

E moj Bože, moj mali Božiću, izmislio si svemir, galaksije, kvazare i pulsare, izmislio si svjetlosnu brzinu, crne rupe, kvantnu mehaniku i milion drugih nama ne shvatljivih džidža midža...A opet, dopustio si da Ti kokošari rođenog sina iznabadaju ko pečenku i živog ga razapnu, jer eto, samo na taj mogo si nam oprostit...Nije ni tebi lako Gospodine...



Krašuljak,nema ti druge no konvertirati se na jedinu ispravnu religiju - Islam...Allah spašava bez posrednika.A čujem da je i Al-Nusri zafalilo mudžahedina pa,eto,ako si zainteresiran dati život za višu stvar umjesto da ga protratiš u mraku kjafirizma,bujrum...



pih, posle tolko vremena mogo si znati da sam ja neizlečivi komunista

ja u te gluposti nevjerujem, štaviše, smatram da se treba sprdat

islam i krščanstvo su dvi najkrvoločnije religije, mada je u teoriji to sasvim drugačije prikazano, a u praksi ta dva delirijuma nisu ništa dobro donijeli

ako se mi komunisti još jednom vinemo na tron svijeta, prvo se treba obračunat sa mekom i rimom

jer ljudi tog boga koriste samo da opravdaju svoje zločine, normalna insan neubija zato što bi ga pekla savjest, al u slučaju da braniš boga ( kao siroma nemože se sam ) onda nema zverstva koje narkoman neće počiniti

uostalom, bog je ako postoji, ništa drugo do tamna materija, nema ga ali ipaK nijedna jednačina se nemože izračunati bez tog mraka..i ako izuzmemo sve te silne i nevjerovatne pojave u svemiru zašto mu ALAL VERA na zemlji se poprilično zajebo..prvo sa onim gušterima na koje se skoro dvesta miliona godina palio da bi ih na kraju razgromio kamenjem i izvadio zamorčiće sisavce...

tek mu je šprdnja kad je razdvojio majmune i stvorio nas, ovakvu evoluciju imamo zahvaliti nasilju...da bog svome odabranom majmunčiću nije prišapnuo nek se lati toljage ništa od nas bilo nebi

to što se ubijamo u ime boga to nas je napravilo civilizovanim ljudima...

Komunizam isto nije donio nista dobro,zao mi te
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/06/2014 : 12:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
"ako se mi komunisti još jednom vinemo na tron svijeta, prvo se treba obračunat sa mekom i rimom"

ovo me nasmijalo ko rijetko šta, ali u biti smo istomišljenici. Vjerujem da religije gube bitku i da će ih opet snać neka nova internacionalna ideologija ujedinjenjenog radništva i seljaštva. problem je što sada religija gubi bitku protiv još goreg od sebe. Kapitalizam se po prirodi stvari ujedinjuje, okrupnjuje i širi svijetom.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/06/2014 : 15:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
bravo Kras i adriano:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/06/2014 : 00:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by adriano
Vjerujem da religije gube bitku i da će ih opet snać neka nova internacionalna ideologija ujedinjenjenog radništva i seljaštva. problem je što sada religija gubi bitku protiv još goreg od sebe. Kapitalizam se po prirodi stvari ujedinjuje, okrupnjuje i širi svijetom.


Reci to novom iračko-sirijskom kalifatu.
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 18/06/2014 : 10:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Globalni kapitalizam,i njegova misao o potrošačkom društvu je porodio pogani okot,grdji od njega samog,zlo koje će uništiti prvo njega a potom i čitavo ljudsko društvo-to je misao o jednoj ujedinjenoj religiji
gde je čovek Bog-ekumenizam.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/06/2014 : 11:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by adriano
Vjerujem da religije gube bitku i da će ih opet snać neka nova internacionalna ideologija ujedinjenjenog radništva i seljaštva. problem je što sada religija gubi bitku protiv još goreg od sebe. Kapitalizam se po prirodi stvari ujedinjuje, okrupnjuje i širi svijetom.


Reci to novom iračko-sirijskom kalifatu.



reče im ameri i/ili iranci čin ugroze njihove interese.
čekaj samo da sjebu ovu rafineriju pa da vidiš brzog uključivanja &
rasturanja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000