forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Stripforum: DOMOVINSKI RAT U STRIPU
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/05/2014 : 16:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Promocija albuma očekuje nas 25. lipnja. Bil bu to poseban Dan državnosti zahvaljujući prijateljima sa stripforuma. Sudeći prema autorima koji su na popisu u današnjoj reviji kvaliteta ne bu izostala, a to je najvažnije.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 25/05/2014 : 19:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
propustio sam kupiti današnju strip reviju...dosada,ako ima daj nekih detalja o stripu DOMOVINSKI RAT U STRIPU

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/05/2014 : 19:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
koliko vidiš vidiš ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 25/05/2014 : 22:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Popis autora je obećavajući, većinom afirmirani autori, s nekoliko "novih" imena. Dobar izdavački primjer afirmacije novih autora, bok uz bok s iskusnijima. Uvijek je dobro tako raditi. Ne stvarati fanzine ili revije sa isključivo poznatim autorima, a na drugu stranu sa isključivim početnicima. Afirmirani autori pokazuju svoju ljudsku veličinu kada su potpora mlađima i neafirmiranijima! Naravno, uz uredničku strogu garanciju da će takvo izdanje odisati kvalitetom.
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 18/06/2014 : 14:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote



www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/06/2014 : 22:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Da li je u ovom stripu opisana i "Oluja" i pogrom Srba? Samo pitam...

Edited by - vronski 3 on 23/06/2014 22:44:46
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2014 : 22:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Da li je u ovom stripu opisana i "Oluja" i pogrom Srba? Samo pitam...


mozes pitat samo nije pravo vrijeme...
Hrvatska sa prednicima cika vodi bezpostednu borbu na travi brazila...
Tesko da ces nekog navuci na provokaciju...bar do kraja utakmice...za tvoje dobro se nadam da hrvatska pobjedi...mozda bude reakcija umjerena...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/06/2014 : 23:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Da li je u ovom stripu opisana i "Oluja" i pogrom Srba? Samo pitam...



Nakon svih šansi koje ti je admin (i modovi) dao, ti i dalje tjeraš po svome. Zar ne bi tebao barem malo cijeniti to što ti se dopušta da i dalje pišeš po ovome forumu?
Ah da, još jedan dokaz da se ljudi ne mijenjaju.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/06/2014 : 04:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Iskompleksirana nacionalistička mizerija. Uživaj u novih 30 dana, mi ćemo bez tebe svakako.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/06/2014 : 22:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Je li bio netko u Mimari na promociji?
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 28/06/2014 : 21:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by vronski 3

Da li je u ovom stripu opisana i "Oluja" i pogrom Srba? Samo pitam...



Nakon svih šansi koje ti je admin (i modovi) dao, ti i dalje tjeraš po svome. Zar ne bi tebao barem malo cijeniti to što ti se dopušta da i dalje pišeš po ovome forumu?
Ah da, još jedan dokaz da se ljudi ne mijenjaju.



a sto ne ukinete ovu temu? Ovo je politika i to ona najgore vrste.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/06/2014 : 22:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
trebali smo izgubit onda bi bilo ok?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
590 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 28/06/2014 : 23:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ovaj natječaj shvatio kao poziv na pisanje i crtanje dobre i kvalitetne priče s jakom uvertirom i snažnim zaokretima, kakvi se odrađuju u kratkim narativnim filmovima.
Dok sam na samim početcima pričao s Mladenom, i sam je rekao da su mu pristizali svakakvi stripovi, klanja, silovanja, izrugivanje srba, i to sve s neuvjerljivom, plitkom pričom. Takvi radovi nisu ulazili ni u uži krug.
Uspio sam pročitati veliku većinu albuma i priče su ispunile ona moja očekivanja. Ne vidim vrijeđanja nacija, a ako netko sam pojam Domovisnki rat smatra pod uvredu to je druga tema, koja ne pripada ovom topicu.
Ja sam priliku iskoristio da ispričam svoju priču, kao klinca koji se pod granatiranjem u podrumu igrao s igračkama dinosaurima. I to su upravo te, ljudske priče.
Sve u svemu, album je dobar.


HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
590 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 28/06/2014 : 23:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
Osim toga, Mikica je jedan od autora.

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 28/06/2014 : 23:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam, sasvim slučajno, na kiosku, pročitao u 12. broju časopisa "OLUJA", strip Milana Tomasa, inspiriran otporom Osječana Jugoslavenskom agresoru (prikazan je i legendarni crveni fićo pod tenkom!). Ovaj strip nije, kako vidim, na popisu autora, sabran u ovoj promoviranoj zbirci, ali mu je tu, svakako, mjesto. Riječ je o stripu od nekoliko stranica, vrlo jednostavnom, emotivnog naboja, bez vulgariziranja i omalovažavanja rivala međusobno, sa očekivanom poantom. Vrijedan, nepretenciozan uradak...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/06/2014 : 23:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Jučer sam, sasvim slučajno, na kiosku, pročitao u 12. broju časopisa "OLUJA", strip Milana Tomasa, inspiriran otporom Osječana Jugoslavenskom agresoru (prikazan je i legendarni crveni fićo pod tenkom!). Ovaj strip nije, kako vidim, na popisu autora, sabran u ovoj promoviranoj zbirci, ali mu je tu, svakako, mjesto. Riječ je o stripu od nekoliko stranica, vrlo jednostavnom, emotivnog naboja, bez vulgariziranja i omalovažavanja rivala međusobno, sa očekivanom poantom. Vrijedan, nepretenciozan uradak...


Jedan se strip Milana Tomasa nalazi u kolekciji, naslovljen Četvorica.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2014 : 00:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripforum.hr/izdavastvo/izvanredna-izdanja/domovinski-rat-u-stripu/

VUKOVAR HAŠ – Nenad Barinić



SAVJEST – Brajen Dragičević, Goran Sudžuka

POSLIJE RATA – Goran Sudžuka



SMISAO RATA – Željko Gašić, Miodrag Ivanović Mikica



NOVOGODIŠNJA BALKANSKA RAPSODIJA – Edvin Biuković

TICINA PRIČA – Edvin Biuković

PTICE PRDILICE – Edvin Biuković



PRIČA O KACIGI – Radovan Devlić

HRVATSKA RATIŠTA – Radovan Devlić



PRVA CRTA – Franjo Anžlovar



AMBERG – Andrej Rehak



MUDRACI – Štef Bartolić



VATRENO PRANJE – Miljenko Horvatić, Esad Ribić



ČISTAČI – Miljenko Horvatić, Mario Kalogjera



ČETVORICA – Milan Tomas



ZVIJERI – Mato Klarić



JELENA I JA – Marko Dješka



MEDO – Dušan Gačić



PROT PIKČERS – Dubravko Mataković



ULIČARI – Krešimir Skozret



BABA I JA – Frano Petruša



CRO ARMY – Julio Radilović – Jules



VUKOVAR/OLUJA – Niko Barun


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2014 : 00:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Prije nego što se počne tražiti ključ i ljepiti kojekakve etikete, bilo bi dobro prvo pročitati ove stripove.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2014 : 00:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Izbor autora odličan, sve izgleda vrlo obećavajuće, umjetnički vrijedno i s obzirom na vrijeme nastanka nekih stripova s nužnim zauzimanjem strane i pretpostavljam neizbježnim stupnjem ideologiziranosti.
Na temelju ovih kadrova donekle me asocira na Lavričeve Bosanske basne.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 29/06/2014 00:41:33
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 29/06/2014 : 01:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Koji od ovih stripova je objavljen po prvi put u ovom albumu?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/06/2014 : 01:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Hoće li ovo ići za Srbiju?
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 29/06/2014 : 11:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno ni cijeli tiraz ne bi zadovoljio potraznju...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/06/2014 : 12:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Vjerovatno ni cijeli tiraz ne bi zadovoljio potraznju...



Pre bilo kakvog suda, bolje je pročitati. A ja bih rado.
Ako ne bude išlo u Srbiju, znači da smrdi otpočetka.
Ako bude išlo, onda opravdava cilj.
Prosto.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/06/2014 : 12:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ne brigaj jasko,poslat ću ti ja jedno 50 komada pa razdijeli frendovima

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/06/2014 : 12:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ne brigaj jasko,poslat ću ti ja jedno 50 komada pa razdijeli frendovima



Pošalji.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000