forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Napravio sam REMEK DJELO!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 29/05/2014 : 15:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

ko zna koliko je to forumaša snimilo na komp




pa nisu valjda.....zar nisu neki rekli kako ovo ne vrijedi ništa,...šta ce im onda.


Evo ja garantiram da nisam ništa spremao na komp a vjerujem da nisu ni ostali.



Kako da nismo skidali tvoja jedinstvena remek djela
Baš nekom trebaju zamucene, tresave slike kineskih lampiona slikanih dok si se drmusao rupavim vijetnamskim cestama. Milion eura je premalo.
Toliko ce ti dati Spilberg samo za onog žutog vijetnamskog ET-a sa ispalom kitom
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/05/2014 : 17:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

ko zna koliko je to forumaša snimilo na komp




pa nisu valjda.....zar nisu neki rekli kako ovo ne vrijedi ništa,...šta ce im onda.


Evo ja garantiram da nisam ništa spremao na komp a vjerujem da nisu ni ostali.



Kako da nismo skidali tvoja jedinstvena remek djela
Baš nekom trebaju zamucene, tresave slike kineskih lampiona slikanih dok si se drmusao rupavim vijetnamskim cestama. Milion eura je premalo.
Toliko ce ti dati Spilberg samo za onog žutog vijetnamskog ET-a sa ispalom kitom



pa vidjet cemo. Inace Spielbergu cu poslati kao poklon a ne na prodaju, i nisam se drmusao vijetnamskim cestama i ne radi se o lampijonima,...ma nema veze, ne da mi se više objašnjavati, misli si što si hoceš,stvarno mi nije bitno.
U biti tek sada vidim, kakve sam slike napravio, jer svi misle da se radi o žaruljama, ti si spomenuo lampijone, netko je spomenuo semafor itd,....a nitko nije u pravu, cak daleko od toga,....ako ste prokužili sistem, što onda ne idete vi slikati žarulje,lampijone, semafore,vozeci se po lošim cestama, vjerovatno ih ima svugdje pa pokažite vaše radove, pa cemo vidjeti onda što ste vi snimili.
VIDJET CETE DA NECE BITI NI JEDAN POSTO SLICNO OVOME ŠTO SAM JA SNIMIO.....ali nema veze, stvarno mi se ne da više gubiti vrijeme sa nekakvim objašnjavanjem itd,...ionako su rijedki oni koji mi stvarno žele uspjeh, puno više ima ljudi koji su sami nesposobni i lijeni napraviti bilo što, pa takvi naravno ni drugome ne priušte neki uspjeh.Zato se uopšte necu više baviti sa njima.
A ni meni nije to toliko važno da prodam slike za "milijun eura", niti ih nigdje ne prodavam,....to što cu pokloniti nekoliko postera, ne vidim ništa loše u tome, a ako budem neki stavio na Ebay, pa šta onda...
U biti ja ne trebam da mi neki IGMAN2 kaže jel su slike dobre ili nisu,...okusi su razliciti, važno je da se meni svidaju i da sam ja ponosan na njih.
No, bilo bi super vidjeti neke tvoje fotografije, pa da ih procjenimo.
Koliko sam vidio o teoriji nemaš pojma, sumnjam da bi u praksi nešto bolje prošao....
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 29/05/2014 : 18:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message
Dobro, daj fakat, pustite više covjeka na miru; nakraju, ovo je njegov topic i ne morate ga citat. Ni ja ne vjerujem bogzna kolko u te fotke, ali svaki put kad hocu nešto napisat, obori me s nogu njegova vjera u sebe i taj optimizam...
Tako da sam ipak odlucio cestitati mu i zaželjeti uspjeh!
Good luck Euro i ne odustaj

I ono za Bonelliland vrijedi i dalje

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 29/05/2014 : 18:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Ne mislim da su ispale loše, Euro, vec da je to trik-slika, prizor koju nisi vidio golim ocima pa slikao. Slike nastale trikom sa foto aparatom... i kao takve pitam se da li imaju ikakvu vrijednost.

Iskreno bi volio da si u pravu i da za te slike i zaista dobiješ milion eura, pa da nam se, do sudnjeg dana, smiješ na našem neznanju i skepticizmu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2014 : 20:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by melkajk

Dobro, daj fakat, pustite više covjeka na miru; nakraju, ovo je njegov topic i ne morate ga citat. Ni ja ne vjerujem bogzna kolko u te fotke, ali svaki put kad hocu nešto napisat, obori me s nogu njegova vjera u sebe i taj optimizam...
Tako da sam ipak odlucio cestitati mu i zaželjeti uspjeh!
Good luck Euro i ne odustaj

I ono za Bonelliland vrijedi i dalje



Ja moram

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2014 : 20:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

ko zna koliko je to forumaša snimilo na komp




pa nisu valjda.....zar nisu neki rekli kako ovo ne vrijedi ništa,...šta ce im onda.


Evo ja garantiram da nisam ništa spremao na komp a vjerujem da nisu ni ostali.



Kako da nismo skidali tvoja jedinstvena remek djela
Baš nekom trebaju zamucene, tresave slike kineskih lampiona slikanih dok si se drmusao rupavim vijetnamskim cestama. Milion eura je premalo.
Toliko ce ti dati Spilberg samo za onog žutog vijetnamskog ET-a sa ispalom kitom



pa vidjet cemo. Inace Spielbergu cu poslati kao poklon a ne na prodaju, i nisam se drmusao vijetnamskim cestama i ne radi se o lampijonima,...ma nema veze, ne da mi se više objašnjavati, misli si što si hoceš,stvarno mi nije bitno.
U biti tek sada vidim, kakve sam slike napravio, jer svi misle da se radi o žaruljama, ti si spomenuo lampijone, netko je spomenuo semafor itd,....a nitko nije u pravu, cak daleko od toga,....ako ste prokužili sistem, što onda ne idete vi slikati žarulje,lampijone, semafore,vozeci se po lošim cestama, vjerovatno ih ima svugdje pa pokažite vaše radove, pa cemo vidjeti onda što ste vi snimili.
VIDJET CETE DA NECE BITI NI JEDAN POSTO SLICNO OVOME ŠTO SAM JA SNIMIO.....ali nema veze, stvarno mi se ne da više gubiti vrijeme sa nekakvim objašnjavanjem itd,...ionako su rijedki oni koji mi stvarno žele uspjeh, puno više ima ljudi koji su sami nesposobni i lijeni napraviti bilo što, pa takvi naravno ni drugome ne priušte neki uspjeh.Zato se uopšte necu više baviti sa njima.
A ni meni nije to toliko važno da prodam slike za "milijun eura", niti ih nigdje ne prodavam,....to što cu pokloniti nekoliko postera, ne vidim ništa loše u tome, a ako budem neki stavio na Ebay, pa šta onda...
U biti ja ne trebam da mi neki IGMAN2 kaže jel su slike dobre ili nisu,...okusi su razliciti, važno je da se meni svidaju i da sam ja ponosan na njih.
No, bilo bi super vidjeti neke tvoje fotografije, pa da ih procjenimo.
Koliko sam vidio o teoriji nemaš pojma, sumnjam da bi u praksi nešto bolje prošao....



nemaju analne fotkace a digitalnima ionako niko ne viruje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/05/2014 : 20:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Pa svaki malo bolji mobitel ima i 'zweite klasse' fotoaparat a to bi trebala biti dobra zamjena za anal(og)ni.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2014 : 20:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a ima li negative?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/05/2014 : 20:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
E jebi ga, to je jedini nedostatak ali zato (ne)kvaliteta fotografija potpuno odgovara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/05/2014 : 01:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Euro, a što si radio u Vijetnamu? Možda je to zanimljivija prica od toga kako su nastale fotke.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2014 : 09:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Euro, a što si radio u Vijetnamu? Možda je to zanimljivija prica od toga kako su nastale fotke.




možda haha.
Posjetio sam jednu prijateljicu, sa kojom sam se upoznao putem interneta, pa sam bio mijesec dana dolje.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/05/2014 : 09:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Euro, a što si radio u Vijetnamu? Možda je to zanimljivija prica od toga kako su nastale fotke.




možda haha.
Posjetio sam jednu prijateljicu, sa kojom sam se upoznao putem interneta, pa sam bio mijesec dana dolje.



Deset stranica topica i konacno jedna zanimljiva izjava.
Daj malo više o tome. Prijateljica? Mjesec dana? Kako ti je to uspjelo i što si morao radit za nju?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/05/2014 : 12:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sigurno je bila jako zanimljiva prijateljica u pitanju kada se covjek odluci za tako dugo putovanje.
Nije teško zamisliti što je sve morao raditi za nju u tih mjesec dana jer su azijke u vecini slucajeva otvorene za sve opcije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 30/05/2014 : 13:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sigurno je bila jako zanimljiva prijateljica u pitanju kada se covjek odluci za tako dugo putovanje.
Nije teško zamisliti što je sve morao raditi za nju u tih mjesec dana jer su azijke u vecini slucajeva otvorene za sve opcije.



Pada mi na pamet opcija obrade tamošnjih rižinih polja
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/05/2014 : 17:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by DODSFERD

Sigurno je bila jako zanimljiva prijateljica u pitanju kada se covjek odluci za tako dugo putovanje.
Nije teško zamisliti što je sve morao raditi za nju u tih mjesec dana jer su azijke u vecini slucajeva otvorene za sve opcije.



Pada mi na pamet opcija obrade tamošnjih rižinih polja


Ali od riže hidraulika se slabo diže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/05/2014 : 19:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Euro, a što si radio u Vijetnamu? Možda je to zanimljivija prica od toga kako su nastale fotke.




možda haha.
Posjetio sam jednu prijateljicu, sa kojom sam se upoznao putem interneta, pa sam bio mijesec dana dolje.



Deset stranica topica i konacno jedna zanimljiva izjava.
Daj malo više o tome. Prijateljica? Mjesec dana? Kako ti je to uspjelo i što si morao radit za nju?



too stari
vec sam našuljio uha i spolirao oci, negdje si vec stavio te slike-davno vec, ako se ne varam

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 30/05/2014 : 19:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Jebemti,al ste vi u deželi bogati i napredni...Covjek prijavljen na socijalu a obišao pola jebenog svijeta...Heeejjj,Vijetnam!!!...Šta bi tek radio da je zaposlen,ja ga jebem ako ne bi vec bio na Marsu...Ah,al vam zavidim,kamo srece da je Bosna dežela...Neka,neka,još malo i bice a onda ste najebali...

p.s.

Evo jedan vic na temu:
Bio referendum u deželi o izbacivanju bosanaca iz,jelte,dežele...Rezultati glasanja: 10%-van...90%-neka nas...

Wtf?

Edited by - bagi on 30/05/2014 19:32:40
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/05/2014 : 23:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Jebemti,al ste vi u deželi bogati i napredni...Covjek prijavljen na socijalu a obišao pola jebenog svijeta...Heeejjj,Vijetnam!!!...Šta bi tek radio da je zaposlen,ja ga jebem ako ne bi vec bio na Marsu...Ah,al vam zavidim,kamo srece da je Bosna dežela...Neka,neka,još malo i bice a onda ste najebali...

p.s.

Evo jedan vic na temu:
Bio referendum u deželi o izbacivanju bosanaca iz,jelte,dežele...Rezultati glasanja: 10%-van...90%-neka nas...



sigurno je iz komunjarske familije
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 31/05/2014 : 01:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ma jok,stari nacista...Sa pedigreom hehehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/07/2014 : 15:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
sjecate se onih mojih fotografija?

Eto, ja sam IZ ZAJEBANCIJE poslao email u kojem sam predstavio one tri fotografije i to najvecoj aukcijskoj kuci SOTHEBY'S na svijetu. I eto što su mi odgovorili:

Dear Ales,

Thank you for you email.
I like your photographs - and as a big football fan I also like the concept and the idea behind it - and thank you very much for offering to buy the images.

Actually, I do not want to buy them but find you email very cool.

Good luck and all the best
Simone Klein

Simone Klein
Sotheby's
Photographs Department Europe
76 rue du Faubourg St. Honoré
F - 75008 Paris
phone +33 153055226


Znaci nece kupiti naravno, jer oni prodavaju predmete u vrijednosti nekoliko milijun aitd,...spomenuo sam da su najveca Avkcijska kuca na svijetu, ali mi jako puno znaci i cinjenic ada se takvim majstorima, koji su se u svom životu nagledali svakakvih predmeta, SVIÐAJU moje fotografije. Sada mogu mirno da umrem haha!
A ovoj Francuskinjoj se cak dopao moj mail kojeg sam joj poslao, napisala je da joj je moj email "very cool". Znaci ostalo mi je još nešto "internetskog šarma" i za druge forume, a naravno ne treba kriviti ovu francuskinju koja je isto tako "pala na moj šarm". I ona je samo žena.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/07/2014 : 16:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

sjecate se onih mojih fotografija?

Naravno, baš sam se ovih dana poceo pitati što se desilo s cijelom tom pricom. Nemoj odustajati, sjeti se rijeci Delboya; Rodney, iduce godine bit cemo milijunaši

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/08/2014 : 11:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

sjecate se onih mojih fotografija?

Eto, ja sam IZ ZAJEBANCIJE poslao email u kojem sam predstavio one tri fotografije i to najvecoj aukcijskoj kuci SOTHEBY'S na svijetu. I eto što su mi odgovorili:

Dear Ales,

Thank you for you email.
I like your photographs - and as a big football fan I also like the concept and the idea behind it - and thank you very much for offering to buy the images.

Actually, I do not want to buy them but find you email very cool.

Good luck and all the best
Simone Klein

Simone Klein
Sotheby's
Photographs Department Europe
76 rue du Faubourg St. Honoré
F - 75008 Paris
phone +33 153055226


Znaci nece kupiti naravno, jer oni prodavaju predmete u vrijednosti nekoliko milijun aitd,...spomenuo sam da su najveca Avkcijska kuca na svijetu, ali mi jako puno znaci i cinjenic ada se takvim majstorima, koji su se u svom životu nagledali svakakvih predmeta, SVIÐAJU moje fotografije. Sada mogu mirno da umrem haha!
A ovoj Francuskinjoj se cak dopao moj mail kojeg sam joj poslao, napisala je da joj je moj email "very cool". Znaci ostalo mi je još nešto "internetskog šarma" i za druge forume, a naravno ne treba kriviti ovu francuskinju koja je isto tako "pala na moj šarm". I ona je samo žena.....



Meni se cini, da ti je ona iz zajebancije i odgovorila.

Daj copy-paste svog maila, ako ti se da... da vidimo, kako si to srocio. Za ostale... ako netko nešto želi poslati Sotheby's-u, Bonelliju, Pentagonu... da zna kako...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 12:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

sjecate se onih mojih fotografija?

Eto, ja sam IZ ZAJEBANCIJE poslao email u kojem sam predstavio one tri fotografije i to najvecoj aukcijskoj kuci SOTHEBY'S na svijetu. I eto što su mi odgovorili:

Dear Ales,

Thank you for you email.
I like your photographs - and as a big football fan I also like the concept and the idea behind it - and thank you very much for offering to buy the images.

Actually, I do not want to buy them but find you email very cool.

Good luck and all the best
Simone Klein

Simone Klein
Sotheby's
Photographs Department Europe
76 rue du Faubourg St. Honoré
F - 75008 Paris
phone +33 153055226


Znaci nece kupiti naravno, jer oni prodavaju predmete u vrijednosti nekoliko milijun aitd,...spomenuo sam da su najveca Avkcijska kuca na svijetu, ali mi jako puno znaci i cinjenic ada se takvim majstorima, koji su se u svom životu nagledali svakakvih predmeta, SVIÐAJU moje fotografije. Sada mogu mirno da umrem haha!
A ovoj Francuskinjoj se cak dopao moj mail kojeg sam joj poslao, napisala je da joj je moj email "very cool". Znaci ostalo mi je još nešto "internetskog šarma" i za druge forume, a naravno ne treba kriviti ovu francuskinju koja je isto tako "pala na moj šarm". I ona je samo žena.....



Meni se cini, da ti je ona iz zajebancije i odgovorila.

Daj copy-paste svog maila, ako ti se da... da vidimo, kako si to srocio. Za ostale... ako netko nešto želi poslati Sotheby's-u, Bonelliju, Pentagonu... da zna kako...


Da... možda nacrte novog Hellingenovog oružja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2014 : 13:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

sjecate se onih mojih fotografija?

Eto, ja sam IZ ZAJEBANCIJE poslao email u kojem sam predstavio one tri fotografije i to najvecoj aukcijskoj kuci SOTHEBY'S na svijetu. I eto što su mi odgovorili:

Dear Ales,

Thank you for you email.
I like your photographs - and as a big football fan I also like the concept and the idea behind it - and thank you very much for offering to buy the images.

Actually, I do not want to buy them but find you email very cool.

Good luck and all the best
Simone Klein

Simone Klein
Sotheby's
Photographs Department Europe
76 rue du Faubourg St. Honoré
F - 75008 Paris
phone +33 153055226


Znaci nece kupiti naravno, jer oni prodavaju predmete u vrijednosti nekoliko milijun aitd,...spomenuo sam da su najveca Avkcijska kuca na svijetu, ali mi jako puno znaci i cinjenic ada se takvim majstorima, koji su se u svom životu nagledali svakakvih predmeta, SVIÐAJU moje fotografije. Sada mogu mirno da umrem haha!
A ovoj Francuskinjoj se cak dopao moj mail kojeg sam joj poslao, napisala je da joj je moj email "very cool". Znaci ostalo mi je još nešto "internetskog šarma" i za druge forume, a naravno ne treba kriviti ovu francuskinju koja je isto tako "pala na moj šarm". I ona je samo žena.....



Meni se cini, da ti je ona iz zajebancije i odgovorila.

Daj copy-paste svog maila, ako ti se da... da vidimo, kako si to srocio. Za ostale... ako netko nešto želi poslati Sotheby's-u, Bonelliju, Pentagonu... da zna kako...



hm, ne bi rekao, jer su mi odgovorile i njezine kolege i dale su mi cak i neke ostale adrese od manjih avkcijskih kuca, pa da tamo pokušam. Znaci da im je to sprdnja, ne bi mi oni davali adrese u želji da mi pomognu.
Isto tako su mi odgovorili, da oni imaju PRAVILA, da nikada ne kupuje umjetnicka djela direktno od autora. To su mi isto tako odgovorili i kod Christie's, da oni ne smiju kupovati umjetnicka djela direktno od autora,....

A eto i copy-paste mog maila:

Hello!

My name is Aleš Fidler and i am from Slovenija. Here are my triptih of three photos i shoot with my old analog (not digital) photo camera.
This is not made in "photo shop", this is the real deal. I have an negative film as a proof, it is all "written" in negative film and now i will like to sale this negative film to your company, so you can develop more photos out of this negative and you can print it on your postcard, or you can made an Poster, or an big photograph and you frame it and than give Philippe Lahm for his retirement, or to Miroslav Klose for being the best world cup scorer of all times, or print them on t-shirts,....it is a big busines opurtunity for you.

I give those photographs an "working title", but you can change that off course, when/if you buy the negative.

First photograph working title is: "GERMANY, WORLD CUP CHAMPIONS 2014", because i think the photo represent German National flag colours, it represent the trophy, it represent the celebrations,...at least i see that in this photo.

Second photograph working title is:"Miroslav Klose,out of this space", because when i look at this photograph, i see E.T. Alien, i see dark space with an Alien in the spot light. Good gift for the best world cup scorer of all times!

Third photograph working title is: "Shooting with all guns", because in this photograph i see the power, strength of the German National team, how they score goals from all positions, diferent players score goals, this is "ELF" MACHINE GUN, this is what the German national team is all about....

So, write me back if you are interested to buy one or two or all three negative films (for reproduction) and when you get the negative film, YOU ARE THE COPY RIGHT OWNER. Than you own those photographs.

I think photographs are really cool, a little abstract, clean and interesting. And the most important is that they are not photo inside the studio. I take those photos outside in the nature, it is a real dark sky,...everything in those photos is real and it is all "written" on the negative film,...

Think about it and please let me know your answer.

Best regards and CONGRATULATIONS for the winning of the World Cup!

Aleš Fidler
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2014 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Poslao si ženi iz Francuske mejl u kojem hvališ boje nemacke zastave i još joj cestitaš osvajanje svetskog prvenstva?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000