forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Napravio sam REMEK DJELO!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2014 : 13:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Poslao si ženi iz Francuske mejl u kojem hvališ boje nemacke zastave i još joj cestitaš osvajanje svetskog prvenstva?



pa prezime joj je Klein....valjda njemica, koj aradi u Francuskoj,...no nema veze ionako je to vio copy-paste pa sam to slao na desetine ovakvih mailova, a 99 posto njih nisu bili Nijemci,...baš me briga, necu zbog svakoga da popravljam mail,....uvijek idem "linijom najmanjeg odpora"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 13:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
A možda je Francuskinja udana za Nijemca pa zato ima takvo prezime.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/08/2014 : 14:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
"i shoot with my old analog (not digital) photo camera."

"GERMANY, WORLD CUP CHAMPIONS 2014"

"Miroslav Klose,out of this space"

"ELF" MACHINE GUN


Evro, legendo!

Gle, moraš priznati, da si u ovom mailu više slavio njemacki nogomet nego svoje slike, a i meni se cini, da je ona mislila, da si puno mladi, nego što stvarno jesi.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2014 : 15:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Da, procenila ga je jedno 20 godina manje...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2014 : 15:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Da, procenila ga je jedno 20 godina manje...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2014 : 15:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

"i shoot with my old analog (not digital) photo camera."

"GERMANY, WORLD CUP CHAMPIONS 2014"

"Miroslav Klose,out of this space"

"ELF" MACHINE GUN


Evro, legendo!

Gle, moraš priznati, da si u ovom mailu više slavio njemacki nogomet nego svoje slike, a i meni se cini, da je ona mislila, da si puno mladi, nego što stvarno jesi.





ovaj email sam sastavio i poslao na njemacki nogometni savez, zato i ima toliko hvalospjeva,...onda sam poceo slati i nekim avkcijskim kucama i nije mi se dalo promjeniti tekst pa sam samo "forward"....terao dalje.
Ova žena tacno zna koliko mi je godina, jer imam sliku na emailu i mogla je vidjeti sliku, osim ako joj izgledam mladi, što je i kompliment sa njezine strane haha.
Kasnije sam ipak malo promjenio tekst u emailu jer sam slao na National Geographic,.....
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/08/2014 : 16:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


-750.000 za prvu fotografiju
-500.000 za drugu
-300.001 za trecu




Znaci nista od ovih odozgo cijena? Steta.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2014 : 17:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by 1Euro


-750.000 za prvu fotografiju
-500.000 za drugu
-300.001 za trecu




Znaci nista od ovih odozgo cijena? Steta.



nemoj nikada reci nikada hehe. Još nisam bacio "pušku u kukuruz" ako ih objave u National Geographic bit ce još više vrijedne...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 20:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by 1Euro


-750.000 za prvu fotografiju
-500.000 za drugu
-300.001 za trecu




Znaci nista od ovih odozgo cijena? Steta.


Tako su i Trotteri govorili dok se jednom nije omaklo...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2014 : 00:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa rekao sam ja vama, da stavljajte svoje radove (pa da vidimo što ste vi fotografirali)? Ajde lijepo fotografirajte žarulje i ostalo o cemu ste pricali, pa da vidimo.
Što se tice mojih fotografija, dobio sam nekoliko odgovora i svi su bili pozitivni, da se ljudima svidaju fotografije ali je problem jer avkcijske kuce n ekupuju direktno od autora. Znaci i da je Van Gogh još živ, ne bi im mogao prodati svoju sliku, kužite?
Ali nema problema, slike su fantasticne, vremena imam citav život, komentari su jako pozitivni,...i na kraju cemo vidjeti kako ce to završiti, ja stvarno nemam što za izgubiti.
100 eura mi ne znaci ništa ako bi prodao fotografiju za 100 eura, zato i je cijena kakva je. Ili milijun ili ništa. Kvaliteta se placa, a onaj koji misli da može slikati bolju fotografiju, neka pokuša, pa cemo vidjeti.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 08:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
1Euro aj opet postavi na bar 1 dan te fotke nisam ni jednu video

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2014 : 10:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
100 eura mi ne znaci ništa ako bi prodao fotografiju za 100 eura, zato i je cijena kakva je. Ili milijun ili ništa.

Tako se prica, tko bi se išao zajebavat sa nekom sicom jer 100 eura se zaradi za 2 dana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2014 : 10:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

1Euro aj opet postavi na bar 1 dan te fotke nisam ni jednu video


Pa gdje si bio dok smo se tih dana divili slikama aliena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 10:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2014 : 10:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.



necu više postavljati, jer ce se uvijek netko naci, tko je propustio itd,...tada sam postavio slike mislim da skoro za tjedan dana,...sam si kriv što ne pratiš moje postove,...pa ljudi znaju da se moji postovi ne propuštaju....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2014 : 11:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.



necu više postavljati, jer ce se uvijek netko naci, tko je propustio itd,...tada sam postavio slike mislim da skoro za tjedan dana,...sam si kriv što ne pratiš moje postove,...pa ljudi znaju da se moji postovi ne propuštaju....


Eto...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 12:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.



necu više postavljati, jer ce se uvijek netko naci, tko je propustio itd,...tada sam postavio slike mislim da skoro za tjedan dana,...sam si kriv što ne pratiš moje postove,...pa ljudi znaju da se moji postovi ne propuštaju....


Pa vidis da niko drugi ne trazi...
Da neko jos trazi vec bi trazili tvoj remek-delo od milion evra....

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2014 : 12:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.



necu više postavljati, jer ce se uvijek netko naci, tko je propustio itd,...tada sam postavio slike mislim da skoro za tjedan dana,...sam si kriv što ne pratiš moje postove,...pa ljudi znaju da se moji postovi ne propuštaju....


Pa vidis da niko drugi ne trazi...
Da neko jos trazi vec bi trazili tvoj remek-delo od milion evra....



pa tražili su više puta prije pa sam više puta stavljao, ali sada više necu, pogotovo ne zbog tebe, jer si mi nevažan.
Samo budale se smiju onome što ne razumiju, zapamti to, dobro ce ti doci u životu.
I još nešto:

-ako ja prodam fotografije za 100 eura, ja izgubim -999.899 eura, ako ih ne prodam za milijun eura ja samo izgubim 100 eura, kužiš?
Sve ti je to poslovna matematika, a ja sam ti profesor!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/08/2014 : 12:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Bio u svastari ali nisam primetio ovaj topic,zato molim 1Eura da jos jednom postavi slike sa vidim pa neka obrise.



necu više postavljati, jer ce se uvijek netko naci, tko je propustio itd,...tada sam postavio slike mislim da skoro za tjedan dana,...sam si kriv što ne pratiš moje postove,...pa ljudi znaju da se moji postovi ne propuštaju....


Pa vidis da niko drugi ne trazi...
Da neko jos trazi vec bi trazili tvoj remek-delo od milion evra....



pa tražili su više puta prije pa sam više puta stavljao, ali sada više necu, pogotovo ne zbog tebe, jer si mi nevažan.
Samo budale se smiju onome što ne razumiju, zapamti to, dobro ce ti doci u životu.
I još nešto:

-ako ja prodam fotografije za 100 eura, ja izgubim -999.899 eura, ako ih ne prodam za milijun eura ja samo izgubim 100 eura, kužiš?
Sve ti je to poslovna matematika, a ja sam ti profesor!




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 15:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
Da li ces ih ti prodati za milion evra!
Ti si debelo zagliblio ako mislis da mozes da i prodas za te pare..
Kakve pare,kakav profesor..
Ne mogu da kazem koliko vrede kad ih nisam video,ali tri slike da vrede milion...

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2014 : 17:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Da li ces ih ti prodati za milion evra!
Ti si debelo zagliblio ako mislis da mozes da i prodas za te pare..
Kakve pare,kakav profesor..
Ne mogu da kazem koliko vrede kad ih nisam video,ali tri slike da vrede milion...



kao to je nemoguce jelda?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_photographs
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 18:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
Za tvoje slike da.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2014 : 19:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Uvijek se kaže da roba vrijedi onoliko koliko je kupac spreman da plati pa bilo to 1 euro ili nekoliko milijuna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 20:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
Ali niko nije nista ponudio,ljubazno su rekli ne..

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2014 : 22:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Znaci da trenutno slike ne vrijede ništa a hoce li tako ostati u buducnosti vrijeme ce pokazati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000