forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Napravio sam REMEK DJELO!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 25/05/2014 : 12:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Genijalano...uopce ne sumnjam u krajnji uspijeh,jer jednostavno ne vidim tu nikakvu slabu tocku u tvom planu...



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/05/2014 : 12:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Ja bi htio prodati ove tri fotografije, pa bi bilo super, ako mi možete dati nekakve email adrese od:

-marketing agencija
-muzicke založbe (pogotovo one koje izdavaju RAVE, TECHNO,....)
-Promocijske agencije
-FESTIVALI,KONCERTI
-energijski napitki (Red Bull, Shark,...)
-Foto, ART,...Muzej




www.google.com

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/05/2014 : 12:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

milijun eura za tri fotografije?? pa to bi možda dobia za slike gangbanga michele obame


Možda je procjena bila malo preoptimisticna.
Ali svakako ce dobiti, recimo... 0 kuna za te tri slike.



cak naprotiv! Milijun eura je simbolicka cijena, ove fotografije su u biti NEPROCENLJIVE i iskreno da ti kažem, da mi netko donese milijun eura, ne znam da li bi mu ih uistinu prodao,...to je kao da se odricem nekog svog dijeteta, KAŽEM OZBILJNO I PRI PUNOJ SAVJESTI!
Da naravno, nemoj to prodati ni za 5 milijuna eura. Bolje je imati slike.
Naravno druga je stvar, ako bi netko htio uzeti ove fotografije za promociju nekog svog proizvoda i to mi platio, tu se ne bi predomišljao i rado bi mu izašao u susret, ali da bi se odrekao NEGATIVA, prepustio mu sve, to stvarno ne znam, da li bi imao hrabrosti za tako nešto....
Da, teška odluka.
Inace, ja sam siguran da bogatuni kao što je npr Leonardo di Caprio (on sakuplja filmske plakate), on bi mi odmah platio toliki novac, da bi se nekim slucajem sreo sa njim i ponudio mu fotografije, jer što je njima milijun eura a radi se o fotografijama KOJE NITKO NIKADA NECE MOCI PONOVITI, bar ne u takvoj kvaliteti.
Pa ponudi kada ih sretneš, cisto da vidiš šta ce reci.
Da ih ja sada ovdje pokažem, svi cete pokušati to kopirati i time bi dobili puno loših ili nikakvih kopija, koje bi samo napravile golemu štetu,...
Pametno. Ovdje ti je sve sam šljam spreman za pirateriju koji ce prodati rodenu babu za par kuna. Pogotovo za milijun eura.
zato sam i tako tajanstven i ne želim ih pokazati tek tako, ali razmišljam da napravim nekoliko LIMITED EDITION postera, razglednica, majica,...pa cete i vi tada imati priliku kupiti i investirati u tu umjetnost EPSKIH RAZSEŽNOSTI!
Jedva cekam da investiram. Proklet bio, ne drži nas više u neizvjesnosti.



Dinosaurus je na slikama, zar ne. Hajde priznaj, znam da je dinosaurus...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/05/2014 16:21:54
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 25/05/2014 : 13:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan



Dinosaurus je na slikama, zar ne. Hajde priznaj, znam da je dinosaurus...
[/quote]

Ma, jok!
Sigurno su Vjetnamci u napadu na Sajgon
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 25/05/2014 : 13:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
Nije dinosaurus, to je Euro snimio Zagora kako skace po Vietnamskim džunglama. Jebiga, u Americi mu posjekli Darkwood pa se morao premjestiti.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 13:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, Evro, ako nam ne želiš pokazati fotografije, onda nam barem reci što se na njima nalazi.
Dinousaurus, Zagor, zalazak sunca, kruške i jabuke?
Barem to smo zaslužili nakon te tvoje bombasticne najave. ;)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/05/2014 : 13:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Dinosaurus je na slikama, zar ne. Hajde priznaj, znam da je dinosaurus...


Rekao je da nije u pitanju ni životinja ni priroda pa bi mogao biti barem fosil nekog novootkrivenog vijetnamskog dinosaura... samo malo... hej... da nije možda ocuvani kostur gospodara Darkwooda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/05/2014 : 13:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

milijun eura za tri fotografije?? pa to bi možda dobia za slike gangbanga michele obame


Možda je procjena bila malo preoptimisticna.
Ali svakako ce dobiti, recimo... 0 kuna za te tri slike.



cak naprotiv! Milijun eura je simbolicka cijena, ove fotografije su u biti NEPROCENLJIVE i iskreno da ti kažem, da mi netko donese milijun eura, ne znam da li bi mu ih uistinu prodao,...to je kao da se odricem nekog svog dijeteta, KAŽEM OZBILJNO I PRI PUNOJ SAVJESTI!




Znam o cemu pricas. Ja se jutros posra, i onda kad vidi sto je izaslo iz mene, rekoh sebi, "pa ovo je ljepota ziva, ne smijem pustit vodu!"
Jedan Kinez mi nudio preko million $$$ da mu prodam "moje dijete", ali ja rekoh, "Ne, to nikako nije pravilno, moram ga pustit da sam izabere svoj put zivota, i neka pliva prema svojoj sudbini". I tako ja onda pustih vodu, i ode moje dijete iz moga zivota, a ja ostado u suzama.

Tako da, znam upravo o cemu govoris. I slazem se s tobom 100%.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 13:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Jebiga ace... da so to poslikao... i to analognim fotoaparatom, sad bi tebi nudili milijune...
Sam si si kriv...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/05/2014 : 13:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Jebiga ace... da so to poslikao... i to analognim fotoaparatom, sad bi tebi nudili milijune...
Sam si si kriv...



Htjeo sam stavit sliku ovdje, ali nemam analogni aparat, samo digitalni, tako da iz postovanja prema vodicu topica, nisam htjeo da ispadnem 'vulgaran' ili 'prost'.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 14:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, dobro si uradio. Ovo ionako nije topic za hvalisanje. :)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/05/2014 : 15:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

milijun eura za tri fotografije?? pa to bi možda dobia za slike gangbanga michele obame


Možda je procjena bila malo preoptimisticna.
Ali svakako ce dobiti, recimo... 0 kuna za te tri slike.



Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/05/2014 : 15:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Euro, sinoc mi palo na pamet da bi slobodno mogao staviti onlajn te tri fotografije i to na što
više mjesta i nadati se da ce ti ih netko popaliti, tada ga tužiš za autorsko pravo i dobiješ novac ili ih doista vidi netko iz neke kompanije pa te kontaktira za autorska prava jer ih želi uzeti u reklamnoj kampanji ili na njih naide neki scout za talente pa te proslavi..nemaš ništa od skrivanja, to je ko baba eure u carapi.. investiraj, riskiraj.. a ako imaš srece da ti ih popale - utuživaj i u slavi i parama uživaj.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 25/05/2014 : 15:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message
Ma ja skajpam sa ekipom iz Redmonda i sad je navodno i sam Bill zagrizao kad je vidio post; kaze, ionako nema s cime ukrasiti desktop za win devetku koju planira izdati, pa kad je vec onom liku iskesirao milju za onu slikicu za XP...e sad, ni on nece macka u vreci, pa kaze, neka taj ojro okaci thumbnailove na forum, pa da ce razmislit

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2014 : 16:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by melkajk

Ma ja skajpam sa ekipom iz Redmonda i sad je navodno i sam Bill zagrizao kad je vidio post; kaze, ionako nema s cime ukrasiti desktop za win devetku koju planira izdati, pa kad je vec onom liku iskesirao milju za onu slikicu za XP...e sad, ni on nece macka u vreci, pa kaze, neka taj ojro okaci thumbnailove na forum, pa da ce razmislit



Što je Redmond i tko je Bill?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/05/2014 : 16:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by melkajk

Ma ja skajpam sa ekipom iz Redmonda i sad je navodno i sam Bill zagrizao kad je vidio post; kaze, ionako nema s cime ukrasiti desktop za win devetku koju planira izdati, pa kad je vec onom liku iskesirao milju za onu slikicu za XP...e sad, ni on nece macka u vreci, pa kaze, neka taj ojro okaci thumbnailove na forum, pa da ce razmislit



Što je Redmond i tko je Bill?


Grad i vlasnik Malogmekanog.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2014 : 16:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da, Evro, ako nam ne želiš pokazati fotografije, onda nam barem reci što se na njima nalazi.
Dinousaurus, Zagor, zalazak sunca, kruške i jabuke?
Barem to smo zaslužili nakon te tvoje bombasticne najave. ;)



tp je lako reci ali težko napraviti....znaš onu staru poslovicu "da jedna slika vrijedi za 1000 rijeci", e, pa to je totalna istina, samo što moja slika vrijedi za 1.000.000 rijeci....
Da sam barem slikao nešto obicno, recimo bananu, ili govno (kao Acestroke), to bi onda bilo lako i ja bi vam ro mogao opisati jednom rijecju,....ali kako opisati vanzemaljca na slici, kojeg nitko nikada u životu vidio nije, kako opisati život posle života kada se nitko nije vratio, kako opisati molekule atoma trenutak prije se raspukne, kako fotografirati miris ananasa,....kažem vam, da rijeci nisu DOSTOJNE MOJE FOTOGRAFIJE, nisu još izmislili prikladne rijeci, koje bi mogle to opisati, to se jedino može vidjeti na mojim fotografijama i zakljucak svatko sam donese,....to je mašta, tu su boje, motiv koji je nezamisljiv dok ne vidite fotografiju, onda je logican, i jednostavan.
Ali eto, da vas previše ne zbunim, fotografije su razlicite, na jednoj je npr "bice slican Vanzemaljcu E.T. koji je ušao pomocu svijetlosne trake u Orbit, direktno u sjaj svijetla.
Pa rekao sam vam, to je nemoguce snimiti i NEPONOVLJIVO, meni je uspjelo, a da nisam bio toga svestan. Imao sam ludu srecu.
Siguran sam da bi NASA, ROSWELL,....platili milijune za ovu fotografiju, iako na njoj nema pravog vanzemaljca....samo da je oni mogi izložiti u svom muzeju....i da kažu kako su je oni snimili i izmisle pricu da su nas posjetili vanzemaljci,....
Dok ja to ne tvrdim, ja sam samo snimio abstraktnu fotografiju, koja je hvala bogu na negativu i miran sam svih obtužbi krivotvorenja!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/05/2014 : 18:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
pa de pokaži bar jednu, onu najeftiniju, šta nas jebeš...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/05/2014 : 18:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Znaci Alieni su na slikama, stvarno si imao vrašku srecu.
Probaj kod slijedeceg posjeta Vijetnamu negdje uhvatiti i Predatora, po mogucnosti nekim digitalcem pa onda u photoshopu središ njihov medusobni susret i borbu... covjece... pa možeš zaraditi puno više od nekog pišljivog milijuna, barem 10... ma šta pricam... najmanje 20.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2014 : 18:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma bice neka ovakva fotka ?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2014 : 18:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Znaci Alieni su na slikama, stvarno si imao vrašku srecu.
Probaj kod slijedeceg posjeta Vijetnamu negdje uhvatiti i Predatora, po mogucnosti nekim digitalcem pa onda u photoshopu središ njihov medusobni susret i borbu... covjece... pa možeš zaraditi puno više od nekog pišljivog milijuna, barem 10... ma šta pricam... najmanje 20.



nema šanse.potamanili ih vijetkongovci

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/05/2014 : 18:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Khm, nadam se da znas da slijed kometa moze biti i fluorozelene boje. Vidio svojim ocima, majkemi! Samo sto je ovaj moj skako gore dole, ljevo desno, a ja bez fotkica te '99. A mozda su bile samo zeli u pitanju?? Jos danas se pitam.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/05/2014 : 18:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma bice neka ovakva fotka ?





Samo kad je Aleš u pitanju onda je bez cura

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2014 : 18:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Khm, nadam se da znas da slijed kometa moze biti i fluorozelene boje. Vidio svojim ocima, majkemi! Samo sto je ovaj moj skako gore dole, ljevo desno, a ja bez fotkica te '99. A mozda su bile samo zeli u pitanju?? Jos danas se pitam.






yep, imam takvu boju na fotografiji! Jedva se suzdržavam, da je ne okacim!!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2014 : 18:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Znaci Alieni su na slikama, stvarno si imao vrašku srecu.
Probaj kod slijedeceg posjeta Vijetnamu negdje uhvatiti i Predatora, po mogucnosti nekim digitalcem pa onda u photoshopu središ njihov medusobni susret i borbu... covjece... pa možeš zaraditi puno više od nekog pišljivog milijuna, barem 10... ma šta pricam... najmanje 20.



da, ali kao što sam rekao, ja nisam imao namjeru slikati aliene, i slikao sam nešto sasvim drugo, no, kada ja tu fotografiju okrenem naglavacke, dobio sam ALIENA, kako je to moguce, nisam toga ni sam svestan, zato i kažem, kako je ovo nemoguce ponoviti,.....IMAO SAM LUDU SRECU!
I fora je u tome, da kada okrenem fotografiju naopako, ništa ne pokaziva na to, da je fotografija okrenuta naopako, i izgleda ko da sam je takvu snimio i ja cu je naravno sada takvu i prikazivati, i ima i florescentne zelene boje, ima dosta drugih boja, a "Aliene" se vidi, ko da se radi o pravom vanzemaljcu, cak se oci vide, glava,tijelo,....ma NENORMALNO ili PARANORMALNO, cak jezivo!
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000