forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 15/07/2014 : 13:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ocigledno je neko propustio ovaj momenat:



Ocigledno

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Zagor12

Mislim da dosada trolla.



Sve napisano mislim ozbiljno, samo je stvar interpretacije napisanog. Evo rijetko tko je od ovih koji su odgovarali shvatil da sam napisal da bu teško netko od europsklih repki prvak. Ako vec se i dogodi da bu netko iz Europe prvak onda bu to neko iznenadenje itd, itd. Napisane stvari se mogu na razlicite nacine shvatite ako se o njima i razmišlja

..za kraj na ovu temu bum vam napisal tko ne bu prvak, a za mjesec dana bumo vidli koliko sam troll i "koliko nemam pojma" o cemu pišem!
Prvaci ne budu bili: Brazil, Španjolska, Njemacka, Francuska.







Dosada i inace toliko nema pojma o sportu da je to strašno.
Meni je on OK pa mi se ne da s njin svadat, al da iman vrimena i volje ovakvih njegovih upisa bi se moglo iskopat na stotine.


Ali sretan je strucnjak.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 14:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Jasko

Pogodio je 3 od 4, šta je problem?


Mogao je pogoditi 31 od 32 a nije iskoristio priliku.





baš

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/07/2014 : 16:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
Da se dostojanstveno oprostimo od svjetskog prvenstva


"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 17:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dosada i inace toliko nema pojma o sportu da je to strašno.
Meni je on OK pa mi se ne da s njin svadat, al da iman vrimena i volje ovakvih njegovih upisa bi se moglo iskopat na stotine.



O da, a prakticni i teorestki sam te spreman izavati na dvoboj da vidiš gdje smo.
Uostalom i ova prognoza pokazuje koliko dobro poznajem stvari u sportu i oko sporta. Je Njemacka na kraju prvak i to je za mene veliko iznenadenje, ali ocito sam malo pre subjektivan prema njima. Ne mogu ih smislit i to je jednostavno tak.
Ostale 3 repke su bile baš ono kaj sam i prognoziral, bivši prvaci (Španjolci) nisu prošli ni prvi krug, a Brazilici (koje inace obožavam) su se dogurali do polufinala, a onda je stigla "nagrada" (za prikazanu igru) u zadnje dvije tekme...sve u svemu stvari su vrlo jasne!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/07/2014 : 17:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
E sam reko
Covek spin
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 17:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dosada i inace toliko nema pojma o sportu da je to strašno.
Meni je on OK pa mi se ne da s njin svadat, al da iman vrimena i volje ovakvih njegovih upisa bi se moglo iskopat na stotine.



O da, a prakticni i teorestki sam te spreman izavati na dvoboj da vidiš gdje smo.
Uostalom i ova prognoza pokazuje koliko dobro poznajem stvari u sportu i oko sporta. Je Njemacka na kraju prvak i to je za mene veliko iznenadenje, ali ocito sam malo pre subjektivan prema njima. Ne mogu ih smislit i to je jednostavno tak.
Ostale 3 repke su bile baš ono kaj sam i prognoziral, bivši prvaci (Španjolci) nisu prošli ni prvi krug, a Brazilici (koje inace obožavam) su se dogurali do polufinala, a onda je stigla "nagrada" (za prikazanu igru) u zadnje dvije tekme...sve u svemu stvari su vrlo jasne!


Ajde, ne izvlaci se sad.
Priznaj da si napricao bezveze stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 17:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Inace da se osvrnem na ovo netom završeno SP. Odlicno prvenstvo!
Ocekivano u grupnim fazama zanimljivih rezultata u efikasnim utakmicama s lijepim potezima i golovima. Ono najpamtljivije ipak dolazi u daljnjim fazama. Prodor kepeca Messija za di Mariju, gol Jamesa i onda cudesna polufinala. Samo finale vrlo napeto i igrom vrlo otvoreno (iznenadujuce za mene) koje je nakraju rezultiralo još jednim rušenjem tradicije i time potvrdilo da je završeno jednom od boljih prvenstva!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 17:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tinton
Priznaj da si napricao bezveze stvari.



Da, a kojih?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 17:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Da Njemacka nece osvojiti.
Da Hrvatska ima sanse za naslov uz najbolji vezni red, koji se nije vidio, i Kovaca, koji je ucinio da se vezni red ne vidi.
Da ce prvak biti neeuropski ili iznenadjenje.
...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 17:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Da Njemacka nece osvojiti.

Da, jer sam bil uvjeren u tradiciju i s toga sam i mislil da svjetski prvak bude:
quote:
Originally posted by tinton
Da ce prvak biti neeuropski ili iznenadjenje.
...


Znaci, vjeroval sam skoro u tradiciju staru više od 80 godina i preveril sam se. Jel to baš takva glupost?

quote:
Originally posted by tinton
Da Hrvatska ima sanse za naslov uz najbolji vezni red, koji se nije vidio, i Kovaca, koji je ucinio da se vezni red ne vidi.


Ovo je bila potpuno kriva procijena. Jednostavno me Kovac u potpunosti uspio zavarati svojom maskom, a svojim znanjem našu nogometnu repku. Nema potreba da sad idem u dublju analizu, ali jasno je da igraci iz veze nisu iograli one pozicije koje igraju u svojim klubovima gdje su najbolji (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/07/2014 : 18:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


I to je tocno. Kao takvi bi možda trebali imati najviše pobjeda ili postignutih golova, pa možda i naslova. A oni nemaju nikaj od toga vec najporozniju odbranu. I to usprkos cinjenici da su (bar) jedno prvenstvo imali golmana za najboljeg igraca turnira



Ajmo kad ti vec svi vade mast i ja cu malo..

Ovo je bia tvoj komentar o Njemcima uoci prvenstva..dakle ajmo vidit kakvi su to luzeri..

Evo stavit cu ovdje usporedbu sa Brazilom jer znamo svi da su oni najbolji..



Dakle iz ovoga vidimo da su Brazilci odigrali 20 prvenstava a Njemci 2 manje, Brazilci 5 puta prvaci, Njemci 4 puta..Njemci jos 4 finala Brazil 2, Njemci 13 puta polufinale od toga ispali 5 puta bas u polufinalu i u borbi za 3 mjesto izgubili samo jedanput..Brazil 11 polufinala 4 puta igra za 3 misto i dvaput izgubia..

Njemci odigrali 106 utakmica Brazil 104..Njemci imaju 66 pobjeda, 20 nerjesenih i 20 poraza, gol razlika 224:121..Brazilci su odigrali 104 utakmice - 70 pobjeda i po 17 poraza i nerjesenih, gol razlika 221:102..

Njemci teski luzeri..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 15/07/2014 18:17:35
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 18:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton

Da Njemacka nece osvojiti.

Da, jer sam bil uvjeren u tradiciju i s toga sam i mislil da svjetski prvak bude:
quote:
Originally posted by tinton
Da ce prvak biti neeuropski ili iznenadjenje.
...


Znaci, vjeroval sam skoro u tradiciju staru više od 80 godina i preveril sam se. Jel to baš takva glupost?

quote:
Originally posted by tinton
Da Hrvatska ima sanse za naslov uz najbolji vezni red, koji se nije vidio, i Kovaca, koji je ucinio da se vezni red ne vidi.


Ovo je bila potpuno kriva procijena. Jednostavno me Kovac u potpunosti uspio zavarati svojom maskom, a svojim znanjem našu nogometnu repku. Nema potreba da sad idem u dublju analizu, ali jasno je da igraci iz veze nisu iograli one pozicije koje igraju u svojim klubovima gdje su najbolji (:


1. , 2. Nisi vjerovao, tvrdio si stopostotnom uvjerenoscu, tradicija nema veze s tim. Jer si rekao ili iznenadjenje, a prvak je bio upravo suprotno.
3. Lijepo da priznajes da si bezveze pricao stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/07/2014 : 18:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Zizou, poslije Maradone najveci. Kakav nogometaš



Moram priznati da sto idem stariji to ga vise cijenim..valjda sad stvari gledam iz druge perspektive..dok je igra nisam ga volia..ponajvise kad je prisa u Reala..jednom je Maradona izjavia da mu je fascinatno kako Zizou sa onako velikim tijelom uspjeva raditi stvari koje su preodredene za puno manjeg covika kakav je on sam..definitivno najbolji europski nogometas svih vremena i sigurno u top 5 na svjetskoj razini..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/07/2014 : 19:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada



O da, a prakticni i teorestki sam te spreman izavati na dvoboj da vidiš gdje smo.




Kad me vec vuceš za jezik....
Kolicina gluposti koju si opcenito na sportu napisa u zadnjih par godina me onemogucava da prihvatin ikakav dvoboj.
To je ka da ja sad iden izazivat LeBrona 1 na 1 na basket i kad me odjebe jer san debil, krenen se kurcit po selu da je LeBron picka i da se usra izac meni na megdan.
Onako iz glave:

Filozofija na rukometu na nekin OI di si isfaliva sve ka šta si isfaliva i sad, i onda mrtav ladan priznaš da nisi ništa ni gleda.

Stanje HNL-a, koje je tebi eto super.

Kovac izbornik(kome nije jasno zašto baš on, nek se ide ljecit).

Prognoza za svjetsko.

Kako san i napisa, neman volje ni vrimena krenit izvlacit tvoje upise.
Našlo bi se super štiva.

Jesi li primjetija mene da filozofiran na filmu?
Vjerovatno nisi, jer se ne razumin pa ni ne pišen bedastoce.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/07/2014 19:07:58
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 20:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma ajte pa zna se da je dosada sveprisutan

@ brni švabe nisu mislin išle na prvo u Urugvaj zbog šoldi i na ono prvo posliratno u Brazil iz politickih razloga.(još su valjda bile svježe ratne rane )

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/07/2014 : 22:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Izvrstan tekst Zvone Bobana (a spominje i Nippera)
http://brazil.jutarnji.hr/konacni-sud-zvone--bobana--svjetsko-prvenstvo-je--bilo-tek-osrednje-loptacko-slavlje-/1206556/

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 08:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada


I to je tocno. Kao takvi bi možda trebali imati najviše pobjeda ili postignutih golova, pa možda i naslova. A oni nemaju nikaj od toga vec najporozniju odbranu. I to usprkos cinjenici da su (bar) jedno prvenstvo imali golmana za najboljeg igraca turnira



Ajmo kad ti vec svi vade mast i ja cu malo..
..........
Njemci teski luzeri..


Ne kužim poantu ovog odgovara?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/07/2014 : 10:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


Ne kužim poantu ovog odgovara?



Ma zafrkajem te..odgovor je u stilu tvojih analiza..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 11:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada


Ne kužim poantu ovog odgovara?



Ma zafrkajem te..odgovor je u stilu tvojih analiza..



odgovoril

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 12:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tinton
1. , 2. Nisi vjerovao, tvrdio si stopostotnom uvjerenoscu, tradicija nema veze s tim. Jer si rekao ili iznenadjenje, a prvak je bio upravo suprotno.

Tradicija, jako vjerujem tradiciji u ovakvim situacijama pa je za mene iznenadenje da prvenstvo osvaja europska država na natjecanju izvan Europe. To stvarno nisam ocekival jer me navek me iznenadi nekaj kaj se prvi put dogodi

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 16/07/2014 12:03:56
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 16/07/2014 : 13:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton
1. , 2. Nisi vjerovao, tvrdio si stopostotnom uvjerenoscu, tradicija nema veze s tim. Jer si rekao ili iznenadjenje, a prvak je bio upravo suprotno.

Tradicija, jako vjerujem tradiciji u ovakvim situacijama pa je za mene iznenadenje da prvenstvo osvaja europska država na natjecanju izvan Europe. To stvarno nisam ocekival jer me navek me iznenadi nekaj kaj se prvi put dogodi




Da, jer Južna Afrika je u Europi tako da je ovo prvi put da je europska država osvojila izvan Europe.


Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 14:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton
1. , 2. Nisi vjerovao, tvrdio si stopostotnom uvjerenoscu, tradicija nema veze s tim. Jer si rekao ili iznenadjenje, a prvak je bio upravo suprotno.

Tradicija, jako vjerujem tradiciji u ovakvim situacijama pa je za mene iznenadenje da prvenstvo osvaja europska država na natjecanju izvan Europe. To stvarno nisam ocekival jer me navek me iznenadi nekaj kaj se prvi put dogodi




Da, jer Južna Afrika je u Europi tako da je ovo prvi put da je europska država osvojila izvan Europe.






jedno mislim drugo pišem

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 16/07/2014 : 14:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Da? A što si tocno mislio?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/07/2014 : 14:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton
1. , 2. Nisi vjerovao, tvrdio si stopostotnom uvjerenoscu, tradicija nema veze s tim. Jer si rekao ili iznenadjenje, a prvak je bio upravo suprotno.

Tradicija, jako vjerujem tradiciji u ovakvim situacijama pa je za mene iznenadenje da prvenstvo osvaja europska država na natjecanju izvan Europe. To stvarno nisam ocekival jer me navek me iznenadi nekaj kaj se prvi put dogodi




Da, jer Južna Afrika je u Europi tako da je ovo prvi put da je europska država osvojila izvan Europe.






jedno mislim drugo pišem


Ma ne brini,dogodi se to nekad i pametnima

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000