forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vaše slike sa letovanja...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/10/2020 : 19:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Rec dana - BONINOVO.


Ne želim ti kvariti dan, ali Boninovo je ustvari ogromno gradsko groblje koje se nalazi odmah iznad ceste a te velike strme stijene su poznate u Dubrovniku jer uvijek se govorilo da se tu dosta ljudi ubilo, tako da Dubrovčani s određenom nelagodom govore o tom mjestu.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/10/2020 : 19:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote


Bez obzira.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/10/2020 : 19:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Caleb

Rec dana - BONINOVO.



Napiši si na dlan da ne zaboraviš.

2021 na forumu: Dečki, bio sam u Dubrovniku. Ima tamo jedna plaža ...
Svi u jedan glas: Boninovo!
Ma kak ste znali tako brzo?





PS: Sitnim slovima ispod - solar, panzer, mladjo...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/10/2020 : 20:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, bogami, stvarno lijepo izgleda. Jos ako ima koji dio u senci (shadow) pa da na miru procitas koji strip...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/10/2020 : 20:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa, bogami, stvarno lijepo izgleda. Jos ako ima koji dio u senci (shadow) pa da na miru procitas koji strip...






Ima.
Eto, Dubrovcani, jedan tusrista vise sledece godine.
Nema na cemu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 21/10/2020 : 19:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Poli


Pa, bogami, stvarno lijepo izgleda. Jos ako ima koji dio u senci (shadow) pa da na miru procitas koji strip...






Ima.
Eto, Dubrovcani, jedan tusrista vise sledece godine.
Nema na cemu.




Poli, ako naletiš na onog beskučnika sa prijašnje stranice, daj stisni mu koju kunu. Vidi se na fotki da jadnik da več danima nije jeo. A i koja kuna za brijanje i šišanje bi mu dobro došla.


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 21/10/2020 19:40:43
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/10/2020 : 19:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Evo je.

https://dubrovnikdigest.com/images/boninovo3.jpg

https://dubrovnikdigest.com/images/boninovo4.jpg

https://dubrovnikdigest.com/images/boninovo.jpg



imaš blago rečeno čudan ukus.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/10/2020 : 20:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer


Poli, ako naletiš na onog beskučnika sa prijašnje stranice, daj stisni mu koju kunu. Vidi se na fotki da jadnik da več danima nije jeo. A i koja kuna za brijanje i šišanje bi mu dobro došla.





Blago njemu. Jos ce i dobro proci.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/10/2020 : 20:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


imaš blago rečeno čudan ukus.



I ovo je za ljude.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/08/2021 : 08:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta je ovo?

Nitko jos nista ne stavlja,potrosili sve na stripove, pa nema love za godisnji? 😁

Od sinoc sam u zgbu,fakin sparina…


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/08/2021 : 10:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nema goreg mjesta ljeti od Zagreba, jedino okolna šuma spašava stvar!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/08/2021 : 13:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Nema goreg mjesta ljeti od Zagreba, jedino okolna šuma spašava stvar!

Nije ni Ljubljana bolja. Svi ti kontinentalni gradovi su katastrofa liti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/08/2021 : 17:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 10/08/2021 : 13:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/08/2021 : 14:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom. U Losinju riva ukrug potkovica promenada i sa strane manje ulicice imaju par manjih trgovinica i to je to. Rab mi je bio bas ono istrazivacki. Sv. Marin vrt,zvonik sa vidikovcem,ulicice bas kao da si u renesansnom filmu. U novinama razvikali Losinj sad kao zbog Federera navratio i otisao,ma mediji. Ja sam u campingu Lopari,obici cu jednu noc grad Cres,aquapark Čikat i plazu lubenicu.
Na povratku idem preko Krka. Ionako od zene mi kolegice iz Njemacke ljetuju upravo na Krku i evo danas na Plitvicama,gledam slike prelijepo. Druga godina plan je Valamar camping Krk. Zelja mi je na Korculu jednom.
Svako dobro i nadam se da si se odmorio! Idem finisirati osjecki crni radler,uff,sto je gust,imam koncert zrikavaca,pa via u vodu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/08/2021 14:20:39
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/08/2021 : 19:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom. U Losinju riva ukrug potkovica promenada i sa strane manje ulicice imaju par manjih trgovinica i to je to. Rab mi je bio bas ono istrazivacki. Sv. Marin vrt,zvonik sa vidikovcem,ulicice bas kao da si u renesansnom filmu. U novinama razvikali Losinj sad kao zbog Federera navratio i otisao,ma mediji. Ja sam u campingu Lopari,obici cu jednu noc grad Cres,aquapark Čikat i plazu lubenicu.
Na povratku idem preko Krka. Ionako od zene mi kolegice iz Njemacke ljetuju upravo na Krku i evo danas na Plitvicama,gledam slike prelijepo. Druga godina plan je Valamar camping Krk. Zelja mi je na Korculu jednom.
Svako dobro i nadam se da si se odmorio! Idem finisirati osjecki crni radler,uff,sto je gust,imam koncert zrikavaca,pa via u vodu.



Kao prvo, mislim da nisi fulao nego si izbjegao metak sa time što nisi išao preko Valbiske na Cres. Za Krk su konstantno ebačke gužve.
Kao drugo, neznam, meni je Lošinj jako drag, puno vremena sam tamo proveo i jedan od dražih otoka mi je, na Rabu sam bio masu puta poslovno....i iskreno, nije mi nešto, ali da, nije isto biti na odmoru ili raditi.

Mi smo prošle godine bili na Visu u Visu, a ove godine me žena odvela na Mljet. Vis mi se više svidio jer je savršena kombinacija ''nema nigdje nikoga'' i ''ajme kol'ko ljudi!'', dok je Mljet zaboravio i Robinsom Crusoe. Osim nacionalnog parka koji IMHO nije ništa spektakularno, i nije da ima što ponuditi (jedan dan smo se zaletili na Korčulu sa katamaranom, 60kn po glavi, jedan smjer)...osim savršene samoće koja mi je sjela ko budali šamar nakon dan-dva. Prvi dan sam dobio napadaje kad sam skužio da nam u apartmanu ne lovi Wi-Fi, a ni signala na mobu uopće nije bilo, vožnjom po otoku bi se tu i tamo ukazala koja crtica (ovo me zapravo spasilo od tog govna, da se malo stvarno odmorim od tih ekrana...), ali sve u svemu kao da smo se vratili u 90-e, takvo je stanje bilo u par dosta skupih dučanćića prehranom u kojima nema biranja(što mi je i pasalo, uđeš i kupiš, ne biraš). Bili smo u Sobri i aprtman je imao svoju izbetoniranu plažu ispred, a iznad toga naša terasa, do jaja! I općenito su izgleda kapaciteti otoka jako mali, tako da ima stvarno malo ljudi i baš je bio gušt biti sam na plaži, plivat, čitat knjige...

Kad smo išli dole i mi smo izbjegli metak jer smo u petak popodne otišli u Makarsku na 1 dan (jako mi je draga pa i poslovno i privatno pokušavam tamo prespavati ), a onda u Subotu odmah rano ujutro na Mljet.
Ali na povratku nas satralo, vraćali smo se u subotu ujutro (iz apartaman smo izašli u 7:50, a doma došli u cca 18h) i bila je takva nesnosna gužva po putu...prvo laganinini zastoj u Stonu zbog radova, onda jebački zastoj oko Pelješkog, prije Neuma, u Neumu i mislim nešto malo nakon Neuma...baš ono turbo gužva, mislim da smo u od Pelješkog do Kleka išli cca 2h (inače je mislim 20-ak min). Bile su i gužve na autoputu, skoro sam nas ubio kad sam naletio na nagli zastoj kod neke bezninske...

Sve u svemu, da ponovim da mi je na Visu bilo lijepše (od trenutno viđenih rekao bih jedan od naših najljepših otoka), ali Mljet je bio super stvar za povratak u jednostavnu prošlost i baš sam se istinski odmorio od svega.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 10/08/2021 19:32:32
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/08/2021 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote


Sponsored by: Decathlon 😁


Mutna voda,likovi stalno preparkiravaju gumenjake, jedan dan idem na Martinscicu,Lubenicu plazu vidjeti kak je tamo.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/08/2021 : 21:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom.



Kao prvo, mislim da nisi fulao nego si izbjegao metak sa time što nisi išao preko Valbiske na Cres. Za Krk su konstantno ebačke gužve. nije isto biti na odmoru ili raditi.

Mi smo prošle godine bili na Visu u Visu, a ove godine me žena odvela na Mljet. Vis mi se više svidio jer je savršena kombinacija ''nema nigdje nikoga'' i ''ajme kol'ko ljudi!'', dok je Mljet zaboravio i Robinsom Crusoe. Osim nacionalnog parka koji IMHO nije ništa spektakularno, i nije da ima što ponuditi (jedan dan smo se zaletili na Korčulu sa katamaranom, 60kn po glavi, jedan smjer)...


Hvala za info,uvijek dobro znati neke sitne detalje.
Eto,mozda i na Mljet odem kad sam na Korculi.
Sutra na vidikovac vise Losinja… danas neka mjuza u kampu,trazimo ostavku pica majstora donio mi neki ustipak od pice 65kn frutti di mare,dvije dagnje,cetiri skampica, sira pod povecalom trazio,gore kuglica mozzarele. Ma daaaj… ali u Losinju kod kafica Bulldog pizza cut kao bombona pica,socna,puna da me neko slikao bilo bi kao kad Chico jede sa balonom iznad glave sa tekstom "sluuurp! "😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/08/2021 22:03:00
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 10/08/2021 : 21:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom. U Losinju riva ukrug potkovica promenada i sa strane manje ulicice imaju par manjih trgovinica i to je to. Rab mi je bio bas ono istrazivacki. Sv. Marin vrt,zvonik sa vidikovcem,ulicice bas kao da si u renesansnom filmu. U novinama razvikali Losinj sad kao zbog Federera navratio i otisao,ma mediji. Ja sam u campingu Lopari,obici cu jednu noc grad Cres,aquapark Čikat i plazu lubenicu.
Na povratku idem preko Krka. Ionako od zene mi kolegice iz Njemacke ljetuju upravo na Krku i evo danas na Plitvicama,gledam slike prelijepo. Druga godina plan je Valamar camping Krk. Zelja mi je na Korculu jednom.
Svako dobro i nadam se da si se odmorio! Idem finisirati osjecki crni radler,uff,sto je gust,imam koncert zrikavaca,pa via u vodu.


Ja se ne slazem sa Diskachem ovo za guzvu za trajekt Merag-Valbiska... Zadnjih 4-5 godina vec idem pocetkom avgusta na Mali Losinj i svaki put sam odmah kako dodjem ulazio na prvi trajekt...ni jednom nisam cekao... Guzva zna biti u putu do izlaska na autoput ako izadjes sa trajekta iza dosta kampera i teretnih vozila pa ih jednostavno nemas gdje prije obici...
Ova godina je rekordna sa guzvom na Malom Losinju u zadnjih 5-6 godina u periodu kad tamo idem. Meni je on jako drag i mirniji je sigurno od Raba. Imas i na njemu zanimljivih mjesta...
Mozda da odes na vidikovac..

Na Rabu sam kao dijete redovno ljetovao i kad sam prije par godina otisao ponovo nakon 25-30 godina malo sta od starih sjecanja se poklapalo sa novim dozivljajem tog otoka...

@emirem
Vidim da spominjes kampove pa par pitanja:
1.Kakav ti je taj kamp Lopari?
2.Jesi li i na Rabu bio u kampu?

Edited by - ponki on 10/08/2021 21:35:00
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/08/2021 : 22:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@ponki

1.mirno,ali ugostiteljska ponuda slabo,skoro nista,nema sladoledzije na kugle,moras u mini market gdje je kila grozdja 35kn,5€ +/-, restoran ti je samo pizza,koji hambi,neki cuspajz li-la,zato sam zbrisao na Losinj u grad nesto cvaknuti i nakrcati se u super konzumu koji je jos pod nekom starom adresom na googleu,ova adresa je Kalvarija bb.

2. Na Rabu prosle godine sam bio u Valamaru austrijski koncern mislim,ima bar tri restorana vrh,slasticarnu sa vecim izborom,bazeni za djecu sa toboganom. Ima na internetu.
Skocila je potraznja zadnjih godina za ovakvim kampovima sa recepcijom,rampama,parkingom i vise manje kakvom takvom ponudom u ugostiteljstvu,ali ako mozes imas mogucnosti ja bi opet u Valamar,ali na Krk. Mir navecer je bas pozeljan s obzirom da sam s obitelji,nas dvije obitelji ima svako sobu,klinci na pomocni. Mene apartmani poput jednog u Sukosanu pred 4 godine razocarao,ulazio kod domacina sa sklopljenim bocnim ogledalima na autu kroz neki prolaz do dvorista,pa na kat slepao torbe,rekao u prizemlju sam,pa slagao,ma znas sta,odvojio odmah od prve jesenske place za fond slijedeceg godisnjeg i platio vise za mobilnu kucicu i nisam pozalio. Jeste skuplje,ali neke stvari nemaju cijenu,za ostalo kako veli neki dan lega zaduzen je mastercard.
😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/08/2021 22:15:22
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 10/08/2021 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote




pa malo jezera



...fotografije s wellneesa ipak necemo gledati!
A bilo je toga još, stvarno divnih mjesec dana godišnjeg. Ostala još 3 tjedna za uživanje!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 10/08/2021 : 22:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
@emirem
I ja sam se malo navadio na bar 7 dana kampa svake godine, takodje mobilne kucice ali obavezno sa terasom.
Treci put sam vec u kampu Poljana i slicno je sa restoranskom ponudom i sa marketom ali je blize gradu od Lopara.
Kamp Cikat mi je previse zivahan a sa manjom djecom lakse mi je rukovati u mirnijem kampu
Pizza je nesto sto je stvarno dobro ovdje u restoranskoj ponudi kampa posto imaju vrhunskog picajola.

Na Losinju su ti veliki marketi svi blizu i svaki ima svoje prednosti. Na prvom semaforu poslije kruznog semafora lijevo uzbrdo na lijevoj strani ti je superkonzum a na desnoj veliki market Jadranka.
A ako na semaforu produzis naprijed prva desno ti je Lidl market.

Ako hoces dobru ribu pojesti u Barracudi na rivi ne bi trebao omanuti, samo obavezno rezerviraj mjesto.
Dobar burger mozes pojesti u lokalu Tofi... konobari su im bas usluzni i lokal je kid's friendly.
Sladoled na kuglu mi je odlican u Mobi Diku.


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/08/2021 : 23:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sutra kao kapetan Ahab harpuniram ljesnjak i pistaciju u Moby Dicku! 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/08/2021 : 00:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
@emirem

Predlažem konobu Dišpet u Malom Lošinju. Supruga i ja smo bili više nego zadovoljni. Doduše to je bilo pred sedam godina.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/08/2021 : 07:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom. U Losinju riva ukrug potkovica promenada i sa strane manje ulicice imaju par manjih trgovinica i to je to. Rab mi je bio bas ono istrazivacki. Sv. Marin vrt,zvonik sa vidikovcem,ulicice bas kao da si u renesansnom filmu. U novinama razvikali Losinj sad kao zbog Federera navratio i otisao,ma mediji. Ja sam u campingu Lopari,obici cu jednu noc grad Cres,aquapark Čikat i plazu lubenicu.
Na povratku idem preko Krka. Ionako od zene mi kolegice iz Njemacke ljetuju upravo na Krku i evo danas na Plitvicama,gledam slike prelijepo. Druga godina plan je Valamar camping Krk. Zelja mi je na Korculu jednom.
Svako dobro i nadam se da si se odmorio! Idem finisirati osjecki crni radler,uff,sto je gust,imam koncert zrikavaca,pa via u vodu.


Ja se ne slazem sa Diskachem ovo za guzvu za trajekt Merag-Valbiska... Zadnjih 4-5 godina vec idem pocetkom avgusta na Mali Losinj i svaki put sam odmah kako dodjem ulazio na prvi trajekt...ni jednom nisam cekao... Guzva zna biti u putu do izlaska na autoput ako izadjes sa trajekta iza dosta kampera i teretnih vozila pa ih jednostavno nemas gdje prije obici...
Ova godina je rekordna sa guzvom na Malom Losinju u zadnjih 5-6 godina u periodu kad tamo idem. Meni je on jako drag i mirniji je sigurno od Raba. Imas i na njemu zanimljivih mjesta...
Mozda da odes na vidikovac..

Na Rabu sam kao dijete redovno ljetovao i kad sam prije par godina otisao ponovo nakon 25-30 godina malo sta od starih sjecanja se poklapalo sa novim dozivljajem tog otoka...

@emirem
Vidim da spominjes kampove pa par pitanja:
1.Kakav ti je taj kamp Lopari?
2.Jesi li i na Rabu bio u kampu?




Možda se ja nisam dobro izrazio, ali mislio sam zapravo da je opaka gužva doći do Valbiske. Na svu sreću trajekti u sezoni ne voze po voznom redu nego šibaju max vamo-tamo. ;)
Evo draga je sa frendicama otišla sad u nedjelju na Lošinj, iz Ri krenule u 7:30, ušle na trajekt oko 12...Ri-Valbiska u normalnim uvjetima je cca 1h, možda i manje.
Možda si ti išao radnim danom, pa je manja gužva?

BTW, meni je ovaj vikend bio prvi put da sam baš zapeo tako dugo po kolonama u zastojima u Dalmaciji, a posao mi je takav da sam (a i moji kolege) u posljednje 4 godine koliko radim ovaj posao tamo u prosjeku 2 puta mjesečno...i nikad gužve, ali to je zato jer smo tamo radnim danom, jedan jedini put sam morao hitno preko vikenda na Korčulu, ali nije bio gužvanac, bio je kraj lipnja pa možda zato.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000