forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2014 : 14:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Što je neispravno u pitanju?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/07/2014 : 14:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj u prvom Kingovom postu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2014 : 14:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Vidi stvarno, previdio sam to.
Al' ajde, neće se King ljutiti na jedno pitanje van pravila.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/07/2014 : 14:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I to bas od moderatora. :o

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/07/2014 : 15:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

I to bas od moderatora. :o

Odma tri mjeseca ban za primjer drugim moderatorima

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/07/2014 : 08:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

doktor baš nema sreće - bio je jedan od onih koje sam pitao, mladjin pristup je više dikt...moderatorski :)



Osjećam se kao bjegunac iz zatvora koji nije daleko stigao
A, ništa, idemo kao s flasterom - što brže to odradimo, manje će boliti

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/07/2014 : 09:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
1) Tko je veći ljubitelj stripa - ti ili brat(Supermark) i tko ima veću kolekciju?

Mislim da sam to ja jer ipak ja pročitam više stripova od njega. Meni dan rijetko kad prođe bez nekoliko pročitanih svezaka. Doduše, da si njega pitao on bi vjerojatno rekao istu stvar za sebe tako da je na tebi/vama da izaberete kome ćete vjerovati. Što se kolekcije tiče, tu me tuče bez problema. On ih ima kutije i kutije (još uvijek nema polica), a ja samo stotinjak elseworldsa i crossovera. Jednostavno mi nije nimalo važno imati nego pročitati.

quote:
2) Poredaj po kvaliteti 10 mangi koje su po tebi najbolje od pročitanih.

Zašto samo mangi? Misliš da ne čitam druge stripove? Na ovo pitanje ću ti odgovoriti tek kad pročitam sve mange
Da si pitao za listu naj mangi koje sam čitao onda bih to još mogao popisati, ali ovako bi lista bila nepotpuna jer ima dosta ovih odličnih koje još uvijek izlaze. Hajime no Ippo, Berserk, Claymore, Yotsubato!, Glass Mask... Sve one te još par drugih imaju i više nego realne šanse ugurati se u sam vrh najkvalitetnijih kad ih cijele pročitam. Ali prije toga moraju završiti sa serijalizacijom, jel.
Malo filozofiranja, malo diplomatskih odgovora - tako to obično ide kad mene pitaš za TOP liste

quote:
3) Što misliš, koji bi se Bonelli strip najbolje prodavao u Japanu (i zašto)?


Ken Parker. Mislim da on jedini ima kvalitetu i priču koja bi ga uspjela nositi svih 80ak izdanja. I Nathan Never bi mogao biti popularan ispočetka, ali on pak ima previše nastavaka i stand-alone brojeva da bi tu popularnost i zadržao.

quote:
4) Što ti je draže - film ili strip i zašto?


To je kao da majku pitaš koji joj je draži sin, pravi Sofijin izbor
Možda čak i film, ali mislim da sam trenutno u fazi kad mi više odgovara čitanje stripova. To ništa ne znači jer onda opet navalim samo na filmove i tako u krug. Sviđa mi se što strip autori lakše prenesu svoju viziju na papir nego redatelji, producenti i glumci na filmsku vrpcu. Stvaranje filma zavisi o puno više osoba i zato su kompromisi nužnije i češće zlo.

quote:
5) Čitaš li recenzije?


Ne. Ne znam jesi li mislio na stripovske, filmske ili bilo kakve, ali ne čitam nikada recenzije.

quote:
6) Tko bolje poznaje filmove - ti ili Rommel?


Jedan je Rommel

quote:
7) Koji bi film htio vidjeti u stripovskoj formi i obratno?


Hm, nisam baš nikada o tome razmišljao... Dosta filmova bi bilo zanimljivo pročitati, recimo Dr. Strangelove. Ma samo je nebo granica jer napravio strip o detaljnoj pljači (Rififi), savršenom zločinu (Rope), politički triler (Z), sudskoj drami (Anatomy of a Murder), bijegu iz zatvora (Le trou) - to ne može ispasti loše. Od stripova bih jako htio vidjeti animiranu seriju (ili animirani film, ako baš mora biti film) napravljenu po manhwi Ares, jednoj od mojih favorita. Siguran sam da tako nešto nikad neće ugledati svijetlo dana, pa je samim time i želja veća.

quote:
8)Što misliš o forumu?


Ne bih bio tu da mislim nešto loše
Forum je prava stvar ako želiš nešto (konstruktivno) podijeliti ili saznati. Ili jednostavno ubiti vrijeme.

quote:
9)Što tvoji doma (i cura) misle o tvom hobiju?


Vjerojatno kao i polovici ovdje, da previše trošim vrijeme na te gluposti

quote:
10) Jesi li već imao strip kolekciju pa si je rasprodao ili ne?


Imao sam davno dosta veliku kolekciju bonelijevaca, ali sam je cijelu dao bratu. Pretpostavljam da je i to jedan od razloga zašto on sad ima više stripova od mene (vratili smo se na prvo pitanje).

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/07/2014 : 10:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Tresla se brda, rodio se miš. Bolje da ste dalje išli s igrom nego mene čekali s odgovorima

Uf, sad još i pitanja moram smisliti. Koga ću sad zajebati da mora odgovarati na pitanja

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2014 : 10:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Tresla se brda, rodio se miš. Bolje da ste dalje išli s igrom nego mene čekali s odgovorima

Uf, sad još i pitanja moram smisliti. Koga ću sad zajebati da mora odgovarati na pitanja



brata

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/07/2014 : 11:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Malo sam reciklirao stara, a malo sam smišljao nova pitanja. Mislio sam odabrati Obi-wana, ako se njemu da odgovarati. Ako ne, naći ćemo novu žrtvu.

1) Sta ti je vaznije, dobar crtez ili scenario?

2) Koliko ti je vazna naslovnica pri odabiru nekog stripa?

3) Koje strip serijale pratiš, a koje skupljaš?

4) Koji strip bi htio vidjeti na našem tržištu?

5) Imaš li neke kriterije po kojima biraš što ćeš čitati ili čitaš sve što ti dopadne šaka?

6) Koji su ti najdraži strip likovi?

7) Koje mange su ti najbolje?

8) Jel' Bonelli (uglavnom) šund?

9) Comiket u Tokiju ili Comic-Con u San Diegu - koji bi rađe posjetio i zašto?

10) Nabroji naslovnice nekih stripova koje su te izule iz cipela. Zapravo, ako ti se da, možeš ih tu okačiti.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2014 : 20:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
triba si ga pitat koji mu je najogavniji ili najšokantniji film koji je
pogleda?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 26/07/2014 : 11:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

triba si ga pitat koji mu je najogavniji ili najšokantniji film koji je
pogleda?


Samo pitanja o stripu.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2014 : 15:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Malo sam reciklirao stara, a malo sam smišljao nova pitanja. Mislio sam odabrati Obi-wana, ako se njemu da odgovarati. Ako ne, naći ćemo novu žrtvu.

1) Sta ti je vaznije, dobar crtez ili scenario?
Nekada je mi je crtež bio važnijji, danas ipak scenario. Crtež pomaže, ali bez dobre priče nije mi totalno uživanje.

2) Koliko ti je vazna naslovnica pri odabiru nekog stripa?
Važna. Nekad kupim strip sam zbog fenomenalne naslovne pa se ponekad i razočaram.

3) Koje strip serijale pratiš, a koje skupljaš?
Pratim sve što mi padne šaka. Skupljam ono što ću čitati više od jednom. I jednog i drugog je previše za nabrajati.

4) Koji strip bi htio vidjeti na našem tržištu?
Storm, Nepobjedivi, Superman, Green Lantern, stripove Doug Tennapel-a, Chew, Barry Ween boy genius, Wonder Woman.

5) Imaš li neke kriterije po kojima biraš što ćeš čitati ili čitaš sve što ti dopadne šaka?
Čitam sve što mi dopadne šaka, a kriterij za dalje čitanje i skupljanje je koliko mi se strip sviđa. Kako mi manjka vremena i prostora, nastavljam samo sa onim najboljim...

6) Koji su ti najdraži strip likovi?
Puno ih je... Recimo Daredevil, Batman, Corto, Usagi, Cap America, Hulk, Invincible, Punisher...

7) Koje mange su ti najbolje?
Nisam puno čitao. Za sad mi je najbolja Bilježnica smrti -Deathnote. To mi je baš uživanje čitati.

8) Jel' Bonelli (uglavnom) šund?
Uglavnom. Što ne znači da se u nekim stripovima ne može uživati.

9) Comiket u Tokiju ili Comic-Con u San Diegu - koji bi rađe posjetio i zašto?
Comic-Con u San Diegu jer tamo ide ekipa iz Teorije velikog praska. Stvarno bih volio posjetiti tako nešto. U Tokiju kontam da bi naglasak bio na mangi, a ja ipak više volim amere.

10) Nabroji naslovnice nekih stripova koje su te izule iz cipela. Zapravo, ako ti se da, možeš ih tu okačiti.
Opet, previše je toga.
Ovako napamet, sviđa mi se što naslovne Okružen mrtvima tvore sliku po hrbatima, ali i kada se naslovne spoje, 300, Julia i Ken Parker imaju odličnih naslovnica...



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/07/2014 15:35:06
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2014 : 15:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Htio sam pitati jednog što je već bio pa ću onda ipak mojeg idola 1Euro.

1. Koju školu (ugrubo) preferiraš (ITA, FRA/BEL, MANGA, USA) i zašto?
2. Koji ti je najgori strip koji si ikada čitao?
3. Imaš li stajaću kolekciju ili stripove pročitaš i prodaš (pokloniš)?
4. Navedi neki nezaboravan trenutak iz nekog stripa - nešto što ti se urezalo u pamćenje.
5. Da li kupuješ stripove i čitaš na putovanjima?
6. Zašto uopće čitaš stripove?
7. Po kojem stripu bi se mogao snimiti odličan film (a da već nije već snimljen)?
8. Kada bi otvarao striparnicu kakve ideje bi upotrebio da ljudi dolaze baš kod tebe i kupuju baš kod tebe?
9. Ima li strip budućnost ili će nestati sa naših prostora starenjem naše generacije?
10. Imaš li ideju za nekog strip junaka - opiši ga...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 27/07/2014 : 16:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
1 euro se uopšte ne razume u stripove, zabavljač koji nema veze sa stripovima.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2014 : 16:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote


Rece covjek koji cita jedan strip...
A na forumu je najcesce predmet rugla.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/07/2014 : 17:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



Rece covjek koji cita jedan strip...
A na forumu je najcesce predmet rugla.


Slažem se kolega, da nije žalosno bilo bi smiješno.
@Timber Bil, skuliraj se malo, ne moraš nikoga vrijeđati da bi normalno komunicirao.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/07/2014 : 18:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Euro je car,jedva čekam odgovore .
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 27/07/2014 : 18:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Sta li ce sad Timber odgovoriti tintonu...

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/07/2014 : 19:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Sta li ce sad Timber odgovoriti tintonu...



Pivo - check
Kokice - check


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2014 : 19:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Htio sam pitati jednog što je već bio pa ću onda ipak mojeg idola 1Euro.

1. Koju školu (ugrubo) preferiraš (ITA, FRA/BEL, MANGA, USA) i zašto?
2. Koji ti je najgori strip koji si ikada čitao?
3. Imaš li stajaću kolekciju ili stripove pročitaš i prodaš (pokloniš)?
4. Navedi neki nezaboravan trenutak iz nekog stripa - nešto što ti se urezalo u pamćenje.
5. Da li kupuješ stripove i čitaš na putovanjima?
6. Zašto uopće čitaš stripove?
7. Po kojem stripu bi se mogao snimiti odličan film (a da već nije već snimljen)?
8. Kada bi otvarao striparnicu kakve ideje bi upotrebio da ljudi dolaze baš kod tebe i kupuju baš kod tebe?
9. Ima li strip budućnost ili će nestati sa naših prostora starenjem naše generacije?
10. Imaš li ideju za nekog strip junaka - opiši ga...



koga ako nije tajna?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/07/2014 : 20:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Rece covjek koji cita jedan strip...
A na forumu je najcesce predmet rugla.


Al ima itekako pravo.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2014 : 22:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by tinton
Rece covjek koji cita jedan strip...
A na forumu je najcesce predmet rugla.


Al ima itekako pravo.


Po cemu?
Euro mozda nije lud za stripovima kao vecija, ali ih cita i komentira. Dok clan koji ga proziva cita jedan strip i konstantno dosadjuje svima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 27/07/2014 : 22:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Tinton je u pravu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2014 : 22:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Tinton je u pravu.


Kao i uvijek.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000