forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Prijedlog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2014 : 11:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Predlažen da se forum i aukcije potpuno odvoje.
ionako je več i za jedno i za drugo potrebno se posebno logirat.
zašto se ne napravi da jedno nema veze s drugim.
konkretno ako je neko izbačen s foruma debilno je da ne može sudjelovat na aukcijama.
i obrnuto ista stvar

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 02/07/2014 11:46:17

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 02/07/2014 : 17:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ideja uopće nije loša. Stvarno je besmisleno nekom istovremeno blokirati i aukcije zbog foruma.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/07/2014 : 19:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
tako je wolfe,isto mislimo;)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 02/07/2014 : 20:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Pametan prijedlog.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/07/2014 : 21:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nisam to ni znao...al' stvarno nema smisla da aukcije i forum budu povezani,pošto je stvarno smiješno da se nekome zbog prepirke na forumu uskrati korištenje aukcija bez obzira dal dotični prodaje ili hvata kupovinu nekog stripa koji se rijetko pojavljuje na aukcijama a baš u trenutku baniranja ta aukcija završi... Također i obrnuto, može doći do toga da netko tko prodaje stripove, a malo je ljen i nemaran,a kupci nestrpljivi,pa dotični skupi 4 minusa koja ga automatski izbacuju sa stripovi.com sajta a s druge strane isti piše odlične tekstove,recenzije i daje doprinos kvalitetnim raspravama na forumu...
Toga će vjerovatno uvijek biti,baš kao što je i bilo do sada...(primjetio sam to već u nekoliko slučajeva).
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/07/2014 : 21:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni znao da je ovo povezano, Iwoodov prijedlog je na mjestu.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/07/2014 : 21:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jbt pa ne mogu vjerovati da je elvud postavio ovako pametan prijedlog:) hrvatska stvarno ide u tri p.m.:) :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/07/2014 : 22:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/07/2014 : 22:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Konačno da nešto što napiše 1Euro nije neki nemogući poslovni poduhvat.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2014 : 22:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.


Evo, upravo jedan takav je opet otišao na odmor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2014 : 23:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Konačno da nešto što napiše 1Euro nije neki nemogući poslovni poduhvat.


Nikad ne reci nikad, dobro znaš što se dogodilo sa Trotterima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/07/2014 : 23:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.


Evo, upravo jedan takav je opet otišao na odmor.



da barem samo jedan...ima više njih. I sad zamisli, da ideš na aukcije da surađuješ sa takvima....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2014 : 23:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na svu sreću, nisam još kupovao s aukcija a sve mi se čini da i ne budem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/07/2014 : 10:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.



znači ti bi sam sebe trajno izbacija?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2014 : 11:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Valjda je zaboravio da je bio toliko izbacivan, tko bi se više svega sjećao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/07/2014 : 11:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Valjda je zaboravio da je bio toliko izbacivan, tko bi se više svega sjećao.


Možda više ne želi biti 1 Euro...došlo je vrijeme da se reinkarnira kao 5 Eura
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2014 : 11:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada može vronski zašto nebi mogao i Euro.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/07/2014 : 13:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Tako je meni propala jedna aukcija, al sam ubrzo našao taj strip.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/07/2014 : 15:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.



znači ti bi sam sebe trajno izbacija?



pa ja sam naučio lekciju i kazne koju su mi moderatori tako velikodušno davali, samo su mi pomogle da se vratim na pravi put. Dok neki nikako da nauče lijepom ponašanju.
Meni su moderatori pomogli ne samo da budem bolji forumaš nego i bolji čovjek.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2014 : 19:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.



znači ti bi sam sebe trajno izbacija?



pa ja sam naučio lekciju i kazne koju su mi moderatori tako velikodušno davali, samo su mi pomogle da se vratim na pravi put. Dok neki nikako da nauče lijepom ponašanju.
Meni su moderatori pomogli ne samo da budem bolji forumaš nego i bolji čovjek.


Onda to treba proslaviti sa ponekom gajbom pjenušavog piva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/07/2014 : 19:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by delboj

Konačno da nešto što napiše 1Euro nije neki nemogući poslovni poduhvat.


Nikad ne reci nikad, dobro znaš što se dogodilo sa Trotterima.


Izgubili su sve pare
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/07/2014 : 21:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.



znači ti bi sam sebe trajno izbacija?



pa ja sam naučio lekciju i kazne koju su mi moderatori tako velikodušno davali, samo su mi pomogle da se vratim na pravi put. Dok neki nikako da nauče lijepom ponašanju.
Meni su moderatori pomogli ne samo da budem bolji forumaš nego i bolji čovjek.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2014 : 22:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Služimo narodu i ne treba nam nagrada za to
Najveća nagrada nam je zadovoljni forumaš kojeg smo izveli na pravi put

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/07/2014 : 22:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.


Evo, upravo jedan takav je opet otišao na odmor.



da barem samo jedan...ima više njih. I sad zamisli, da ideš na aukcije da surađuješ sa takvima....



Sorry, ali ovo ti je glupost. To što netko ima kraći fitilj pa se da navući na ban po forumu ne znači da je prevarant i lopov kad su u pitanju aukcije.
Čak možda i Vronski bi bio korektan u aukcijana (makar sam prilično siguran da bi njemu zbog uvjerenja i politike koju tjera bilo nezamislivo kupovati stripove iz nekih od država koje mu nisu po volji).

Želiš li reći da je, npr., Bagi čovjek kojemu ne bi vjerovao na aukcijama?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/07/2014 : 01:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

ne podržavam prijedlog. Ako netko nije uzoran forumaš vjerovatno neče biti ni uzoran prodavač ili kupac.
Ionako je bilo previše muljanja na aukcijama od nekih tipova koji su bili izbačeni pa su se registrirali pod drugim imenom itd,....Koliko sam ja vidio oni koji prodavaju ionako nisu nešto aktivni na forumu i obrnuto. Čak bi trebalo na forumu isto tako napraviti ko na aukcijama da onaj koji je 4 puta izbačen, da se ne može više logirati....
Treba napraviti malo reda i na forumu. Jer neki su bili izbačeni po nekoliko puta i još uvijek nisu ništa naučili i skroz teraju po svom. Takve članove ne trebamo.


Evo, upravo jedan takav je opet otišao na odmor.



da barem samo jedan...ima više njih. I sad zamisli, da ideš na aukcije da surađuješ sa takvima....



Sorry, ali ovo ti je glupost. To što netko ima kraći fitilj pa se da navući na ban po forumu ne znači da je prevarant i lopov kad su u pitanju aukcije.
Čak možda i Vronski bi bio korektan u aukcijana (makar sam prilično siguran da bi njemu zbog uvjerenja i politike koju tjera bilo nezamislivo kupovati stripove iz nekih od država koje mu nisu po volji).

Želiš li reći da je, npr., Bagi čovjek kojemu ne bi vjerovao na aukcijama?



nikako!
Bagi je čak kupio od mene stripove, mislim da je jedan rijedkih kome sam uopšte prodao stripove i sve je bilo više nego korektno. Kupac svakako za preporuke.
Bagi ionako nije problematičan forumaš, mislim da je rijedko bio izbačen. On nije zlonamjeran, samo ima neki "posebni" smisao za humor.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/07/2014 : 01:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u tome, da su aukcije daleko ozbiljnije nego forum. Forum je više ono virtualni svijet, dok su aukcije OZBILJNE i tamo nema zajebancije.
Na aukcijama se radi o STVARNOM NOVCU, STRIPOVIMA i tu nema mijesta za neozbiljnost, zajebanciju itd,....i kako ču ja sad vjerovati nekome koji je npr 10+ puta izbačen, da je on ustvari ozbiljan čovjek ili čovjek od povjerenja?
Pošto je takav neozbiljan čovjek izbačen iz foruma npr na mijesec dana, kako ja sada da znam da če se on nakon mijesec dana vratiti na forum. Možda če pokupiti novac ili stripove i nikada više nečemo realizirati tu neku aukciju.
Možda mu je svejedno ako ga ja onda stavim na "crnu listu" ili mu dam negativni jer on ionako neče više se logirati na taj forum...nij eproblem ako se radi o 15 kuna, ali može se raditi o 1500+ kuna npr...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000