forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Barclays Premier League 2016/17
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 46

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/07/2016 : 22:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/englezi-u-sedam-dana-potrosili-300-milijuna-funti-ovo-je-10-najskupljih-transfera/905283.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/07/2016 : 17:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Tuga.

https://www.thesun.co.uk/news/1423158/paul-gascoigne-new-low-as-he-exposes-himself-in-the-street-on-the-hunt-for-more-booze/

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2016 : 15:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Supredsjednik engleskog nogometnog prvoligaša West Ham Uniteda David Gold izjavio je kako njegov klub nema namjeru prodati francuskog reprezentativnog veznjaka Dimitrija Payeta za manje od 50 milijuna funti.
"Ne želimo niti čuti za bilo kakvu ponudu ispod 50 milijuna funti, a i one veće ne bi bile dobrodošle jer bismo željeli zadržati sve naše najbolje igrače. Dimitri je naš ključni igrač, momčad gradimo oko njega i zato nije na prodaju. On se snašao u Londonu sa svojom obitelji, navijači ga obožavaju, a i selimo se na Olimpijski stadion. Učinili smo sve kako bismo ga zadržali i nadam se da će to biti dovoljno da ostane", rekao je Gold.
Payet je prošle sezone postigao 12 pogodaka za West Ham, dok je na netom završenom EURU u dresu Francuske bio strijelac tri gola, te je uvršten u idealnu 11-oricu prvenstva. Svojim igrama privukao je interes Chelseaja, Manchester Cityja i Paris SG-a.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 17/07/2016 : 14:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Kante i službeno u Chelsea, za 32 mil. funti
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2016 : 09:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ukoliko su napisi prestižnog francuskog dnevnika L'Equipea istiniti, Paul Pogba će od sljedeće sezone nositi dres Manchester Uniteda.
Već dulje vrijeme traju pregovori Manchester Uniteda i Juventusa vezano uz transfer Pogbe, a navodno su sada 'crveni vragovi' uspjeli privesti posao kraju.
Navodi se tako da će slavni klub s Old Trafforda platiti nevjerojatnih 120 milijuna eura odštete za francuskog 23-godišnjeg veznjaka, što je novi svjetski rekord i transfer skuplji od onih Garetha Balea i Cristiana Ronalda. Zanimljiv je također i podatak koji zorno pokazuje o koliko je novaca zapravo riječ taj da je Juventus izgradnju svog novog stadiona platio 155 milijuna eura.
Pogba bi navodno trebao potpisati petogodišnji ugovor koji će mu jamčiti zaradu od 15 milijuna eura po szeoni.
Dakako, ostaje za vidjeti hoće li se ovaj transfer zaista na kraju i realizirati jer je za igračem veliki interes pokazao i Real Madrid.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 23/07/2016 : 11:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 23/07/2016 11:53:06
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2016 : 20:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
David Moyes vraća se na klupu u Premier ligi. Nakon što je Sam Allardyce preuzeo englesku reprezentaciju, Moyes ga je zamijenio i postao menadžerom Sunderlanda. Iz kluba su potvrdili kako je Moyes bio prvi izbor i da je potpisan četverogodišnji ugovor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/07/2016 : 09:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Znači Sunderland bi mogao napokon ispasti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2016 : 19:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zar sumnjaš u Moyesa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2016 : 18:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne može Mourinho ni blizu Fergusonu, jedan trofej je još moguć i onda bi opet uslijedio pad.

http://www.hrsport.net/vijesti/496364/nogomet-engleska/rooney-navijaci-ce-opet-gledati-onaj-stari-manchester-united/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/08/2016 : 23:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Veznjak engleskog nogometnog velikana Liverpoola, 30-godišnji James Milner objavio je prekid svoje reprezentativne karijere.
Milner je tijekom karijere upisao 61 nastup za englesku reprezentaciju, a tijekom ovogodišnjeg EURA u Francuskoj odigrao je tek tri minute u utakmici 1. kola protiv Rusije.
"James može biti ponosan na sedam godina koje je proveo u reprezentaciji. Nikada nije iznevjerio svoju zemlju kada god je bio pozvan", rekao je novi engleski izbornik Sam Allardyce, koji je nakon neuspjeha na EURU zamijenio Roya Hodgsona.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 07/08/2016 : 19:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Očekiva san pobjedu Uniteda.
Jedina me razočara Mahrez, cilu utakmicu ništa.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/08/2016 : 19:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Mourinho na kraju sretno došao do pobjede iz zaleđa. United nije ništa posebno pokazao u utakmici, a Leicester je igrao njima prepoznatljivo. Odličan Bailly, ako ovako nastavi učvrstit će tu šuplju obranu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/08/2016 : 15:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/439501/Pogledajte-Bilicev-ulov-nakon-grcke-tragedije.html

http://www.tportal.hr/sport/nogomet/439281/Slaven-Bilic-doveo-najskuplje-pojacanje-ikada-u-West-Ham.html?utm_source=clanci&utm_medium=manual2&utm_campaign=clanci_manual

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 08/08/2016 15:22:01
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/08/2016 : 21:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/guardiola-otpisao-igrace-vrijedne-100-milijuna-eura/911736.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2016 : 15:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/pocinje-premier-liga-evo-kakav-medjusobni-omjer-ima-sedam-supermenadzera/912074.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/najskuplji-nogometas-svijeta-ne-smije-igrati-za-united-u-prvoj-utakmici-sezone/912409.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/izjava-godine-ibrahimovic-nisam-bahat/912375.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/bilic-najavio-sezonu-za-chelsea-sam-spremio-plan-a-i-b-ali-treba-mi-jos-jedan-igrac/912117.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 12/08/2016 16:01:15
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/08/2016 : 13:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Danas počinje PL. Ima li tko kakve prognoze, tko je najbolje tržio?
Po meni glavni favoriti za osvajanje ove godine su Liverpool, Chelsea i ManUtd. Ne igraju LP tako da se u potpunosti mogu posvetiti borbi za naslov. Man City mi se čini da više misli na budućnost jer su ogromne pare davali za mlade igrače. Tottenham i Arsenal standardno dobri/loši, Leicester mislim da ovaj put nema nikakvih šansi.
Očekujem napokon i povratak Evertona u gornji dio tablice, propadanje Southamptona, Gorji dio tablice još za Stoke, West Ham, a od ostalih uvijek netko ispliva kao iznenađenje, ali ne vidim za sada tko bi to mogao biti.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/08/2016 : 14:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Moja prognoza da će naslov u Manchester, samo ne znam u plavi ili crveni dio , Chelsea se nije nešto obnovio u odnosu na lani pa mi se čini još uvijek tanak, a i nemam neko povjerenje u Contea, Liverpool bi mogao biti iznenađenje, samo da ih zaobiđu ozljede, svi uvijek očekuju pad Svetaca, ali oni uvijek iznenade, pa ne očekujem ispadanje Southamptona, najviše se pojačao Crystal Palace, pa očekujem da oni budu iznenađenje, Middlesbrough bi mogao biti iznenađenje, drago mi je što se Burnley vratio, uvijek su igrali napadački i sa srcem. Slažem se za Arsenal i Tottenham, ali ako ništa drugo imaju uigrane ekipe. Od Evertona sam očekivao uzlet već godinama, ali sad bi pod Koemanom napokon trebali se približiti vrhu. WBA klasika najnegledljiviji nogomet, Sunderland bi napokon trebao ispasti, Stoke raste iz sezon eu sezonu, ove bi trebao opet biti u sredini. Kakav će biti West Ham, bit će dobar, ali koliko to je pitanje. Ne očekujem neki veći pad prvaka Leicestera, ipak je većina ekipe lanjska i bit će blizu vrha, evo gube kod Hulla, ali ništa strašno, Hull je nepoznanica, žao mi što su otpustili trenera Brucea. Watford bi nakon katastrofalnog završetka lanjske sezone mogao se i ove naći u problemima. Swansea lani turbulentna sezona, ove bi mogli opet u sredinu. I ostaje simpatični Bournemouth, poput Burnleya, mali, napadaju, simpatični, volio bi da ostanu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/08/2016 : 15:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Prvi puta nakon 1989. (Arsenal) prvak startao porazom, Hull City-Leicester City 2:1, još jednom se pokazalo kako u današnjem nogometu ne pobjeđuju bolji na papiru, Hull stvarno kad se pogleda roster ekipe jedva da ima koje poznato ime, ali je slavio 2:1!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6599 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/08/2016 : 15:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Leicester će završiti od 10 do 15. mjesta. Ne govorim to radi ovog meča, čak su imali bolje prilike pri 0-0 i da su nešto zabili i poveli ne bi ovako završilo. Jednostavno, ono lanjsko se događa jednom u tisućljeću, ne mogu igrati s više stilova, pročitani su, a povrh svega LP će ih ubiti jer Ranieri lani nije rotirao pošto je sve usmjerio ka ligi a ove sezone LP uzima danak.

Što se tiče sezone, slažem se s texom2: novi prvak City ili United. Arsenal bi mogao ispasti iz top 4, jer uz stalne probleme s ozljedama sada imaju jaču konkurenciju, vidim Liverpool malo iznad jer nemaju Europe. Chelsea mi ne djeluje kao kandidat za titulu ali za top 4 sigurno. Tottenham ću uvijek podcjenjivati, a osim svih ovih klubova iznad Leicestera vidim i Bilićev West Ham i Everton. West Ham ima fin sastav ali jbg, konkurencija je prevelika.

I zamislite na kraju prvak ispod 10. mjesta. Kakva je to kozja liga.
U donjem dijelu tablice drago mi je zbog Middlesbroughova povratka pod komandom Aitora Karanke, španjolizira momčad i vjerujem u opstanak. Burnley i Hull bi mogli nazad, a i ona stoka me živcira i volio bih da ispadnu. Možda Bournemouth ne može ponoviti ono od lani?

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/08/2016 15:47:30
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/08/2016 : 16:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prvak će biti Manchester Shitty, zbog Pepa
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/08/2016 : 18:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ajmoooooooooooooooooooo!!!
Pocela je najbolja liga i najzanimljivija na svijetu,ovo ce definitivno biti najzanimljivija sezona godinama unazad!
LEICESTER:Proslogodisnji prvak,ostao bez bitnog igraca u veznom redu,ne vjerujem u njih da ce napravit neki bolji rezultat!
ARSENAL:Momcad sa jako dobrim pojedincima(S.Cazorla,Ozil,Sanchez)prpblem im je slaba obrana,tvrdoglav trener koji nece bar malo odrijesit kesu!Mogli bi zavrsit opet cetvrti!Xaka je igrac koji ce se savrseno uklopit u Arsenal!
LIVERPOOL:E od njih puno ocekujem,Kloop je sjajan trener i totalno je preporodio momcad cak i Lovren igra jako dobro(iako je imo prije strasno losih partija)!Pojacanja koja su doveli nisu me impresionirala,fali im dobar napadac,treba zadrzat Coutinha koji im je neizmjerno bitan!
MANCHESTER UNITED:Po meni glavi favoriti za osvajanje lige,iako tesko je pricat o favoritima kad su svi tu negdje i bit ce neizvjesno do samog kraja!Doveli su Pogbu,Ibrahimovica,Mikhtarijana...
Vidjet cemo ih pod trenerskom palicom Josea Mourinha,vidjet cemo hoce li Pogba opravdat ulozen novac,po meni fali im obrana!
MANCHESTER CITY:Prilika da se Guardiola pokaze kao dobar trener,do sada u Bayernu i Barceloni ostao je nedorecen,jednostavno nije me uvjerio da je vrhunski trener,trenirao je najbolju momcad svih vremena a u Bayernu su njegov mandat proglasili neuspjehom ili bar nikakvim posebnim rezultatom,ono sto se ocekivalo od njega!U Citiju se prica o dolascima i odlascima mnogih igraca,vjerujem da ce Pep do kraja prijelaznog roka dobro poslozit momcad,novac mu nije problem!Kljucno je zadrzat Aguera!Poslje Uniteda drugi favorit po meni!
CHELSEA:Conte je odlican trener,vidjet cemo ih ove sezone sa nekim novim igracima,Kante je sjajno pojacanje,bitno je zadrzat Hazarda,D.Costu i Matica!Spominje se odlazak Fabregasa,mislim da to nebi bio veliki udarac za Chelsea,treba dovest bar jednog a moze i dva vrhunska stopera,rjesit se Ivanovica i Terya!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 14/08/2016 : 13:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Bolasie izgleda prelazi u Everton. Najskuplja kupovina Evertona u povijesti. Još uvijek se sjećam ovog driblinga

https://www.youtube.com/watch?v=Kn-8VhM3JGA

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/08/2016 : 19:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mnogo srecan sto su krenuli Englezi
Pogotovo zbog Liverpula



Al, onaj Moreno mora da ode. Taj nema mozak.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/08/2016 : 21:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kakve golčine Coutinha i Manea

Savršen start Redsa!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 46 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000