forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Messi vs. Ch.Ronaldo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/07/2014 : 11:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Ko je bolji? I zasto?
Ako je moguce da glasate objektivno, da iskljucite emotivne naboje () prema jednom ili drugom igracu.


Choices:

Ch. Ronaldo
Messi


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Edited by - King Warrior on 10/07/2014 11:23:38

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/07/2014 : 11:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Objektivno Messi,vise je zabio golova,vise je puta osvojia LP,4 puta najbolji na svitu,igra finale Svj.prvenstva,Olimpijski pobjednik,i jos more rekorda ......
Ovo je ono ukratko

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/07/2014 : 11:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I jedan i drugi su egoisti, ekipe neretko trpe zbog njih.
Po stilu igre, Messi mi više odgovara (volim taj fazon malog fudbala), a Kristina mi je i optički najljigavija pojava, tako da- Leo. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/07/2014 : 11:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Messi je bolji
da istaknem da ne gledam trofeje kao neku bitnu stavku
evo do jucer su ljudi govorili da Messiju treba SP da bude najveći, a ako sad osvoji situacija će biti tragikomična jer sigurno nije pokazao igru dostojnu najboljeg igrača ikad, a "postat" ce najbolji ikad zbog titule
smijesno

Messi je bolji jer čini cijeli svoj tim boljim
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/07/2014 : 11:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
messi
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/07/2014 : 11:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Neriješeno, Messi možda ima brojke, ali je Ronaldo atraktivniji, bar po meni, kak nema opcije X nikom glas!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/07/2014 : 11:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Objektivno Messi,vise je zabio golova,vise je puta osvojia LP,4 puta najbolji na svitu,igra finale Svj.prvenstva,Olimpijski pobjednik,i jos more rekorda ......
Ovo je ono ukratko


Messi ipak igra u boljem timu i u boljoj drzavnoj repki, pa je logicno da osvaja vise titula.
No ovdje gledamo samo njih dvojicu, bez timskih dostignuca.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 10/07/2014 : 12:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ronaldo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/07/2014 : 12:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Rebić.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/07/2014 : 12:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Glasati objektivno je nemoguće, jer je pitanje subjektivno. Messi je vjerovatno korisniji za ekipu, no ja njegov nogomet ne ljubim... dosadan mi je. Ronaldo mi je atraktivniji, graciozniji, zanimljiviji, raznovrsniji...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/07/2014 : 13:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Meni su njih dva jednako dobra vrhunska igrača...razlika je u nijansama, no da si stavio i treću opciju u kojoj bi bio Ibrahimović, onda bih bez pardona rekao tko je najbolji, jer po meni, Ibrahimović je trenutno najbolji aktivni nogometaš današnjice...
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 10/07/2014 : 13:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Definitivno Messi...on može proći 3-4 igrača pa čak i 5 u jako malom prostoru dok kristini treba veliki prostor da bi prošao jednog igrača a kamoli više njih
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 10/07/2014 : 13:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
I to je samo jedan primjer zašto je Messi bolji a mogao bi ih još navesti...po meni naravno zašto je bolji
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/07/2014 : 14:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Messi je bolji
da istaknem da ne gledam trofeje kao neku bitnu stavku
evo do jucer su ljudi govorili da Messiju treba SP da bude najveći, a ako sad osvoji situacija će biti tragikomična jer sigurno nije pokazao igru dostojnu najboljeg igrača ikad, a "postat" ce najbolji ikad zbog titule
smijesno

Messi je bolji jer čini cijeli svoj tim boljim

Ne nego će samo ući u istu prostoriju sa najboljima od najboljih Inače, Messi je po meni bolji od Ronalda

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/07/2014 : 15:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by supermark

Messi je bolji
da istaknem da ne gledam trofeje kao neku bitnu stavku
evo do jucer su ljudi govorili da Messiju treba SP da bude najveći, a ako sad osvoji situacija će biti tragikomična jer sigurno nije pokazao igru dostojnu najboljeg igrača ikad, a "postat" ce najbolji ikad zbog titule
smijesno

Messi je bolji jer čini cijeli svoj tim boljim

Ne nego će samo ući u istu prostoriju sa najboljima od najboljih Inače, Messi je po meni bolji od Ronalda



ako messi osvoji ne postoji kriterij po kojemu on nece postati najveci svih vremena
briga mene, ovo SP meni nista ne znaci, i sa njom ili bez nje messi je u mojoj biljeznici najveci
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/07/2014 : 15:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by markotamara

Objektivno Messi,vise je zabio golova,vise je puta osvojia LP,4 puta najbolji na svitu,igra finale Svj.prvenstva,Olimpijski pobjednik,i jos more rekorda ......
Ovo je ono ukratko


Messi ipak igra u boljem timu i u boljoj drzavnoj repki, pa je logicno da osvaja vise titula.
No ovdje gledamo samo njih dvojicu, bez timskih dostignuca.



Ne slazem se s time da igra u boljoj drzavnoj repki(nema argentina nista bolje ili gore pojedince od Portugala,kad pogledamo da jednim i drugim igraci igraju u vrhunskim klubovima i to su glavni igraci)a sto se samih njih tice to je stvar ukusa,ali da Messi je bolji za mene je,kao i virujem za vecinu ljudi na forumu pa i u svijetu

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 10/07/2014 : 16:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne mogu da budem objektivan, jer je Messi toliko bolji da ovaj pozer može samo da mu čisti kopačke.
Zbog čega? Zbog svega, što ste vi ljudi i napisali pre mene...

Carpe diem
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/07/2014 : 16:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče Messi ne može biti najbolji svih vremena ni da se na glavu nasadi, kao ni C.Ronaldo. Ako ćemo takvog tražiti (a zaista možemo) u današnjem vremenu samo je jedan igrač dominirao i s klubom i reprezentacijom. ...i mogu navijači barcelone tražiti razloge njihovog pada koliko hoće, i mogu tražiti razloge lošijih Messijevih igara i raspada tika take, i slobodni su naivno vjerovati da je to do zasićenja titulama, trenera, ozljeda... Mogu isto takve razloge tražiti i španjolski reprezentativci kao i cijela njihova nacija. Razlog je samo jedan:

...ostario je Pele modernog nogometa, ostario je XAVI HERNANDEZ

Jasno mi je da će Messi mnogima biti najveći, za mene su to ljudi koji nogometnu igru shvačaju kroz brojke, kroz statistiku i rekorde... i za mene oni nikad neće shvačati ljepotu nogometne igre, bit će slijepi pored zdravih očiju.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 10/07/2014 : 18:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Mnogi kažu da je Messi najbolji ikada.
Samim time činjenica da je Cristiano kroz godine toliko blizu "po mnogima najboljem ikada" dovoljno govori o Cristianu Ronaldu kao igraču
Njegova karijera je puno više "rad i rad" nego sami talent.Objektivno gledajući radi se o najkompletnijem nogometašu ikada,jedino Pele po tom pitanju može s njim u istu rečenicu.

Je li Messi ukupno bolji nogometaš? Vjerojatno,jer je njegove vještine teže zaustaviti.Radi se o nešto prirodnijem nogometašu kojem neke stvari dolaze lakše.
Messi je zericu bolji ali Cristiano će imati jednako plodnu karijeru.Ja više cijenim način igre C.Ronalda,drugi Messijev.
Znam samo da svjedočim dvojci "aliena" koji su kao nitko dosad i nikad toliko dugo,druge činili drugorazrednim nogometašima.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 10/07/2014 18:09:14
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/07/2014 : 18:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
neki stvarno dave mačku glede messija i titule na sp...pa koliko velikih igrača nije osvojilo titulu(da ih sad ne nabrajam)...messi mi je bolji,a korak iza njega je kiki...obojica su mi dragi,ali messi je ipak bolji...subjektivno-argentinac je,igra u barci...objektivno-da ne izvlačim statistiku i nagrade,bolji je u nekim segmentima od kikija...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 10/07/2014 : 18:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
najbolji igrac svih vremena je Zidan, ova dva gore nisu losi ali fali im dosta toga, sto se tice njih, za mene su tu negdje isti






Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1957 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 10/07/2014 : 18:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Onako na prvu bi reka Messi...ali opet,da vodim nogometnu momcad i da mogu dovest u tu momcad jednog od njih dva ipak bi dovea Ronalda.Messi cilu karijeru igra u Barci i pitanje je kako bi se snasa u nekoj drugoj momcadi i nekoj drugoj ligi,Ronaldo se sa druge strane dokaza i u engleskoj i u spanjolskoj ligi i imam osjecaj da bi briljira u bilo kojoj ligi i bilo kojem klubu na svitu.Pa cak i u Dinamu ili Hajduku.Za Messia nisam siguran.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 10/07/2014 : 19:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ronaldo. On je mašina. Trajat će do 35 te, sve dok može davat će maximum, ko olić, karagunis i ti strojevi.
A Messi, navika je bit primadona u Barci, da sad ode, npr PSG ili City, bija bi se utopija u neki prosjek. Messi je već sad u padu, nije on mašina ko Ronaldo, nema taj egoizam koji ga tira da ruši sve brojke.
Pogledajte statistiku Ronalda u svakom klubu, to je bolesno.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/07/2014 : 19:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ronaldo!
Dokazao se u dva top kluba. Messi samo u jednom, iako je repku dovukao do finala.

Meni je zanimljivo kako svi imaju Ronalda za ljigu i neku metro pičkicu, dok je Messi zet, kojega bi svaka mama poželjela. To mi nikad nije bil jasno. Po čemu je to Messi toliko karakterno bolji od Ronalda. Meni osobno, Messi puno ljigaviji... vara na porezima, moguć napoloenonov kompleks, svako malo se pojavi video u kojem odjebava klince, koji traže bezazlen autogram ili rukovanje i slično...

Uostalom, oba su najbolja u tome čime se bave... Ne smeta mi toliko, ako si najbolji na svijetu i kurčiš se. Najgori su ovi (a svi znamo barem par njih i u svom društvu), koji su za ništa u svakom pogledu, a nose se kao da su kraljevi svijeta.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/07/2014 : 19:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ronaldo. On je mašina. Trajat će do 35 te, sve dok može davat će maximum, ko olić, karagunis i ti strojevi.
A Messi, navika je bit primadona u Barci, da sad ode, npr PSG ili City, bija bi se utopija u neki prosjek. Messi je već sad u padu, nije on mašina ko Ronaldo, nema taj egoizam koji ga tira da ruši sve brojke.
Pogledajte statistiku Ronalda u svakom klubu, to je bolesno.




Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/07/2014 : 20:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Messi, mislim da je u svim elementima bolji od Ronalda, osim u igri glavom, cak i u duelu mi se Messi vise svidja, Ronaldo je pickica obicna.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000