forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vremeplov...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 15/07/2014 : 12:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message
Lepa prica, osecam se slicno, zal za prošlim vremenima ne moze proci, bice veca sa godinama samo, ni moj zivot nema nekadašnji ukus...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 14:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.

"pustinja se širi! jao onome tko nosi pustinju u sebi"

sve je to jedna te ista prica pustinje, ovaj ima novca pa tupi u dosadi i sjeca se kako mu je mama nosila strip na jezero, onaj nema novca pa tupi u patnji i mašta da mu drugi daju kao nekada.
pa i džonijeva prica je isto to, podignuta za jedan stupanj - tupi u užitku i kontemplira.

postoje dva izlaza iz vaše "nesrece": ovjekovjeciti se u duhu ili ovjekovjeciti se u puti.

na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!



skuplji hobi od stripova

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 15/07/2014 : 14:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Tiberije, ok temu si otvorio. Znam pa da je ta tema vec negdje nazad, i tamo imaš odlicne price clanova, kako su u djetinstvu poceli skupljati stripove i price iz djetinstva.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2014 : 14:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
U prošlim vremenima je bilo i dobrih i loših perioda, npr. moj djed koji je prošao i 1. i 2. svjetski rat cijeli život je bio velika sirotinja dok je otac samo u djetinjstvu osjetio takvo siromaštvo. Vec pocetkom 60-ih godina kada se osamostalio i zaposlio živio je više nego dobro jer je imao placu koja mu je to omogucavala a u to vrijeme je takav posao mogao dobiti skoro svatko tko je to htio. Jest da je lakše kada si samac i nemaš nikoga na grbaci ali danas se ni takvi ne mogu baš pohvaliti ugodnim životom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/07/2014 : 16:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.

"pustinja se širi! jao onome tko nosi pustinju u sebi"

sve je to jedna te ista prica pustinje, ovaj ima novca pa tupi u dosadi i sjeca se kako mu je mama nosila strip na jezero, onaj nema novca pa tupi u patnji i mašta da mu drugi daju kao nekada.
pa i džonijeva prica je isto to, podignuta za jedan stupanj - tupi u užitku i kontemplira.

postoje dva izlaza iz vaše "nesrece": ovjekovjeciti se u duhu ili ovjekovjeciti se u puti.

na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!



skuplji hobi od stripova


Zanimljiva je ova izjava makar izrecena kao zajebancija. Ali dosta mladog svijeta razmišlja ovako. Djeca - skup hobi

Have mercy
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 16:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by izivko
Djeca - skup hobi



...dobar dio roditelja se prema djeci i odnosi kao prema hobiju. Zanemaruju ih ili im djeca služe kao modni dodatak, a kad ih treba odgajati onda ih nema i tu ulogu prepuštaju ustanovama (vrtic, škola i sl.). Na kraju su im svi oni (ustanove i društvo) krivi za ponašanje vlastite djece, a društvo je naravno loše i iskvareno

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/07/2014 : 16:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by stinky
na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!





neki mogu samo maštati da budu u životu iza sebe ostavili više od par napisanih crkcarija...



ovo je bilo ispod pojasa.
a sjecam se kad sam reagirala burno kad je jedan clan tebi spustio
zbog..suprotnog..

charlie je naucila: *ebe joj se ko koga jebe.

continue, pliz.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 15/07/2014 : 17:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie
charlie je naucila: *ebe joj se ko koga jebe.



ne uciš onda dobro...vrlo je opasno za društvo biti tolerantan na negativnosti!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/07/2014 : 17:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Just_Charlie
charlie je naucila: *ebe joj se ko koga jebe.



ne uciš onda dobro...vrlo je opasno za društvo biti tolerantan na negativnosti!


pa sta`s, ja bi tebe preventivno banirala cim progovoris ovako..ako nis, onda
kao mali kozmeticki zahvat, bez straha i tek tako, onako..

Inace, no me interesa nada. Continue, pliz


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/07/2014 : 18:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
djetinjstvo je bilo okej. lunov magnus strip i zlatna serija su bili okej... ali, ne maštam o tome niti žalim za onim što je nepovratno prošlo. živim za danas i još više za sutra. razmišljam samo o danas i o sutra. jer prošlost je; prije svega PROŠLA, a zatim i subjektivna, korumpirana emocijama, osjecajima, iskrivljena, kontinuirano revidirana... jasno, samim time zarazna i laka za pasti pod utjecaj, ali u dosegu prakticki uvijek ogranicena.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/07/2014 : 19:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Možete vi govorit šta ocete ali da mogu birati izabrao bih danas biti klinac.Bilo mi je i onda lijepo ali sa ovakvom kolicinom i vrstom zabave danas bi mi bilo prelijepo.
Pošto pojedinci nisu mogli izdržati pa su poceli širiti temu evo i mojih 2 centa:
Posla ionda nije bilo za svakoga a i nije bilo ljetovanja za svakoga.




S obzirom na kolicinu i vrstu zabave, ali ne samo nje, danas apsolutno svega ima neusporedivo više, i sve je tehnicki kvalitetnije (možda u prosjeku i sadržajno, ali danas više nema emisija kao što su recimo Nedjeljni zabavnik i Kocka, kocka, kockica koje su djecu educirale i odgajale), bolje, dostupnije, masovnije, ljepše i zaslužuje sve superlative.

No upravo masovnost i laka dostupnost zahvaljujuci kojima je sve uvijek na raspolaganju u trgovini u najbližem shopping-centru, u kiosku ili daleko tek jedan klik miša tj. pritisak na gumb daljinskog upravljaca, obezvreduju i obesmišljavaju sve to što jest dostupno.

Danas klinci i tinejdžeri ono što žele dobiju odmah i ako treba u velikim kolicinama, a time i njihove želje i ocekivanja splašnjavaju, pa u najranijoj dobi postaju razmaženi, egoisticni i kakvi vec ne.

OK, ne mora nužno biti tako, to ovisi o roditeljskom odgoju, požrtvovnosti i kvalitetnom vremenu koje se s njima provodi, ali i poražavajuci rezultati aktualnih testova inteligencije, obrazovanosti itd. koje hrvatske tinejdžere smještaju na dno ljestvice EU pokazuju gadan trend.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/07/2014 : 20:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
što je više tv-programa, sve manjem gledam televiziju.
što je više stripova, manje ih citam.
što je više i raznolikije hrane, sve manje jedem.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/07/2014 : 20:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.


Quotam ovo jer zaslužuje biti na drugoj strani.

Ljudi, nostalgija je u redu ali ništa ne sprjecava covjeka da sam sebi isplete novu uspomenu. Uzmite strip i odite u prirodu, bilo more il' planina. Budite Tkac! Hodajte, plivajte i divite se velicanstvenoj prirodi poput malog djeteta. Slušajte Wagnera, Rachmaninoffa i Gustava Holsta. Stvorite mocan i prigodan ambijent za pojedinu epizodu i price s potencijalom mogu pogoditi u žicu osjecaja poput onih u djetinjstvu.


Bok, kako si.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 20:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.

"pustinja se širi! jao onome tko nosi pustinju u sebi"

sve je to jedna te ista prica pustinje, ovaj ima novca pa tupi u dosadi i sjeca se kako mu je mama nosila strip na jezero, onaj nema novca pa tupi u patnji i mašta da mu drugi daju kao nekada.
pa i džonijeva prica je isto to, podignuta za jedan stupanj - tupi u užitku i kontemplira.

postoje dva izlaza iz vaše "nesrece": ovjekovjeciti se u duhu ili ovjekovjeciti se u puti.

na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!



skuplji hobi od stripova


Zanimljiva je ova izjava makar izrecena kao zajebancija. Ali dosta mladog svijeta razmišlja ovako. Djeca - skup hobi



hehe,malo zajebancije jest.
al bez obzira na možda neprikladnu rjeccu "hobi" danas je skupo imat dicu.
znam masu ljudi šta i ne pomišljaju na to jer jednostavno nemaju love.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/07/2014 : 20:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Just_Charlie
charlie je naucila: *ebe joj se ko koga jebe.



ne uciš onda dobro...vrlo je opasno za društvo biti tolerantan na negativnosti!


ja nisam:) borim se i odbrusim negativnostima:) dobro dosao nazad:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 20:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.


Quotam ovo jer zaslužuje biti na drugoj strani.

Ljudi, nostalgija je u redu ali ništa ne sprjecava covjeka da sam sebi isplete novu uspomenu. Uzmite strip i odite u prirodu, bilo more il' planina. Budite Tkac! Hodajte, plivajte i divite se velicanstvenoj prirodi poput malog djeteta. Slušajte Wagnera, Rachmaninoffa i Gustava Holsta. Stvorite mocan i prigodan ambijent za pojedinu epizodu i price s potencijalom mogu pogoditi u žicu osjecaja poput onih u djetinjstvu.





a jesi naša ,bolje da slušaju Brujeriu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/07/2014 : 20:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.

"pustinja se širi! jao onome tko nosi pustinju u sebi"

sve je to jedna te ista prica pustinje, ovaj ima novca pa tupi u dosadi i sjeca se kako mu je mama nosila strip na jezero, onaj nema novca pa tupi u patnji i mašta da mu drugi daju kao nekada.
pa i džonijeva prica je isto to, podignuta za jedan stupanj - tupi u užitku i kontemplira.

postoje dva izlaza iz vaše "nesrece": ovjekovjeciti se u duhu ili ovjekovjeciti se u puti.

na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!



skuplji hobi od stripova


Zanimljiva je ova izjava makar izrecena kao zajebancija. Ali dosta mladog svijeta razmišlja ovako. Djeca - skup hobi



hehe,malo zajebancije jest.
al bez obzira na možda neprikladnu rjeccu "hobi" danas je skupo imat dicu.
znam masu ljudi šta i ne pomišljaju na to jer jednostavno nemaju love.



To je to. Ali to je dibidus nakaradan stav. Djeca su na kraju krajeva jedino bogatstvo koje imamo. Vidiceš kad dodeš u neke srednje godine...

Have mercy
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/07/2014 : 20:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.


Quotam ovo jer zaslužuje biti na drugoj strani.

Ljudi, nostalgija je u redu ali ništa ne sprjecava covjeka da sam sebi isplete novu uspomenu. Uzmite strip i odite u prirodu, bilo more il' planina. Budite Tkac! Hodajte, plivajte i divite se velicanstvenoj prirodi poput malog djeteta. Slušajte Wagnera, Rachmaninoffa i Gustava Holsta. Stvorite mocan i prigodan ambijent za pojedinu epizodu i price s potencijalom mogu pogoditi u žicu osjecaja poput onih u djetinjstvu.







Iz tvojih usta u Božje uši, i baš pocetkom kolovoza planiram sve to i ostvariti, pa veci dio mjeseca provesti na lažini suvoj, na tvrdoj stini kraj mora (necu pisati nikakvu povijest, osim možda povijest moje gluposti), sa stripovima i knjigama u rukama ciribimbiti turistkinje, pivati mom galebu, gledati more di se meni penje i uživati u banjadama od barem 2 sata.

Samo jedno, na hrvatskom jeziku se ruska imena pišu onako kako se citaju, dakle Rahmanjinov a ne nikakav anglizirani Rahcm... Rachma..., pa s dva f ili kako vec.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2014 : 20:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by stinky

pa ne znam ljudi, na jednoj apstraktnoj razini bi se sada trebalo sažaliti, ali realno: vama fali da odete na krasno hrvatsko more, stanete na golu stijenu dok sunce pece i skocite u divot-jadran.

"pustinja se širi! jao onome tko nosi pustinju u sebi"

sve je to jedna te ista prica pustinje, ovaj ima novca pa tupi u dosadi i sjeca se kako mu je mama nosila strip na jezero, onaj nema novca pa tupi u patnji i mašta da mu drugi daju kao nekada.
pa i džonijeva prica je isto to, podignuta za jedan stupanj - tupi u užitku i kontemplira.

postoje dva izlaza iz vaše "nesrece": ovjekovjeciti se u duhu ili ovjekovjeciti se u puti.

na kraju je još najbolje ovo drugo: pravite djecu!!



skuplji hobi od stripova


Zanimljiva je ova izjava makar izrecena kao zajebancija. Ali dosta mladog svijeta razmišlja ovako. Djeca - skup hobi



hehe,malo zajebancije jest.
al bez obzira na možda neprikladnu rjeccu "hobi" danas je skupo imat dicu.
znam masu ljudi šta i ne pomišljaju na to jer jednostavno nemaju love.



To je to. Ali to je dibidus nakaradan stav. Djeca su na kraju krajeva jedino bogatstvo koje imamo. Vidiceš kad dodeš u neke srednje godine...




nije nakaradan nego realan. slika države u kojem živimo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/07/2014 : 21:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Neka je i danas nekome "svanulo".
Na žalost ja nisam od tih niti znam ikoga kome je danas dobro.
Ali eto, dobro da nije baš svima danas loše...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/07/2014 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
@Johnny: što je najgore imam to spremljeno negdje u podrumu uma. Ne vrijedi samo za ruska nego opcenito sva slavenska (logicno jelte). To što sam napisao engleski naziv samo govori koliko engleski kulturožder ordinira umom a da toga nismo ni svjesni.
LoL
Btw mene slobodno ispraviš, nema frke.

quote:
Originally posted by lwood
a jesi naša ,bolje da slušaju Brujeriu


I kotrljaju se nizbrdo ko Dino Cazares.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/07/2014 : 22:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Da kažem nešto na zadanu temu... Boli me qurac jel bilo bolje prije ili sada. Živim sada i ne mogu živjeti prije... i trudim se izvuci najbolje iz ovoga sada, kao što sam se trudio i prije i uvijek. Sve ostalo je izvan moje moci. Usporedbe su za mene nepotrebne.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 15/07/2014 : 22:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Neka je i danas nekome "svanulo".
Na žalost ja nisam od tih niti znam ikoga kome je danas dobro.
Ali eto, dobro da nije baš svima danas loše...

Kako za nas nostalgicare kažu da je ono što je tada za nas bilo dobro samo privid i obmana-tko zna,možda i oni koji kažu da im je danas dobro žive u nekoj vrsti privida i obmane.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25902 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 22:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

S obzirom na kolicinu i vrstu zabave, ali ne samo nje, danas apsolutno svega ima neusporedivo više, i sve je tehnicki kvalitetnije (možda u prosjeku i sadržajno, ali danas više nema emisija kao što su recimo Nedjeljni zabavnik i Kocka, kocka, kockica koje su djecu educirale i odgajale), bolje, dostupnije, masovnije, ljepše i zaslužuje sve superlative.



Je,riza sam žile kad nebi pogleda kocku
Mene je zanima crtani u 7 i petnaest i kaubojski filmovi a ne kocka i muzicki tobogan.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 15/07/2014 : 22:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Lijepa i iskrena prica u kojoj se mogu lako pronaci, ne sasvim jer sam 12 godina stariji pa su i epizode Zagora druge, ali su zato isti Mister No i Miki.
A isti su i Johnny, Smogovci, Branko Kockica, jedini Maradona i ostalo. Još bih dodao Nedjeljni zabavnik, Vagu za tacno merenje, Muzicki tobogan, Mali program i Jelenka, a može i Nedjeljno popodne, Sandokana, Bennyja Hilla i druge toponime djetinjstva.
Za razliku od tebe mi smo ostali ovdje vjerujuci da nas "sunce tudeg neba nece grijati ko što ovo grije", a ne vjerujuci da ce nas "jebat ko nas jebo nije".
Pa i danas Zagora (neki i Marka, Bleka i Mikija) citamo nadajuci se da ce on/i u nama opet probuditi ove osjecaje koje opisuješ. Na trenutak to i uspije, ili mi / nam se barem ucini da je tako, ali i to je dovoljno za makar kratkotrajno zadovoljstvo.

...NEVEN...

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000