forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 225
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/07/2014 : 12:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kakve veze ima sta je na naslovnici?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 20/07/2014 : 12:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Kakve veze ima sta je na naslovnici?



Pa dobro, i to zna biti bitno... Sigurno se mora dočarati naslovna kako bi privukla čitaoce, eto meni je naslovna privlačna tako da je moram uzeti Dok je ona prva sa "Digging Billom" onako slaba, druge su bolje...

A i slova naslovne su lijepa...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/07/2014 : 16:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidjet ćemo kada izađe da li priča čemu vrijedi, za sada je još rano govoriti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 21/07/2014 : 14:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Meni je naslovnica vrlo dobra, više me muči Laurenti, nemam ugodnih iskustava s njegovim crtežom, dapače stvara mi probavne smetnje...
Kupovanje svake epizode smatram fanovskom podrškom, inače bih racionalno preskočio sve što crtaju Laurenti i Chiarolla.

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2014 : 14:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja već 5 godina nisam kupio epizodu koju je radio Chiarolla, od Laurentija imam samo dvije pa možda ova bude treća.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 21/07/2014 : 17:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Epizoda je meni solidno nacrtana,ja bih vam preporucio da je uzmete..

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 21/07/2014 : 17:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Crtez ne moze da se meri sa Laurentijevim crtezom iz Vudu osvete.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 21/07/2014 : 19:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni rekao da moze, nego da je SOLIDAN.

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/08/2014 : 01:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
da, laurenti nije ni blizu vudua, ali je ovo posve dobra priča.
hebote nakon očajna bureta sve izgleda poput remek-djela, to znam, no ovo je dobro.
iskombinirao je fino nekoliko filmova, bravo za raucha.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2014 : 08:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni je Laurenti ok, kao i Chiarolla..jedini koji me gnjave su Cassarovi i Mangiantini...a da i onaj Drkangelo ili što več....
sa tim da su zadnja dva znaju i potrudit, jedino Casarovi su užasno loši več ohoho vremena...
a izpisan naslov POKOPANI UŽAS je baš dobro napravljen, ko da su slova več u fazi truljenja i razpadanja...domišljato za LČudens.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 02/08/2014 08:50:29
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2014 : 08:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja već 5 godina nisam kupio epizodu koju je radio Chiarolla, od Laurentija imam samo dvije pa možda ova bude treća.


žao mi što ti to moram kazat..ali ti nisi pravi Zagorovc!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 09:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja već 5 godina nisam kupio epizodu koju je radio Chiarolla, od Laurentija imam samo dvije pa možda ova bude treća.


žao mi što ti to moram kazat..ali ti nisi pravi Zagorovc!


Ja sam retro Zagorovac a taj bi trebao biti pravi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2014 : 09:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja već 5 godina nisam kupio epizodu koju je radio Chiarolla, od Laurentija imam samo dvije pa možda ova bude treća.


žao mi što ti to moram kazat..ali ti nisi pravi Zagorovc!


Ja sam retro Zagorovac a taj bi trebao biti pravi.


ajde, može i tako...to te spašava.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/08/2014 : 15:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Meni je Laurenti ok, kao i Chiarolla..jedini koji me gnjave su Cassarovi i Mangiantini...a da i onaj Drkangelo ili što več....
sa tim da su zadnja dva znaju i potrudit, jedino Casarovi su užasno loši več ohoho vremena...
a izpisan naslov POKOPANI UŽAS je baš dobro napravljen, ko da su slova več u fazi truljenja i razpadanja...domišljato za LČudens.



Laurenti je car, jedino sto nazalost ovdje nije na svojoj razini
(OSVETA VUDU za mene je jedan od najbolje nacrtanih stripova uopće).
No i ovakav je od tih silnih amatera tipa jajoglavi, kopirant statikus, manđo, drkaroš i sličnih...
eonima ispred.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 02/08/2014 : 15:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Laurenti je jedan od najboljih Zagorovih crtaca.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/08/2014 : 15:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nije "jedan od"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2014 : 15:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
laurenti

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 02/08/2014 : 16:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ovaj put (opet) loš Laurenti.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2014 : 16:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by teller

Meni je Laurenti ok, kao i Chiarolla..jedini koji me gnjave su Cassarovi i Mangiantini...a da i onaj Drkangelo ili što več....
sa tim da su zadnja dva znaju i potrudit, jedino Casarovi su užasno loši več ohoho vremena...
a izpisan naslov POKOPANI UŽAS je baš dobro napravljen, ko da su slova več u fazi truljenja i razpadanja...domišljato za LČudens.



Laurenti je car, jedino sto nazalost ovdje nije na svojoj razini
(OSVETA VUDU za mene je jedan od najbolje nacrtanih stripova uopće).
No i ovakav je od tih silnih amatera tipa jajoglavi, kopirant statikus, manđo, drkaroš i sličnih...
eonima ispred.




CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 21:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Mandžo, igra nogomet i još se usput bavi crtanjem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 02/08/2014 : 21:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

laurenti


Sta se zalite??!
Da li biste vise voleli Mangiantinija,Cassarove,Di Vittove,Drkandjela,Vernija

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2014 : 21:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

quote:
Originally posted by globinjo

laurenti


Sta se zalite??!
Da li biste vise voleli Mangiantinija,Cassarove,Di Vittove,Drkandjela,Vernija


Ove u svakom slučaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 02/08/2014 : 21:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Ja bih voleo Aurentija,samo manje od vernija,ali cassarovi,chiarolla,Drkandjelo brhhh

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 02/08/2014 : 22:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Laurentijev crtež Zagora je nepodnošljivo odbojan... užas koji nažalost nije sahranjen već svako malo iskoči.
Mangiantini je za njega doktor, a Vernija nije pristojno spominjati u istoj rečenici.

Tko takve crtače dovede u Zagora?

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 02/08/2014 : 22:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nije "jedan od"


Jedini od njega je bolji Sedioli
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000