forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 GAME OF THRONES (kada ce opet snimati u Hrvatskoj)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 11:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Zanima me, kada ce opet snimati u Hrvatskoj? 5 sezonu?
Gdje su sve lokacije? Dubrovnik vjerovatno, gdje još?
Jel možemo biti prisutni na snimanju?
Jel im trebaju neki statisti?

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 11:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Zadnje što znam je da je za novu lokaciju odabran Šibenik, a trenutno je u tijeku audicija za statiste.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 21/07/2014 : 11:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
... i Dubrovnik, Split
Ne možeš biti na snimanju, ako nisi statist ili glumac.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/07/2014 : 11:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Jel možemo biti prisutni na snimanju?
Jel im trebaju neki statisti?



Moze se, ako se dode vikinskim brodom. I nista se pri tome ne opljacka!

Isto vazi i za statiste, moze se ako se dode sa svojom opremom koju ce odobriti staff.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/07/2014 : 11:50:01  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by 1Euro


Jel im trebaju neki statisti?





Nažalost primaju samo prave muškarce sportske grade.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 12:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro


Jel im trebaju neki statisti?





Nažalost primaju samo prave muškarce sportske grade.



znaci ti odpadaš onda
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 12:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
jel ima neki link, gdje se mogu ljudi prijaviti za statiste?
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/07/2014 : 12:28:56  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro


Jel im trebaju neki statisti?





Nažalost primaju samo prave muškarce sportske grade.



znaci ti odpadaš onda



Naprotiv. Ipak su me uzeli zahvaljujuci muškosti od 24 cm. Osobno se glavna glumica zauzela za mene.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/07/2014 : 14:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Ma kad euro izbaci lanac na dolcevitu i izloži svoje ideje, ne da gabudu primili u statiste vec vjerojatno i u samu produkciju serije...nemoj te se iznenati kad uskoro vidite da je producnt GoT-a izvjeni Aleš Pipan, ma ne Pipan onaj drugi ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 14:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro


Jel im trebaju neki statisti?





Nažalost primaju samo prave muškarce sportske grade.



znaci ti odpadaš onda



Naprotiv. Ipak su me uzeli zahvaljujuci muškosti od 24 cm. Osobno se glavna glumica zauzela za mene.



siguran si da je bila glumica? Koliko sam ja gledao tu seriju tamo ima puno.....hm kako da kažem,....istospolno usmjerenih, biseksualaca itd,...tako da pitaj boga gdje ceš ti nastupati (mislim u kojoj kombinaciji ce te upotrijebiti),...ja bi još malo sacekao sa oduševljenjem da sam na tvom mijestu,...
No bilo kako, sretno!
Ja bi bio zadovoljan kao jedan od ratnika npr od Danerys Taygerian, oni što su besmrtni ili kako ih zovu....ili placeni ubica itd,...ajde okacite vec taj link.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 21/07/2014 : 14:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro


Jel im trebaju neki statisti?





Nažalost primaju samo prave muškarce sportske grade.



znaci ti odpadaš onda



Naprotiv. Ipak su me uzeli zahvaljujuci muškosti od 24 cm. Osobno se glavna glumica zauzela za mene.



siguran si da je bila glumica? Koliko sam ja gledao tu seriju tamo ima puno.....hm kako da kažem,....istospolno usmjerenih, biseksualaca itd,...tako da pitaj boga gdje ceš ti nastupati (mislim u kojoj kombinaciji ce te upotrijebiti),...ja bi još malo sacekao sa oduševljenjem da sam na tvom mijestu,...
No bilo kako, sretno!
Ja bi bio zadovoljan kao jedan od ratnika npr od Danerys Taygerian, oni što su besmrtni ili kako ih zovu....ili placeni ubica itd,...ajde okacite vec taj link.


Gotovo ti je, barem u Splitu, sve popunjeno, za Ši i Du ne znam

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 19:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo iz Šibenika:


http://www.jutarnji.hr/audicija-za-igru-prijestolja-u-sibeniku/1207966/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/07/2014 : 19:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Upravo je na HTV-u emitiran prilog o toj audiciji.
Dnevnica je 240 kuna.

Edited by - dsormaz1 on 21/07/2014 19:57:44
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2014 : 20:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a ne smiš bit veci od 190 cm

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/07/2014 : 20:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Znaci ti se ne možeš kandidirati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2014 : 20:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
diskriminacija na visinskoj osnovi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 22:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eh, nek se jebu za 240 kuna....ok, bilo bi super biti na snimanju, vidjeti kako to izgleda, ali siguran sam da "obicni statisti" uopšte nece moci se družiti sa tim nekakvim zvijezdama, nego ce ih se strpati negdje drugdje, da ne "smetaju",...ma ja bi to (ovaj Game of thrones ekipu) sve potjerao van iz Hrvatske.
Dosta je bilo, vratite se kuci u onu kišovitu i maglovitu Englesku. Covjek ne može ni u Istru otici na more, da se ne "spotakne" u Serenu Williams, sad su "ove budale iz Game of Thronsa" zauzele Dalmaciju,....treba potjerati citav ovaj cirskus, i vratiti more nama turistima (i domacinima naravno ali njima se ionako jebe, koga gledaju tamo haha).
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/07/2014 : 22:28:19  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by 1Euro

eh, nek se jebu za 240 kuna....ok, bilo bi super biti na snimanju, vidjeti kako to izgleda, ali siguran sam da "obicni statisti" uopšte nece moci se družiti sa tim nekakvim zvijezdama, nego ce ih se strpati negdje drugdje, da ne "smetaju",...ma ja bi to (ovaj Game of thrones ekipu) sve potjerao van iz Hrvatske.
Dosta je bilo, vratite se kuci u onu kišovitu i maglovitu Englesku. Covjek ne može ni u Istru otici na more, da se ne "spotakne" u Serenu Williams, sad su "ove budale iz Game of Thronsa" zauzele Dalmaciju,....treba potjerati citav ovaj cirskus, i vratiti more nama turistima (i domacinima naravno ali njima se ionako jebe, koga gledaju tamo haha).



Jesi li ti uopce punoljetan?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 22:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

eh, nek se jebu za 240 kuna....ok, bilo bi super biti na snimanju, vidjeti kako to izgleda, ali siguran sam da "obicni statisti" uopšte nece moci se družiti sa tim nekakvim zvijezdama, nego ce ih se strpati negdje drugdje, da ne "smetaju",...ma ja bi to (ovaj Game of thrones ekipu) sve potjerao van iz Hrvatske.
Dosta je bilo, vratite se kuci u onu kišovitu i maglovitu Englesku. Covjek ne može ni u Istru otici na more, da se ne "spotakne" u Serenu Williams, sad su "ove budale iz Game of Thronsa" zauzele Dalmaciju,....treba potjerati citav ovaj cirskus, i vratiti more nama turistima (i domacinima naravno ali njima se ionako jebe, koga gledaju tamo haha).



Jesi li ti uopce punoljetan?



imam više godina nego imaš ti dugacku kitu
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/07/2014 : 22:39:11  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

eh, nek se jebu za 240 kuna....ok, bilo bi super biti na snimanju, vidjeti kako to izgleda, ali siguran sam da "obicni statisti" uopšte nece moci se družiti sa tim nekakvim zvijezdama, nego ce ih se strpati negdje drugdje, da ne "smetaju",...ma ja bi to (ovaj Game of thrones ekipu) sve potjerao van iz Hrvatske.
Dosta je bilo, vratite se kuci u onu kišovitu i maglovitu Englesku. Covjek ne može ni u Istru otici na more, da se ne "spotakne" u Serenu Williams, sad su "ove budale iz Game of Thronsa" zauzele Dalmaciju,....treba potjerati citav ovaj cirskus, i vratiti more nama turistima (i domacinima naravno ali njima se ionako jebe, koga gledaju tamo haha).



Jesi li ti uopce punoljetan?



imam više godina nego imaš ti dugacku kitu



Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 23:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/07/2014 : 23:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by 1Euro

eh, nek se jebu za 240 kuna....ok, bilo bi super biti na snimanju, vidjeti kako to izgleda, ali siguran sam da "obicni statisti" uopšte nece moci se družiti sa tim nekakvim zvijezdama, nego ce ih se strpati negdje drugdje, da ne "smetaju",...ma ja bi to (ovaj Game of thrones ekipu) sve potjerao van iz Hrvatske.
Dosta je bilo, vratite se kuci u onu kišovitu i maglovitu Englesku. Covjek ne može ni u Istru otici na more, da se ne "spotakne" u Serenu Williams, sad su "ove budale iz Game of Thronsa" zauzele Dalmaciju,....treba potjerati citav ovaj cirskus, i vratiti more nama turistima (i domacinima naravno ali njima se ionako jebe, koga gledaju tamo haha).



Jesi li ti uopce punoljetan?



imam više godina nego imaš ti dugacku kitu



Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

Prestani misliti na fikusovu kitu

...





Edited by - 1Euro on 21/07/2014 23:13:29
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/07/2014 : 23:15:53  Show Profile Show Extended Profile
Kasno, Euro, kasno. Ako neceš moci zaspati samo broj fikusove kite kako skacu preko ograde. Laka ti noc.






Znam o cemu razmišljaš. Hehe.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/07/2014 : 08:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Kasno, Euro, kasno. Ako neceš moci zaspati samo broj fikusove kite kako skacu preko ograde. Laka ti noc.






Znam o cemu razmišljaš. Hehe.



bravo!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/07/2014 : 08:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
zašto ne otvara fotografije?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/07/2014 : 09:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Kakve fotografije, ja ništa ne vidim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000