forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP U KOŠARCI 2014
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2014 : 11:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
počele su pripreme za svjetsko
reprezentacije se okuplaju, pa malo zagrijavanja
- može li kompletna španjolska na domaćem terenu ugroziti amerikance
- šteta da francuzi nisu kompletni, s parkerom i noahom bi bili jači od španjolaca
- argentina? koliko su oni jaki ovako stari
- može li šarić već sada biti među zvijezdama turnira
- koliko mudra je bila 'kupovina' lafayetta
- koliko daleko mogu slovenci, koji imaju trenutno najboljeg evropskog igrača, a i vratio se erazem

if you tolerate this, then your children will be next

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2014 : 11:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
OSMINA FINALA

subota 06.09.2014.

16:00 USA 86 : 63 Meksiko
Curry 20, Thompson 15 / Ayon 25
18:00 HRVATSKA 64 : 69 Francuska
Bogdanović 27, Tomić 17, 6 sk / Batum 14, Fournier 13, Heurtel 10
20:00 SLOVENIJA 71 : 61 Dominikanska republika
Z.Dragić 18, G.Dragić 12 / Feldeine 18, Martinez 12
22:00 Španjolska 89 : 56 Senegal
P.Gasol 17. Calderon, Reyes i Ibaka po 11 / Faye i Badji po 12

nedjelja 07.09.2014.

16:00 Novi Zeland 71 : 76 Litva
C.Webster 26 / Valanciunas 22 + 13 sk + 3 bl
18:00 SRBIJA 90 : 72 Grčka
Bogdanović 21, Teodosić 13 + 5 as / Calathes 14
20:00 Turska 65 : 64 Australija
Guler 16, Preldžić 16 / Baynes 15
22:00 Brazil 85: 65 Argentina
Neto 21 / Prigioni 18

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 09/09/2014 15:37:38
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2014 : 11:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ČETVRTFINALE

Utorak 9.9.2014.
17:00 Litva 73 : 61 Turska
Seibutis 19, Valanciunas 12 + 13 sk / Gonlum 13

21:00 Slovenija 76 : 119 USA
G.Dragić 13 / Thompson 20, Harden 14

Srijeda 10.9.2014.
18:00 SRBIJA 84 : 56 Brazil
Teodosić 23, Bogdanović 12 / Varejao i Viera po 12

22:00 Španjolska 52 : 65 Francuska
P.Gasol 17+8 sk / Diaw 15, Gobert 5 + 13 sk


POLUFINALE

četvrtak, 11:09.2014.
21:00 USA 96 : 68 Litva
Irving 18, Thompson i Harden po 16 / Valanciunas i Kuzminskas po 15

petak, 12.09.2014.
22:00 SRBIJA : Francuska


FINALE

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 12/09/2014 13:46:33
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 22/07/2014 : 14:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

- može li šarić već sada biti među zvijezdama turnira



Mislim da itekako može. Samopouzdanje mu je nakon osvojene ABA lige i 12. mjesta na draftu itekako visoko, a znamo da je igračina. O Repeši ovisi koliko će mu slobode dati.

Ja se nadam da će i Hezonja dobiti svojih 10-15 minuta (i da će uopće biti među 12), Hrvatska nema što izgubiti.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2014 : 14:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nažalost, repeša nije poznat po davanju slobode u igri
a i iskreno se nadam da se neće ponoviti 2009 kada je tomića ostavio doma, a vodio nicevića i slične
bila bi tragedija da hezonja ostane doma, a idu stipčević, markota i slični 'iskusni lisci'
meni se recimo, taj manevar s lafayettom nikako ne sviđa
istina je da nam već desetljećima fali dobar plej, i da smo s njime ozbiljno pojačani, ali nije da smo povredom drapera ostali bez sigurne medalje, pa nam brzo treba netko drugi
naše medalje će doći, ako dođu, za 2-3-4 godina, kada stasa ova generacija šarića, hezonje, mazalina, mavre ... a tomić, bogdanović, rudež još budu u najboljim godinama
tako da bi meni bilo draže gurnuti nekog perspektivnog pleja u vatru i kaliti ga, nego tražiti iskusnog stranca kojeg se sada mora u mjesec dana uklopiti u ekipu
ali dobro, mora netko hezonji bacat lopte za alley oop

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/07/2014 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

počele su pripreme za svjetsko
reprezentacije se okuplaju, pa malo zagrijavanja
- može li kompletna španjolska na domaćem terenu ugroziti amerikance
- šteta da francuzi nisu kompletni, s parkerom i noahom bi bili jači od španjolaca
- argentina? koliko su oni jaki ovako stari
- može li šarić već sada biti među zvijezdama turnira
- koliko mudra je bila 'kupovina' lafayetta
- koliko daleko mogu slovenci, koji imaju trenutno najboljeg evropskog igrača, a i vratio se erazem



Nisam neki stručnjak, ali svejedno mislim:

- Da može najmanje kao u Londonu, kad su Amerima igrali Bryant i James kojih ovaj put nema, a sada nije ni neutralni teren. Za domaćinstvo Španjolska je kao što kažeš okupila najbolje što ima, Dream Team već poznatih 12 igrača, braćom Gasol, Ibakom, Navarrom, Reyesom, Rudyem, Rubijem, Claverom, Rodriguezom, Lullom, Calderonom. Kao i uvijek malo previše playeva. Amerikanci s Durantom naravno ipak favoriti.

- Da je šteta za Parkera i Noaha, sigurno, ali mislim da svejedno ne bi bili jači od domaćina.

- Bez starješine nad starješinama Ginobilija su najvjerojatnije, tako da...

- Ne znam, mogu samo reći čemu se nadam

- Mislim da jest mudra zato što bismo se u suprotnom mogli oprostiti od nekog rezultata (za slučaj SP-a pod tim ne podrazumijevam nužno medalju). Nakon 19 godina frustracija nikome nije do testiranja zadnjih granica navijačkog strpljenja, i Repeša je toga najbolje svjestan. Isto bi nam bilo da nismo imali sjajnog Drapera lani, koji se na žalost sad ozlijedio. Ukić, a ni od njega bolji Popović koji se izgleda oprostio, na žalost nisu takav profil razigravača kakav je Draper i valjda Lafayette.

- Nadam se da mogu daleko premda su bez Vidmara i Nachbara u odnosu na lani. Naravno, povratak Erazema Lorbeka velika je stvar. Ali gdje su B. Udrih, Vujačić, Brezec... Odavno je slovenska repka stekla moje simpatije, vjerojatno također i zbog toga što su jedini koji nam zadnjih 15ak godina koliko-toliko mogu konkurirati po luzerstvu.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/07/2014 : 16:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

nažalost, repeša nije poznat po davanju slobode u igri
a i iskreno se nadam da se neće ponoviti 2009 kada je tomića ostavio doma, a vodio nicevića i slične
bila bi tragedija da hezonja ostane doma, a idu stipčević, markota i slični 'iskusni lisci'




Ide Hezonja sto posto, on je sam izjavio da se dogovorio s Repešom. Vjerojatno zbog toga, kao ni Šarić, nije igrao za naš mlađi uzrast nedavno završeni ljetni turnir (drvena medalja). Šteta za mlade, bit će dobro za A momčad, s obzirom da je Šarić igrao 2 godine bez prestanka, a posljednju gotovo cijelu svaku utakmicu zbog Rimčevog protukanonskog vođenja Cibone.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2014 : 20:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Izuzev Noaha i Parkera, mislin da je Francuzima i Ajinca otkaza.
Kao opravdanje za nedolazak u pripremni kamp navodi da su "obiteljske stvari" posrijedi.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/07/2014 : 08:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nista od nas

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2014 : 09:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako bude drvena medalja kao na EP-u to će biti veliki uspjeh u ovoj konkurenciji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/07/2014 : 15:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako bude drvena medalja kao na EP-u to će biti veliki uspjeh u ovoj konkurenciji.


to bi bila senzacija i nerealno je tako nešto očekivati
ja se nadam da će šarić i hezonja polako preuzimat petorku i da ćemo biti u još boljoj formi nego na EP, ali ni to nije dovoljno da pobijedimo bilo koga od najboljih (fra, esp, usa, arg, lit), a nema šanse da nam na putu do borbe za medalje budu samo oni s kojima možemo igrati
na slijedećem prvenstvu? možda bude druga priča
nadam se

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2014 : 17:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, svjetsko prvenstvo je jače barem za Amerikance i Argentince a ne treba zanemariti ni Brazilce iako mi nije poznata trenutna snaga njihove momčadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/07/2014 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
brazil bi trebao biti dobar
nisam ih spomenuo, jer ni ja ne znam u kakvoj su formi i ko im sve igra, ali sigurno imaju splittera, varejaa, huertasa, barbosu...
ne treba zaboraviti ni uvijek neugodnu australiju i portoriko
ostale ekipe izvan europe su lošije od većine sudionika eurobasketa koji se nisu plasirali na sp, tako da proći grupu uvijek bude lakše nego na ep, ali za medalje je puno teže

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2639 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 24/07/2014 : 00:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako bude drvena medalja kao na EP-u to će biti veliki uspjeh u ovoj konkurenciji.


to bi bila senzacija i nerealno je tako nešto očekivati
ja se nadam da će šarić i hezonja polako preuzimat petorku i da ćemo biti u još boljoj formi nego na EP, ali ni to nije dovoljno da pobijedimo bilo koga od najboljih (fra, esp, usa, arg, lit), a nema šanse da nam na putu do borbe za medalje budu samo oni s kojima možemo igrati
na slijedećem prvenstvu? možda bude druga priča
nadam se



Ja bih bio zadovoljan ako pokažemo napredak u igri u odnosu na EP.
O medalji možemo samo sanjati.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/07/2014 : 15:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Šteta što trener nije netko maštovitiji koji će iskoristit darove u vidu Tomića i Šarića.Oni razigravaju dok Boki trpa.
Ja sam lagano optimističan što se natjecanja tiče.U odnosu na Euro,imamo puno boljeg Šarića a Hezonja može uskočiti u njegovu ulogu s Eura gdje kao igrač s klupe ulazi i daje kvalitetu više.
Baš je peh što se Tomas teško ozlijedio,takav igrač uvijek ima mjesta u ekipi i puno pomaže obranom.

Što se tiče Amera,po meni njima će biti lakše sada kad nema Bryanta i Jamesa.Na Olimpijadi čovjek nije mogao reći "čija" je lopta,tko je glavni.James bi trebao biti taj ali njemu nije odgovarala igra,igrao preko one stvari.Bryant bio izvan forme.
Sada je drugačije,ekipa je Durantova.....njegov zadatak će biti da trpa.
Bit će okružen elitnim šuterima u vidu Currya,Lillarda,Irvinga,Hardena.
Zbilja ne vidim kako se Španjolska može suprostavit ovoj petorci: Curry,George,Durant,Griffin i Love
Šutom razbijaju zonu,Love bar jednog visokog izvlači izvan reketa.

Mislim kako se obranit od čuda zvanog Stephen Curry?

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/07/2014 : 19:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Šteta što trener nije netko maštovitiji koji će iskoristit darove u vidu Tomića i Šarića.Oni razigravaju dok Boki trpa.
Ja sam lagano optimističan što se natjecanja tiče.U odnosu na Euro,imamo puno boljeg Šarića a Hezonja može uskočiti u njegovu ulogu s Eura gdje kao igrač s klupe ulazi i daje kvalitetu više.
Baš je peh što se Tomas teško ozlijedio,takav igrač uvijek ima mjesta u ekipi i puno pomaže obranom.

Što se tiče Amera,po meni njima će biti lakše sada kad nema Bryanta i Jamesa.Na Olimpijadi čovjek nije mogao reći "čija" je lopta,tko je glavni.James bi trebao biti taj ali njemu nije odgovarala igra,igrao preko one stvari.Bryant bio izvan forme.
Sada je drugačije,ekipa je Durantova.....njegov zadatak će biti da trpa.
Bit će okružen elitnim šuterima u vidu Currya,Lillarda,Irvinga,Hardena.
Zbilja ne vidim kako se Španjolska može suprostavit ovoj petorci: Curry,George,Durant,Griffin i Love
Šutom razbijaju zonu,Love bar jednog visokog izvlači izvan reketa.

Mislim kako se obranit od čuda zvanog Stephen Curry?



mislim da su promjene u nba pravilima u zadnjih nekoliko godina stvorile ovako atraktivne i prodorne igrače
nba je atraktivna, napadačka košarka, nema držanja rukama, nema naslanjanja laktovima, teren je otvoreniji...
s druge strane, u evropi se još uvijek ore i dere, guši u trenerskim šemama
a igrat će se po fibinim pravilima i ako se suci budu toga striktno držali, onda će amerikancima biti mrvicu teže prodirati pod koš na način kako su navikli doma
barem ovima poput currya koji nisu fizički superiorni
vidjet ćemo - domaćini su kompletni, ali pau gasol i navarro nisu više u zenitu, ali zato je tu ibaka koji može pojesti griffina :)
neka njihov susret bude približno kvalitetan kao legendarno finale u pekingu i ja zadovoljan

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/07/2014 : 19:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ovo će biti šuterski nastrojena momčad...više nego ikada.
Curry,Lillard,Irving,Durant,Love,Harden....a moguće da idu i Klay Thompson ili Korver.
Nema igrača tipa Iguodala pa da imaš luksuz da stojiš korak dalje od njega znajući da slabo šuta.

Mogla bi to biti jedna od boljih selekcija u zadnjih 10 godina.
Jedan moj poznanik smatra da će Španjolska uzeti zlato i puno se uzda u njih...inače je veliki ljubitelj španjolske košarke.Ja sam s druge strane uvjeren da će Ameri dosta lako do zlata.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/07/2014 : 19:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
i ja mislim da će ameri do zlata, ali bih volio da se barem pomuče, da odigraju jednu ili dvije egal utakmice
španjolci protiv njih uvijek dobro odigraju, iz jednostavnog razloga što imaju dobe bekove, koji ne gube puno lopti na centru kad ovi naprave pritisak, tako da ameri protiv njih imaju duplo manje kontri nego protiv svih ostalih
nikad neću zaboravit ono svjetsko u japanu 2006, kada su amerikanci imali misiju da vrate zlato nakon poraza 2002 i 2004, i igrali su dosta dobro, razbijali protivničke bekove i imali 40-50 poena iz kontri
i onda u polufinalu nalete na grke i starog lisca papaloukasa kojem to nisu mogli prodati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/07/2014 : 19:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda su sada narasle šanse Španjolaca.

http://www.hrsport.net/vijesti/474622/kosarka-kosarkaski-svijet/kevin-love-otkazao-nastup-na-svjetskom-prvenstvu-u-spanjolskoj/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 26/07/2014 19:33:28
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/08/2014 : 16:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
dragan bender, najveći europski talent, bio je drugi najmlađi sudionik U18 prvenstva, a dominirao je u skoro svim utakmicama
dečko još nema 17 godina, visok je 210 cm, pokretan je, ima pregled igre, zabija i trice, sposoban prenijeti loptu... čudo od igrača

kad se za tri-četiri godine pridruži šariću i hezonji u reprezentaciji, eto nama opet neke medalje
ipak, brinu me tri stvari
1. kako i zašto imamo velike talente na svim pozicijama osim na playu - evo ma ovom U18 prvenstvu su svi naši protivnici imali boljeg playa od nas
2. što se to dogodi s velikim talentima između 18te i 20te godine - ne mislim na ove ekstra talente, jer oni će se probiti, nego na svu silu onih koji su trebali biti odlični klupski igrači i pomoćna snaga u reprezentaciji
3. da savez ne sjebe što se sjebat da - da nam se ne dogodi da imamo najbolje europske igrače, ali da ne igraju za reprezentaciju

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2014 : 16:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U-18 momčad je do polufinala gazila sve redom a onda se desila crna rupa ili su svi previdjeli snagu Turaka (ipak su otišli do zlata).
Nadam se da će za nekoliko godina seniorska reprezentacija biti ozbiljan konkurent za medalje i da će ih osvajati u nizu, bila bi tragedija da se ne iskoristi potencijal ovakvih talenata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/08/2014 : 18:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bender je ovaj iz Splita?
Ako da, odličan igrač.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2014 : 19:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
I on i Ante Žižić su iz KK Split.
Mislin da ih je Vujo pikira za Maccabi prije par miseci.
Bendera prate već neko vrime skauti iz NBA i većina stručnjaka predviđa mu sjajnu karijeru.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 06/08/2014 19:08:30
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/08/2014 : 20:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

I on i Ante Žižić su iz KK Split.
Mislin da ih je Vujo pikira za Maccabi prije par miseci.
Bendera prate već neko vrime skauti iz NBA i većina stručnjaka predviđa mu sjajnu karijeru.


Tako je, ako se ne varam ima Bender i brata. Ili sam ga pomiješao s nekim?
Ja kad sam ga gledao u Splita prije sezonu-dvije bio je odličan. Vidit ćemo, vjerujem da će biti dio jedne vrhunske generacije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/08/2014 : 20:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Žižić trenutno nema kluba, iako se pričalo da će i on u Maccabi.

A braću Bender je, ako se dobro sjećam, zapazio Ante Nazor dok je trenirao Čapljinu pa ih je za sobom povukao u Split...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2639 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/08/2014 : 23:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

2. što se to dogodi s velikim talentima između 18te i 20te godine - ne mislim na ove ekstra talente, jer oni će se probiti, nego na svu silu onih koji su trebali biti odlični klupski igrači i pomoćna snaga u reprezentaciji



U-18 natjecanje se igra od 64. i Hrvatska je po medaljama na trećem mjestu iza nedostižnih SSSR i SFRJ koji su osvojili sva natjecanja do 1990 (8:5 za SSSR).
Hrvatska svojih 9 medalja (3 4 2) nije pretvorila u nijednu medalju u seniorskoj konkurenciju.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000