forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kokošinjac - do jaja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/08/2014 : 16:01:48  Show Profile Show Extended Profile
Poligamija ili monogamija, pitaje je sad?
Da je kojim slucajem u našem društvu dozvoljena poligamija, biste li iskoristili mogucnost imati više žena? Ili vam je i ona jedina koju imate previše?
Ili pak ako ste žensko imati više muškaraca?
Kako se nositi s možebitnom ljubomorom, kojoj/kome dati kreditnu karticu, kako se rastati...?

Osobno bih iskoristio mogucnost. Eh, da su još blizanke.

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 25/08/2014 13:15:59

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 11/08/2014 : 16:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
gdje celjad nije bijesna kuca nije tijesna.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/08/2014 : 17:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Dragi fikus,
(doslo mi da post zapocnem ovako..ne znam razlog..)
hvala sto si se sjetio spomenuti i zene po tom pitanju, pa sad mogu mirno odgovoriti na pitanje bez da uzbudim manhuntera.

Mozda bi moj odgovor na upravo to pitanje bio napisan da dva puta nisam odustala na topicu "Svadalica"..i posla svojim putem uz komentar "Ma pusti ih.."

U napisanom sam rekla nesto u stilu kako sam zahvalna i ovom forumu na kom imam mogucnost zaviriti u muski svijet i saznati ponesto.. i kad mi je dosta, ugasim ih iz zivota jednim klikom..

Da mi Zakon omoguci sve na svijetu rekla bih - Ne, hvala..
Nikada nisam bila toliko sigurnija no sada da ne zelim niti jednog jedinog muskarca u svom zivotnom prostoru, a kamo li..
Nisam ja za to..i ne bih vise znala zivjeti drugacije..

Uostalom..palo mi na pamet da si postavio ovo pitanje iz pozicije u kojoj se nalazis.. Ozenjen si i naravno da bi volio da ti Zakon omoguci cistu savjest sto sevis vise no jednu zenu... hahaha...
Sta ce meni Zakon, ja sam slobodna i ne treba mi aneks ugovoru za cistu savjest.. Mnostvo je riba u moru, rijetke me zanimaju, unatoc izboru..

Ovu temu prepustam na mastanje onima koji bi da mogu.


Ja odoh popit pivo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/08/2014 : 17:23:41  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dragi fikus,
(doslo mi da post zapocnem ovako..ne znam razlog..)
hvala sto si se sjetio spomenuti i zene po tom pitanju, pa sad mogu mirno odgovoriti na pitanje bez da uzbudim manhuntera.

Mozda bi moj odgovor na upravo to pitanje bio napisan da dva puta nisam odustala na topicu "Svadalica"..i posla svojim putem uz komentar "Ma pusti ih.."

U napisanom sam rekla nesto u stilu kako sam zahvalna i ovom forumu na kom imam mogucnost zaviriti u muski svijet i saznati ponesto.. i kad mi je dosta, ugasim ih iz zivota jednim klikom..

Da mi Zakon omoguci sve na svijetu rekla bih - Ne, hvala..
Nikada nisam bila toliko sigurnija no sada da ne zelim niti jednog jedinog muskarca u svom zivotnom prostoru, a kamo li..
Nisam ja za to..i ne bih vise znala zivjeti drugacije..

Uostalom..palo mi na pamet da si postavio ovo pitanje iz pozicije u kojoj se nalazis.. Ozenjen si i naravno da bi volio da ti Zakon omoguci cistu savjest sto sevis vise no jednu zenu... hahaha...
Sta ce meni Zakon, ja sam slobodna i ne treba mi aneks ugovoru za cistu savjest.. Mnostvo je riba u moru, rijetke me zanimaju, unatoc izboru..

Ovu temu prepustam na mastanje onima koji bi da mogu.


Ja odoh popit pivo.



1. tek sad kad ne želiš muškarca u blizini manhunter ce se uzbuditi
2. koje pivo?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/08/2014 : 17:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Limenka, Ozujsko. Ne prehladno, nakon rucka. Savrseno. Zen.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/08/2014 : 18:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
vjerujem da bi se sa više žena odjednom moglo uživati samo u grupnom seksu... sve ostalo mi se cini kao teška gnjavaža.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 11/08/2014 : 20:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nije cudno sto nema muskaraca

nema nista grde za vidit nego žemsko kako žulja pivkaru

ništa licno carli samo onak velim

još kad podrigne
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/08/2014 : 20:30:37  Show Profile Show Extended Profile
I žene prde!

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/08/2014 : 20:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
I jedna mi je ponekad previše.
Šalu na stranu, imam jedno srce za jednu ženu. Išta drugacije od toga mi ne bi odgovaralo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 11/08/2014 : 20:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

vjerujem da bi se sa više žena odjednom moglo uživati samo u grupnom seksu... sve ostalo mi se cini kao teška gnjavaža.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 11/08/2014 : 20:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

nije cudno sto nema muskaraca

nema nista grde za vidit nego žemsko kako žulja pivkaru

ništa licno carli samo onak velim

još kad podrigne

Velika polemika bi se mogla otvoriti oko rasprave tko je danas muško,a tko žensko. Sve zavisi samo od tocke gledišta,ali poprilicno si u pravu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/08/2014 : 21:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Pa nismo valjda u kokošinjcu da kao pijetlovi imamo cijeli harem ženki.
Meni je sasvim dovoljna i ona jedna... koju nemam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2014 : 21:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta je fikuse spremaš se za kalifat?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/08/2014 : 21:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Topic o poligamiji naslovljen je "Kokošinjac", ergo žene su kokoške a mi smo pjetlici koji na njih naskacemo!

Taman kad pomislim da ne može prizemnije, stigne mi demanti.

Ostatak prostora je premalen za onoliko koliko bih želio staviti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 11/08/2014 21:33:31
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/08/2014 : 21:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

nije cudno sto nema muskaraca

nema nista grde za vidit nego žemsko kako žulja pivkaru

ništa licno carli samo onak velim

još kad podrigne




ali natocim si u finu tanku casu na stalku.

Evo upravo sam popila sok od cijedenog crvenog grejpa, ali se nista ne mijenja. "Problem" je u meni, nije u jadnoj maloj pivi.


Kikijeva logika mi jedina ima smisla. Sve zene grupno a ne se natezat brakom i jednom po jednom. To si mogu priustiti samo seici. Jeste vi seici? Zene su jedini monetarni korisnici koji jos uvijek traze podlogu u novcu. Imaju li vasi centimetri pokrice u novcu ili uncama, pa tako x2, ili x3..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/08/2014 21:58:22
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/08/2014 : 21:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by KRAS

nije cudno sto nema muskaraca

nema nista grde za vidit nego žemsko kako žulja pivkaru

ništa licno carli samo onak velim

još kad podrigne

Velika polemika bi se mogla otvoriti oko rasprave tko je danas muško,a tko žensko. Sve zavisi samo od tocke gledišta,ali poprilicno si u pravu.



Idemo sad malo polemizirati jer u danasnje doba jos nisu ishlapile u glavi prastare dogme i predrasude i kojesta..
Nisam nista manje zena zato sto pijem pivo..samo si ti zaostao u nekom davnijem vremenu. Nije mi narastao pisa od pive, ali li mi ti zvucis kao da imas cikice i rubac na glavi. Pivo ne umanjuje moju zenstvenost kao sto ni muskarca ne cini muskarcem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/08/2014 : 22:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Bozemesacuvaj imati vise zena odjednom, puj, puj, puj...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/08/2014 : 22:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by kiky

vjerujem da bi se sa više žena odjednom moglo uživati samo u grupnom seksu... sve ostalo mi se cini kao teška gnjavaža.


+1



E, jedino tako
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/08/2014 : 22:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Nebi lose bilo provati vise ,ali tko ce to sve zadovoljiti odjednom,jeben pothvat

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 11/08/2014 : 23:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by KRAS

nije cudno sto nema muskaraca

nema nista grde za vidit nego žemsko kako žulja pivkaru

ništa licno carli samo onak velim

još kad podrigne

Velika polemika bi se mogla otvoriti oko rasprave tko je danas muško,a tko žensko. Sve zavisi samo od tocke gledišta,ali poprilicno si u pravu.



Idemo sad malo polemizirati jer u danasnje doba jos nisu ishlapile u glavi prastare dogme i predrasude i kojesta..
Nisam nista manje zena zato sto pijem pivo..samo si ti zaostao u nekom davnijem vremenu. Nije mi narastao pisa od pive, ali li mi ti zvucis kao da imas cikice i rubac na glavi. Pivo ne umanjuje moju zenstvenost kao sto ni muskarca ne cini muskarcem.

To ti misliš jer neželiš ništa drugo vjerovati. A ocito da nisi naišla na muškarca koji bi ti u oci rekao pravo stanje stvari jer žele ostati fini i kulturni. A nisam jednom cuo upravo iz ženskih usta kako su danas žene gore od muškaraca-pa ma što god to znacilo-a ti sebi tumaci kako želiš. Jer vidim po tvojim komentarima da svako ko nemisli kao ti ispada zaostao.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/08/2014 : 23:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Poligamija ili monogamija, pitaje je sad?
Da je kojim slucajem u našem društvu dozvoljena poligamija, biste li iskoristili mogucnost imati više žena? Ili vam je i ona jedina koju imate previše?
Ili pak ako ste žensko imati više muškaraca?
Kako se nositi s možebitnom ljubomorom, kojoj/kome dati kreditnu karticu, kako se rastati...?

Osobno bi iskoristio mogucnost. Eh, da su još blizanke.


Evo ih, blizanke Marie i Gabrielle Vaudremer na proslavi rodendana (nebitno kojeg) kao stvorene za najskrivenije želje...


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11685 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/08/2014 : 23:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Tako mlade a vec tuku vino, sram ih bilo...

Have mercy
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 11/08/2014 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Topic o poligamiji naslovljen je "Kokošinjac", ergo žene su kokoške a mi smo pjetlici koji na njih naskacemo!

Taman kad pomislim da ne može prizemnije, stigne mi demanti.

Ostatak prostora je premalen za onoliko koliko bih želio staviti.





Hedonizam, Džoni, hedonizam

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/08/2014 : 00:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ma da, ali ipak hebi ga, kakav fucking kokošinjac.
Što, netko se doživljava glavnin pijetlom u tom kokošinjcu, a žene su kokoške za kopunjenje, sa svim konotacijama i asocijacijama koje idu uz imenicu kokoška.
Mnjah... gubim vrijeme...




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 12/08/2014 : 00:48:43  Show Profile Show Extended Profile
S dva posta ne gubiš vrijeme i zanima te. Dobrodošao u kokošinjac Johnny.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2014 : 00:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sada kada smo dobili kokošinjac bio bi red poraditi na tome da se sagradi i svinjac.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000