forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kokošinjac - do jaja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 12/08/2014 : 00:57:52  Show Profile Show Extended Profile
E Dodo, vidim da si proucavao danas brnijev gay topik. Jesi li našao srodnu dušu?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 00:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
hahaha... Naravno, svako tumacenje je u nama, ma sto pjesnik htio da rece. Tako sam u nazivu teme prije citanja uvodnog posta ugledala mjesto gdje ce vas fikus smjestiti - ne nas zene.. ovaj kokosinjac je vase igraliste.
Sto vise postova to se vise sama sebi cinim da sam u pravu.

Voila! Coq au vin is served.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2014 : 01:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nisam, svi pjetlici su na godišnjem odmoru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 12/08/2014 : 01:03:05  Show Profile Show Extended Profile
Da, cak i moderator.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 01:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900
To ti misliš jer neželiš ništa drugo vjerovati. A ocito da nisi naišla na muškarca koji bi ti u oci rekao pravo stanje stvari jer žele ostati fini i kulturni. A nisam jednom cuo upravo iz ženskih usta kako su danas žene gore od muškaraca-pa ma što god to znacilo-a ti sebi tumaci kako želiš. Jer vidim po tvojim komentarima da svako ko nemisli kao ti ispada zaostao.



Nade se poneki post koji me jednostavno cini sretnom i zadovoljnom, odn. utvrdim koliko to jesam, svojim odabirom zivota. Ovo je jedan od tih postova..toliko, da nemam potrebe bas nista reci.. (osim ovog sto sam morala napisati ako zelim da se to zna, za ubuduce..)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 01:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada kada smo dobili kokošinjac bio bi red poraditi na tome da se sagradi i svinjac.



Stani malo nije ti ovo Farmville na fejsu. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/08/2014 : 02:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
no da završim nadmenu misao u vezipiva i žena

neke stvari jednostavno neidu skupa

isto ko kad bi muškarac lakiro nokte

a vidjeti ženu u javnosti sa pislom meni je odvratno isto ko oni što puštaju nokat na malom prstu

žena treba da drži do sebe

aj ovo pivo ti opraštam al to da smažeš pola tegle nutele u ponoc je vec ozbiljno narušavanje našeg muškog sektora

još mi samo reci da se diviš kad se prdež otkine sa lanca

kd smo vec kod toga nema niš ljepše nego spustit rafal kad si uz voljenu ženu..iznenada i samo je nevino gledat u oci

neke stvari zaista su neprocenljive
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/08/2014 : 02:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

I jedna mi je ponekad previše.
Šalu na stranu, imam jedno srce za jednu ženu. Išta drugacije od toga mi ne bi odgovaralo.



a burgija je za stotine njih napravljena..šteta koristit samo jendom mjesecno za jednu ženu...

po mom dubokom uvjerenju svaki muškarac ako nije mekužac triba bi uz ženu imati ljubavnicu i još ako šta naleti to ko pride..a uz regularne dvoje djece treba bi imat još troje koje odgaja neko drugi

jer muškarac koji se ne kurva ispada samo da je majku promjenio

nastranu to što je enshvatljivo da ti se primjerice naprci dobar mladahan guz gdje ti se sline cijede niz bradu i to propustiš zbog neakvog besmislenog razloga kao što je vjernost

to treba posmatrati kao onaniranje stim da desanka cvrsto drži talasajuci guz


Edited by - KRAS on 12/08/2014 02:09:30
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 02:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Kras..kako ti znas proizvesti gnjusan post.

Malo mi je nejasno sad da pivo oprastas ali jesti nutellu u ponoc ne?
Kako bi se time narusila bilo kakva prirodna ravnoteza?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2014 : 10:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kras..kako ti znas proizvesti gnjusan post.

Malo mi je nejasno sad da pivo oprastas ali jesti nutellu u ponoc ne?
Kako bi se time narusila bilo kakva prirodna ravnoteza?


Šta ti nije jasno?
Od puno pive ceš bit laka.
Od puno Nutele prasica.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 12/08/2014 10:05:41
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/08/2014 : 10:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

S dva posta ne gubiš vrijeme i zanima te. Dobrodošao u kokošinjac Johnny.




Ma koliko ti visoko mišljenje imao o sebi, ne, ne zanima me.
No bit ce da je problem u meni što topic Kokošinjac i nazivanje žena kokoškama smatram uvredljivim prvenstveno za žene, ali i za muškarce koje dakle okružuju kokoši.
Da je topic naslovljen recimo "Harem", a da su umjesto kokoši odaliske, to bi bila ležerna zajebantska ljetna temica.
No takvo nešto je ocito uzalud ocekivati, kad imenice kokoši i kokošinjac sve najplasticnije opisuju i o mnogo cemu vrlo plasticno govore.
Kako rekoh, gubim vrijeme...

Over and out!




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 10:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kras..kako ti znas proizvesti gnjusan post.

Malo mi je nejasno sad da pivo oprastas ali jesti nutellu u ponoc ne?
Kako bi se time narusila bilo kakva prirodna ravnoteza?


Šta ti nije jasno?
Od puno pive ceš bit laka.
Od puno Nutele prasica.


Hm..hvala na pojasnjenju. Sad me zanima sto to po vasim standardima znaci biti laka. Koja je jedinica mjere za lakocu?
A nutellica ..s nje do prasice lak je put samo za slabe, povodljive i iskompleksirane.. Oni koji znaju uzivati u nutelli, vjerujem da to nisu..
Sjetih se jednog davnog iskustva s kokosinjcem..perje je frcalo na sve strane koliko su se koke uzbunile..
Ja evo i danas bez kompleksa pisem na temi nazvanoj Kokosinjac i stovise...zabavljam se. Sve je to vec stara prica o ogledalima.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 12/08/2014 10:42:39
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2014 : 11:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada kada smo dobili kokošinjac bio bi red poraditi na tome da se sagradi i svinjac.



Stani malo nije ti ovo Farmville na fejsu. :)


Zar postoji i to tamo? Ozbiljno, nisam znao jer nemam otvoren profil na Facebooku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 12/08/2014 : 12:19:21  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by fikus

S dva posta ne gubiš vrijeme i zanima te. Dobrodošao u kokošinjac Johnny.




Ma koliko ti visoko mišljenje imao o sebi, ne, ne zanima me.
No bit ce da je problem u meni što topic Kokošinjac i nazivanje žena kokoškama smatram uvredljivim prvenstveno za žene, ali i za muškarce koje dakle okružuju kokoši.
Da je topic naslovljen recimo "Harem", a da su umjesto kokoši odaliske, to bi bila ležerna zajebantska ljetna temica.
No takvo nešto je ocito uzalud ocekivati, kad imenice kokoši i kokošinjac sve najplasticnije opisuju i o mnogo cemu vrlo plasticno govore.
Kako rekoh, gubim vrijeme...

Over and out!







Internet, mjesto gdje opsesija nailazi na plodno tlo.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 12/08/2014 : 12:37:28  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada kada smo dobili kokošinjac bio bi red poraditi na tome da se sagradi i svinjac.



Stani malo nije ti ovo Farmville na fejsu. :)


Zar postoji i to tamo? Ozbiljno, nisam znao jer nemam otvoren profil na Facebooku.



Vec živimo u svinjcu koji nam je osigurala ova država blagostanja. Ili ti je pao na pamet svinjac kad si vidio svoj dom?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/08/2014 : 13:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Svinjac mi je pao na pamet samo zbog toga što tamo žive ''krupnije ribe'' nego u kokošinjcu pa samim time mogu napraviti i veci nered.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/08/2014 : 14:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kras..kako ti znas proizvesti gnjusan post.

Malo mi je nejasno sad da pivo oprastas ali jesti nutellu u ponoc ne?
Kako bi se time narusila bilo kakva prirodna ravnoteza?


Šta ti nije jasno?
Od puno pive ceš bit laka.
Od puno Nutele prasica.


Hm..hvala na pojasnjenju. Sad me zanima sto to po vasim standardima znaci biti laka. Koja je jedinica mjere za lakocu?
A nutellica ..s nje do prasice lak je put samo za slabe, povodljive i iskompleksirane.. Oni koji znaju uzivati u nutelli, vjerujem da to nisu..
Sjetih se jednog davnog iskustva s kokosinjcem..perje je frcalo na sve strane koliko su se koke uzbunile..
Ja evo i danas bez kompleksa pisem na temi nazvanoj Kokosinjac i stovise...zabavljam se. Sve je to vec stara prica o ogledalima.



Koji naši standardi?
Jel mi to persiraš ili generaliziraš?
Ja iman svoje standarde i tudi me uglavnom ne interesiraju.

Inace, meni su draže nutelašice od pivašica.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 17:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nesvrstani,,evo sad npr. Nazvao me fend da pita jesam li za kviki, ili ponekad ja to pitam njega...tada se nadjem u njegovoj sobi, raskomotim se ko doma..on nam toci pivo i pusta glazbu.
Razgovaramo o svemu, toci mi pivo i hrani me predobrim toplim sendvicima. Jedini uvjet je da previse ne isticem grudi u dekolteu ili da ne lezim okrenuta njemu..( iako me to zbunjuje jer je gay.) Upravo svira Depeche mode i Policy of truth..
Kviki se odnosi na pivo na brzinu. Opustanje totalno i terapeutskog djelovanja...
Ovo pisem lezecim stilom u krevetu muskarca.
Je li to ..neprilicno ponasanje..jesam li laka s obzirom na pivo i ostalo...
Zvucim li sad barem jeftino i gore od muskaraca, sto bi Zlatko rekao...hahaha...upravo mi je zapovijedio da prestanem tipkat...hahaha..tipjcni muskarac...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/08/2014 : 18:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

danas gay = tipicni muskarac? to zelis reci


pa ne mogu reci da nemas ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/08/2014 : 18:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Obi-wan

I jedna mi je ponekad previše.
Šalu na stranu, imam jedno srce za jednu ženu. Išta drugacije od toga mi ne bi odgovaralo.



a burgija je za stotine njih napravljena..šteta koristit samo jendom mjesecno za jednu ženu...

po mom dubokom uvjerenju svaki muškarac ako nije mekužac triba bi uz ženu imati ljubavnicu i još ako šta naleti to ko pride..a uz regularne dvoje djece treba bi imat još troje koje odgaja neko drugi

jer muškarac koji se ne kurva ispada samo da je majku promjenio

nastranu to što je enshvatljivo da ti se primjerice naprci dobar mladahan guz gdje ti se sline cijede niz bradu i to propustiš zbog neakvog besmislenog razloga kao što je vjernost

to treba posmatrati kao onaniranje stim da desanka cvrsto drži talasajuci guz




Eh, to je vec prica o pravim muškarcima...
Što baš nema veze sa mnom. Ja sam više emotivac (curica što bi rekli jelte).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 19:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


danas gay = tipicni muskarac? to zelis reci


pa ne mogu reci da nemas ...






Nemam....sto?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/08/2014 : 19:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
damu...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Hajde vi meni sada prevedite sebe pa cu ja tada jasnije napisati ono sto vi ne razumijete...ne ide mi dobro to razumijevanje vasih postova.. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/08/2014 : 19:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
jaja, muda, testisi...ko da neznaš pa se praviš luda.samo još reci da nikad nisi gnjecila mošnje...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 19:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Gnjecila? Pa nije li to kazneno djelo? Ja ne gnjecim ni mrava kad najdjem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000