forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kokošinjac - do jaja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/08/2014 : 20:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ih to je nešto najljepše

carlice gricni mi mošnjice...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/08/2014 : 20:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Vidim da se nakon mog posta o gej frendu daleko ne odmice.
Kad prestanete razmisljati o njemu i testisima i jajima i grickanju istih koje vas je spopalo na spomen njega, mozemo nastaviti.
Obuzdajte te nagone malo. ne mogu sad svi biti pederi, netko mota ostati pravo musko da zadovolji nas tu mrvu zena..
Ili priznajte sklonosti i lijepo zamolite da vam opisem njegovo nabildano tijelo, plocice, bicepse i ostalo, sto vas zanima..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/08/2014 : 21:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

ne mogu reci da nemas ... pravo



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/08/2014 : 22:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
u kokošinjcu ako bude više pjetlica netko mora nastradati. dode do nasilja i nezgoda. tako je to u muškom svijetu ako želiš imati sve ženke iz okoline moraš pobijediti sve konkurente.
obicno mi ljudi rješavamo taj problem na miran nacin time što zakoljemo konkurente a ostavimo najboljeg pjetlica.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 12/08/2014 : 23:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vidim da se nakon mog posta o gej frendu daleko ne odmice.
Kad prestanete razmisljati o njemu i testisima i jajima i grickanju istih koje vas je spopalo na spomen njega, mozemo nastaviti.
Obuzdajte te nagone malo. ne mogu sad svi biti pederi, netko mota ostati pravo musko da zadovolji nas tu mrvu zena..
Ili priznajte sklonosti i lijepo zamolite da vam opisem njegovo nabildano tijelo, plocice, bicepse i ostalo, sto vas zanima..

Da bi se zadovoljila ta mrva žena postoji jedan uvjet-treba biti žena. Nakon 10 godina zajedništva moja draga me ponekad pita kako je moguce da joj iskazujem ljubav kao i prvog dana? A zašto ne kad je ŽENA u svakom pogledu,pa to zaslužuje sa moje strane.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 05:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Pomutnja u kokosinjcu i povlacenje na rezervne polozaje, vidim.

Nisam bas imala mogucnost da se posvetim onome sto pise, nakon sto sam napisala post, spontano, kako je nailazilo..nisam ni imala tu nakanu osim se zabaviti u prolazu i malo samo unesti zivosti u kokosinjac.
Ma da..dobro sam napisala..gay se ponasa kao tipicni muskarac, onako kako mi zene to zamisljamo da bi trebao.. On izgleda bas poput svakog drugog muskarca.. - dobro, ne bas..njegovo tijelo kao da su isklesali bogovi, dok je za hetero muskarca znak prepoznavanja opusteno..ali ne psihicki vec misici i skembica i prdenje i podrigivanje uz pivo..ako to nisi musko nisi. - ( i prestanite zamisljati to napeto misicavo, s plocicama tijelo jer ni ja ne fantaziram o njemu!)
S njim je uzitak naci se u krevetu i to kako tretira zenu, spontano, prirodno, opusteno, bez kompleksa razgovaramo o svemu, ne ustrucava se
onako muski zatraziti da prestanem tipkati i pridem blize.. da mu je lakse tociti mi pivo koje dijelimo dok se valjuskamo.. pa ja se osjecam savrseno u tom amalgamu svega sto mi ima ponuditi kao frend i muskarac..sa malom dozom ljubomore koju se ne trudi sakriti dok ju iskazuje tako strastveno..sto je u trenu rjesivo kad osjetis taj wuff! nalet kojim te trazi da mu obratis paznju.. Zar mislite da je za savrsen odnos potreban seks? Mislim da bi seks trebao doci tek na kraju, a ne biti sredstvo za lijecenje frustracija ili nekih kompleksa, kako to danas obicno biva..
Dakle..u cemu je problem danasnjice da se ovakvi odnosi tesko postizu sa muskarcima kojima je seks sa zenom bitan sastojak njihovog hetero bica?
Zemlja nije zamijenila magnetne polove ali se streit muskarci ponekad ponasaju ko pederi, a pederi imaju sve odlike izvrsnih muskaraca.
Mislim da bi ovi prvi trebali priznati svoje homoseksualne sklonosti, biti opusteni i tada svoje frustracije ne bi lijecili na zenama, vec bi ostvarili izvrsne odnose nakon kojih dobar seks dode tamo gdje mu je vrijeme i mjesto, poput zacina. Dokaz imam i u tome sto ovaj moj gay pazi na kolicinu piva i da ja nemam vidljiv dekolte ako se ispruzim okrenuta njemu..

Jeste uspjeli skuzit i polovit misao..?
Netko mi je ukrao san i zato sam vec budna uz kavu. Samo njih dvojica ne smiju znati jedan za drugoga. Eto..dobili smo i intrigu.

Charlie uziva u blagodatima kokosinjca..Da kako drugacije nego slobodnim stilom.
Srdacno vasa..nastavite mastati o bicepsima mog frenda..evo vam i njegova danasnja glazba. Naucite nesto iz toga, da ne pisem uzalud..




~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/08/2014 : 07:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ala brateeee...Nadžak baba torlakuša joj nije ni do koljena...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 07:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vidim da se nakon mog posta o gej frendu daleko ne odmice.
Kad prestanete razmisljati o njemu i testisima i jajima i grickanju istih koje vas je spopalo na spomen njega, mozemo nastaviti.
Obuzdajte te nagone malo. ne mogu sad svi biti pederi, netko mota ostati pravo musko da zadovolji nas tu mrvu zena..
Ili priznajte sklonosti i lijepo zamolite da vam opisem njegovo nabildano tijelo, plocice, bicepse i ostalo, sto vas zanima..

Da bi se zadovoljila ta mrva žena postoji jedan uvjet-treba biti žena. Nakon 10 godina zajedništva moja draga me ponekad pita kako je moguce da joj iskazujem ljubav kao i prvog dana? A zašto ne kad je ŽENA u svakom pogledu,pa to zaslužuje sa moje strane.



A zasto zena mora biti zena u svakom pogledu? Zasto ti ne bi bio muskadac muskarac u svakom pogledu... Koji su to tvoji kriteriji o zenstvenosti koje je zadovoljila tvoja zena da je tvoju ljubav ZASLUZILA? Ja sam mislila da u ljubavi ne postoje sluge koje zasluzuju .. postoje samo u fikusovim perverznim postovima u kojima ste uzivali,,ona spika o robu i te stvari ali to nije ljubav to su devijacije na temu...
Ja sam mislila da se zenu ljubi i uvazava onakvom kakva ona je i zeli biti, bez da to mora zasluziti...
Mislila sam da je ljubav prelijevanje, ne vaganje...

Umacem rahatlokum u kavu..ovo ne sluti na razboritost.ovo je cisti uzitak.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 13/08/2014 : 09:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
baba slabo ti izgleda znaš šta je ljubav i žemstvenost inace ti se nebi ogadili muškarci
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 10:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Hahaha...apsolutno si u pravu. Nikako mi ne ide da se ponasam i izgledam ko mladi djecacic. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/08/2014 : 11:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Carli, svaka tebi cast(bez zajebancije), al umaraš brate.
Previše pricaš.

Nadi nekog pastuha.
Izadi u prirodu.
I jaši...

Sve ce nekako lec na svoje misto.
Manje ceš pit.
Manje ceš tuc po nuteli.
A ako i gej frend jaše, imat cete temu više.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 13/08/2014 11:16:15
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 12:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Svaki pravi muskarac treba znati kad je vrijeme da zeni kaze da umara jer prica previse.
Po tome prepoznas da je strejt :) hahaha...
Lady Godiva ti i nije losa mastarija.
Jos da ti se u njoj ne prikazuje i njezin gay frend.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 13/08/2014 : 12:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
previše filozofiraš umjesto da se držiš jednosavnih naputaka

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 13/08/2014 : 12:59:21  Show Profile Show Extended Profile
Inace, znanost je zabilježila pojavu hermafroditizma u kokošjem svijetu. Poznat je slucaj iz Italije gdje je lisica uletila u kokošinjac i poklala sve kokoši osim pijetla. I od tada taj pijetao najnormalnije nese jaja.

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 13/08/2014 13:05:12
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 13:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Isuse Kras! Gdje si to nasao, to mi treba, kakav vodic za Tajlandsku masazu, to je ono sto moram savladati ako zelim imati pravog muskarca :)
Inace, ovo kao da je Zuzi pisala, samo je ona te savjete iskoristila za dobru manipulaciju i moc nad muskarcima...isplatilo joj se.

P.s. Dobro se znas igrati. :)

@fikus: oprosti sto su sve oci i masta usmjerene na mog gay frenda, nisam to ocekivala, samo sam se malo zeljela zezati..slobodnim, neplaniranim stilom.:)
Ako sam ti skrenula temu, vrati ju na pravi smjer. Bit cu
dobra, obecavam.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/08/2014 : 13:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Svaki pravi muskarac treba znati kad je vrijeme da zeni kaze da umara jer prica previse.




Ako se i zajebavaš...
Ja svoju volin najviše na svitu, al triba tu i tamo upozorit na kolicinu buke.
Postoji i lipi nacin da se to rece.
Recimo: "Ljubavi, ajmo minutu šutnje za druga Tita"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 13/08/2014 : 13:19:05  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Isuse Kras! Gdje si to nasao, to mi treba, kakav vodic za Tajlandsku masazu, to je ono sto moram savladati ako zelim imati pravog muskarca :)
Inace, ovo kao da je Zuzi pisala, samo je ona te savjete iskoristila za dobru manipulaciju i moc nad muskarcima...isplatilo joj se.

P.s. Dobro se znas igrati. :)

@fikus: oprosti sto su sve oci i masta usmjerene na mog gay frenda, nisam to ocekivala, samo sam se malo zeljela zezati..slobodnim, neplaniranim stilom.:)
Ako sam ti skrenula temu, vrati ju na pravi smjer. Bit cu
dobra, obecavam.



Ide u pravom smjeru. Budi zlocesta.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 13:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Isuse Kras! Gdje si to nasao, to mi treba, kakav vodic za Tajlandsku masazu, to je ono sto moram savladati ako zelim imati pravog muskarca :)
Inace, ovo kao da je Zuzi pisala, samo je ona te savjete iskoristila za dobru manipulaciju i moc nad muskarcima...isplatilo joj se.

P.s. Dobro se znas igrati. :)

@fikus: oprosti sto su sve oci i masta usmjerene na mog gay frenda, nisam to ocekivala, samo sam se malo zeljela zezati..slobodnim, neplaniranim stilom.:)
Ako sam ti skrenula temu, vrati ju na pravi smjer. Bit cu
dobra, obecavam.



Ide u pravom smjeru.Budi zlocesta.



Wuff! Jebenti, najezila sam se kako si to rekao..ta zapovijed pali, to znas ne?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/08/2014 : 13:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Fikus je dodatno pojacao aktivnosti u kokošinjcu, osim dosadašnjih naskakivanja na kokoške u program su ubacene i borbe pijetlova do zadnje kapi...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 13/08/2014 : 23:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vidim da se nakon mog posta o gej frendu daleko ne odmice.
Kad prestanete razmisljati o njemu i testisima i jajima i grickanju istih koje vas je spopalo na spomen njega, mozemo nastaviti.
Obuzdajte te nagone malo. ne mogu sad svi biti pederi, netko mota ostati pravo musko da zadovolji nas tu mrvu zena..
Ili priznajte sklonosti i lijepo zamolite da vam opisem njegovo nabildano tijelo, plocice, bicepse i ostalo, sto vas zanima..

Da bi se zadovoljila ta mrva žena postoji jedan uvjet-treba biti žena. Nakon 10 godina zajedništva moja draga me ponekad pita kako je moguce da joj iskazujem ljubav kao i prvog dana? A zašto ne kad je ŽENA u svakom pogledu,pa to zaslužuje sa moje strane.



A zasto zena mora biti zena u svakom pogledu? Zasto ti ne bi bio muskadac muskarac u svakom pogledu... Koji su to tvoji kriteriji o zenstvenosti koje je zadovoljila tvoja zena da je tvoju ljubav ZASLUZILA? Ja sam mislila da u ljubavi ne postoje sluge koje zasluzuju .. postoje samo u fikusovim perverznim postovima u kojima ste uzivali,,ona spika o robu i te stvari ali to nije ljubav to su devijacije na temu...
Ja sam mislila da se zenu ljubi i uvazava onakvom kakva ona je i zeli biti, bez da to mora zasluziti...
Mislila sam da je ljubav prelijevanje, ne vaganje...

Umacem rahatlokum u kavu..ovo ne sluti na razboritost.ovo je cisti uzitak.


A ko ti kaže da nije onakva kakva želi biti? I ko ti kaže da nije poštovana i uvažavana? Ako nisi znala-ljubav je za dvoje. Nudiš-daješ-primaš -uzimaš. Dijelite zajedno ono što vole i jedno i drugo,a sve po zajednickom dogovoru. A ako misliš uvijek i samo na sebe- ostaješ SAM(A).
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 23:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Inace, znanost je zabilježila pojavu hermafroditizma u kokošjem svijetu. Poznat je slucaj iz Italije gdje je lisica uletila u kokošinjac i poklala sve kokoši osim pijetla. I od tada taj pijetao najnormalnije nese jaja.



A tko mu oplodjuje i kako jaja? Kvoca li na njima ili su mu jalova jaja?

Inace, ako se Drustvo za zastitu zivotinja pobuni zbog naslova?
Zivotinje su zasticene, ljudi nisu.. ali za naziv " Borba gladijatora" ovdje su svi slabasni, ne?

Da je ovo pretocit u scenarij, Woody Alen bi napravio remek djelo..:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/08/2014 : 23:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

previše filozofiraš umjesto da se držiš jednosavnih naputaka




Nije sve tako jednostavno kako se cini, ovdje je dosta toga receno ali za vecinu stvari treba pricekati i 2. dio.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 13/08/2014 : 23:29:40  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by fikus

Inace, znanost je zabilježila pojavu hermafroditizma u kokošjem svijetu. Poznat je slucaj iz Italije gdje je lisica uletila u kokošinjac i poklala sve kokoši osim pijetla. I od tada taj pijetao najnormalnije nese jaja.



A tko mu oplodjuje i kako jaja? Kvoca li na njima ili su mu jalova jaja?

Inace, ako se Drustvo za zastitu zivotinja pobuni zbog naslova?
Zivotinje su zasticene, ljudi nisu.. ali za naziv " Borba gladijatora" ovdje su svi slabasni, ne?

Da je ovo pretocit u scenarij, Woody Alen bi napravio remek djelo..:)



Sam si oploduje (gladi) jaja. To nije ništa novo. Zabilježeno je kod nekoliko vrsta identican slucaj. Naime, u takvoj situaciji se aktivira primitivan gen koji je odgovoran za produljenje vrste. A kad vec pitaš, jaje mu je vece nego u kokoši. Jer on to zaslužuje.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/08/2014 : 23:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Vijest je k'o stvorena za ovaj topic, dokaz da raspjevani pijetlovi mogu donijeti više štete nego koristi.

http://www.jutarnji.hr/pobuna-na-solti--pijetlovi-nam-otjerase-turiste--ima-ih-osam--krecu-u-3-ujutro-i-ajde-ti-spavaj-uz-to--/1213087/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2014 : 23:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vidim da se nakon mog posta o gej frendu daleko ne odmice.
Kad prestanete razmisljati o njemu i testisima i jajima i grickanju istih koje vas je spopalo na spomen njega, mozemo nastaviti.
Obuzdajte te nagone malo. ne mogu sad svi biti pederi, netko mota ostati pravo musko da zadovolji nas tu mrvu zena..
Ili priznajte sklonosti i lijepo zamolite da vam opisem njegovo nabildano tijelo, plocice, bicepse i ostalo, sto vas zanima..

Da bi se zadovoljila ta mrva žena postoji jedan uvjet-treba biti žena. Nakon 10 godina zajedništva moja draga me ponekad pita kako je moguce da joj iskazujem ljubav kao i prvog dana? A zašto ne kad je ŽENA u svakom pogledu,pa to zaslužuje sa moje strane.



A zasto zena mora biti zena u svakom pogledu? Zasto ti ne bi bio muskadac muskarac u svakom pogledu... Koji su to tvoji kriteriji o zenstvenosti koje je zadovoljila tvoja zena da je tvoju ljubav ZASLUZILA? Ja sam mislila da u ljubavi ne postoje sluge koje zasluzuju .. postoje samo u fikusovim perverznim postovima u kojima ste uzivali,,ona spika o robu i te stvari ali to nije ljubav to su devijacije na temu...
Ja sam mislila da se zenu ljubi i uvazava onakvom kakva ona je i zeli biti, bez da to mora zasluziti...
Mislila sam da je ljubav prelijevanje, ne vaganje...

Umacem rahatlokum u kavu..ovo ne sluti na razboritost.ovo je cisti uzitak.


A ko ti kaže da nije onakva kakva želi biti? I ko ti kaže da nije poštovana i uvažavana? Ako nisi znala-ljubav je za dvoje. Nudiš-daješ-primaš -uzimaš. Dijelite zajedno ono što vole i jedno i drugo,a sve po zajednickom dogovoru. A ako misliš uvijek i samo na sebe- ostaješ SAM(A).



Zlatko, biti sam je izbor, nije bolest..nije niti razocaranje..
To je stil zivota. Nisam rekla da ne volim muskarce, samo to da ne zelim nikoga u svom zivotnom prostoru.. meni je potrebna moja osama kao sto je nekome potrebna druga osoba da bi se osjetio zadovoljnim, ispunjenim..
Zabavljam se neopisivo pisuci, pa jos kad me pukne inspiracija za provokaciju.. Svakoga dana mogu se staviti u bezbroj uloga..u svakoj ima pomalo istine oko koje ispletem pricu..nije sve moja biografija ali je emocija, strast koju osjetim pisuci, smijeh od kojeg ponekad ne mogu ni pisati.. Ja se ludo zabavljam i sama sobom..i da, jedina je istina da mi za to nije potrebno drugo bice, niti stalno pored mene jer mozda tada, ono sto je zavolio, mozda vise ne bi niti postojalo.. To je sva mudrost. Jer ponekad imam osjecaj kao da su samci na optuzenickoj klupi. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000