forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kokošinjac - do jaja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 00:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
dva slova zasad ispala, a srecom da postoji ispravak na svim poljima jer bih i bilo i više (kaj opet i nije loše)!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 02:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by fikus
A pitanje za muškarce – ako muško obrije jaja, je li to pederasto?


Nije pederasto nego je vrlo hrabar potez, malo tko bi se usudio mlatarati žiletom po jajima.
Ja se jedva nekako odlucim da sasijecem žbunje oko anusa ali to moram napraviti ako ne želim da se lijepe brabonjci.



Da li uopce postoje oni koji ne briju?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 02:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Eto, bilo je to "iz zenskog ugla".

Svim onim divnim, provjerenim, koji uljepsavate nas zenski svijet svojim postojanjem - sto vas odrzava visoko na nasoj listi - cuvamo vas ko kapljicu vode na dlanu. Vi ste bogovi koji nas cine boginjama.

(nemojte se poveselit, ovo je ipak forum gdje su muskarci na stripovima.
a kako vidimo dosadu - i na editima)









Pored ovakvih na videu treba li pristati na nesto losije?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 09:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ne treba. Jer kad si gej nemas pojma sto bi odabrao i sto ti pase pa uzmes nesto za prestiz da se slika kraj tebe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 17:35:56  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by fikus
A pitanje za muškarce – ako muško obrije jaja, je li to pederasto?


Nije pederasto nego je vrlo hrabar potez, malo tko bi se usudio mlatarati žiletom po jajima.
Ja se jedva nekako odlucim da sasijecem žbunje oko anusa ali to moram napraviti ako ne želim da se lijepe brabonjci.



Kako se najbolje riješiti dlaka oko šupka? Voskom, selotejpom, zubima? Moram priznati da se šamar bolje cuje na obrijanom dupetu.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 18:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Moji jucerasnji postovi na ovoj temi inspirirani su "Knjizevnom Groupie" Ne znam odakle sam potegla ali mi se dopalo jer sam zeljna promjene u stilu pisanja, dosadila mi bljutava dobrica u rukavicama.
Nije da neke stvari ne pomislim, ali ih ne napisem. Nema kruha bez motike ni kolumne do jaja - bez muda.

Istinit je onaj dio price o necemu najmanjem sto sam u zivotu vidjela.
Je li mi lakse sto sam to podijelila sa svijetom. Nije, kratkotrajno zadovoljstvo dok sam to pisala nije u mogucnosti izbrisati traumu koju sam prozivjela kad sam "to" vidjela.
Zasto, kad je to mozda mogucnost 1:100 000 mene ne pogodi eurojackpot.
Neeee..kakve su bile sanse da netko s nicim dobije mene. 1:1 000 000
Uvijek sam s krive strane sanse.
Da. ovo je bilo dobro. Bolje nego jucer.

Srdacno vasa, trauma stilom..ne, prebacena sam na JIL i spojili me na kisik, i neke vitamine da me ozive..nakon dosade.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000