forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oldtajmeri vs novih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/08/2014 : 17:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
zbog nostalgije staro

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/08/2014 : 19:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
sken za moj novi ipad
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/08/2014 : 01:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Meni se pre mesec dana desilo da sam dobio kompletno LMS Martija Misteriju...skoro sve glancići. A nisam neki martijevac, pa sam uradio
kako mi je mozak nalagao.
Jebiga, napravio sam novu policu






Nespretno sam napisao post. Hteo sam reći da je pala odluka za novu policu da bih imao gde poredati stare Martije.
Inače, da se nisam dokopao tih LMS-ova nikad se ne bih upustio u skupljanje serijala. Libellus je tu previše skup sport, ali istovremeno i prava zakuska za prave fanove.

Glasao bih za novo, skuplje, kvalitetnije i necenzurisano samo da me se upita u stilu "u slučaju da možeš izdvojiti za oboje" i da mi kažu da se "daleko jeftinija i nimalo nekvalitetna izdanja na originalnom jeziku koji dobro poznaješ ne broje kao opcija u ovome ili-ili."

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 26/08/2014 01:55:34
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 26/08/2014 : 11:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Libellus. Izdanja su im dugovječnija, ugodnije ih je čitati i ljepše izgledaju na policama.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/08/2014 : 12:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Ova nova skuplja izdanja imaju sve prednosti nad starim:
-kvalitetnije urađena
-ljepše izgledaju na polici ( ko ne vjeruje neka pogleda slike sa početka topica )
-nema cenzure
Što se tiče oldtajmera, na njihovoj strani je samo nostalgija, tako da moj glas ide za nova izdanja. Pogotovo kad uzmem u obzir činjenicu da se sve veči broj starih izdanja, reprintuje pa sad i ona spadaju pod "nova"

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000