forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zeljko = Ferri
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

mnogogovoric
Starting Member

4 Posts

Member since 11/10/2014

Posted - 11/10/2014 : 23:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mnogogovoric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Prozorčića nemam, već ogromne svijetle prozore, kako na kući, tako i na uredu, u strogom povijesnom centru grada, dakle, u žiži sam svih zbivanja...


Zaboga, imamo li razloga da ne povjerujemo u to?

Malo se salim rodjace, nije valjda da se ljutis?

Evo, obrisacu nalog i necu te vise proganjati... samo sam se htjeo uvjeriti kako ces odreagovati kada tebi neko pocne davati savjete.

I da ne bude zabune, moji postovi se ne odnose na tvoje sveznanje o kistovima, perima i tehnikama crtanja, o tvom akademskom nivou i sl. vise su upereni na tebe kao covjeka. S tolikim obrazovanjem sigurno razumijes o cemu pricam. Ili mozda od svoje velicine ne razumijes glasove sa dna?

Ali, opet kazem moje je pravo da to iznesem, dakle nema ljutnje imenjace. Sve je ovo sala nas malih dokonih ljudi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/10/2014 : 09:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by Tintilinic

Sigurno neki poznanik, mogorovic nikad ne posjećuje forum u to doba



Ma kakav poznanik Tintone, Tintiliniću, a bogami i Johnny! To je netko tko želi biti malo duhovit, da razbije monotoniju ovog topica. Točno je Tintilinić rekao, ja nikada u to vrijeme nisam na računalu, čak niti blizu njega! A, kao drugo, nitko živ ne zna da ja uopće sudjelujem na ovom forumu pod imenom mogorović, niti u mojoj obitelji, niti itko od prijatelja. Momak samo nagađa, ne bi li nešto više o meni doznao. Začudili bi se kako sam malo dnevno na računalu, stoga nemam što odmarati oči od monitora. Prozorčića nemam, već ogromne svijetle prozore, kako na kući, tako i na uredu, u strogom povijesnom centru grada, dakle, u žiži sam svih zbivanja, bez potrebe za gubljenjem vremena na prometala!. A, ljudsko sam biće više nego što mislite, vi mali, slatki, adolescentski produžeci računala! Bavite se svakodnevno sportom i tjelovježbom, poput mene, pa vam neće opadati kosa i rasti pivski trbuščići!. Eto, malo smo se nasmijali! Baš veseo forum, nema što!!


Onda je druga opcija. Nečiji dupli nick, kako kaže Johnny.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/10/2014 : 10:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by Tintilinic

Sigurno neki poznanik, mogorovic nikad ne posjećuje forum u to doba



Ma kakav poznanik Tintone, Tintiliniću, a bogami i Johnny! To je netko tko želi biti malo duhovit, da razbije monotoniju ovog topica. Točno je Tintilinić rekao, ja nikada u to vrijeme nisam na računalu, čak niti blizu njega! A, kao drugo, nitko živ ne zna da ja uopće sudjelujem na ovom forumu pod imenom mogorović, niti u mojoj obitelji, niti itko od prijatelja. Momak samo nagađa, ne bi li nešto više o meni doznao. Začudili bi se kako sam malo dnevno na računalu, stoga nemam što odmarati oči od monitora. Prozorčića nemam, već ogromne svijetle prozore, kako na kući, tako i na uredu, u strogom povijesnom centru grada, dakle, u žiži sam svih zbivanja, bez potrebe za gubljenjem vremena na prometala!. A, ljudsko sam biće više nego što mislite, vi mali, slatki, adolescentski produžeci računala! Bavite se svakodnevno sportom i tjelovježbom, poput mene, pa vam neće opadati kosa i rasti pivski trbuščići!. Eto, malo smo se nasmijali! Baš veseo forum, nema što!!


Onda je druga opcija. Nečiji dupli nick, kako kaže Johnny.




Nije teško naslutiti čiji: samo obrati pažnju na stil pisanja, rječnik, podjebantsko-pokroviteljski diskurs i promašene pokušaje duhovitosti, pa prošetaj topicima o Zagoru, recenzijama i komentarima recenzija Zagijevih avantura, i stvarni nick dotičnog forumaša ćeš lako pretpostaviti.

Za razliku od onih koji Željku samo poručuju "fantastično", "bravo", "genijalno", "Burattini je kreten" i tako to, mogorović je konstruktivno kritičan i sasvim dobronamjeran, a u kombinaciji s upućenošću i stručnošću to nekome može biti crvena krpa i izvor zavisti. Pa je i ovakva reakcija sasvim logična.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mnogogovoric
Starting Member

4 Posts

Member since 11/10/2014

Posted - 12/10/2014 : 10:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mnogogovoric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool


Nije teško naslutiti čiji: samo obrati pažnju na stil pisanja, rječnik, podjebantsko-pokroviteljski diskurs i promašene pokušaje duhovitosti, pa prošetaj topicima o Zagoru, recenzijama i komentarima recenzija Zagijevih avantura, i stvarni nick dotičnog forumaša ćeš lako pretpostaviti.


Vjesate pogresnog crnca i necu vam to dozvoliti, urednik sajta lako moze provjeriti IP adresu, i sigurno zna ko je provokator. Imam savjest, necu da neko najebe zbog moje zajebancije.

mogorovic me je svojim sveprisustvom u svakoj corbi isprovocirao da otvorim novi nalog i malo se posegacim sa njim. Po meni osobno njegova nadmenost i kompleksaski ego zasluzuju to. Ako sam nesto pogresno napisao slobodno recite. Ali u ovom trenu to je nebitno, malo sam se zabavio i to je to. Potvrdio je da je jedna velika nistica, dzaba mu i veliki prozori i vrata kad je mali covjek.

Postovi koje sam ispisivao su nesto jako ruzno sto je proizaslo iz mene i nisam ponosan na to. Eto, dr.Jekyll je malo nahranio svoju "the dark side of the moon".

A i malo kosmicke pravde nije na odmet.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/10/2014 : 11:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sreca pa sam ja izrazito duhovita osoba, inace bih pomislio da se nalazim na tapeti. :D
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24753 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/10/2014 : 11:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne da mi se da proveravam o kojem se članu radi, ali pošto već imamo priznanje da se radi o duplom nicku, ovaj novi je zaključan.

I ajmo malo manje offtopica, hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/10/2014 : 12:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Nije teško naslutiti čiji: samo obrati pažnju na stil pisanja, rječnik, podjebantsko-pokroviteljski diskurs i promašene pokušaje duhovitosti, pa prošetaj topicima o Zagoru, recenzijama i komentarima recenzija Zagijevih avantura, i stvarni nick dotičnog forumaša ćeš lako pretpostaviti.


I o kome se radi Johnny? Ovim gore si opisao večinu forumaša... dakle, nisi ništa rekao.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/10/2014 : 12:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Nije teško naslutiti čiji: samo obrati pažnju na stil pisanja, rječnik, podjebantsko-pokroviteljski diskurs i promašene pokušaje duhovitosti, pa prošetaj topicima o Zagoru, recenzijama i komentarima recenzija Zagijevih avantura, i stvarni nick dotičnog forumaša ćeš lako pretpostaviti.


I o kome se radi Johnny? Ovim gore si opisao večinu forumaša... dakle, nisi ništa rekao.







A Željku apsolutno držim palčeve, bez obzira na sve kompromise i odustajanja na koja (će) morati pristati. I meni je njegov crtež znatno bolji od trenutnog prosjeka na Zagoru, ali to nažalost ništa ne znači.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/10/2014 : 14:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Slutim an koga misliš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 12/10/2014 : 22:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Iskreno rečeno, ne da mi se uopće pretpostavljati o kome je riječ, no reakcijama ovo nekolicine forumaša, jasno je da je njegov vulgarni nastup, očigledno garniran kompleksom manje vrijednosti, što je Johnny odmah ocijenio nakon njegovog prvog posta, polučio zaključavanje njegovog duplog nicka. Pretpostavljam tko bi to mogao bi, nevješto brka hrvatsku ijekavicu i srpsku gramatiku, da bi zavarao trag, ali riječ je o meni nebitnoj osobi, koja se, pretpostavljam, jednom osobno našla uvrijeđena mojom kritikom. Meni su bitni na ovom forumu: Johnny, Tintilinić, Tinton, Senokute, Željko Ferri, genijalac kvantni Dupli, Thorgal, Tonto, King, Patak, Bisley i svi oni drugi dobri dečki (ne ljutite se ako sam kojeg zaboravio), a koji mogu otrpjeti i najoštriju moju kritiku i stav, kao i ja njihov, bez vulgarnosti i vrijeđanja u rječniku. Što li je, jadnik, htio poručiti mladim crtačima, nazivajući ih djecom koja nešto šaraju!? Oni crtaju, za Boga miloga, a ne šaraju ništa! Poštujte ih i pomozite im, a ne omalovažavajte njihov rad. Ja svakome, bez dlake na jeziku kažem i ukažem nas greške, ali mu dam i podršku. Ničiji rad nisam nazvao šaranjem i rekao mu da se ostavi ćorava posla, da to nije za njega. Ti mladi ljudi su meni radost ovoga foruma, a ne neki tjeskobni mračnjaci, kojima su svi na svijetu krivu za njihove nedaće! Veliki pozdrav svima, ma gdje bili!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/10/2014 : 06:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Očito je da misliš na kriticnog, e sad...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2014 : 12:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic




Ti si na forumu pokazao odlicno znanje u vezi crtanja.
Kvalitetno iskazivanje u bilo kojem smjeru je dovoljan razlog da te ca. 20% forumasa "uzme na zub".
5% od njih ce cekati prvu pogodnu priliku da te bocnu.
Ako udaris i ti na neke od njih teskom artiljerijom, 1% ce ti to smrtno zamjeriti. Koristice svaku povoljnu priliku da ti spuste reputaciju ili da te u bilo kojem drugom svjetlu oblate. Oni te vide iza svakog coska, disace ti za vratom.
Tu treba pronaci najbolji nacin kako izaci na kraj sa takvim emotivnim paranoidima.

Jebeno je kada ljudi pretvore forum u glavni realitet.

Ne znam koji je problem izmedju tebe i tvog imenjaka, ali pokusaj to da rijesis preko poruka. Postoji sansa od 20% da vam to cak i podje za rukom.
Ovaj momak, ko god da je, ne izgleda mi nerazumno, barem sam tako zakljucio po njegovom posljednjem postu.

A ti nastavi dalje da dajes svoj sud o crtezima. Covjek se ne mora uvijek s tobom sloziti, ali to ne znaci da te ne treba postovati.
Uvijek je dobro vidjeti kada neko pise o stvarima u koje se razumije.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 13/10/2014 : 13:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Ja se, ustvari, uopće ne ljutim na takve pokušaje! Jer, moj realni svijet nije ovaj forum. Na forumu sam otprilike dvaput dnevno, osim vikendom, kada je to rjeđe, nekih 20-ak minuta dnevno u prosjeku. Moj svijet su onih preostalih 23 sata i 40 minuta! A, mojem "imenjaku" sam zadnji "reaktivni" post poslao shvaćajući ga kao šalu, garnirajući ga bezbrojnim smajlićima, koje bi i slijepac vidio. Osim njega, koji je vidio samo nove elemente, koji će nahraniti njegovu paranoju. Dobro si to rekao: emotivni paranoidi!

Take a breath dude

Edited by - mogorovic on 13/10/2014 14:11:49
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/10/2014 : 13:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Ne znam koji je problem izmedju tebe i tvog imenjaka, ali pokusaj to da rijesis preko poruka. Postoji sansa od 20% da vam to cak i podje za rukom.


Neće biti potrebe za time jer je Mnogo Očiju pritvoren i sada se odmara na Malti. http://www.stripovi.com/clan/mnogogovoric/9480/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 13/10/2014 13:55:02
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/10/2014 : 15:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ima utakmicu veceras ;)

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/10/2014 : 15:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior
Ne znam koji je problem izmedju tebe i tvog imenjaka, ali pokusaj to da rijesis preko poruka. Postoji sansa od 20% da vam to cak i podje za rukom.


Neće biti potrebe za time jer je Mnogo Očiju pritvoren i sada se odmara na Malti. http://www.stripovi.com/clan/mnogogovoric/9480/


Vjerojatno je King mislio na njegov pravi nick.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/10/2014 : 21:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Iskreno rečeno, ne da mi se uopće pretpostavljati o kome je riječ, no reakcijama ovo nekolicine forumaša, jasno je da je njegov vulgarni nastup, očigledno garniran kompleksom manje vrijednosti, što je Johnny odmah ocijenio nakon njegovog prvog posta, polučio zaključavanje njegovog duplog nicka. Pretpostavljam tko bi to mogao bi, nevješto brka hrvatsku ijekavicu i srpsku gramatiku, da bi zavarao trag, ali riječ je o meni nebitnoj osobi, koja se, pretpostavljam, jednom osobno našla uvrijeđena mojom kritikom. Meni su bitni na ovom forumu: Johnny, Tintilinić, Tinton, Senokute, Željko Ferri, genijalac kvantni Dupli, Thorgal, Tonto, King, Patak, Bisley i svi oni drugi dobri dečki (ne ljutite se ako sam kojeg zaboravio), a koji mogu otrpjeti i najoštriju moju kritiku i stav, kao i ja njihov, bez vulgarnosti i vrijeđanja u rječniku. Što li je, jadnik, htio poručiti mladim crtačima, nazivajući ih djecom koja nešto šaraju!? Oni crtaju, za Boga miloga, a ne šaraju ništa! Poštujte ih i pomozite im, a ne omalovažavajte njihov rad. Ja svakome, bez dlake na jeziku kažem i ukažem nas greške, ali mu dam i podršku. Ničiji rad nisam nazvao šaranjem i rekao mu da se ostavi ćorava posla, da to nije za njega. Ti mladi ljudi su meni radost ovoga foruma, a ne neki tjeskobni mračnjaci, kojima su svi na svijetu krivu za njihove nedaće! Veliki pozdrav svima, ma gdje bili!



Nevezano uz temu (eh, svatko nađe sebi ono što mu je zanimljivo, pa tako i ja), moram te ispraviti - ne brka ništa ovaj gore.
To je čista srpska ijekavica. Niti je (i)jekavica hrvatski, niti je ekavica srpski ekskluziv

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 13/10/2014 : 23:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s tobom Curunire, priznajem svoju pogrešku, odnosno prihvaćam tvoju stručnu opasku!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 14/10/2014 : 18:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne slicice u olovci da razbijem napetost medju forumasima na ovom topicu Zna se ko se voli


www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/10/2014 : 19:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zagor ko iz najzlatnijih ferrijanskih dana. Bravo Željko! ;)
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 14/10/2014 : 19:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Evo jedne slicice u olovci da razbijem napetost medju forumasima na ovom topicu Zna se ko se voli





malo ti je ona u pozadini jaka preko pleća, inace drzim ti palceve da upali sa bonelijem, iako ima jos nekih nedostataka kvalitet je realno gledajuci tu( vidi novi maxi)






Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 14/10/2014 : 21:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Evo castim jos jedan crtez u olovci i to bi bilo to.


www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/10/2014 : 21:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zeljko, na toj zadnjoj slici imas velike greske u proporcijama. Ta zena je ili premala, ili je Zagor prevelik. Takoder joj je i glava prevelika.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 14/10/2014 : 22:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Zeljko, na toj zadnjoj slici imas velike greske u proporcijama. Ta zena je ili premala, ili je Zagor prevelik. Takoder joj je i glava prevelika.



Ispravio

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/10/2014 : 22:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Majstore, nisam profi, ali je li u redu razlicita velicina mjeseca na dvije posljednje slike?
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000