forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zeljko = Ferri
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 31/01/2015 : 12:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

BTW pročitao/video sam Ginosatisov debi na Texu (celu priču)
tehnički onim gore tablama
(i onima sa druge priče oko pljačke banke) nije ni blizu što se tiče posvećenosti detaljima i kadriranju.

Čova je ušao i sada i kulira i rastura. U bukvalnom prevodu za tvrde glave: crta gore nego kada je konkurisao.
pametnome, uz sve gore rečeno na ovu temu, dosta



Koja je to epizode.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Jbt Željko iz svih tvojih postova se može iščitati samo jedno, a to je da si frustriran današnjim crtačima.
Najbolje da umjesto svojih radova pošalješ mail Buratiniju da si nezadovoljan današnjim Zagorom i doviđorno.
Imaju pravo momci gore, skini se s relativiziranja i kukanja i zasuci rukave, a i pročitaj neki priručnik, dobro ti kaže Tonto. Tijek radnje odnosno kadriranje u ovoj zadnjoj tabli ti je blago rečeno konfuzno.

A opet, nevjerojatno mi je da niti jedan jedini savjet/primjedbu ovdje nisi uzeo zaozbiljno, kako ti onda misliš surađivati sa scenaristima da kojim slučajem upadneš u staff gdje bi te svako malo cimali da promijeniš ovo i ono. Što bi im onda rekao? ˝Ja crtam ko Ferri, ne kao Cassarovi˝. Znaš kad bi ta epizoda bila gotova? -Nikad
Ako ne možeš ostaviti ego po strani i biti timski igrač (jer stripovska industrija to traži) onda nemaš što tražiti u Bonelliju.



Na ovoj zadnjoj istusiranoj tabli mi je kadriranje konfuzno?? Hajde objasni A evo Buratini uopste nije imao zamerku bas za ovu tablu koju sam istusirao, pa sam je onda istusirao.

Ne razumem sta je konfuzno na toj tabli? Meni kao fanu i citaocu Zagora ta tabla savrseno godi. I stilski i kadriranje. Zaista mi nije jasno. To je ono o cemu ja govorim sve vreme. Sve je relativno. Eto, tebi je tu kadriranje konfuzno

A evo vidim nekima se cak i ne svidja crtez ovog grka. Znaci SVE je relativno.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 31/01/2015 13:16:03
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo Nucciovih probnih tabli
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Meni kao fanu i citaocu Zagora ta tabla savrseno godi. I stilski i kadriranje. Zaista mi nije jasno. To je ono o cemu ja govorim sve vreme. Sve je relativno.
quote:
A evo vidim nekima se cak i ne svidja crtez ovog grka. Znaci SVE je relativno.

Sljedeći put kad budem tražio posao reći ću poslodavcu: pa vama se samo čini da ja (trenutačno) nemam sve potrebne kvalifikacije za posao, vidite - sve je relativno!
Ovaj će mi odmah pohitati u zagrljaj i dati mi još veću plaću od predviđene...

Edited by - solar on 31/01/2015 13:33:46
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by PijaniPatak

BTW pročitao/video sam Ginosatisov debi na Texu (celu priču)
tehnički onim gore tablama
(i onima sa druge priče oko pljačke banke) nije ni blizu što se tiče posvećenosti detaljima i kadriranju.

Čova je ušao i sada i kulira i rastura. U bukvalnom prevodu za tvrde glave: crta gore nego kada je konkurisao.
pametnome, uz sve gore rečeno na ovu temu, dosta



Koja je to epizode.


I ja se sjećam ovoga što kaže Patak; probne table su bile fantastične, ali kada je došao na red pravi strip nije bio u rangu sa njima.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Evo još nešto od Ginosatisa:
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Meni kao fanu i citaocu Zagora ta tabla savrseno godi. I stilski i kadriranje. Zaista mi nije jasno. To je ono o cemu ja govorim sve vreme. Sve je relativno.
quote:
A evo vidim nekima se cak i ne svidja crtez ovog grka. Znaci SVE je relativno.

Sljedeći put kad budem tražio posao reći ću poslodavcu: pa vama se samo čini da ja (trenutačno) nemam sve potrebne kvalifikacije za posao, vidite - sve je relativno!
Ovaj će mi odmah pohitati u zagrljaj i dati mi još veću plaću od predviđene...



Pa jel mi Bure nesto prigovorio za kadriranje ove zadnje table sto sam istusirao. NIJE Znaci sve je uredu

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
One problne table od Nuccia su losije od onoga sto radi zvanicno i trenutno.
A ove zadnje table od grka su mi fenomenalne. Samo nesto ne verujem da ovako moze da radi 10-12 tabli mesecno.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 13:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by PijaniPatak

BTW pročitao/video sam Ginosatisov debi na Texu (celu priču)
tehnički onim gore tablama
(i onima sa druge priče oko pljačke banke) nije ni blizu što se tiče posvećenosti detaljima i kadriranju.

Čova je ušao i sada i kulira i rastura. U bukvalnom prevodu za tvrde glave: crta gore nego kada je konkurisao.
pametnome, uz sve gore rečeno na ovu temu, dosta



Koja je to epizode.


I ja se sjećam ovoga što kaže Patak; probne table su bile fantastične, ali kada je došao na red pravi strip nije bio u rangu sa njima.

Naravno da nisu posle bile tog kvaliteta kad mora da prati tempo hiperprodukcije i nemoguce je uraditi onakvih 12-ak tabli mesecno.


www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 31/01/2015 : 13:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by solar

quote:
Meni kao fanu i citaocu Zagora ta tabla savrseno godi. I stilski i kadriranje. Zaista mi nije jasno. To je ono o cemu ja govorim sve vreme. Sve je relativno.
quote:
A evo vidim nekima se cak i ne svidja crtez ovog grka. Znaci SVE je relativno.

Sljedeći put kad budem tražio posao reći ću poslodavcu: pa vama se samo čini da ja (trenutačno) nemam sve potrebne kvalifikacije za posao, vidite - sve je relativno!
Ovaj će mi odmah pohitati u zagrljaj i dati mi još veću plaću od predviđene...



Pa jel mi Bure nesto prigovorio za kadriranje ove zadnje table sto sam istusirao. NIJE Znaci sve je uredu



Ako ti nije rekao, to samo znači da si druge stvari gore nacrtao od ove table. Uporedi položaj i veličinu meseca na scenama i udaljenost zamka na dve scene gde se vidi. Eto na prvi pogled.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
I evo za one koji još nisu vidjeli: Verni
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=325&TOPIC_ID=19852
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 31/01/2015 : 13:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri





Željko, ako i ostale stranice namjeravaš istuširati na način kao i ovu prvu, nemaš razloga išta slati Bonelliju. Jer, to nije zadovoljavajuće za kriterij ulaska u Bonelli staff. Većini od nas je jasno kakav si talent i školovani likovnjak, pogledali smo tvoje radove na internetu. Nema sumnje, ti si talentirani likovni umjetnik, crtač i slikar. No, ovdje se nalaziš u mediju stripa, koji je primijenjeni oblik likovne umjetnosti i književnosti, bez obzira na akademske kvalitativne razine sadržaja teksta i slike. Stvarati strip, znači pričati crtežom, što je svakako zahtjevan oblik likovnog izražaja, jer je nesamostalan, uvjetovan je suradnjom s tvorcem priče (ukoliko nisi kompletan autor). Dobro, ovdje je priča tebi nametnuta, ali tako je i u većini slučajeva. Od tebe se traži da kvalitetom svih elemenata likovnog izraza, pretočiš napisanu priču u likovnu priču. Ti to još ne uspijevaš.

Napadno, ali i sasvim pošteno, želiš crtati samo kao Ferri i crtati smo Zagora. Temeljem toga ekskluzivno želiš biti izabran u Bonellijev Zagorov staff. No, čime pokazuješ da crtaš kao Ferri? Kopiranjem Ferrijevih elemenata samo u onoj mjeri, za koju ti smatraš da je dovoljna. Kako je Verni postao najpoznatiji (i najbolji kopirač Ferrija)? Tako da je učio crtati "kao Ferri", i izbaciti apsolutni produkt "kao Ferri", znači iscrtati Zagora u stripu "kao Ferri". A, to je mogao samo tko da je uzeo kist, isti "kao Ferri" (Winsor & Newton br. 2)i Pelikanov tuš, te sve ono što je prethodno nacrtao olovkom i iskadrirao "kao Ferri", istuširao doslovno "kao Ferri". Ti želiš crtati kao Ferri, a čime crtaš!? Brush-penom! Time ne možeš postići u tušu rezultate kao Ferri, to ti je i manhunter naglasio, imaš predebele linije! Otvaranjem ovog topica, pompozno si nam najavljivao izuzetni crtački pribor koji ti stiže iz inozemstva, sa dalekog istoka, gotovo nešto neviđeno (iz Singapura, ako se ne varam?). I, kada je stiglo, a ti nama objavio sliku, što smo imali vidjeti! Običan brush pen, ni po čemu osobit, kakav mladi naši crtači s frouma, kao napr. Tintilinić, mogu kupiti u Splitu, u ne posebno atraktivnom art-shopu, daleko renomiranije marke, a ne s dalekog istoka!? Što je rezultat crtanja tim sredstvom, za koje si sam rekao da si ga tek usvojio!? Nedostatak dinamike linija u crtežu! Koliko god tehnički vješt bio, nikad nećeš postići tanke linije kao sa kistom, ili perom, markerom, čime već. Zbog toga su tvoje strukture, kojima iscrtavaš noć, maglu, vodu ili teksturu kamenih zidina, gotovo identične, svode se na varijaciju jednog sličnog poteza. Cjelokupna stranica ti postaje zamorna, sa nametnutom strukturom kao pozadinom, koja guši i ono malo dinamike pokreta, koju stidljivo pružaš.

Uz ovo rečeno, tu je i primjedba na unutarnjoj dinamici crteža, što je opet manhunter dobro apstrofirao. Kada scenarij ne pruža dinamiku, ti je moraš izroditi u najstatičnijoj sceni, ako treba. Tvoji likovi zaista izgledaju kao da su izrezani iz jedne sveske i prilijepljeni u drugu svesku stripa. Nemaju čvrstog kontakta sa površinom. Nemaju podnih sjena. Ne znam koliko ti je dostupan dokumentarac o velikom hrvatskom crtaču stripa Borivoju Dovnikoviću - Bordi, ali on je u njemu znakovito napomenuo, da se crtač pravi stripa vidi po tome kako mu likovi sjede na tlu, dakle, kada imaju ispod sebe sjenu, te kako im crta šake! Tvoje šake su puke naznake, bez imalo detalja, izgledaju kao lastex rukavice. Minimum tankih linija na njima stvorio bi čuda, pogledaj Ginosatisa, sa samo nekoliko decentnih tankih crtica, kao naznaka zglobova, prikazao je žive ruke! A, ne rukavice...

Strašno prigovaraš anatomskim greškama i detaljima etabliranih crtača. Ne pokazuješ ni ti punu kontrolu na svojim crtežima. Kakva su to Zagorova stopala, kao peraje tuljana, još i nekakav baletanski poskakujući hod na prstima!? Tako nitko ne hoda niti trči. Zatim, diletantski nacrtan opasač, posebice drška pištolja na obje slike!? Chiarola zna mnogo toga anatomski uprskati, ali to bogato nadoknađuje životnošću svojih kadrova, to ga održava u staffu, kao i crtačko iskustvo.

Ti nemaš šanse prigovarati njima, jer, kako su ti kolege s foruma rekli, moraš biti od sviju njih bolji! A, posebice razočaran Burattinijevim odgovorom, ti to u ovom trenutku nisi! Dok ne budeš spreman za bolje, ne šalji ništa, jer ćemo opet, za koji mjesec, imati ovdje desetak stranica topica provedenih u oplakivanju. A, mislim da za tim nema potrebe. Velik si talent i ogroman unutarnji potencijal. Pronađi se u realnim mogućnostima i potvrdi imenom svoje znanje i talent.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Ozbiljno razmisljam da uopste vise ne nastavljam i da ne tusiram i da ne saljem istusirane table Buratiniju. Ja ne mogu bolje u ovom stilu.
Ako ova tabla zaista ne prolazi, ja nema sta da trazim vise sa ulaskom u staff. Mislim da cu tako i uraditi. Imam pametnija i vaznija posla od ulaska u Zagorov staff.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 31/01/2015 14:15:08
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/01/2015 : 14:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Iako je ovo tema gdje pričamo o Željkovim radovima, moram napomenuti da mi je Nuccio na gornjim tablama nevjerojatan!!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Ozbiljno razmisljam da uopste vise ne nastavljam i da ne tusiram i da ne saljem istusirane table Buratiniju. Ja ne mogu bolje u ovom stilu.
Ako ova tabla zaista ne prolazi, ja nema sta da trazim vise sa ulaskom u staff. Mislim da cu tako i uraditi. Imam pametnija i vaznija posla od ulaska u Zagorov staff.


Pametnijeg i vaznijeg od ostvarenja svog zivotnog sna?Tvoj problem je sta ne znas prihvatit konstruktivnu kritiku i iskoristit je za napredak u svom crtezu.Svaku kritiku dozivljavas kao osobni napad na sebe a vecina ljudi ovde ti samo zeli pomoc u ostvarenju tvoga sna.Ja te potpuno razumim,znam po sebi da nije lako kad u nesto ulozis jako puno truda i onda ti netko rece da to nije dovoljno dobro.Puno je lakse bit dobar kriticar nego dobar crtac ali moras naucit razlikovat konstruktivnu kritiku od nekoga koji kritikuje samo da bi se pravia pametan.mogorovic ti je u svom postu dosta toga pametnoga napisa,izvuci iz svih kritika ono najbolje od sebe i nemoj odustat,dovrsi tusiranje i posalji Buretu.I neka te odbije nema veze,crtaj i dalje,popravi neke stvari pa posalji ponovo,rijetki su u staf upali iz prve.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Ozbiljno razmisljam da uopste vise ne nastavljam i da ne tusiram i da ne saljem istusirane table Buratiniju. Ja ne mogu bolje u ovom stilu.
Ako ova tabla zaista ne prolazi, ja nema sta da trazim vise sa ulaskom u staff. Mislim da cu tako i uraditi. Imam pametnija i vaznija posla od ulaska u Zagorov staff.


Pametnijeg i vaznijeg od ostvarenja svog zivotnog sna?Tvoj problem je sta ne znas prihvatit konstruktivnu kritiku i iskoristit je za napredak u svom crtezu.Svaku kritiku dozivljavas kao osobni napad na sebe a vecina ljudi ovde ti samo zeli pomoc u ostvarenju tvoga sna.Ja te potpuno razumim,znam po sebi da nije lako kad u nesto ulozis jako puno truda i onda ti netko rece da to nije dovoljno dobro.Puno je lakse bit dobar kriticar nego dobar crtac ali moras naucit razlikovat konstruktivnu kritiku od nekoga koji kritikuje samo da bi se pravia pametan.mogorovic ti je u svom postu dosta toga pametnoga napisa,izvuci iz svih kritika ono najbolje od sebe i nemoj odustat,dovrsi tusiranje i posalji Buretu.I neka te odbije nema veze,crtaj i dalje,popravi neke stvari pa posalji ponovo,rijetki su u staf upali iz prve.



Naravno da nisam osobno shvatio Mogorovicev post i da znam da je dobronameran.
Ali posto vecina smatra da bolje da ne saljem istusirane table, onda zaista necu ni slati jer nisam dovoljno dobar. Samo gubim vreme bezveze.
Da, odlucio sam ovog trenutka da ne tusiram ove table vise i da ne saljem. Nema smisla raditi nesto sto je unapred osudjeno na propast.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 31/01/2015 14:55:24
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Ozbiljno razmisljam da uopste vise ne nastavljam i da ne tusiram i da ne saljem istusirane table Buratiniju. Ja ne mogu bolje u ovom stilu.
Ako ova tabla zaista ne prolazi, ja nema sta da trazim vise sa ulaskom u staff. Mislim da cu tako i uraditi. Imam pametnija i vaznija posla od ulaska u Zagorov staff.


Pametnijeg i vaznijeg od ostvarenja svog zivotnog sna?Tvoj problem je sta ne znas prihvatit konstruktivnu kritiku i iskoristit je za napredak u svom crtezu.Svaku kritiku dozivljavas kao osobni napad na sebe a vecina ljudi ovde ti samo zeli pomoc u ostvarenju tvoga sna.Ja te potpuno razumim,znam po sebi da nije lako kad u nesto ulozis jako puno truda i onda ti netko rece da to nije dovoljno dobro.Puno je lakse bit dobar kriticar nego dobar crtac ali moras naucit razlikovat konstruktivnu kritiku od nekoga koji kritikuje samo da bi se pravia pametan.mogorovic ti je u svom postu dosta toga pametnoga napisa,izvuci iz svih kritika ono najbolje od sebe i nemoj odustat,dovrsi tusiranje i posalji Buretu.I neka te odbije nema veze,crtaj i dalje,popravi neke stvari pa posalji ponovo,rijetki su u staf upali iz prve.



Naravno da nisam osobno shvatio Mogorovicev post i da znam da je dobronameran.
Ali posto vecina smatra da bolje da ne saljem istusirane table, onda zaista necu ni slati jer nisam dovoljno dobar. Samo gubim vreme bezveze.
Da, odlucio sam da ne tusiram ove table vise i da ne saljem. Nema smisla raditi nesto sto je unapred osudjeno na propast.



To sta vecina nas misli su samo nasa osobna misljenja koja u ovom slucaju nista ne znace jer od nas na forumu niko nije dovoljno strucan da bi njegovo misljenje bilo bitno.Jedino misljenje koje tebe treba zanimat je misljenje Buratinija.A njegovo neces doznat dok mu ne posaljes.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/01/2015 : 15:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zeljko, dovrsi posao do kraja.
Najbolje ne ulazi vise na ovu temu dok ne zavrsis sve table.
Uradi kako najbolje znas i posalji Burattiniju, pa sta bude.
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000