forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer br. 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 21/08/2014 : 10:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote



21.08.14 na kioscima

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/08/2014 : 10:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
samo potvrda iz prošlog posta u topicu MR 4 da je ritam izlaženja sa 2 mjeseca prešao na svakih 45 dana...a to dođe 7 godišnje...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 11:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

samo potvrda iz prošlog posta u topicu MR 4 da je ritam izlaženja sa 2 mjeseca prešao na svakih 45 dana...a to dođe 7 godišnje...


to su ga zbog lose prodaje valjda ubrzali....
Bravo za MR,,a tek kad stigne do legendarnih epizoda.....
I jos vjerujete raznim zalostnim sovama a ne telleru?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25756 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/08/2014 : 11:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 21/08/2014 : 12:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Super ako je tako. Drago mi je za MR.
Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/08/2014 : 12:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Super ako je tako. Drago mi je za MR.
Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)




Ne gubi nadu, ako su glasine koje sam čuo točne uskoro bi se mogao obradovati.

Inače da, MR će ići dalje, ali ta odluka ima manje veze s prodajom a više s promjenom vlasničkih odnosa i izdavačke strategije u redovima izdavača.

Na žalost i štetu nas ljubitelja albuma i fra-bel škole.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 21/08/2014 12:39:47
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2014 : 12:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlična naslovnica, pomalo jeziva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 21/08/2014 : 12:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Super ako je tako. Drago mi je za MR.
Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)






Ne gubi nadu, ako su glasine koje sam čuo točne uskoro bi se mogao obradovati.

Inače da, MR će ići dalje, ali ta odluka ima manje veze s prodajom a više s promjenom vlasničkih odnosa i izdavačke strategije u redovima izdavača.

a žalost i štetu nas ljubitelja albuma i fra-bel škole.





Kakve glasine Johnny? Hoće li vratiti MM na kioske?

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/08/2014 : 13:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sve ce malo uraniti sta je TrOMISLAVSKI danas najavio,u odnosu na inace.Mali Rendzer je od danas na kioscima.Ne znam bas razlog tome,a ni da ce to ubrzati...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 21/08/2014 : 14:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)




Ne gubi nadu, ako su glasine koje sam čuo točne uskoro bi se mogao obradovati.

Inače da, MR će ići dalje, ali ta odluka ima manje veze s prodajom a više s promjenom vlasničkih odnosa i izdavačke strategije u redovima izdavača.

Na žalost i štetu nas ljubitelja albuma i fra-bel škole.


Ma, da? Postoji nada da Marti krene na trafike u ovakvom formatu? To bi bilo jako, jako lijepo.

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 14:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.


a ako ja prestanem uzimati tri primjeraka svakog broja?
Ali, ne brinite..nisam se (jos) uozbiljio...idemo dalje...kad bernard kaze solidno-to je u prevodu odlicno...
Drzim palceve za povratak pilota i martija na kioske...iako bi prije mogli dobit kojeg starijeg ifedizioni junaka...recimo Tim i Dastija..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/08/2014 : 15:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
lepo izdanje.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/08/2014 : 15:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shiva314

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.


Serijal XIII ne izdaje Strip-agent/Ludens.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/08/2014 : 16:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.


Šteta.

edit:

Ova za Mister Noa, neka bar objave onu zadnju priču što su započeli do kraja u par maxija. Veoma neozbiljno od njih.

Edited by - mpavin on 21/08/2014 16:18:49
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 16:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shiva314

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.


Serijal XIII ne izdaje Strip-agent/Ludens.


ali zato izdaju Tangija i Laverdira,Krcka,Aster Blistoka,Samija,...
a sve ovo je totalno usporeno;da ne upotrebim reč stopirano,mada je to bliži opis trenutne situacije kod SA sa BD naslovima.

jebem ti Malog rendžera,Zagora,Bleka,Mikija,Marka,Dilan Doga,... (sve osim Texa i PSDZ)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/08/2014 16:18:37
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/08/2014 : 16:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shiva314

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.


Serijal XIII ne izdaje Strip-agent/Ludens.


ali zato izdaju Tangija i Laverdira,Krcka,Aster Blistoka,Samija,...
a sve ovo je totalno usporeno;da ne upotrebim reč stopirano,mada je to bliži opis trenutne situacije kod SA sa BD naslovima.

jebem ti Malog rendžera,Zagora,Bleka,Mikija,Marka,Dilan Doga,... (sve osim Texa i PSDZ)


Ajde,bar nesto

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2014 : 16:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.


Šteta.


Tiše malo govori da te teller ne čuje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25756 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/08/2014 : 19:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by mpavin


Ova za Mister Noa, neka bar objave onu zadnju priču što su započeli do kraja u par maxija. Veoma neozbiljno od njih.
__________________________________________________
Asta tribaju gubit novce da bi zadovoljili par fanova?
Uostalom,Bernard je reka da ce zavrsit Mr.Noa kad tad(one zssavtsne epizode sta je poceja u maxiju).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 19:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shiva314

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.


Serijal XIII ne izdaje Strip-agent/Ludens.


ali zato izdaju Tangija i Laverdira,Krcka,Aster Blistoka,Samija,...
a sve ovo je totalno usporeno;da ne upotrebim reč stopirano,mada je to bliži opis trenutne situacije kod SA sa BD naslovima.

jebem ti Malog rendžera,Zagora,Bleka,Mikija,Marka,Dilan Doga,... (sve osim Texa i PSDZ)


jebem ti ja krckote,tangice,laverdice,istoke,amije...sve je to jedan veliki kurac naspram legendama Divljeg Zapada...
izdaje se ono što večina voli i kupuje...nema tu filozofije velike...
a sve to što si nabrojio je neki dječji strip, na tom nivoju je možda jedino Kapetan Miki..i to prva dva broja...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/08/2014 : 22:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jebem ti Malog rendžera,Zagora,Bleka,Mikija,Marka,Dilan Doga,... (sve osim Texa i PSDZ)



budi na oprezu, mislim da Miki i Kit (trenutačno) nisu punoljetni


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 21/08/2014 : 23:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shiva314

Žao mi je ako će to usporiti ili potpuno obustaviti izlaženje FRA-BEL uradaka. Posebno meni jako drage serije XIII.


Serijal XIII ne izdaje Strip-agent/Ludens.


Imaš pravo.
Stalno miješam te tri izdavačke kuće.

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/08/2014 : 01:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Super ako je tako. Drago mi je za MR.
Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)




Ne gubi nadu, ako su glasine koje sam čuo točne uskoro bi se mogao obradovati.

Inače da, MR će ići dalje, ali ta odluka ima manje veze s prodajom a više s promjenom vlasničkih odnosa i izdavačke strategije u redovima izdavača.

Na žalost i štetu nas ljubitelja albuma i fra-bel škole.





Ako MM bude krenuo ovako, još od prvog broja, to će biti kiosk-izdanje godine.

Moja velika želja je Nathan. Da on krene, mislim da bih sjeo na prvi vlak, utrčao u prostorije Ludensa u boksericama, otvorio bocu Jagera i plesao k'o idiot. I ne, ne pokušavam biti na silu duhovit...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/08/2014 : 10:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by jaki

Bernard je rekao da MR ide solidno tako da nema straha o prestanku izlazenja.



Super ako je tako. Drago mi je za MR.
Žao mi je što MM i MNo nisu išli u ovakvom formatu i bili jednako popularni. (MM je u stvari i išao otprilike ovako zadnjih 10ak brojeva)




Ne gubi nadu, ako su glasine koje sam čuo točne uskoro bi se mogao obradovati.

Inače da, MR će ići dalje, ali ta odluka ima manje veze s prodajom a više s promjenom vlasničkih odnosa i izdavačke strategije u redovima izdavača.

Na žalost i štetu nas ljubitelja albuma i fra-bel škole.





Ako MM bude krenuo ovako, još od prvog broja, to će biti kiosk-izdanje godine.

Moja velika želja je Nathan. Da on krene, mislim da bih sjeo na prvi vlak, utrčao u prostorije Ludensa u boksericama, otvorio bocu Jagera i plesao k'o idiot. I ne, ne pokušavam biti na silu duhovit...


Sinko,pravo mi te milo,da bi mogli potegnut akciju,mi sa foruma,da ti platimo izdavanje Natana.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 22/08/2014 : 12:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
I ja hoću Nathana na kioscima!!! Odličan serijal koji zaslužuje svoje mjesto na kiosku. Zbilja je žalosno što on i MM trenutno nemaju kiosk izdanja.

EDIT: Hoću i DD Colorfest na kiosku

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.

Edited by - Space Marine on 22/08/2014 12:50:06
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/08/2014 : 13:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by mpavin


Ova za Mister Noa, neka bar objave onu zadnju priču što su započeli do kraja u par maxija. Veoma neozbiljno od njih.
__________________________________________________
Asta tribaju gubit novce da bi zadovoljili par fanova?
Uostalom,Bernard je reka da ce zavrsit Mr.Noa kad tad(one zssavtsne epizode sta je poceja u maxiju).


više bih volio da objavi onih ostalih 10 specijala šta je ostalo i onu razliku između SA i VČ...završne epizode ćemo ionako dobiti u izdanju VČ i to svaki strip jedna sveska, a ne onako kako je urađeno sa ona tri maxija...
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 22/08/2014 : 13:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12


Ako MM bude krenuo ovako, još od prvog broja, to će biti kiosk-izdanje godine.




Ma od kakvog prvog broja opet Treba nastaviti tamo gdje su stali. Barem da popune rupu do VČ-a. Isto kako je bilo i do sada (jedna priča - jedna sveska), prihvatio bih i svaka tri mjeseca. Samo da dobijemo te epizode koje do sada nismo imali.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000