forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 34
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2014 : 08:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja sam je pročitao jednom u extra seriji a za drugo čitanje čekam Klasik jer mi je tako veći gušt.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/08/2014 : 11:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Tih 40kn i nije bas nesto preskupo,kad se pogleda ukupan broj stranica.Ipak,Klasik je mijenjao cijene kad je bio manji ili veci broj stranica.Npr.Indijanski cirkus,jos u boji je bio 25 ili 29kn mislim,a i u pocetku,recimo br.1 je bio 25,a broj 3,29kn.Tko voli uzet ce i da je 50kn,nije bitno.Jedno od najboljih kiosk izdanja,sigurno.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/08/2014 : 11:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ovo je prava epizoda. Zagor protiv zatucanog casnika americke vojske.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/08/2014 : 20:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nightman36

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nightman36

quote:
Originally posted by Rahazlam

Samo mi nije jasno sto strip od 400 stranica ima istu cijenu kao i ovaj od 250,zanima me samo kolko ce kostat naprimjer kad dodu epizode tipa zelena prijetnja oce i to kostat 40 kn??



... pa nije Zagor lubenica pa da se vrednuje kvantitativno Svaka Zagorova priča je u startu jednakovrijedna ili bolje rečeno visokovrijedan stripovski uradak, s 200 ili 400 stranica, ostalo su nijanse.

Naci tebi je u redu da recimo epizoda zelena prijetnja koja nema ni 160 stranica(i jos je sranje od epizode)kosta isto kao i poruke smrti koje imaju 400 stranica ma daj molim te!!



A kud si baš našao Poruke smrti kao usporedbu; to je izvan konkurencije (bilo kakve usporedbe - vidi moj avatar)..ali recimo, Podvodno čudovište i Kandrax; otprilike isti žanr (avantura s primjesama SF-a); ogromna razlika u stranicama, ali oba dvije odlične priče (rekao bih među najboljima) = ista cijena ! Eto, to ti je moja matematika Živio!

Uzo sam poruke smrti jel jedan od najdebljih stripova i uzo sam zelenu prijetnju jer je to jedna od epizoda s najmanje stranica,nepricam uopce o kvaliteti price nego o broju stranica jer ionako pizdim na ludensove cijene!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2014 : 13:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI






28.08.14. u snk
29.08.14. na kioscima



Ja definitivno uzimam ove obadvije naslovne jer ona prva ima tip-failer


Nema greške... ja jučer uzeo sa prvom naslovnicom i sve je u redu, ovo je Tromislawski postavio neki čudan sken.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2014 : 14:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Prva naslovnica, naravno... Ostale cu probat lovit u remitendi ili na aukcijama.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 31/08/2014 : 18:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Prva naslovnica, naravno...


Go to Top of Page

nightman36
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 02/09/2014 : 13:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nightman36 a Private Message  Reply with Quote
..uzeo danas ovaj klasik na kiosku (druga naslovnica jer mi je nekako najbolja poveznica s pričom), malo prelistao tek tolko da se prisjetim kako je dobra ova priča i jedva čekam navečer doći doma i pročitati je onak' u komadu
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 02/09/2014 : 16:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ja je upravo pročitao...nisam baš skroz oduševljen, ali je dobra epizoda, svidjela mi se...čak sam i ja izgubio živce na neke scene.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/09/2014 : 17:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
A sledeci Zagor Klasik moja omiljena epizoda ,,Tigar" mozda cak i najbolja epizoda citavog serijala po mom misljenju. Nju cu obavezno da kupim u Klasiku iako sam je hiljadu puta procitao u extra Zagoru.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2014 : 19:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tigra čekam već godinama i bit će poseban užitak čitati ga u Klasiku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/09/2014 : 08:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Uzeo juce u crikvenickom Tisku, naslovnica s konjicom.
Nesto sam zaboravio sadrzaj ove price iako sam sve Zagorove epizode procitao redom prije par godina.
Zamijenio sam je s onom pricom gdje otac pukovnik nagoni sina da ide njegovim putem. Ne trazi mi se sad koja je to epizoda.
Procitao sinoc. Dobra prica.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 04/09/2014 : 08:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

A sledeci Zagor Klasik moja omiljena epizoda ,,Tigar" mozda cak i najbolja epizoda citavog serijala po mom misljenju. Nju cu obavezno da kupim u Klasiku iako sam je hiljadu puta procitao u extra Zagoru.




Da, Tigar je jedna od najboljih. Čudno kako je malo ljudi uvrštava među najbolje. Šiša Demone ludila bez puno muke.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 04/09/2014 : 10:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by going going

A sledeci Zagor Klasik moja omiljena epizoda ,,Tigar" mozda cak i najbolja epizoda citavog serijala po mom misljenju. Nju cu obavezno da kupim u Klasiku iako sam je hiljadu puta procitao u extra Zagoru.




Da, Tigar je jedna od najboljih. Čudno kako je malo ljudi uvrštava među najbolje. Šiša Demone ludila bez puno muke.


I ne samo on.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/09/2014 : 10:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Tigar mi je tek OK. Ali moram priznati da ima jednu od najboljih naslovnica serijala. Da kupujem klasik ne bih imao dvojbe što uzeti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/09/2014 : 10:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Nemore demone sisati nikako

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 04/09/2014 : 10:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Zamijenio sam je s onom pricom gdje otac pukovnik nagoni sina da ide njegovim putem. Ne trazi mi se sad koja je to epizoda.




Crveni Ratnik/Znak Hrabrosti.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/09/2014 : 10:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by ZoranC

Zamijenio sam je s onom pricom gdje otac pukovnik nagoni sina da ide njegovim putem. Ne trazi mi se sad koja je to epizoda.




Crveni Ratnik/Znak Hrabrosti.



da, isto jedna od boljih priča sa fantastičnim Ferrijem!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/09/2014 : 11:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by ZoranC

Zamijenio sam je s onom pricom gdje otac pukovnik nagoni sina da ide njegovim putem. Ne trazi mi se sad koja je to epizoda.




Crveni Ratnik/Znak Hrabrosti.




ahhh kako je to bolesno dobra epizoda

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 04/09/2014 : 11:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Nemore demone sisati nikako



A ipak mu to s lakoćom uspijeva...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 04/09/2014 : 15:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Neznam bas

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2014 : 15:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Demoni ludila i Tigar su dva potpuno razlicita stripa sa potpuno drugacijim pristupom. Oba su remek dela ali je meni ipak Tigar omiljeniji.

Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/09/2014 : 15:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@ace:
Pun pogodak, to je to!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/09/2014 : 00:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Demoni ludila i Tigar su dva potpuno razlicita stripa sa potpuno drugacijim pristupom. Oba su remek dela ali je meni ipak Tigar omiljeniji.



Neuporedivi!

Nolittin Tigar je spontano emotivan, jednostavno prelep
Demon ludila je ipak zanatski odrađen. Fantastičan je, ali nije toliko spontan.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/09/2014 : 04:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
tigar
ništa posebno...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000