forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Primera Division
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 51

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/04/2021 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
3:2, ne moze bez drame

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/04/2021 : 23:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Sad nije dobro, nego je odlično kad je 3:1, lakše se diše Messi fantastičan, mogao je imati hat-trick da nije ona greda bila.

A ja i ti Kojot se bar slažemo oko Intera, njega obojica volimo


Daj pusti kojota...inter mu ima 5 kola prije kraja 12 bodova prednosti, a on paniku dize...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4069 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 23/04/2021 : 00:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by ReemCP

Sad nije dobro, nego je odlično kad je 3:1, lakše se diše Messi fantastičan, mogao je imati hat-trick da nije ona greda bila.

A ja i ti Kojot se bar slažemo oko Intera, njega obojica volimo


Daj pusti kojota...inter mu ima 5 kola prije kraja 12 bodova prednosti, a on paniku dize...



Ma kakvih 12,samo 10 bodova prednosti,kako su krenuli bice gusto do kraja.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29542 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/04/2021 : 06:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Razumijem Kojota, kao navijač Liverpoola znam kako zna biti da kolika god bila prednost nije dovoljna.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2021 : 10:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pored onakvog Milana (koji sam sebe pobjeđuje) nema se čega bojat A ni ostali ne ulijevaju neke nade da bi mogli nešto napraviti.

Za vikend će biti zanimljivo kolo u Španjolskoj, mislim da će netko od Reala ili A.Madrida sigurno kiksati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/04/2021 : 14:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
I barca ima tesko gostovanje kod villareala, koji ce ipak biti vise fokusiran na cetvrtak i europa ligu, ali je opet nezgodan i lako barca moze kiksati..m
Koji bi tek bio scenarij da za vikend samo sevilla dobije a ostala tri tima izgube...bilo onda kao u francuskoj ligi...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13087 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/04/2021 : 15:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ako ništa, super liga za pratiti ovu sezonu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/04/2021 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

I barca ima tesko gostovanje kod villareala, koji ce ipak biti vise fokusiran na cetvrtak i europa ligu, ali je opet nezgodan i lako barca moze kiksati..m
Koji bi tek bio scenarij da za vikend samo sevilla dobije a ostala tri tima izgube...bilo onda kao u francuskoj ligi...


Samo što mi taj Villareal ne izgleda baš opasno, nije me se dojmio sad protiv Dinama kad sam ih gledao. Gledam tablicu i vidim da su u toj borbi za 5.mjesto za euroligu. Ali što kažeš, oni moraju misliti na Arsenal i to polufinale. Čudi me malo situacija da je Arsenal večeras već odradio svoju ligašku utakmicu (što je super zbog odmora, ali nisu briljirali), a Villareal tek u nedjelju ima utakmicu i skoro 2 dana manje odmora. Sumnjam da će ići 100% protiv Barce.

A da, ludnica bi bio taj scenarij da samo Sevilla bude slavila Nisam gledao do kraja raspored, znam samo da se Barca sastaje sa A.Madridom, a ne znam je li se još netko sastaje od ove četvorke na vrhu međusobno..

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ako ništa, super liga za pratiti ovu sezonu.


Super zanimljivo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12534 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/04/2021 : 06:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ako ništa, super liga za pratiti ovu sezonu.



I see what you did there.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/04/2021 : 09:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Evo rasporeda momčadi iz top







Evo još jednom raspored utakmica za preostala kola
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/04/2021 : 23:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Bravo betis...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13087 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/04/2021 : 11:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ništa, Realu Liga prvaka, Atleticu prvenstvo, opet dobro.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/04/2021 : 13:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ništa, Realu Liga prvaka, Atleticu prvenstvo, opet dobro.



Barceloni prvenstvo i to ti je to.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/04/2021 : 17:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ako nešto ne mogu smisliti onda je to vraćanje lopte golmanu. Bravo Griezmann!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7847 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/04/2021 : 17:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ako nešto ne mogu smisliti onda je to vraćanje lopte golmanu. Bravo Griezmann!

Ovo je ko da neko kaze da mrzi lopte na krila pa sve je to dio igre. Bolje vratit loptu golmanu, nego je izgubit... ili mislis da nije.

...a ovaj tenkre polomio messija i dobio crveni, a bas su dobro stajali na terenu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/04/2021 : 17:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Barca u prvom poluvremenu na momente furiozna. A u drugom igraju kao da vode sa pet razlike, moglo bi da im se osveti ovakav pristup.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7847 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/04/2021 : 18:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, nije im se osvetilo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13087 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/04/2021 : 18:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Barceloni kao da je samo u mislima utakmica s Atleticom. Da ne bi tu dobili, a kiksali drugdje.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/04/2021 : 18:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Peyo

Ako nešto ne mogu smisliti onda je to vraćanje lopte golmanu. Bravo Griezmann!

Ovo je ko da neko kaze da mrzi lopte na krila pa sve je to dio igre. Bolje vratit loptu golmanu, nego je izgubit... ili mislis da nije.



Ta riskantna vraćanja lopti igraču koji je najslabiji s loptom da je bez veze ispuca nemaju veze s mozgom.

Uz kmečanja sucu i traženja penala jer je netko pogođen loptom u ruku, to su mi dvije najiritantnije stvari danas u nogometu.

Da se mene pita ja bih uveo košarkaška pravila, da se loptom pređe centar za 10 do 15 sekundi i nakon toga ekipa koja napada više ne može vraćati loptu natrag preko centra. Igra bi se ubrzala, i manje bi se igrali bunkeri. Još bih uveo da se svom golmanu lopta ne može vraćati ni nogom.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7847 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/04/2021 : 18:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>Još bih uveo da se svom golmanu lopta ne može vraćati ni nogom.


...i pokopao guardiolin nogomet, moze.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/04/2021 : 19:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo betis...


Čekamo još večeras kiks

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/04/2021 : 19:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo betis...


Čekamo još večeras kiks


Vidjet ćemo hoće li Marcelinho i večeras na klupi Athletica razočarati neke vrsne kauč stručnjake sa ovog foruma 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/04/2021 : 19:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Jedva barca danas...imaju igraca vise, a oni se brane...cim sunce malo jace ugrije, mesiju se ne da trcati..danas spor, ne radi presing...tacno se vidi da mu se ne da...veceras da bilbao uzme bod, lakse bi se disalo..treba ici, tradicionalno nezgodnoj valenciji...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6643 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/04/2021 : 20:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo betis...


Čekamo još večeras kiks


Vidjet ćemo hoće li Marcelinho i večeras na klupi Athletica razočarati neke vrsne kauč stručnjake sa ovog foruma 😂😂😂😂😂



Nije Marcelinho nego Marcelino, stručnjak. A Marcelino je, nakon prethodno odličnog mandata u Villarrealu, s Valencijom osvojio kup u finalu protiv Barce, Superkup prije par mjeseci u finalu protiv ove Barce, u polufinalu izbacivši Real, s ovim Bilbaom čijem sam se nastupu čudio tako da... šta kenjaš s tim smajlijima kad kažem da je Bilbao razočarao onakvom igrom u finalu kupa? Ti si očekivao 4-0, da skoro nemaju šut u okvir gola?

loading...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/04/2021 : 23:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Bravo betis...


Čekamo još večeras kiks


Vidjet ćemo hoće li Marcelinho i večeras na klupi Athletica razočarati neke vrsne kauč stručnjake sa ovog foruma 😂😂😂😂😂



Nije Marcelinho nego Marcelino, stručnjak. A Marcelino je, nakon prethodno odličnog mandata u Villarrealu, s Valencijom osvojio kup u finalu protiv Barce, Superkup prije par mjeseci u finalu protiv ove Barce, u polufinalu izbacivši Real, s ovim Bilbaom čijem sam se nastupu čudio tako da... šta kenjaš s tim smajlijima kad kažem da je Bilbao razočarao onakvom igrom u finalu kupa? Ti si očekivao 4-0, da skoro nemaju šut u okvir gola?


Ovaj stručnjak ima osvojene dvije Bitke za Macolu, jedini u povijesti kviza Nogometne Ikone... Pa nek se Marcelino piše kako god hoće te dvije medalje stoje i dalje... Tako da se igraj lektora negdje drugdje, a ja sam svoje nogometno znanje dokazao na mnogim sportskim kvizovima zadnjih desetak godina. Sportskim kvizovima, a ne kvizovima iz pravopisa.
Inače, kauč stručnjače.... Postoji ti nešto što se zove trenutačna forma pa ako ti nije mrsko ajde fino pogledaj kakve rezultate ima Barca, a kakve Bilbao od tog finala Superkupa do finala Kralja... Bilbao je prije Super kupa imao niz od 4 nerješene i dva poraza, Barcelona niz od 7,8 pobjeda i poraz od Real Madrida.
Nije ti ovo PlayStation kauč stručnjače, mi ne možemo znati što se događa u svlačionici Bilbaa, tko je povređen, tko je u lošoj formi jer ga žena vara s vrtlarom, tko nije zadovoljan statusom... To zna trener i na osnovu trenutne situacije u ekipi slaže početnih 11 i taktiku. A sigurno nema dugu klupu kao Barcelona pa kad glavni igrači malo padnu u formi trpi i rezultat. U finalu Super kupa su se susreli Barca na vrhuncu forme i Bilbao u katastrofalnoj formi. Da se Bilbao otvorio od prve minute kao što se otvorio nakon prvog gola fasovao bi deset komada genije...
Go to Top of Page
Page: of 51 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000