forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Lazar Angelov
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
od bildera i steroida do kontemplacije o filmu i mona lisi..nevjerojatno

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by ŠAŠ
što vide više.vide samo tehničke aspekte,ništa više.to što netko poznaje tehničku stranu umjetnosti ne znači da on ima bolje vizije/da više vidi.naprotiv to može biti kočnica više nego prednost jer samo uvidiš u metodičnost i formulaičnost.to ih ne čini boljom publikom ili elitnijim kritičarem iako isti za sebe nerijetko tako misle.naprotiv ako netko uživa u toj strani,tko sam ja da mu to kvarim.


Naravno da ne...
Ali mi sad govorimo o slici a ne ljudima, znači sama slika ima jednu (od mnogih) vrijednost više jer ne služi samo prosječnom konzumetu da uživa u njoj vec i stručnjacima, na primjer za analizu itd, itd...
Šaš oprosti ali nemam volje raspravljat u situaciji kad se se upisi tumače u krivom smjeru, i onda ih stalno moram usmjeravati i objašnjavati. Nekom drugom zgodom, sad ne...



a tko je tu sliku naslikao,tko je kuzumira i tko joj daje vrijednost ako ne ljudi.pa čak je i na sliči čovjek .pa sama po sebi slika nema nikavu vrijednot,već je nanesana.nismo mi otišli u nikakvo krivom smjeru.
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

od bildera i steroida do kontemplacije o filmu i mona lisi..nevjerojatno



jebote,al stvarno...jel ovo tebi prvi put da si na internetu?

ja sam mimoza ,a ti već drugi put kukaš na ovom topicu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma šuti,do neki dan sam komp gasio tako da ga isključim iz struje,sad samo deku preko ekrana prebacim..jednostavnije je

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 26/08/2014 : 17:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by kiky

čemu takva zavist prema lazaru? zato što ste svi ovdje ružni i debeli.

takva predanost, i takva disciplina prema svome tijelu je nešto što definitivno zaslužuje plus. i to je puno više nego što večina za svoje tijelo i svoj razvoj (fizički ili intelektualni).

lazar je faca. pratim ga na instagramu.


Svaka njemu čast, ali da mi se ponudi ovakvo tijelo ja bih ga lagodno odbio.
Rađe bi bio debel i čelav.


Tako je, zdere poteine, kreatine, steroide, ima vene kao covek od 70 godina, i verovatno ce da ga spuca srcka za par godina.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
vene ko starac od 70 banki?ahahahahahaha,nemoj molim te o stvarima o kojima pojma nemaš

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 17:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

vene ko starac od 70 banki?ahahahahahaha,nemoj molim te o stvarima o kojima pojma nemaš



A o čemu onda da piše

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2014 : 17:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni je Mona Lisa jedno od većih razočaranja.
Definitivno ništa posebno.
U Luvru postoji milion drugih stvari koje su bolje i ljepše.
Problem je što se sve ne mre vidjeti u jednom danu i onda ljudi rade grešku jer pokušavaju vidjeti sve nabrzaka pa na kraju ne vide ništa. Ili izabrati kaj će se gledati ili doći više dana (ak se može)

Inače ontopic - može čovjek ovako izgledati i bez stroida, zašto ne...
Ja sam u najboljim danima teretane dizao 120 kila na benču (6 ponavljanja) i isto toliko na leptiru (8 ponavljanja) a u životu nisam popio ni decilitar proteina (odnosno jesam jedan mjesec i onda sam stao:)) Al dobro, ovakve trbušne nikad nisam imal:))
Makar meni i nisu toliko bitni. Bitnija su mi bila leđa, npr...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 17:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma nemoš mladjo imat takvu izrezanost i vaskularnost bez steroida pa da se držiš prehrane i treninga ko pijan plota

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 18:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
nače ontopic - može čovjek ovako izgledati i bez stroida, zašto ne...
Ja sam u najboljim danima teretane dizao 120 kila na benču (6 ponavljanja) i isto toliko na leptiru (8 ponavljanja)
-----------------------------------------------------------
a onda je svizac zamotao čokoladu u papir...

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2014 : 18:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ha ne znam, mislim da bi mogao sa proteinima a bez nedozvoljenih supstanci. Ali može biti i da ih uzima, naravno...
Ja sam trenirao jedno vrijeme teretani Body Art na Britancu čiji je vlasnik Eugen Pervan, višestruki prvak Hrvatske u Body Buildingu. Pervan je bio ogroman i negdje sam čitao da nikada nije uzimao nikakve nedozvoljene supstance. Hoću reći, danas je tehnologija pomoćne prehrane jako uzapredovala tako da je uz mukotrpan rad sve moguće ali naravno, puno je lakše napumpati se steroidima (i onda kad ti se sve objesi kad prestaneš vježbati i kad ti cice budu do koljena - e onda si u problemima)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2014 : 18:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

nače ontopic - može čovjek ovako izgledati i bez stroida, zašto ne...
Ja sam u najboljim danima teretane dizao 120 kila na benču (6 ponavljanja) i isto toliko na leptiru (8 ponavljanja)
-----------------------------------------------------------
a onda je svizac zamotao čokoladu u papir...



Stvarno jesam. Dugo godina sam se bavio atletikom (i bio dosta dobar, glavnaq disciplina mi je bila 100 m) a kad sam stao sa atletikom (gdje sam isto intenzivno išao u teretanu) nastavio sam isključivo sa teretanom gdje sam išao 5 puta tjedno. Sve se može kad se redovito vježba. Inače i danas imam prsa body buildera, samo mi je trbuh malo narastal Ali sad sam krenuo sa intenzivnim anaerobnim treninzima i planiram skinuti tih desetak kila viška

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tonka24

Dodao bi jos ovome da mnogi osporavaju lazara i govore da je na steroidima.
Ovaj covjek ne koristi i nikada nije koristio steroide, koristi proteine, kreatin, amino kiseline...
Njegov izgeled je rezultat cetrnaestogodisnjeg krvavog rada.
Mogu za kraj reci da svatko tko kaze da je na sterodima, samo je ljubomoran iz vlastite nesposobnosti jer ne moze niti 5 % truda uloziti koliko je ulozio lazar.
Najlakse je reci " on je na sterodidima " " ima novaca jer je tatin sin "... ima xxx jer xxx.




daj ne sramoti se
a Elvis je živ i iscenirao je slijetanje na mjesec


Da znas imalo neke stvari oko ovog sporta ne bi pisao tako... ali ocigledno nemas pojma... ti si u rangu nixa zizua... prirodno debel covjek koji se trudi krvavo ne bi li mu se vidio koji misic i onda svatko tko je izdefiniran, on je na sterodiima... ako o icemu imam pojma u zivotu onda je to ovo podrucije... a takvi kao ti nanjuse se na kilometre... samo sma cekao tvoj strucni komentar.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Oh...topic za kult stovanja muskog tijela.
Oprostite sto smetam, to vam nis ne znaci.
Ta masa i bildanje nisu dokaz da je netko "pravi" muskarac.
Pitat cu frenda za dopustenje da vam ovdje bacim slikicu njegovih plocica. :)


Ovisi sto ti je prioritet.
Meni sigurno nije da zadivim zenski a ni muski dio populacije... radim to jer jednostavno to je moj zivot nista vise
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
je li istina da se bilderi (oni koji samo briju na mišićnu masu) brzo umaraju nakon nekog vremena? msilim, imalo bi smisla od tih slnih mišića koji crpe energiju.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 18:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
nema tih legalnih suplemenata koji mogu tako izrezat mišićnu masu,nit protein nit creatin..više od petnaest godina redovito treniram u teretani i susreo sam svakakve likove od klinaca koji imaju dva tjedna staža u teretani i već žicaju ekipu da im nabavi steroide i to metan,steroid najgore vrste do starih iskusnjara koji otvoreno pričaju o steroidima.pa i sam roni kovačić ti otvoreno govori istinu o steroidima bez zadrške i muljanja..a i zašto bi prestao neko vježbati ak je tome posvećen?neće mu se ništa objesit,to je jedna od tipičnih predrasuda prema bilderima

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

točno se na slikama vidi njegov "prirodni" napredak..slika iz 2004-e je nekakav realan domet do kuda može dovesti pravilna i sređena prehrana i težak trening..za sve ostalo zaslužne su kure d-bola,testa,winnija


Ne znaci puno ovisi o genetici mada nije ni to uvjet 70 % na stranu truda,rada i znoja 30 % genetika... takoder 30% trening 70 % prehrana...
Ako si prirodno deblji, masniji, da ovako nesto postignes trebaju godine i godine...
Ovaj supermark ili kako vec, nemam nista osobno protiv njega ali vidim preko postova da je klasicni bilder, znaci samo napumpavati masinu i ajmo, jer vjerovatno on definirano ne moze izgledati... a trenirati radi mase i definicije je nebo i zemlja...
Hvala Bogu ako uzimas malo vise suplemenata da ce rezultati biti veci i bolji...
Vidis taj supermark zna bubabati na pamet pitam se zna li on uope sto je 2 godine treniranja a kamoli 14?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2014 : 18:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
dakle ja tvrdim da se ovako može izbildati.
Neki (mnogo njih) i koriste steroide ali ne svi.
E sad, Xilrion je rekao nešto što je točno - svi bilderi vjerojatno nisu dobri ni u jednom drugom sportu.
Jer npr. on može imati ultra razvijene kvadricepse i zadnju ložu ali neće zato biti rekorder na 100 metara.
Niti će lik sa ultra nabildanim rukama i ramenima biti najbrži plivač.
Oni koji sa teretanom kombiniraju anaerobni trening - e ti su već izdržljiviji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 26/08/2014 : 18:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
mladjo,ak planiraš skinut deset kila moj savjet ti je da ubaciš jutarnji kardio od maksimala 45 min laganog intenziteta na tašte i ubaciš keto-dijetu jedno 6-8 tjedana...kile idu dole ko blesave,i ak želiš zasdržat mišićnu masu teretana 3xtjedno fullbody trening uz osnovne vježbe(čučanj,mrtvo,bench,potisci i veslanja)..kasnije kad uđeš u formu ubaciđ HIIT-treninge

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

To su savjeti koji se odnose isključivo na bodybuilding,
Nisu to zivotni savjeti


Evo ovdje covjek zna iakoova gore nije bodybuilder...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

čemu takva zavist prema lazaru? zato što ste svi ovdje ružni i debeli.

takva predanost, i takva disciplina prema svome tijelu je nešto što definitivno zaslužuje plus. i to je puno više nego što večina za svoje tijelo i svoj razvoj (fizički ili intelektualni).

lazar je faca. pratim ga na instagramu.





Nisu problemi zavidni koji ne treniraju vec, " strucnjaci 2 znalci koji su bilderi 5-6 godina i onda seru i pljucaju a samo su ljubomorni.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 18:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

dakle ja tvrdim da se ovako može izbildati.
Neki (mnogo njih) i koriste steroide ali ne svi.
E sad, Xilrion je rekao nešto što je točno - svi bilderi vjerojatno nisu dobri ni u jednom drugom sportu.
Jer npr. on može imati ultra razvijene kvadricepse i zadnju ložu ali neće zato biti rekorder na 100 metara.
Niti će lik sa ultra nabildanim rukama i ramenima biti najbrži plivač.
Oni koji sa teretanom kombiniraju anaerobni trening - e ti su već izdržljiviji



a tek kad mu daš loptu igru, onda se tek vidi koliko je nespretan :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2014 : 18:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

.a i zašto bi prestao neko vježbati ak je tome posvećen?neće mu se ništa objesit,to je jedna od tipičnih predrasuda prema bilderima



Mislio sam isključivo na steroide
A sve drugo naravno da tu ne ulazi.
Ja sam prestao vježbati prije puno godina pa i dalje imam izrazito razvijena prsa, ramena, ruke(koje su, istina, malo oslabile) i noge. Jedini problem mi je trbuh koji ću sada skinuti, a i malo ću ruke vratiti u formu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 18:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by kiky

čemu takva zavist prema lazaru? zato što ste svi ovdje ružni i debeli.

takva predanost, i takva disciplina prema svome tijelu je nešto što definitivno zaslužuje plus. i to je puno više nego što večina za svoje tijelo i svoj razvoj (fizički ili intelektualni).

lazar je faca. pratim ga na instagramu.


Svaka njemu čast, ali da mi se ponudi ovakvo tijelo ja bih ga lagodno odbio.
Rađe bi bio debel i čelav.



Bi, bi
I ja bi radje imao kitu od 5cm nego ovu od trideset



Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/08/2014 : 18:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by igor 12

vene ko starac od 70 banki?ahahahahahaha,nemoj molim te o stvarima o kojima pojma nemaš



A o čemu onda da piše


o shizofreniji i podvojenim licnostima:) jos fali samo josip:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000