forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Lazar Angelov
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/08/2014 : 19:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tonka24

Najlakse je reci sterodi...lazar nije na steroidima samo guta jako puno proteina i ostalih stvari... kad smo kod sterodia, sto ti mislis da ces uzeti steroide i doma lezati? Znas li ti koliko moras trenirati bez obzira steroidi ili ne?!
Ne mogu reci bas 100 % da LA nije na sterodima... ali jako dobro znam prepoznati tijelo koje je na nicemu, koje je na proteinima i ono na sterodima... da li ste vi svjesni sto rade steroidi?
Lazaru bi vrat bio dupli, kemicare najprije otkrijes po aknama na faci, nenormalno debelim vratom, ogromnim tarpezima i oteknutim bradavicama...



Guta sto posto...


Niko ne osporava da guta i sam kaze da guta... samo razlika su suplementi i steroidi... steroidis se puno cesce spricaju u bedru ili guzicu



Da,da...U guzicu i guta...Vidi se,vidi...

Wtf?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 19:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tonka24

Najlakse je reci sterodi...lazar nije na steroidima samo guta jako puno proteina i ostalih stvari... kad smo kod sterodia, sto ti mislis da ces uzeti steroide i doma lezati? Znas li ti koliko moras trenirati bez obzira steroidi ili ne?!
Ne mogu reci bas 100 % da LA nije na sterodima... ali jako dobro znam prepoznati tijelo koje je na nicemu, koje je na proteinima i ono na sterodima... da li ste vi svjesni sto rade steroidi?
Lazaru bi vrat bio dupli, kemicare najprije otkrijes po aknama na faci, nenormalno debelim vratom, ogromnim tarpezima i oteknutim bradavicama...



Guta sto posto...


Niko ne osporava da guta i sam kaze da guta... samo razlika su suplementi i steroidi... steroidis se puno cesce spricaju u bedru ili guzicu



Da,da...U guzicu i guta...Vidi se,vidi...



Tonka jeli Lazar onaj koji ga prima ili daje?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/08/2014 : 19:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

primaodavac


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 20:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Brni ti to pitas za sebe da vidis ako daje da ga kontaktiras?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 20:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Brni ti to pitas za sebe da vidis ako daje da ga kontaktiras?


Pa nisam ja taj koji je stavlja slike ode njegovog razgolicenog tijela..nego reci mi jeli njega bubas besplatno ili se placa stogod..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 20:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam mislim da nije gay, ali mislim da bi se slozio s menom oko tvoje crne kose... dakle prosao bi i free
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 20:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Samo ti lijeci i oporavljaj anus skupa s torcidom od europe, a sad vam dolazi dinamo, pa ce vam jos vise nateci... eh iza toga vam zelimsto bezbolniji oporavak... pa kad ga izlijecis i bude spreman za Lazara javi se sredit cemo nesto
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 20:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ne znam mislim da nije gay, ali mislim da bi se slozio s menom oko tvoje crne kose... dakle prosao bi i free







Tamo si se nudia u Hajdukovom topicu za 100-150 eura a sad besplatno..

Tonka gejčino..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/08/2014 20:57:12
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 20:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ponuda stoji, a za lazara ne znam mozda je god njega free on je isto " crn "
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 20:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
dobar tek

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 20:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ponuda stoji, a za lazara ne znam mozda je god njega free on je isto " crn "



Jeli ovo sluzbeni izlazak iz ormara..bravo Tonka..

Reci mi kad si shvatia da si gay?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Posalji djevojku pa ce ti ona i pismeno priopciti moje opredjeljenje
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Posalji djevojku pa ce ti ona i pismeno priopciti moje opredjeljenje



Ajde ne izvlaci se sad sa tim djetinjastim forama..lipo te pitam, ovo je liberalan forum, mozes sve podjeliti s nama..dakle u kojem si trenutku znao da igras za drugu momcad?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prijatelju znam da si dosao osvetnicki zasrat topic glede nk kmecarluk... ali mislim da je bilo dosta... ne smetam vam tamo vise.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Prijatelju znam da si dosao osvetnicki zasrat topic glede nk kmecarluk... ali mislim da je bilo dosta... ne smetam vam tamo vise.



Ma jebe me mene za tvoj topic..ali iz aviona svi vidimo da se palis na nabildana muska tijela..i to nije prvi put, svaki drugi avatar ti je slika nekog "macana"..stari jednostavno neke stvari su ocigledne..i isa si ka potencirati tu spiku kroz zajebanciju ali mislim da podsvjesno i sam znas ko si i sta si..a izlazak iz ormara je dosa upravo na jedan spontan i prirodan nacin..Tonka ja te prihvacam takvog, postujem razlicitosti..kazem jos jednom BRAVO na hrabrosti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ajmo ekipa sa foruma svi jedan duboki naklon za naseg Tonku koji je izasa iz ormara..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/08/2014 : 21:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
A gdje je Kiky?

Wtf?
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Tonka u ulozi zrende na treningu Dinama ovih dana


always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Gle Brni, evo iskreno.
Puca mi kurac za tvoje misljenje i misljenje kompletnog foruma o meni.
Ja znam tko sam i sto sam i za sto zivim, nemam potrebu kao neki svojom nesigurnoscu u sebe postavljati pitanja okolo ljudima tko su i sto su pogotovo ne u virtualnom svjetu.
Da ja sad idem tebe tu razuvjeravati, i objasnjavati, pa ne pada mi na pamet, jos uz to znam kolikosu tovari nemoguc narod za bilo sto... kad tovar zacrta da ruzicasti slon s crvenom masnom leti, to je tako on leti tu nema rasprave...
Cijeli zivot mi se kace likovi poput tebe, sto u virtualnom sto u stvarnom svijetu, vjeruj mi navikao sam na to da sam divljak, kriminalac, da sam na drogama, steroidima, da sam gay itd...
Vidis da nema takvih kao ti zapitao bi se " nisam li dosadan? "
Ali kako se za dobrim konjima prasina dize i kako ce ti ljudi oprostiti sve samo ne uspjeh... ja sam davnih dana na cisto s takvima kao sto si ti.
Samo daj meni ne smeta, stavi u potpis tonka 24 gay i okaci sve dokaze...
Toliko o tome.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Samo daj meni ne smeta, stavi u potpis tonka 24 gay i okaci sve dokaze...
Toliko o tome.



Necu ja nista stavit u potpis..ti si meni ok lik znas to..samo sam mislia da ti mogu pomoci da se izrazis do kraja ode..nije lako zivjeti u okolini koja te ne razumi..za to treba imati hrabrosti..ali dobro kako hoces kad budes spreman onda ces se i odvaziti na taj posljednji korak..kao sto rekoh ja nemam nista protiv gay populacije, nitko od njih mi nista nije nazao napravio..tako da mi nije jasno zasto mene trpas u isti kos sa svim ostalima koji su tebi u zivotu zagorcavali zivot..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/08/2014 21:32:10
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti na brizi... svakako nije mi lako u takvoj okolini koja zna da sam dominantan u svakom pogledu a ne zele priznati... zaista nije lako...
Naucio sam zivjeti s time ali svejedno havala
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Hvala ti na brizi... svakako nije mi lako u takvoj okolini koja zna da sam dominantan u svakom pogledu a ne zele priznati... zaista nije lako...
Naucio sam zivjeti s time ali svejedno havala



Da, tako je Tonka..ne zele priznati jer se boje..poput tebe, eto vidim da uistinu shvacas sto ti pokusavam reci..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/08/2014 : 21:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A brni sto da ti ja kazem, mislis da sam gay?
Ok, misli sto hoces meni ni u dep ni iz depa... jedino ako te stvarno toliko zanima posaljes djevojku ili buducu djevojku pa ti ona priopci
Mogu li ti bolje napisati?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/08/2014 : 21:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

A brni sto da ti ja kazem, mislis da sam gay?
Ok, misli sto hoces meni ni u dep ni iz depa... jedino ako te stvarno toliko zanima posaljes djevojku ili buducu djevojku pa ti ona priopci
Mogu li ti bolje napisati?



Da mislim da si gay..ma ne da mislim nego sam 100% uvjeren u to..

Ali ok necemo vise o tome ocito ti je to bolna tema..da ne kazes da sam ti usra topic..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/08/2014 21:42:20
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/08/2014 : 21:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Necu ja nista stavit u potpis..ti si meni ok lik znas to..samo sam mislia da ti mogu pomoci da se izrazis do kraja ode..


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000