forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gradovi u Ex-Yu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/08/2014 : 21:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Inace, da se prikljucim nostalgiji:


Dva najlepša srpska grada

Subotica


Novi Sad




Najlepši hrvatski grad

Split



Najlepši makedonski

Ohrid




Istinito i ljudi su super a od hrvatskih, Osijek, Zagreb i naravno more sve do crnogorske granice, a jedino u Crnoj gori još nisam bio, ostalo sve prolutao, i Kosovo, kad je bila još Yu-bio u vojski tada(Pec,Prizren). ma gdje god bio ljudi su svugda bili dobri, a Sarajevo da ne spominjem NAJ grad u BIH-,kao ni Beograd-odlicno sam se proveo zbog dobrih ljudi. Pozdrav svima koji me znate i citate ovo.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 31/08/2014 21:57:32
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/08/2014 : 21:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Poli




Naravno, frnikule (ficule ) su bile zakon 80-ih i ranih 90-ih!





ja neznam jeli i drugim ex yu gradovima vladala takva opsesija do klikera kao u lj...

znam da su se cak i stripovi davali



kod nas nije
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/08/2014 : 22:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
nisam nikad bio u drugim republikama ex SFRJ, osim u Sloveniji i Crnoj Gori na par sati. Sta rec, u Hrvatskoj su mi najljepsi Zagreb i Split. Tesko ih je usporedivat kad su to po svemu razliciti gradovi.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 31/08/2014 : 23:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ja na spisku još nemam Montenegro i former Yugoslav republic Macedonia...

Wtf?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/08/2014 : 23:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ja obisao sve osim bosne i crnegore

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/09/2014 : 02:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Koševsko Brdo, moje naselje, tu sam od 2. godine života :D Prelijepo naselje, mirno, puno zelenila, malo saobracaja...



Ciglane, moje najdraže naselje poslije Koševskog, nekako je suncano :D, puno je lijepih kafica...



Pogled na BBI iz parka preko puta, sami centar Sarajeva :D Lokacija za mnoge susrete, blizu je jedna ulica sa puno lijepih kafica (Radiceva). Jedan od najveselijih dijelova sigurno :D



Marin Dvor, možda i najmoderniji dio grada, nekoliko šoping centara, americka ambasada, kampus... Lijepo naselje, blizu je i Vilsonovo šetalište...



Ovo su neka moja najdraža naselja u Sarajevu :D Nekako nema na netu slika koje bi to bolje prikazale ili sam samo subjektivan, ali toliko je lijepih naselja...
Ja licno volim Koševsko, Breku, Ciglane, Marin Dvor, Jezero, Grbavicu, Socijalno, od Alipašine džamije do sebilja, Ilidžu, Dobrinju...

Edited by - jasa on 01/09/2014 02:21:48
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/09/2014 : 02:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Velika mi je želja otici u Split i Zagreb, ali ono detaljno da ih obidem, sva finija naselja :D

Vidio sam neke slike Skadarske ulice u Beogradu, volio bih otici tamo, bio sam u Beogradu, ali ne i u Skadarskoj :D

Trogir i Makarska su mi vrh, to su jedini malo veci gradovi na moru gdje sam bio :D Gradac mi je isto prelijep...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/09/2014 : 02:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Nemam rijec :D Split iz zraka...
http://www.youtube.com/watch?v=D94zH-gWgYE
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 08:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Meni je gušt živeti u Splitu. Ili Ljubljani. Prvi zbog klime, mora i grada, drugi zbog prirode i velicine. Ne volim gužvu i haos velikih i neorganizovanih gradova.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/09/2014 : 09:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Ja na spisku još nemam Montenegro i former Yugoslav republic Macedonia...

Na Kosova si bio?





Zagreb mi je malcice prevelik. Volim kad se mogu prosetati kroz grad, sve do predgrada u nekih sat vremena, sat i pol. Isto i da nije premalen.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 09:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Nemam rijec :D Split iz zraka...
http://www.youtube.com/watch?v=D94zH-gWgYE



odlicna snimka.
još se vidi i stela mare koji je prije par miseci sravnjen sa zemljon

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 09:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Meni je gušt živeti u Splitu. Ili Ljubljani. Prvi zbog klime, mora i grada, drugi zbog prirode i velicine. Ne volim gužvu i haos velikih i neorganizovanih gradova.



kad si ti živija u st?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 09:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Loše upotrebih vreme :)

Bi bio gušt (nisam živeo, ali sam bio) :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 09:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kad si bija ?
šta se nisi javia ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 10:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kad si bija ?
šta se nisi javia ?



Ma nisam bio skoro :)
Grcka em bliža, em bolja klima :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 10:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ideš na otoke ili uz obalu? mislin na grcku

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/09/2014 : 17:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ja obisao sve osim bosne i crnegore



ko da nisi nigdje bio jarane...




ja sam bio sve u jednoj prciji...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/09/2014 : 18:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mamlaz

ja obisao sve osim bosne i crnegore



ko da nisi nigdje bio jarane...




ja sam bio sve u jednoj prciji...


znam, ali nema vise one bosne koju su moji starci pohodili. ni onoga Sarajeva. jbg. tako da me vise ni ne privlaci posjet. prekasno sam se rodio da bi upoznao sta je bosna bila:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/09/2014 : 18:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Loše upotrebih vreme :)

Bi bio gušt (nisam živeo, ali sam bio) :)


ja imam jedno desetak ponuda iz srbije da mjenjamo kuce,tj.gradove
osim splita,meni je zagreb prejeben grad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/09/2014 : 18:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mamlaz

ja obisao sve osim bosne i crnegore



ko da nisi nigdje bio jarane...




ja sam bio sve u jednoj prciji...


znam, ali nema vise one bosne koju su moji starci pohodili. ni onoga Sarajeva. jbg. tako da me vise ni ne privlaci posjet. prekasno sam se rodio da bi upoznao sta je bosna bila:(


obišao sam bosnu,prije i poslije rata...da,nije to isto...ali jebeš zemlju koja bosne nema...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/09/2014 : 18:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
glob, radje cu je pamtiti i zamisljati po pricama. dosta mi je razocaranja u zivotu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 20:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Jasko

Loše upotrebih vreme :)

Bi bio gušt (nisam živeo, ali sam bio) :)


ja imam jedno desetak ponuda iz srbije da mjenjamo kuce,tj.gradove
osim splita,meni je zagreb prejeben grad...



purgeru

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2014 : 20:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mamlaz

ja obisao sve osim bosne i crnegore



ko da nisi nigdje bio jarane...




ja sam bio sve u jednoj prciji...



ja san bija nešto sitno po hercegovini zbog šverc razloga ,proša neum par puti i unskom prugon 1990. i to par dana prije sranja
al nije me nikad nešto ni privlacila.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2014 : 22:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
sada cu zvucati kao lokal - patriota ali meni je Zagreb na podrucju ex - Yu najljepši grad:))
Ima tu, naravno i drugih prekrasnih gradova ali zagreb je baš najlepši puno se ulagalo u njega u zadnjih više od dvadeset godina i grad stvarno ima kaj za ponuditi.

Inace, dosta puta kada izlazite sa željeznickog kolodvora u nekom gradu, ne vidite baš prekrasan prizor. Obicno su podrucja oko kolodvora ne baš reprezentativna. E Zagreb je tu drukciji. Jer cim izadete sa Glavnog kolodvora, imate pogled na Trg kralja Tomislava.









Trg Kralja Tomislava je dio poznate Lenucijeve potkove. Evo ga ovdje, iz zraka, zajedno sa Zrinjevcem:



Inace, ovaj bijeli krug gore desno je mjesto gdje se održavao prošli CRŠ

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 22:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Inace, dosta puta kada izlazite sa željeznickog kolodvora u nekom gradu, ne vidite baš prekrasan prizor. Obicno su podrucja oko kolodvora ne baš reprezentativna. E Zagreb je tu drukciji. Jer cim izadete sa Glavnog kolodvora, imate pogled na Trg kralja Tomislava.


Istina. Zagreb te stvarno osvoji na prvu ako dodeš vlakom. Došao sam jednom sa frendom iz Slovenije u Zg vlakom. Covjek je bio prvi put u Zg i baš ga je oduševio grad. Zelenilo, park, cisto i uredeno, odmah si na Trgu bana Jelacica, katedrala... Baš sam bio ponosan na svoj glavni grad i da imamo što pokazati.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000