forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Postao sam tata
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2014 : 22:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Svaka cast i uživaj u svemu tome ali moram priznati da nebih volio biti u tvojoj koži.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2014 : 23:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Cestitke!
Go to Top of Page

krem
New Member



Bosnia and Herzegovina
105 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 07/09/2014 : 01:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send krem a Private Message
Cestitam!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/09/2014 : 03:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Svaka cast i uživaj u svemu tome ali moram priznati da nebih volio biti u tvojoj koži.


Zašto ne? Šta ima ljepše od pune kuce djece?

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/09/2014 : 10:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by DODSFERD

Svaka cast i uživaj u svemu tome ali moram priznati da nebih volio biti u tvojoj koži.


Zašto ne? Šta ima ljepše od pune kuce djece?


Samo treba uz to imati i pune džepove novaca a njih je uvijek malo, kako god da okreneš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/09/2014 : 11:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by DODSFERD

Svaka cast i uživaj u svemu tome ali moram priznati da nebih volio biti u tvojoj koži.


Zašto ne? Šta ima ljepše od pune kuce djece?


Samo treba uz to imati i pune džepove novaca a njih je uvijek malo, kako god da okreneš.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/09/2014 : 11:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Cestitam!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/09/2014 : 13:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Cestitke meštre!
Znaci još jedna cura i imaš Full house

Trljam ruke.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/09/2014 : 14:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Svako dobro! :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/09/2014 : 14:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Cestitke meštre!
Znaci još jedna cura i imaš Full house


...još jedan decko i imaš poker (i full house)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/09/2014 : 17:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Svaka cast i neka je sa srecom!

Lepo je cuti u danasnjim vremenima da neko ima vise od dvoje dece.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/09/2014 : 17:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Svaka cast Hrvoje i sretno!
A zato te nema na MAFEST-u, vjerojatno obaveze!?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/09/2014 : 18:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
hocemo li mi cestitati svakom tko je sudjelovao u trenutku kad “netko “ dobije prinovu ( iako ja imam pozitivno mišljenje kad netko dobije prinovu ) ili cemo reagirat prema svima koji to trenutno žele a nisu u mogucnosti.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/09/2014 : 11:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2014 : 12:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



dodu i odu ako ih zaraduješ na necijoj grbaci ili na državnoj sisi.
ko ih krvavo zaraduje pogotovo kod privatnika u ovoj državici nece imat tako infantilno mišljenje ka ti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/09/2014 : 12:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/09/2014 12:36:13
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/09/2014 : 12:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



a ebiga sad, a cemu život ako nemaš djece. život bez djece nema smisla.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/09/2014 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



a ebiga sad, a cemu život ako nemaš djece. život bez djece nema smisla.


Moj post ne bi tribalo shvatit doslovno.

On topic:
Hrvoje cestitke na prinovi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/09/2014 : 13:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

hocemo li mi cestitati svakom tko je sudjelovao u trenutku kad “netko “ dobije prinovu ( iako ja imam pozitivno mišljenje kad netko dobije prinovu ) ili cemo reagirat prema svima koji to trenutno žele a nisu u mogucnosti.


Ztao i postoji onaj topic baby boom.
Ne znam zašto je hrvoje otvorio novi topic.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/09/2014 : 13:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



a ebiga sad, a cemu život ako nemaš djece. život bez djece nema smisla.


Moj post ne bi tribalo shvatit doslovno.

On topic:
Hrvoje cestitke na prinovi.




ma znam. ali nekako uz djecu uvijek ide kukanje. pa to nece motivirati ove mlade
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/09/2014 : 15:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



Onda mene strpaj odma u ustanovu jer ispadam sablazan s cetvero djece!
I jer živim od moje place i ženine porodiljne naknade. I podstanari smo. I roditelji nas financijski ne pomažu jer jedva imaju za sebe. I jer ne mogu dignit kredit za stan koji bi nam bio dovoljno velik, a ne možemo živit u kapunjeri od 50 kvadrata.

Ali tribali ste vidit poglede kad sam se litos sam prošeta po Kalelargi s njih cetvero
Špica, subota, mi u šetnji. Oni dobri, poslušni, mala u kolicima, druga se vozi na karicu za kolicima, decki svaki sa svoje strane i lipo hodaju, išli u Donata po sladoled pa smo bili na rivi u parkicu. Slušati njihove price, gledati ih kako se zaseru cokoladom, kako se smiju, kako se cude da su bedemi tako veliki i bi li ih mogla probiti plazma raketa Lorda Garmadona, to su stvari za koje vrijedi živit.
Jebe mi se za one koji su nas gledali kao svjetsko cudo (a bilo je i takvih) i govorili "divno, ali ne bi ja".

Neki ovdje sve svode na novac. Pa cak proglašavaju infantilnim zalaganje za život. Za mene su to ljudi ispranog mozga koji ne vide dalje od svoje drobine.
Kažu stari ljudi da se "svako dite rodi s štrucom kruva ispod ruke"!
Svako vrijeme je teško na svoj nacin, a današnje je totalno sranje, medutim ne smije stat na put životu.


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2014 : 15:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



Onda mene strpaj odma u ustanovu jer ispadam sablazan s cetvero djece!
I jer živim od moje place i ženine porodiljne naknade. I podstanari smo. I roditelji nas financijski ne pomažu jer jedva imaju za sebe. I jer ne mogu dignit kredit za stan koji bi nam bio dovoljno velik, a ne možemo živit u kapunjeri od 50 kvadrata.

Ali tribali ste vidit poglede kad sam se litos sam prošeta po Kalelargi s njih cetvero
Špica, subota, mi u šetnji. Oni dobri, poslušni, mala u kolicima, druga se vozi na karicu za kolicima, decki svaki sa svoje strane i lipo hodaju, išli u Donata po sladoled pa smo bili na rivi u parkicu. Slušati njihove price, gledati ih kako se zaseru cokoladom, kako se smiju, kako se cude da su bedemi tako veliki i bi li ih mogla probiti plazma raketa Lorda Garmadona, to su stvari za koje vrijedi živit.
Jebe mi se za one koji su nas gledali kao svjetsko cudo (a bilo je i takvih) i govorili "divno, ali ne bi ja".

Neki ovdje sve svode na novac. Pa cak proglašavaju infantilnim zalaganje za život. Za mene su to ljudi ispranog mozga koji ne vide dalje od svoje drobine.
Kažu stari ljudi da se "svako dite rodi s štrucom kruva ispod ruke"!
Svako vrijeme je teško na svoj nacin, a današnje je totalno sranje, medutim ne smije stat na put životu.





ne brale to je realnost.
aj mi reci da si nezaposlen od cega bi hrania 4 dice i placa taj podstanarski stan?
od molitvi?
ili bi dica možda pasla travu?
i da, dokle god živimo u materijalnom svitu tako stvari stoje ,drugo sve je sviranje q.
Jere ti je to super objasnia al jebga ocito ga nisi skužija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/09/2014 : 15:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


ne brale to je realnost.
aj mi reci da si nezaposlen od cega bi hrania 4 dice i placa taj podstanarski stan?
od molitvi?
ili bi dica možda pasla travu?
i da, dokle god živimo u materijalnom svitu tako stvari stoje ,drugo sve je sviranje q.
Jere ti je to super objasnia al jebga ocito ga nisi skužija




Brate mili, zato sam išao završit neku školu da radim posao i da imam placu.
Ne govorim o totalnoj nezaposlenosti i kukanju dok se ceka da nešto padne s neba.

A što se tice molitve, poslovica kaže "pomozi sebi i Bog ce ti pomoci", odnosno ostaviti se šlajfanja po tipkovnici i jadikovanja i potražiti posao pa ce i Svevišnji providit priliku i placu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 08/09/2014 15:42:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2014 : 15:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood


ne brale to je realnost.
aj mi reci da si nezaposlen od cega bi hrania 4 dice i placa taj podstanarski stan?
od molitvi?
ili bi dica možda pasla travu?
i da, dokle god živimo u materijalnom svitu tako stvari stoje ,drugo sve je sviranje q.
Jere ti je to super objasnia al jebga ocito ga nisi skužija




Brate mili, zato sam išao završit neku školu da radim posao i da imam placu.
Ne govorim o totalnoj nezaposlenosti i kukanju dok se ceka da nešto padne s neba.

A što se tice molitve, poslovica kaže "pomozi sebi i Bog ce ti pomoci", odnosno ostaviti se šlajfanja po tipkovnici i jadikovanja i potražiti posao pa ce i Svevišnji providit priliku i placu.



je vidin ,zato i ima 300 000+ nezaposlenih.
al glavno je pametovat drugima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/09/2014 : 15:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Što pametovat?
Jesam li laga?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000