forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Postao sam tata
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/09/2014 : 17:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Amos

Cestitam hrvoje!
Dobrodošao u klub "Fantastic four"

Ne obadivaj ove što cendraju oko novaca, novci dodu i odu, a dica ostaju.



Nažalost novci najcešce odu, a dica ostaju i to puno duže nego bi tribalo bit normalno.
Tu dicu triba obuc, dat in nešto za jest(virova ili ne svaki dan), triba in kupit sladoled, odvest u kino i kazalište lutaka.
O apstraktnin stvarima ka šta je fakultet nema smisla ni pricat.
Moj plan je ubit u svojoj dici svaku ambiciju, upisat u trogodišnju strukovnu, i dovidenja.
Starijen smo od igracaka forsirali špatule, male cekice, plocice i ostali alat. Ka šta neki pripremaju dicu za igrat tenis, ja svoga treniran za keramicara.
Mladi je dobija gedore, a u vrtlu san mu iskopa mali kanal, dakle njega treniran za automehanicara.

Svaka cast svima koji se danas usude imat dicu, a ovima šta imaju troje ili više neznan bi li diza spomenike il ih smistija u nekakve ustanove.



Onda mene strpaj odma u ustanovu jer ispadam sablazan s cetvero djece!
I jer živim od moje place i ženine porodiljne naknade. I podstanari smo. I roditelji nas financijski ne pomažu jer jedva imaju za sebe. I jer ne mogu dignit kredit za stan koji bi nam bio dovoljno velik, a ne možemo živit u kapunjeri od 50 kvadrata.

Ali tribali ste vidit poglede kad sam se litos sam prošeta po Kalelargi s njih cetvero
Špica, subota, mi u šetnji. Oni dobri, poslušni, mala u kolicima, druga se vozi na karicu za kolicima, decki svaki sa svoje strane i lipo hodaju, išli u Donata po sladoled pa smo bili na rivi u parkicu. Slušati njihove price, gledati ih kako se zaseru cokoladom, kako se smiju, kako se cude da su bedemi tako veliki i bi li ih mogla probiti plazma raketa Lorda Garmadona, to su stvari za koje vrijedi živit.
Jebe mi se za one koji su nas gledali kao svjetsko cudo (a bilo je i takvih) i govorili "divno, ali ne bi ja".

Neki ovdje sve svode na novac. Pa cak proglašavaju infantilnim zalaganje za život. Za mene su to ljudi ispranog mozga koji ne vide dalje od svoje drobine.
Kažu stari ljudi da se "svako dite rodi s štrucom kruva ispod ruke"!
Svako vrijeme je teško na svoj nacin, a današnje je totalno sranje, medutim ne smije stat na put životu.





OK.
Ti ne tribaš u ustanovu, ti ceš dobit spomenik.
Pa normalno da te se jebe šta san ja od onih "divno, ali ne bi ja".
Ali zašto san ja zato covik ispranog mozga koji ne vidi dalje od drobine?
Moj izbor je dvoje dice, tvoj broj tvoja stvar.

Meni ih je draže gledat kako se izaseru sladoledon nego cokoladon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/09/2014 17:55:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2014 : 20:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Što pametovat?
Jesam li laga?



uvik pametuješ i prozivaš druge.
a jesi li laga ili ne,potpuno mi je svejedno.
uostalom u konacnici lažes sebe ne mene

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/09/2014 : 21:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
uostalom u konacnici lažes sebe ne mene





po meni je ovo najpametnija kaj sam ikad cul od tebe, kratko i jasno a sve si rekel!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/09/2014 : 21:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood
uostalom u konacnici lažes sebe ne mene





po meni je ovo najpametnija kaj sam ikad cul od tebe, kratko i jasno a sve si rekel!



pa lwood je prvi napao Amosa. valjda se ovo što je napisao moglo odnositi samo na lwooda. nisam stekao dojam da Amos laže. baš naprotiv.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/09/2014 : 21:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Amos je licemjerena, ima dvostruke kriterije a za pojam tolerancija kao da nije ikad cul. Ali nije to ono najžalosnije, najžalosnije je kaj se ovdje predstavlja ka kršcanina a prvi je taj koji ne slijedi kristovo ucenje. Zakaj? Pa svako malo ismijava ljude koji nisu poput njega i indirektno (ali istovremeno i površno) vrijeda one koji nisu stavova kaoon. Jedno je ne slagati se s nekim, a posve drugo je ovo kaj on dela a to je da ismijava ljude.
Nije jedini na forumu, ali za razliku od njih se predstavlja kao neki staložen i miran a ismijava ih na perfidan nacin pa oni koji nisu baš njabistriji to ni ne shvacaju...koristi svoju inteligenciju da bi ismijaval one intelektualno slabije, a to dela skriveno za njih tj. njima iza leda.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/09/2014 : 22:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Amos je licemjerena, ima dvostruke kriterije a za pojam tolerancija kao da nije ikad cul. Ali nije to ono najžalosnije, najžalosnije je kaj se ovdje predstavlja ka kršcanina a prvi je taj koji ne slijedi kristovo ucenje. Zakaj? Pa svako malo ismijava ljude koji nisu poput njega i indirektno (ali istovremeno i površno) vrijeda one koji nisu stavova kaoon. Jedno je ne slagati se s nekim, a posve drugo je ovo kaj on dela a to je da ismijava ljude.
Nije jedini na forumu, ali za razliku od njih se predstavlja kao neki staložen i miran a ismijava ih na perfidan nacin pa oni koji nisu baš njabistriji to ni ne shvacaju...koristi svoju inteligenciju da bi ismijaval one intelektualno slabije, a to dela skriveno za njih tj. njima iza leda.



ja nisam stekao takav dojam ( možda zato što o nekim stvarima slicno razmišljamo ). a ne bi o tome da na ovom forumu ima dosta ljigavaca. a ima ih puno.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 08/09/2014 : 22:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Hajmo,istospolcine,razlaz guzite se na drugom topicu a sretnom tati sve cestitke na hrabrosti...

Wtf?
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/09/2014 : 23:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Evo ja sam tata i bil bum za koji tjedan još jednom tak da sam s razlogom na ovoj temi, a ti? Kaj ti oceš?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 08/09/2014 23:09:31
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 08/09/2014 : 23:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Nic,cestitam caci...

Wtf?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/09/2014 : 23:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
cestitke...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/09/2014 : 23:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Evo ja sam tata i bil bum za koji tjedan još jednom tak da sam s razlogom na ovoj temi, a ti? Kaj ti oceš?


Boule & Bill, jesi citao

Have mercy
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 09:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

Što pametovat?
Jesam li laga?



uvik pametuješ i prozivaš druge.
a jesi li laga ili ne,potpuno mi je svejedno.
uostalom u konacnici lažes sebe ne mene



Ne pametujem nikome, vec samo kažem da je moguce preživit i imati dicu i ako covjek nije bogat i dobro osiguran. Može se živiti i skromnije, a treba raditi da se svojoj obitelji osigura pristojan život. To nije moraliziranje, vec stvarnost.

Što si se ti našao prozvan je tvoja stvar.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/09/2014 : 09:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pametuješ ,pametuješ i to konstantno.
al necu ti više ovde odgovarat jerbo nije topic za to

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 10:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

OK.
Ti ne tribaš u ustanovu, ti ceš dobit spomenik.
Pa normalno da te se jebe šta san ja od onih "divno, ali ne bi ja".
Ali zašto san ja zato covik ispranog mozga koji ne vidi dalje od drobine?
Moj izbor je dvoje dice, tvoj broj tvoja stvar.

Meni ih je draže gledat kako se izaseru sladoledon nego cokoladon.




Ne triba spomenik, dovoljna pocast bi mi bila da uspijem dobro odgojiti njih male.

Normalno je da svako sebi bira broj i da svako svoju brigu brine, a ovo o ispranom mozgu je više išlo u smjeru kako to da je baš dvoje optimalan broj za kojim teži vecina? Zašto nije jedno ili tri ili pet?
Uvjeren sam da je to zato jer popularna kultura i društvo/mediji igraju na konformizam pa toliko bleje i ispiru mozak ljudima da je dvoje idealno jer ce više djece biti skupo i inkomodirati ce roditelje itd, pa na kraju to postane istina. Kada bi uvjeravali da je pet idealan broj, ljudi bi imali više od jednog ili dvoje.

Da se razumijemo, ne pada mi na pamet uvjeravati bilo koga za koji ce se broj odluciti. Samo pišem da se može i drugacije

Što se tice šporkivanja, moja žena je ovoga lita dici zabranila sladoled od cokolade jer ga je nemoguce oprati s majice. Mogu ga dobiti samo na plaži u kupacim gacicama pa se prati u moru

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2014 : 10:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Eto, ja nisam dopustio da mi isperu mozak pa sam se odlucio na broj 0...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 10:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Eto, ja nisam dopustio da mi isperu mozak pa sam se odlucio na broj 0...




Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 10:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Amos je licemjerena, ima dvostruke kriterije a za pojam tolerancija kao da nije ikad cul. Ali nije to ono najžalosnije, najžalosnije je kaj se ovdje predstavlja ka kršcanina a prvi je taj koji ne slijedi kristovo ucenje. Zakaj? Pa svako malo ismijava ljude koji nisu poput njega i indirektno (ali istovremeno i površno) vrijeda one koji nisu stavova kaoon. Jedno je ne slagati se s nekim, a posve drugo je ovo kaj on dela a to je da ismijava ljude.
Nije jedini na forumu, ali za razliku od njih se predstavlja kao neki staložen i miran a ismijava ih na perfidan nacin pa oni koji nisu baš njabistriji to ni ne shvacaju...koristi svoju inteligenciju da bi ismijaval one intelektualno slabije, a to dela skriveno za njih tj. njima iza leda.



Ti si jedan vrlo neugodan trol sklon izmišljanju, samozavaravanju i agresiji. Tvoje postove obicno ne citam jer su cisti gubitak vremena, ali pošto si se našao pozvan isfekaliti se baš po meni na gornji nacin, onda evo samo sam kratko napisao jednu recenicu.
Buduci da tvoja mora biti zadnja, ne sumnjam da ce sada krenuti..

I molim te, nemoj mi slati PM-ove jer nemam volje ni vremena za besmislice.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/09/2014 : 10:46:48  Show Profile Show Extended Profile
Pitanje je koliko nominalni katolici u Hrvatskoj drže do katolickog morala. Naime, prema moralnom nauku Katolicke crkve, primarna svrha braka je prokreacija, odnosno bracni par bi trebao imati onoliko djece koliko objektivno može podnijeti s obzirom na imovinsko i zdravstveno stanje. Drugim rijecima, o broju djece u nekoj obitelji odlucuje Bog, a ne supružnici. Ovaj moralni imperativ Crkve kojoj pripada velika vecina hrvatskih gradana (barem deklarativno) ocito nema nikakvog utjecaja na odabir broja djece u obitelji kao i u konacnici na natalitet, jer osim par subkulturalnih skupina u Crkvi (npr. neokatekumeni) vecina katolika živi kao da ih se nauk Crkve ni najmanje ne tice.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 10:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Pitanje je koliko nominalni katolici u Hrvatskoj drže do katolickog morala. Naime, prema moralnom nauku Katolicke crkve, primarna svrha braka je prokreacija, odnosno bracni par bi trebao imati onoliko djece koliko objektivno može podnijeti s obzirom na imovinsko i zdravstveno stanje. Drugim rijecima, o broju djece u nekoj obitelji odlucuje Bog, a ne supružnici. Ovaj moralni imperativ Crkve kojoj pripada velika vecina hrvatskih gradana (barem deklarativno) ocito nema nikakvog utjecaja na odabir broja djece u obitelji kao i u konacnici na natalitet, jer osim par subkulturalnih skupina u Crkvi (npr. neokatekumeni) vecina katolika živi kao da ih se nauk Crkve ni najmanje ne tice.



Istina, a ovo zadnje si, na žalost svih njih, posebno u pravu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2014 : 10:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
To je zato jer nam je vecini vjera nametnuta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 09/09/2014 : 11:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by brni

To je zato jer nam je vecini vjera nametnuta..


kome je nametnuta? tko ju je nametnuo?
nametnuli su je ljudi sami sebi.
a prema mojoj racunici katolici u RH su manjina, ovo ostalo su folkloraši, vucibatine, glumci, ovce i tko zna što još
a vecina tih ostali su vrlo dinamicna skupina: - jucer tito, danas isus, sutra joda, preksutra spok itd...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 09/09/2014 : 11:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
da se vratimo na temu:

cestitam na prinovi i želim puno srece, zdravlja i ljubavi...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/09/2014 : 12:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Zahvaljujem svima na cestitkama!!

Tek sad odgovaram - od danas sam na godišnjem
Beba i mama su dobro. Kod kuce su.

Ne želim nikome pametovati o broju djece i koliko bi tko trebao i morao imati. Ja imam 4. Prvo su se 'zalomili' blizanci, pa za 17 mjesci i treci sin. On nas je iznenadio! Jako. I sad nakon tocno 3 godine rodila se kcer. Razlike i jesu i nisu velike -kako se gleda...
Žena je oduvijek htjela više djece. A i ja.
Da se kcer nije sad rodila sigurno bi kroz koju pokišali dobiti žensko dijete, jer ženi je bilo dosta pišonja po kuci.

Financijski je to dosta teško za podnijeti, i bez pomoci roditelja (bake, djedovi) teško bi mogli. Žena je vec 4 godine na porodiljnom dopustu. Niti težimo ekskluzivnim ljetovanjima, niti imamo nove mobtele, pretplate, ne idemo po restoranima, niti težim odjeci s markama...
Svi su zdravi i ja sam presretan.

Samo mi je problem, kako ih sad sve ubaciti u auto
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/09/2014 : 12:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
hrvoje, svaka cast
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/09/2014 : 13:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Hrvoje - jednoprostorac, veliki.



Imamo na poslu curu, 34 godine ima tek (a kakva joj jos uvijek postava, olala bato!), a sada iscekuje sestoga. Svih 5 muskaraca. A sjecam se da je kod cetvrtog rekla dosta je, da nece vise. Mozda su ipak probali ako bude peta djevojcica, pa sada opet, posljednji pokusaj.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000