forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Betmen Gotika
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/09/2014 : 00:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by goksi

Peyo, imaš sličan ukus kao ovi sa IGN-a

http://www.ign.com/articles/2014/04/10/the-25-greatest-batman-graphic-novels


Dobra lista, makar imam dojam da se neki naslovi na ovim popisima javljaju ponajprije zbog određenog značaja, a ne toliko zbog same kvalitete.

Mislim, Earth One, A Death in the Family, A Lonely Place of Dying, Knightfall i Hush su dobri stripovi o Batmanu, ali pada mi na pamet nekoliko naslova koji su bolji od njih i više zaslužuju mjesto na ovakvoj listi.



Složio bih se s tobom, a mogao sam i sam dodati nekoliko naslova koji po meni ne bi trebali biti tu.

Gotham By Gaslight imam i sviđa mi se, ali ga nisam spominjao jer je Elseworld naslov.

Što se tiče A Death in the Family meni je to silno zabavno.

Dakle, moj popis nije imao pretenzije biti Best of popis nego za ilustraciju što mi se svidjelo od Batmana, iako sam zadnjih godina dosta u zaostatku (čitam druge stvari) pa ne znam da li sam nešto propustio od novijih zanimljivih Batman i općenito DC/Marvel naslova.

Volim također i dobar dio Batman Adventures, Worlds Finest od Rudea zbog prvih 20-tak stranica sam zaboravio spomenuti.



Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/09/2015 : 20:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Vrlo interesantan i neobican strip. Posto sam vec imao susret sa Grantom Morisonom u Ludnici Arkam ocekivao sam ludilo psiholosku pricu, a Gotika to nije. Sto je dobro.


Zabavan, vrlo dobar strip! Preporucujem ga svim Betmen ljubiteljima, vredi ga imati!

Pheonixovo izdanje je odlicno uradjeno sa lepim pogovorom na kraju.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 12/08/2019 : 18:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Pretenciozno, razvuceno. Tanko. Ko ga stavi u top 20?

sangue navajo
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 12/08/2019 : 18:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by going going

Ovaj Batman: Year 100 deluje vrlo zanimljivo!



I jest.



Bacih opet pogled na komentare.

U međuvremenu sam čitao Year 100 i odličan mi je.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000