forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 UEFA EURO 2016. - Kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/10/2014 : 12:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kazna je poštena da poštenija ne može biti.
Albanci su kažnjeni jer nisu htjeli nastaviti utakmicu i izgubili su 3:0.Srbija je žestoko kažnjena zbog ogromnih nereda(a od prije je na piku) oduzimanjem 3 boda i kaznom dvije utakmice bez publike-zasluženo.
Albanci isto donekle mogu biti zadovoljni jer gubitak 3 boda u gostima protiv Srbije nije nešto što se ne bi moglo očekivati i da se utakmica odigrala a ovako su i Srbi ostali bez 3 boda.Najviše su profitirali ostale reprezentacije u skupini jer praktički iz ove utakmice nitko nije dobio ništa.Koje dvije reprezentacije će srbija ugostiti bez publike?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 13:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Danska i Jermenija.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/10/2014 : 13:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da je grbavi Portugal profitirao,
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2014 : 13:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi najpoštenije da se igra nova utakmica na neutralnom terenu ali izgleda da to nekima nije u interesu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2014 : 13:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...imam neki feeling da će na kraju u toj grupi biti prva Armenija...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 24/10/2014 : 14:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

srbija za sad ostaje na jednom bodu....pobedili smo albaniju sa 3 0 i osvojili 4 boda ali nam se 3 boda oduzaimaju i opet ih imamo 1...fakticki je ko da smo izgubili od albanije sto se bodova tice....al i albancima je fakticki ko da su a i jesu izgubili od srbije....mislim da je kazna bas glupa...jedino sto smo dobili je bolja gol razlika...

ocekivao sam novi mec....sada bice teko dalje....videcemo vec


Ne bih se slozio u ovom delu.

Albancima je fakticki kao da su odigrali nereseno,a bodom iz Beograda oni bi bili prezadovoljni,posebno zbog toga sto ce se ove dve reprezentacije boriti za trecu poziciju i sto Srbija u drugom delu kvalifikacija gostuje u Albaniji.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 24/10/2014 : 15:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Smiješna odluka.
Vjerujem da će se Albanci žaliti nekoj višoj instituciji, jer sramotno je ovo što je Uefa napravila. Izjednačili su političku provokaciju (za koju čak nije ni dokazano da je albanski savez odgovoran) i fizički napad navijača I SLUŽBENIH OSOBA na protivničke igrače. Očito je potrebna neka veća tragedija tipa Heysel da se problem huliganizma konačno riješi i u istočnoeuropskim zemljama. Huliganizam je rak-rana nogometa, a ova presuda je korak natrag u borbi protiv tog zla.


Sada očekujem napade teškom artiljerijom. Neka, samo branite životinje i huligane, pa će vam takvi i dalje biti glavni u nogometu i društvu.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/10/2014 : 15:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
A huliganizma nema u zapadnoevropskim zemljama? Evo sinoć su u Bratislavi navijači utrčali na teren, za vikend u Belgiji, prekidane su utakmice...

Albanija je premalo kažnjena.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 24/10/2014 : 15:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Huliganizma ima u zapadnoeuropskim zemljama, ali tamo:
a) policija ne gleda to blagonaklono
b) redari ne pomažu huliganima u prebijanju protivničkih igrača
c) osobe koje ulete na teren i nekoga napadnu BUDU KAŽNJENE


A ove vaše teorije da su Albanci zapravo krivci, su iste kao ona "obukla se izazovno, tražila je da ju silujem, nisam ja kriv".

Ako jedna krpa s nacionalističkim transparentom može biti opravdanje za ovakvo nasilje, strah me je i pomisliti što neka teža stvar može izazvati po toj vašoj logici.

Ali dobro, naučili smo nešto, idući put kada ti trebaju tri boda, pusti svoje navijače da ulete u teren i isprebijaju protivnike. Kada ovi ne budu htjeli nastaviti s igrom nakon toga, super, dobio si utakmicu 3:0.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/10/2014 : 15:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Ima ga svugdje. I stvarno mu vise treba stati u kraj. Nije mi zao sto smo ovako kaznjeni. Trebali su i vise. Trebali su i Hrvate eliminisati sa SP zbog Simunica, bolje bi vam bilo, kao naciji, da shvatite da posledice mogu biti itekako zajebane, a ne da se jos raspravljate je li ili nije kriv.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 24/10/2014 : 15:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Huliganizma ima u zapadnoeuropskim zemljama, ali tamo:
a) policija ne gleda to blagonaklono
b) redari ne pomažu huliganima u prebijanju protivničkih igrača
c) osobe koje ulete na teren i nekoga napadnu BUDU KAŽNJENE


A ove vaše teorije da su Albanci zapravo krivci, su iste kao ona "obukla se izazovno, tražila je da ju silujem, nisam ja kriv".

Ako jedna krpa s nacionalističkim transparentom može biti opravdanje za ovakvo nasilje, strah me je i pomisliti što neka teža stvar može izazvati po toj vašoj logici.

Ali dobro, naučili smo nešto, idući put kada ti trebaju tri boda, pusti svoje navijače da ulete u teren i isprebijaju protivnike. Kada ovi ne budu htjeli nastaviti s igrom nakon toga, super, dobio si utakmicu 3:0.



Koja tri boda? Zbog tih istih navijaca Srbija je (zasluzeno) ostala bez bodova. Fudbalski savez Albanije je priznao da je dron bio "jedini nacin da se albanska zastava nadje na stadionu", dodavsi da "drugu zastavu od one nemaju". Covek koji je pustio drona se snimio i okacio na yt. Leteli su dronovi sa zastavom od Tirane do Manchestera u prethodnih nedelju dana. To me je podsetilo na mafijasko delovanje gde se zna ko je kriv, ali jebiga nema dokaza. A sa zvanicne albanske strane nije se moglo cuti priznanje da su mozda i oni makar i promil krivi za sve sto se dogodilo. Stavise, slavilo se od Tetova do Ciriha. Pa nek slave sad poraz od 3:0. Bolje to nego da ubuduce nad svakim stadionom lete fasisticke zastave kao da je to nesto nebitno.

Delegat UEFA-e je procenio da se utakmica mogla nastaviti. Ako ne isto vece pred praznim tribinama, onda sutradan. Glavni sudija Martin Etkinson takodje. Albanci su to odbili i trazili pobedu za zelenim stolom. Ako nista drugo, to nije bilo fer prema srpskim igracima koji su ih branili. A ne znam na osnovu cega dajes sebi za pravo da procenjujes bolje delegata i sudije da li se utakmica mogla nastaviti ili nije.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 16:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Smiješna odluka.
Vjerujem da će se Albanci žaliti nekoj višoj instituciji, jer sramotno je ovo što je Uefa napravila. Izjednačili su političku provokaciju (za koju čak nije ni dokazano da je albanski savez odgovoran) i fizički napad navijača I SLUŽBENIH OSOBA na protivničke igrače. Očito je potrebna neka veća tragedija tipa Heysel da se problem huliganizma konačno riješi i u istočnoeuropskim zemljama. Huliganizam je rak-rana nogometa, a ova presuda je korak natrag u borbi protiv tog zla.


Sada očekujem napade teškom artiljerijom. Neka, samo branite životinje i huligane, pa će vam takvi i dalje biti glavni u nogometu i društvu.





Velika je razlika imeđu onog što se zbilja desilo i onog što bi ti želeo da se desilo.

Nema šta da se oni brane, UEFA je kaznila reprezentaciju zbog tih i takvih.




Edited by - Jasko on 24/10/2014 16:08:36
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/10/2014 : 16:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Albanci stvarno nisu krivi što nisu nastavili utakmicu jer uvjeti za to poslije uletanja navijača u teren nisu postojali.Ali..Ali UEFFA ih je kaznila zato jer se nisu poslije utakmice ogradili od provokacije zastavom V.Albanije.Dapače,davali su izjave tipa to je naša zastava..itd
Pa evo im sada,izgubili su 3:0.A da je Srbija previše kažnjena i nije baš istina.A pogotovu kad se uzmu u obzir prošli incidenti(a UEFFA na to gleda) a bilo ih je a ponovljeni su na ovoj utakmici tipa zviždanja himni protivničkoj reprezentaciji,poziv na ubijanje te uletavanje/ušetavanje huligana na teren(pa i onih za koje malo dijete zna tko su i kojima nije bilo mjesta u blizini stadiona a kamoli na njenmu) u kojima su im zaštitari i policajci bili ako ne pomagači a onda barem nezainteresirani promatrači.
To što su iz ovoga profitirale druge reprezentacije u skupini ne umanjuje krivnju Srbije i Albanije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 24/10/2014 : 17:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Al ne mogu virovat da ima ljudi sta bi registrirali 3-0 za srbe,

I meni je ovo žešći smijeh.
OK za kazne. Tu se može raspravljat jer postoji nekoliko solucija, ali 3:0 za Srbiju.
I ja bi malo tih gljiva.


How do you like them mushrooms?

Potpis.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 24/10/2014 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Al ne mogu virovat da ima ljudi sta bi registrirali 3-0 za srbe,

I meni je ovo žešći smijeh.
OK za kazne. Tu se može raspravljat jer postoji nekoliko solucija, ali 3:0 za Srbiju.
I ja bi malo tih gljiva.


How do you like them mushrooms?



He he he, zna sam da ce se neko sitit.
sta rec, lobi im je jak, to mi znamo od davnina.

p.s. elderane...zbog joea da nas izbace sa svjetskog? Ha ha ha, ti izjednacavas njega sa stolicom po ledjima igracima i neredima po genovi i sad tu? Doooobar si. A nemamo se mi sta mislit ode oko Joea, slazemo se svi u tom slucaju..
ili je to jer je zaustavija sulejmanija onako? Eto ti dokaz da joe ne razmislja nacionalno, pa sulejmani je Goran, ako si cua za njih, zanimljiv narod.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 24/10/2014 20:34:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2014 : 20:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
šimunič je uredno kažnjen.i ne vidin čemu uopče rasprava o tom slučaju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/10/2014 : 22:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, ne razumijem čemu se čudite? Meni je kazna sasvim logična. Albanci nisu htijeli ni izaći na ispražnjen stadion niti ponavljati utakmicu = 3 0 za Srbiju. Albanci izazivali i provocirali, neizravno priznali krivicu = 100 000 eura kazne. Srbija loše organizirala utakmicu i navijači masovno vrijeđali na nacionalnoj osnovi = oduzimanje tri boda + dvije utakmice bez gledatelja + 100 000 eura kazne.

Meni sve brojke "štimaju". A što se Šimunića tiče? Izbacivanje sa svijetskog? Kakve gluposti, dobio je devet utakmica kazne, propisna kazna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 22:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay


He he he, zna sam da ce se neko sitit.
sta rec, lobi im je jak, to mi znamo od davnina.

p.s. elderane...zbog joea da nas izbace sa svjetskog? Ha ha ha, ti izjednacavas njega sa stolicom po ledjima igracima i neredima po genovi i sad tu? Doooobar si. A nemamo se mi sta mislit ode oko Joea, slazemo se svi u tom slucaju..
ili je to jer je zaustavija sulejmanija onako? Eto ti dokaz da joe ne razmislja nacionalno, pa sulejmani je Goran, ako si cua za njih, zanimljiv narod.



Jak lobi? Da, toliko je jak lobi da je omogućio igranje na EP '92, u kvalifikacijama za SP '94. i EP '96. Takođe, u Đenovi je svojim lobiranjem omogućio da se Italija kazni sa porazom od 3:0 i neigranjem pred svojim navijačima do kraja kvalifikacija.

Za Đenovu je kazna izrečena. Uslovna je prošla 2012.

Edited by - Jasko on 24/10/2014 22:59:57
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/10/2014 : 23:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Ima ga svugdje. I stvarno mu vise treba stati u kraj. Nije mi zao sto smo ovako kaznjeni. Trebali su i vise. Trebali su i Hrvate eliminisati sa SP zbog Simunica, bolje bi vam bilo, kao naciji, da shvatite da posledice mogu biti itekako zajebane, a ne da se jos raspravljate je li ili nije kriv.

Da,da mos mislit pa Simunic nikom nista nije krivo napravio i ucinio covijece ovo je bio kaos na terenu uzas zivi!!Smatram da se to u Hrvatskoj nemoze dogodit!!
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 24/10/2014 : 23:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Elderane84

Ima ga svugdje. I stvarno mu vise treba stati u kraj. Nije mi zao sto smo ovako kaznjeni. Trebali su i vise. Trebali su i Hrvate eliminisati sa SP zbog Simunica, bolje bi vam bilo, kao naciji, da shvatite da posledice mogu biti itekako zajebane, a ne da se jos raspravljate je li ili nije kriv.

Da,da mos mislit pa Simunic nikom nista nije krivo napravio i ucinio covijece ovo je bio kaos na terenu uzas zivi!!Smatram da se to u Hrvatskoj nemoze dogodit!!



Nemože, pa ko bi s maksimirskih tribina skočio na teren

Edited by - raic1922 on 24/10/2014 23:36:36
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/10/2014 : 23:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Zanima me, da li ljudi koji misle da se to "tamo" ne može dogoditi, misle da se ne to može dogoditi u Hrvatskoj, u nekom gradu u Hrvatskoj ili misle da Hrvati tako nešto ne bi nikad uradili, ni pod kojim uslovima i prilikama?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2014 : 23:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Zanima me, da li ljudi koji misle da se to "tamo" ne može dogoditi, misle da se ne to može dogoditi u Hrvatskoj, u nekom gradu u Hrvatskoj ili misle da Hrvati tako nešto ne bi nikad uradili, ni pod kojim uslovima i prilikama?


normalno da se može dogoditi...da se ono na poljudu dogodilo,ne bi ostao kamen na kamenu...ali ne vjerujem da bi itko imao muda to učiniti na poljudu...u maksimiru-sigurno

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2014 : 23:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam
Smatram da se to u Hrvatskoj nemoze dogodit!!


krivo smatraš,dogodilo se...i u yugi i u hr...proguglaj dijete malo...
ne baš droniranje,ali sličan ulet u teren...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/10/2014 : 23:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Zanima me, da li ljudi koji misle da se to "tamo" ne može dogoditi, misle da se ne to može dogoditi u Hrvatskoj, u nekom gradu u Hrvatskoj ili misle da Hrvati tako nešto ne bi nikad uradili, ni pod kojim uslovima i prilikama?

A pod kojim to uslovima!!Da mi neko visi sa zastavom nezam cega,pa njegov problem ne moj!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/10/2014 : 23:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Rahazlam
Smatram da se to u Hrvatskoj nemoze dogodit!!


krivo smatraš,dogodilo se...i u yugi i u hr...proguglaj dijete malo...
ne baš droniranje,ali sličan ulet u teren...

Ma nemoj a kad to???
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000