forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 UEFA EURO 2016. - Kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/06/2015 : 15:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Otkako je Hiddink na klupi Nizozemska stvarno igra jadno pa se ovo moglo i očekivati.

http://www.jutarnji.hr/napustio-brod-koji-tone-nakon-samo-deset-mjeseci-hiddink-otisao-iz-nizozemske-reprezentacije/1374440/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/06/2015 : 20:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
To je vjerojatno dobro za Nizozemsku, Hiddink se pokazao nemotiviran podizati novu generaciju (Depay i co.) koja je strašno talentirana ali tek mora sazrijeti. Igrači koji su obilježili posljednjih 10ak godina sada su u 30ima pa su ili već otišli ili su blizu tome ili nisu blizu tome ali igraju ugl. na temelju starih zasluga (npr. Van Persie).
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/07/2015 : 12:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Sud za spotsku arbitražu u Lozani dodijelio je Albaniji pobjedu 3:0 s prekinutog meča u Beogradu, a Srbiji oduzeo tri boda!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/07/2015 : 14:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zaključili su da nema dokaza da albanci nisu htjeli nastaviti utakmicu i sve se izokrenulo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/07/2015 : 14:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja vidim to ništa nije službeno već su svi prepisali od danskih medija.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/07/2015 : 15:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da jeste sluzbeno. Sramotna odluka, narocito objasnjenje da nema dokaza da Albanci nisu hteli da nastave mec. Poslednjih godina kad god izbije neki incident, uvek su Italijani i Albanci na dobitnickoj a Balkanci na gubitnickoj strani. Iskreno se nadam da se nikada nece plasirati ni na jedno takmicenje. Bitno da je UEFA ovim pokazala da je protiv mesanja politike i sporta. Ne znam ko mi se vise gadi.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/07/2015 : 15:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Izgleda da jeste sluzbeno. Sramotna odluka, narocito objasnjenje da nema dokaza da Albanci nisu hteli da nastave mec. Poslednjih godina kad god izbije neki incident, uvek su Italijani i Albanci na dobitnickoj a Balkanci na gubitnickoj strani. Iskreno se nadam da se nikada nece plasirati ni na jedno takmicenje. Bitno da je UEFA ovim pokazala da je protiv mesanja politike i sporta. Ne znam ko mi se vise gadi.



Ako nisu ništa naučili 2012. i 2016, nadam se da će naučiti 2020. A pravi put k tome je gašenje Zvezde i Partizana. Fudbal u Srbiji ne može da se igra zbog ta dva parazita (i društvena).
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/07/2015 : 16:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Bivsi robijasi i osvedoceni huligani se setaju travnjakom JNA, redarska sluzba koja sa huliganima tuce albanske igrace. Losa organizacija na samom stadionu, a mec je visokog rizika. Uvek je neko drugi kriv. Premijer ovo pitanje (kao i mnoga druga) je sve na licni nivo - mali diktator sa velikom patetikom. Dron je mogao biti bilo ciji...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/07/2015 : 16:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Izgleda da jeste sluzbeno. Sramotna odluka, narocito objasnjenje da nema dokaza da Albanci nisu hteli da nastave mec. Poslednjih godina kad god izbije neki incident, uvek su Italijani i Albanci na dobitnickoj a Balkanci na gubitnickoj strani. Iskreno se nadam da se nikada nece plasirati ni na jedno takmicenje. Bitno da je UEFA ovim pokazala da je protiv mesanja politike i sporta. Ne znam ko mi se vise gadi.


Slažem se da je odluka sramotna, ali ne bih bio takav da se nadam da nikad nece proci na neko natjecanje, pogotovo kad se izmjeni generacija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/07/2015 : 16:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Bivsi robijasi i osvedoceni huligani se setaju travnjakom JNA, redarska sluzba koja sa huliganima tuce albanske igrace. Losa organizacija na samom stadionu, a mec je visokog rizika. Uvek je neko drugi kriv. Premijer ovo pitanje (kao i mnoga druga) je sve na licni nivo - mali diktator sa velikom patetikom. Dron je mogao biti bilo ciji...



Al', brate, u Djenovi je isto bilo sranje, ali tad organizator nije kaznjen, zar ne? A dron je mogao biti bilo ciji, ali je jasno ciji je. Jebem li ga, stvarno me izludjuju mesanja sporta i politike, a ovde je samo jedna strana to radila. Kad je Mitrovic pokusao da spusti onu govnjivu zastavu s drona, igraci Albanije su ga napali. Tek tad je pocelo sranje s tribina. Mene nervira sto oni (opravdano ili ne) nisu hteli da nastave utakmicu, a sad odjednom sud kaze da nema dokaza?! Delegat je tako zapisao i na osnovu toga su im oduzeti bodovi. Pa kako su sad odjednom hteli? Jel i delegat kaznjen?
Mislim, stvarno nepravda.


Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/07/2015 : 17:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Al', brate, u Djenovi je isto bilo sranje, ali tad organizator nije kaznjen, zar ne? A dron je mogao biti bilo ciji, ali je jasno ciji je. Jebem li ga, stvarno me izludjuju mesanja sporta i politike, a ovde je samo jedna strana to radila. Kad je Mitrovic pokusao da spusti onu govnjivu zastavu s drona, igraci Albanije su ga napali. Tek tad je pocelo sranje s tribina. Mene nervira sto oni (opravdano ili ne) nisu hteli da nastave utakmicu, a sad odjednom sud kaze da nema dokaza?! Delegat je tako zapisao i na osnovu toga su im oduzeti bodovi. Pa kako su sad odjednom hteli? Jel i delegat kaznjen?
Mislim, stvarno nepravda.





Nije isto po organizaciji utakmici, nego je isto po glavnim akterima koji su odogvorni za oba prekida.
Sve ok, ali nije trebalo on da dira dron.

Mi ne znamo šta je napisano, imamo samo gomilu spinova koju serviraju preko medija ovdašnji spin majstori.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/07/2015 : 11:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by Caleb

Bivsi robijasi i osvedoceni huligani se setaju travnjakom JNA, redarska sluzba koja sa huliganima tuce albanske igrace. Losa organizacija na samom stadionu, a mec je visokog rizika. Uvek je neko drugi kriv. Premijer ovo pitanje (kao i mnoga druga) je sve na licni nivo - mali diktator sa velikom patetikom. Dron je mogao biti bilo ciji...



Al', brate, u Djenovi je isto bilo sranje, ali tad organizator nije kaznjen, zar ne? A dron je mogao biti bilo ciji, ali je jasno ciji je. Jebem li ga, stvarno me izludjuju mesanja sporta i politike, a ovde je samo jedna strana to radila. Kad je Mitrovic pokusao da spusti onu govnjivu zastavu s drona, igraci Albanije su ga napali. Tek tad je pocelo sranje s tribina. Mene nervira sto oni (opravdano ili ne) nisu hteli da nastave utakmicu, a sad odjednom sud kaze da nema dokaza?! Delegat je tako zapisao i na osnovu toga su im oduzeti bodovi. Pa kako su sad odjednom hteli? Jel i delegat kaznjen?
Mislim, stvarno nepravda.



Politika i sport ne mogu jedno bez drugog, oduvek je bilo tako. Naravno daje odluka nepravedna, jer bi najpostenije bilo kazniti obe ekipe oduzimanjem bodova, novcano i igrom bez publike. Mene nerviraju nasi koji se prave kao da su oni zrtve, a divljastvo i primitivizam na sve strane. Sada sve trea gledati kroz prizmu desavanja u Ukrajini i losih odnosa Rusa i Evrope. Nasa vojska na Paradi, dolazak Putina, sve je to trn u oku Evrope i treba nas opametiti, a udar na sport je jedan od nacina.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/07/2015 : 11:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovaj ih je dobro ogulio ali tako to ide kada plaćaš ime umjesto kvalitete.

http://www.hrsport.net/vijesti/487723/nogomet-nogometni-svijet/raskid-suradnje-capella-i-rusije-trazi-se-novi-izbornik-za-ep-i-domace-sp/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2015 : 18:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Urugvajac Sergio Markarian kratko se zadržao na poziciji izbornika nogometne reprezentacije Grčke. Nakon što nije uspio napraviti pozitivan opomak od dolaska, odlučio se na ostavku...
Niti Urugvajac Sergio Markarian nije uspio pokrenuti Grčku i pomaknuti je sa samog dna kvalifikacijske skupine. Nakon poraza od Farskih Otoka i remija s Mađarskom, Markarian je danas odstupio s izborničke pozicije.
Markarian se ispričao navijačima na lošim rezultatima i oprostio se od grčke klupe.
Na klupu je stigao nakon smjene Claudija Ranierija koji je dobio otkaz nakon poraza na domaćem terenu od Farskih Otoka u studenom prošle godine.
U ovim kvalifikacijama Grčka je uhvatila samo dva boda iz šest utakmica i drži posljednje mjesto te neće vidjeti Europsko prvenstvo sljedeće godine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/07/2015 : 12:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovaj ih je dobro ogulio ali tako to ide kada plaćaš ime umjesto kvalitete.

http://www.hrsport.net/vijesti/487723/nogomet-nogometni-svijet/raskid-suradnje-capella-i-rusije-trazi-se-novi-izbornik-za-ep-i-domace-sp/



Ne bih rekao da Capello nije kvaliteta, ali da ne vrijedi tih para, to sigurno.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/07/2015 : 20:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što će im toliko osiguranje ako će biti zabranjen pristup navijačima iz Srbije.

http://www.jutarnji.hr/ovo-nogomet-nije-vidio-osiguranje-utakmice-srbija---albanija-vece-nego-kada-je-albaniju-posjetio-george-bush/1390841/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2015 : 19:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Disciplinska komisija Uefe donijela je odluku po pitanju prijave vezane uz dvoboj između Bosne i Hercegovine i Izraela koji je odigran 12. lipnja u Zenici.
Nogometni savez Bosne i Hercegovine prijavljen je Uefi zbog rasističkog ponašanja dijela navijača te je kažnjen novčano i zatvaranjem dijela tribine.
Kako stoji u odluci Uefe, NSBiH morat će platiti u Uefinu blagajnu 18 tisuća eura, a dio sjeverne tribine stadiona u Zenici u sljedećem susretu bit će zatvoren.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/08/2015 : 16:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što im je trebala epizoda sa Capellom koji im je samo pokupio velike novce.

http://www.hrsport.net/vijesti/488501/nogomet-nogometni-svijet/rusija-izabrala-novog-izbornika-obavljat-ce-dva-posla-nisam-mogao-odbiti/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/08/2015 : 15:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Što je bilo bilo je, mislim da je grčki pad nezadrživ i da ih nikakav izbornik više neće podići tako brzo.

http://www.hrsport.net/vijesti/488532/nogomet-nogometni-svijet/grcka-pronasla-privremenog-nasljednika-markariana-na-klupi-ponovno-kostas-tsanas/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 22:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Novi izbornik i odmah novi kapetan reprezentacije.

http://www.hrsport.net/vijesti/489136/nogomet-nogometni-svijet/robben-nece-me-promijeniti-kapetanska-traka-nju-dozivljavam-kao-cast/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/09/2015 : 22:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije baš da i drugim favoritima ide sve po špagi; Italija se namučila sa Maltom i pobijedila pogotkom tek u 70. minuti, ali pobjeda je pobjeda i za svaku se dobiva 3 boda.
Nizozemska je izgubila od Islanda još jednu utakmicu i sada im visi 3. mjesto koje vodi u razigravanje, njihova je sreća što to nije iskoristila Turska koja je odigrala domaćih 1:1 protiv Latvije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/09/2015 : 23:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Albanija uzela bod Danskoj u gostima i još uvijek je jedina neporažena momčad u toj skupini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 04/09/2015 : 23:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Bacio malo oko na Madjarska-Rumunjska, 0-0, ovaj put samo 6 zutih u odnosu na 12 iz Rumunjske. Koji grc i strah kod obje ekipe, izgubiti bi bio kraj svijeta za jedne i druge, jedna od vecih danasnjih medjunacionalih mrznja, publika je bila izuzetno nabrijana, krcat stadion i jedno par stotina madjarskih zastava.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 04/09/2015 23:41:47
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 05/09/2015 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Do 80 minute smo vodili Švicarsku 2 : 0 i ipak izgubili

Edited by - markolar on 05/09/2015 22:42:44
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/09/2015 : 22:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Za Švicarce Drmić zabio 2 puta a za Slovence ''penzioneri'' Novaković i Cesar, Za Cesara nisam ni znao da je još aktivan

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 05/09/2015 22:52:56
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000