forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 prostitucija- legalizirati ili ne?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/09/2014 : 17:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

A kako je tek meni...



Crni X - Moj stan

Crveni X - Javne kuce (90% su iz latinske Amerike)

Razmak ca. 800 metara.


Samo pitas "cuánto cuesta". I ...


o sunac ti..pa šta piskaraš ovdje,bjež kod tog iksa

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/09/2014 : 18:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Svedi imaju ovako zakonski je dozvoljeno prodavati sexualne usluge,dok je zakonski kaznjivo kupovati sexualne usluge.

Sad idemo na bankarstvo,ako zelis da stavis na svoj racun 10000 skr(ca 1100 €) pitaju te za porijeklo novca jer to je granica za ispitivanje,ako stavis na racun 9999 skr niko te nista ne pita.
Recimo da stavis 11000 skr na racun,onda te pitaju za porijeklo love,odgovoris da je to lova od sexualnih usluga sto si prodavao,tu ti zakonski ne mogu nista,samo staviti lovu na racun i nasmijesiti se.
To su tzv. rupe u zakonu i van zakona,poenta bi bila dok je rupa bit ce i javnih kuca.




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/09/2014 : 19:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

nema vece srece od moje da se legalizira i neki bordel otvori..i to u dugom selu.ne da mi se u zagreb ici svakog desetog u mjesecu



Eto poslovni prijedlog da se poput bibliobusa koji obilazi zabacenija mjesta i knjige cini dostupnima, opremi jedan mobilni bordel.
Putuje na sve vece svecanosti, kirvaje, crkvene dogadaje.
Nesto poput Cirkusa i lunaparka.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/09/2014 : 19:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

nema vece srece od moje da se legalizira i neki bordel otvori..i to u dugom selu.ne da mi se u zagreb ici svakog desetog u mjesecu



Eto poslovni prijedlog da se poput bibliobusa koji obilazi zabacenija mjesta i knjige cini dostupnima, opremi jedan mobilni bordel.
Putuje na sve vece svecanosti, kirvaje, crkvene dogadaje.
Nesto poput Cirkusa i lunaparka.


da znaš da ti ideja nije loša..bilo bi dobro malo za promjenu cuti trubu tog busa a ne da svako jutro moram slušat onog ludog pekara koji razvozi kruh i juri po selu ko da ga vrazi gone

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/09/2014 : 19:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Oki

Da, mada iskreno, nikada ali baš nikada ne bih ušao u javnu kucu...što bih placao nešto što imam besplatno;)
...jednostavno mislim da bi legalizacija riješila neke mnogo vece probleme koje prostitucija u Hrvatskoj,Srbiji i BiH izaziva.



stara mudrost kaže da nema džabe ni u stare babe

doduše,da poneka i džabe al i hepatitis pride...


...ima,ima, uvijek bilo i bit ce...




Bulšit...Možda ima dok si momak s lovom...
Ak si oženjen ima i dalje al,brate,ruku na srce,kolika god ljubav bila,ona druga glava bez mozga povremeno bi umocila u štogod drugovacije...Jonda krecu eskapade-hoš na fin nacin doci do cilja ugrožavaš brak i familiju...Hoš do kuce izlazeceg sunca,ugroziš malo novcanik ali sve drugo opstaje...Jes da "normalan" coek mora imati na umu zdravlje pri tom gnjusnom cinu no i to se uz odredenu dozu prisebnosti može lako urediti...Vuk sit ovce na broju...
Zvuci primitvno i loše ali tako je to u životu...





bravo bagic..tak sažeto i u sridu

naime, svako iole normalno muško poželi se piletine ili neceg polovno..

i di ceš to nac. najgori su mi ovi što kažu može se zbarit piletina- može, naravno, ali su tu troškovi, barem putni.. daleko veci nego ako se pošteno plati kuravu

a tu su i razne perverzije i fetiši koje baš nemožeš tražit od svoje žene...

recimo ja... volim kad se dobro žemsko odjene u policajku koja me prvo apsi pa onda ispitiva šamarima.. do jaja

neznam šta ima loše u tome kad se za takve usluge plati proficka
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/09/2014 : 20:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Oki

Da, mada iskreno, nikada ali baš nikada ne bih ušao u javnu kucu...što bih placao nešto što imam besplatno;)
...jednostavno mislim da bi legalizacija riješila neke mnogo vece probleme koje prostitucija u Hrvatskoj,Srbiji i BiH izaziva.



stara mudrost kaže da nema džabe ni u stare babe

doduše,da poneka i džabe al i hepatitis pride...


...ima,ima, uvijek bilo i bit ce...




Bulšit...Možda ima dok si momak s lovom...
Ak si oženjen ima i dalje al,brate,ruku na srce,kolika god ljubav bila,ona druga glava bez mozga povremeno bi umocila u štogod drugovacije...Jonda krecu eskapade-hoš na fin nacin doci do cilja ugrožavaš brak i familiju...Hoš do kuce izlazeceg sunca,ugroziš malo novcanik ali sve drugo opstaje...Jes da "normalan" coek mora imati na umu zdravlje pri tom gnjusnom cinu no i to se uz odredenu dozu prisebnosti može lako urediti...Vuk sit ovce na broju...
Zvuci primitvno i loše ali tako je to u životu...





bravo bagic..tak sažeto i u sridu

naime, svako iole normalno muško poželi se piletine ili neceg polovno..

i di ceš to nac. najgori su mi ovi što kažu može se zbarit piletina- može, naravno, ali su tu troškovi, barem putni.. daleko veci nego ako se pošteno plati kuravu

a tu su i razne perverzije i fetiši koje baš nemožeš tražit od svoje žene...

recimo ja... volim kad se dobro žemsko odjene u policajku koja me prvo apsi pa onda ispitiva šamarima.. do jaja

neznam šta ima loše u tome kad se za takve usluge plati proficka


tu si u pravu,nema do proficke,ja isto volim da se obuce u milicajku..ali samo da ima onu kapu milicijsku,niš drugo.i da me šamara po pimpilinicu i govori:pljuni istinu gade,istinu meni u lice..je da je malo skuplje al nije mi žao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/09/2014 : 21:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Koliko samo rasipnika ovdje iznad ima, mislim placali bi tamo neke "policajke"...nemreš to od žene tražit?
Pa ne moraš se ženit sa prvom koja ti da...
Treba barem 15godina istraživat što covjeku odgovara...ono koliko mu je bitna inteligencija kod žene, koliko se razumijete, jel volite istu hranu, istu glazbu, slicne filmove, slicne sportove, odredeni tip prijatelja i 100 ostalih stvari...
Ja i moja nemamo ništa zajednicko, a cak ni stripove ne cita...
Al' vidiš...kada bih tražio neke policajke ko ovi perveznjaci iz gornjih postova...pa što bih tražio? ...kad tako nešto vec imam u slicnom obliku...ono nek se slucajno zarundam u birtiji,pa da se kuci vratim poslije pola noci...evo ga-inspektorica u civilu (citaj spavacici) ceka na vratima. ...ne pita koliko si popio, jel moš na nogama stajat, jel možeš uopce gledat? ...nego odmah: gdje si bio? s kim si bio? Jel bilo kakvih ženski? Jel ti se koja upucavala? ...pa odmah nakon toga fizicka provjera...ako se ne iskažem u sljedecih tri sata (mora biti minimum dva puta, s tim da ona svrši barem tri puta), rastava braka mi ne gine!
Al' nema veze, stisnem zube, napnem mišice i odradim što se mora u toj vec uhodaloj rutini braka i na kraju, ujutro kada se probudim, nema ništa ljepše nego vidjet osmjeh sretne ženice koja se je išuljala iz kreveta prije nego što si se mamuran probudio, kako bih ti mogla skuhati kavu i pripremiti slasan dorucak...eto,da...ja sam živi dokaz da možeš živjet u braku sa ženom s kojom nemaš ništa zajednicko i trpit sve turture koje ti takva žena priredi...što ceš, brak je svetinja i tu za prostitutke nema mjesta.
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 09/09/2014 : 21:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message
Kao prvo pozdrav svim forumašima... dugo me nije bilo niti na forumu a zamalo niti u svijetu stripa.
Prostitucija? Da ili ne? Ne znam, legalizacija bi riješila neke probleme, a s druge strane bi pogogoršala mnoge druge. Jedan podatak. Moj zagreb je nekoc, (tocnije kraj 19 i prva dva desetljeca 20 stoljeca) bio grad bordela i prvi u europi sa legalnom prostitucijom. Gradske su vlasti pokušale na taj nacin držati stvari pod kontrolom, ali krajnji rezultat je bio poražavajuci... ne znam što bi se postiglo u današnje vrijeme pokušaju isto...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/09/2014 : 12:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Isto ka i za travinu - da. Ko oce, neka lema.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 10/09/2014 : 12:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by marcho

Kao prvo pozdrav svim forumašima... dugo me nije bilo niti na forumu a zamalo niti u svijetu stripa.
Prostitucija? Da ili ne? Ne znam, legalizacija bi riješila neke probleme, a s druge strane bi pogogoršala mnoge druge. Jedan podatak. Moj zagreb je nekoc, (tocnije kraj 19 i prva dva desetljeca 20 stoljeca) bio grad bordela i prvi u europi sa legalnom prostitucijom. Gradske su vlasti pokušale na taj nacin držati stvari pod kontrolom, ali krajnji rezultat je bio poražavajuci... ne znam što bi se postiglo u današnje vrijeme pokušaju isto...


pozdrav..na što tocno misliš kad kažeš da bi se legalizacijom pogoršale neke druge stvari?ja samo vidim benefite..ovo sa ZG nisam znao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/09/2014 : 12:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Nisam za

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/09/2014 : 13:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nema nam spasa

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-tone-ni-droga-ni-prostitucija-ne-mogu-povecati-hrvatski-bdp-potvrdjen-pad-od-08-posto/770501.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/09/2014 : 15:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Koliko samo rasipnika ovdje iznad ima, mislim placali bi tamo neke "policajke"...nemreš to od žene tražit?
Pa ne moraš se ženit sa prvom koja ti da...
Treba barem 15godina istraživat što covjeku odgovara...ono koliko mu je bitna inteligencija kod žene, koliko se razumijete, jel volite istu hranu, istu glazbu, slicne filmove, slicne sportove, odredeni tip prijatelja i 100 ostalih stvari...
Ja i moja nemamo ništa zajednicko, a cak ni stripove ne cita...
Al' vidiš...kada bih tražio neke policajke ko ovi perveznjaci iz gornjih postova...pa što bih tražio? ...kad tako nešto vec imam u slicnom obliku...ono nek se slucajno zarundam u birtiji,pa da se kuci vratim poslije pola noci...evo ga-inspektorica u civilu (citaj spavacici) ceka na vratima. ...ne pita koliko si popio, jel moš na nogama stajat, jel možeš uopce gledat? ...nego odmah: gdje si bio? s kim si bio? Jel bilo kakvih ženski? Jel ti se koja upucavala? ...pa odmah nakon toga fizicka provjera...ako se ne iskažem u sljedecih tri sata (mora biti minimum dva puta, s tim da ona svrši barem tri puta), rastava braka mi ne gine!
Al' nema veze, stisnem zube, napnem mišice i odradim što se mora u toj vec uhodaloj rutini braka i na kraju, ujutro kada se probudim, nema ništa ljepše nego vidjet osmjeh sretne ženice koja se je išuljala iz kreveta prije nego što si se mamuran probudio, kako bih ti mogla skuhati kavu i pripremiti slasan dorucak...eto,da...ja sam živi dokaz da možeš živjet u braku sa ženom s kojom nemaš ništa zajednicko i trpit sve turture koje ti takva žena priredi...što ceš, brak je svetinja i tu za prostitutke nema mjesta.




To bi bile polucajke!

Vikali bi "polucija, bježmo!"



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 10/09/2014 15:12:12
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/09/2014 : 18:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Koliko samo rasipnika ovdje iznad ima, mislim placali bi tamo neke "policajke"...nemreš to od žene tražit?
Pa ne moraš se ženit sa prvom koja ti da...
Treba barem 15godina istraživat što covjeku odgovara...ono koliko mu je bitna inteligencija kod žene, koliko se razumijete, jel volite istu hranu, istu glazbu, slicne filmove, slicne sportove, odredeni tip prijatelja i 100 ostalih stvari...
Ja i moja nemamo ništa zajednicko, a cak ni stripove ne cita...
Al' vidiš...kada bih tražio neke policajke ko ovi perveznjaci iz gornjih postova...pa što bih tražio? ...kad tako nešto vec imam u slicnom obliku...ono nek se slucajno zarundam u birtiji,pa da se kuci vratim poslije pola noci...evo ga-inspektorica u civilu (citaj spavacici) ceka na vratima. ...ne pita koliko si popio, jel moš na nogama stajat, jel možeš uopce gledat? ...nego odmah: gdje si bio? s kim si bio? Jel bilo kakvih ženski? Jel ti se koja upucavala? ...pa odmah nakon toga fizicka provjera...ako se ne iskažem u sljedecih tri sata (mora biti minimum dva puta, s tim da ona svrši barem tri puta), rastava braka mi ne gine!
Al' nema veze, stisnem zube, napnem mišice i odradim što se mora u toj vec uhodaloj rutini braka i na kraju, ujutro kada se probudim, nema ništa ljepše nego vidjet osmjeh sretne ženice koja se je išuljala iz kreveta prije nego što si se mamuran probudio, kako bih ti mogla skuhati kavu i pripremiti slasan dorucak...eto,da...ja sam živi dokaz da možeš živjet u braku sa ženom s kojom nemaš ništa zajednicko i trpit sve turture koje ti takva žena priredi...što ceš, brak je svetinja i tu za prostitutke nema mjesta.


pitanje nije bilo da li bi bili sa prostitutkom vec da li bi to legalizirali.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/09/2014 : 18:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
A bilo bi bome zanimljivo pitanje jel bi bili s prostitutkom...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/09/2014 : 18:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

A bilo bi bome zanimljivo pitanje jel bi bili s prostitutkom...


jednako zanimljivo kao i prica o paradama. ovo nije zamisljeno kao topik gdje ce ljudi dobijati banove.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/09/2014 : 22:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by markotamara

Nisam za


Argumentiraj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000