forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Škotski referendum o nezavisnosti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/09/2014 : 18:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Sto mislite hoce li Škoti "izaci" iz UK ???ili ce pak biti nesloge kao u filmu Hrabro srce!!!??

GALLIENO FERRI

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/09/2014 : 18:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Mislim da nece izaci iz UK,.....nesloga iz Bravehearta "all over again"....ali po mom mišljenju šteta ako ne budu izašli,...neka probaju, možda ce im ici bolje, a najviše se veselim nekim novim razglednicama, koje bi mogao dobiti iz novonastale države,....
Uvijek je zanimljivo za kolekcionara kupiti prve markice ili novac,...od novonastale države.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/09/2014 : 18:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Šanse su kažu 50%:50%, nisam neki kladionicar, al tipovao bi kako ce ostati u UK, a navijat da izadu

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 19:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Ne vjerujem da ce "izaci". Engleski utjeca je prevelik. Englezi 300 godina "harace" Skotskom. Posljednice su nepopravljive. Nadam se da se varam!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 19:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Ne vjerujem da ce "izaci". Engleski utjeca je prevelik. Englezi 300 godina "harace" Skotskom. Posljednice su nepopravljive. Nadam se da se varam!



“ 300 godina harace “ englezi škotskom!, profulao si nekoliko stotina godina, cak je bolje rec podosta stoljeca.

ja sam ZA izlazak škota iz VB.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/09/2014 : 19:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=770825
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/09/2014 : 20:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja sam za to da svaka jebena državica, pokrajina i oblast može da odluci o svom statusu.
Brine me samo Katalonija, u kojoj ce ligi onda igrati Barca?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 20:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam za to da svaka jebena državica, pokrajina i oblast može da odluci o svom statusu.
Brine me samo Katalonija, u kojoj ce ligi onda igrati Barca?



pa upravo zbog toga katalonci ne bi trebala izboriti pravo za neovisnost.

škotska nije ebena državica, pokrajina i oblast, privatno dvorište koje bi trebalo dobiti pravo na samostalnost.
škoti su postojali prije engleza, katalonaca, državica, pokrajina, oblasti i privatnih dvorišta.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/09/2014 : 20:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pa i Dodo je nekada postojao, i T-Rex



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/09/2014 : 20:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nadam se da ce referendum uspit i uk otic u povijest

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/09/2014 : 20:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Nadam se da referendum nece uspjeti, nikako to ne bi valjalo.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tutta

Ne vjerujem da ce "izaci". Engleski utjeca je prevelik. Englezi 300 godina "harace" Skotskom. Posljednice su nepopravljive. Nadam se da se varam!



“ 300 godina harace “ englezi škotskom!, profulao si nekoliko stotina godina, cak je bolje rec podosta stoljeca.

ja sam ZA izlazak škota iz VB.

Sa 300 godina, mislio sam na "kapitulaciju" Skotske.



ma O.K.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 21:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/09/2014 : 21:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Volio bih da se Škoti odvoje i mislim da ce se to desiti

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 21:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 21:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Autor pretjeruje u ironiziranju, slažem se, nimalo ne štedi ni nas, ali nije da mu neke stvari nisu na mjestu.

Inace DA, želio bih da Škoti izglasaju odvajanje, makar mislim da im ni unutra nije loše, dapace.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 11/09/2014 21:42:09
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 21:44:58  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?



Zloindeks.hr kažeš. Pretpostavljam da je to službeni stav stranke. Što bi bilo sa tim portalom da tvoja stranka dode na vlast?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 21:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Autor pretjeruje u ironiziranju, slažem se, nimalo ne štedi ni nas, ali nije da mu neke stvari nisu na mjestu.

Inace DA, želio bih da Škoti izglasaju odvajanje, makar mislim da im ni unutra nije loše, dapace.





nije mu ni baš dobra usporedba izmedu iraca i škota ( ocito je autor teksta tuntlek vezano uz povijest ), ukratko: englezi su se škota koliko toliko morali bojati jer su živjeli na istom otoku kao i oni, dakle ukratko kupovali su vode tijekom povijesti. a irci nisu živjeli na istom otoku s englezima i englezi racunajuci da irci nikad nece uspjeti napasti englesku napravili su to što su napravili IRA-u i stoljetni borbeni duh iraca prema englezima.
nema baš tu ironije, puno više neznanja.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 21:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





Kako ovog "novinara" nije sram...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/09/2014 : 21:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam za to da svaka jebena državica, pokrajina i oblast može da odluci o svom statusu.
Brine me samo Katalonija, u kojoj ce ligi onda igrati Barca?


I to se možda desi. Evo danas je na ulice Barcelone izišlo navodno milijun ljudi uzvikujuci: NEOVISNOST. Referendum u Škotskoj im daje jak vjetar u leda.
http://www.spiegel.de/politik/ausland/katalonien-unabhaengigkeit-tausende-demonstrieren-fuer-autonomie-a-991156.html


Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 21:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?



Zloindeks.hr kažeš. Pretpostavljam da je to službeni stav stranke. Što bi bilo sa tim portalom da tvoja stranka dode na vlast?



kojeg li glupog pitanja? indeks hr ima problema vezano uz financije s ovom sadašnjom vlašcu? a ti postavljaš pitanje što bi bilo kad bi bilo?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 21:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
odvratan clanak kvazinovinarcica iz indeksa,dno dna..posebno ono gdje kaže da škoti civilizacije ne bi vidjeli da im britanaca nije bilo.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 21:56:52  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?



Zloindeks.hr kažeš. Pretpostavljam da je to službeni stav stranke. Što bi bilo sa tim portalom da tvoja stranka dode na vlast?



kojeg li glupog pitanja? indeks hr ima problema vezano uz financije s ovom sadašnjom vlašcu? a ti postavljaš pitanje što bi bilo kad bi bilo?



Ne pitam te za financije nego bi li tvoja stranka tolerilara rad portala index.hr?

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 11/09/2014 21:57:59
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 21:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?



Zloindeks.hr kažeš. Pretpostavljam da je to službeni stav stranke. Što bi bilo sa tim portalom da tvoja stranka dode na vlast?



kojeg li glupog pitanja? indeks hr ima problema vezano uz financije s ovom sadašnjom vlašcu? a ti postavljaš pitanje što bi bilo kad bi bilo?



Ne pitam te za financije nego bi li tvoja stranka tolerilara rad portala index.hr?



a zašto ne bi?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 21:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
mislim da nece proci...
imaju dosta elemenata državnosti koje nemaju ni neovisne države
imaju identitet kao da su nezavisni
a sve beneficije u jednom jakom carstvu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:02:10  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zanimljiv komentar na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/trenutak-istine-za-skote-hoce-li-opet-ispasti-saka-jada/770825.aspx





da svakako zanimljiv u ismijavanju, podlim, pakosnim i zlobnim komentarima, ustvari kao cijeli zloindeks hr

a što bi trebali ocekivati od takovog podlog portala? da poštuje patnju i stoljetnu borbu jednog naroda?



Zloindeks.hr kažeš. Pretpostavljam da je to službeni stav stranke. Što bi bilo sa tim portalom da tvoja stranka dode na vlast?



kojeg li glupog pitanja? indeks hr ima problema vezano uz financije s ovom sadašnjom vlašcu? a ti postavljaš pitanje što bi bilo kad bi bilo?



Ne pitam te za financije nego bi li tvoja stranka tolerilara rad portala index.hr?



a zašto ne bi?



Pošto odgovaraš pitanjem znaci da ili nemaš odgovor ili ga ne želiš javno reci.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000