forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Škotski referendum o nezavisnosti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 11/09/2014 : 22:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

a sve beneficije u jednom jakom carstvu



Bili nekad jaki ...



Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 22:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus


Pošto odgovaraš pitanjem znaci da ili nemaš odgovor ili ga ne želiš javno reci.




ni jedno ni drugo, postavljaš nezanimljiva pitanja, tražiš “ fight “ al nema ga na vidiku.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:11:59  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus


Pošto odgovaraš pitanjem znaci da ili nemaš odgovor ili ga ne želiš javno reci.




ni jedno ni drugo, postavljaš nezanimljiva pitanja, tražiš “ fight “ al nema ga na vidiku.



Tipican politicarski proljev od odgovora kad ne znaš što odgovoriti.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 22:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by fikus


Pošto odgovaraš pitanjem znaci da ili nemaš odgovor ili ga ne želiš javno reci.




ni jedno ni drugo, postavljaš nezanimljiva pitanja, tražiš “ fight “ al nema ga na vidiku.



Tipican politicarski proljev od odgovora kad ne znaš što odgovoriti.



pa evo, da ti u trol vs spam maniru odgovorim, ako sam ja odgovorio proljevom na postavljeno pitanje to vjerojatno znaci da si ti postavio proljev pitanje.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 22:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pametnom dosta.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by zeljko

a sve beneficije u jednom jakom carstvu



Bili nekad jaki ...




Danas su jaci, nego ikad sto su bili. U bilo kojem smislu.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:20:03  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

pametnom dosta.



Upravo tako.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:30:15  Show Profile Show Extended Profile
I tako se Kruger kukavicki povukao iz rasprave a da nije odgovorio ni na jedno pitanje...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 22:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ako su u pitanju nebitna pitanja, nema potrebe odgovarati.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 22:55:12  Show Profile Show Extended Profile
...krugerizam...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 22:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

...krugerizam...



krugerofob je fikus .. ..
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 23:12:33  Show Profile Show Extended Profile
Ako ništa bar si pokazao kako vi iz tvoje stranke (ne)komunicirate odnosno kakav stav nemate o bilo cemu.
Pišemo se za par dana.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 23:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
fikuse, tvoje optužbe su uglavnom tipa : vi ono, ti ono, vi one, ali ti si taj koji postavlja pitanja. što rec?, postavljaš nimalo zanimljiva pitanja ili pitanja na koje se ne mora kvalitetno odgovoriti. dakle dobio si odgovore shodno postavljenim pitanjima. kad vi fikuse postavite neko kvalitetnije pitanje vrlo vjerojatno se možete nadati i kvalitetnijem odgovoru na postavljeno kvalitetnije pitanje.
cujemo se za par dana.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 23:30:19  Show Profile Show Extended Profile
To nisu nezanimljiva nego neugodna pitanja na koja izbjegavaš odgovoriti. Kako god, ovo ce biti predmet proucavanja na forum.hr. Kao javna osoba mogao bi ovom forumu izložiti svoj CV. Ili bi najradije i to izbjegao?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 23:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
“ ti rekao da ode, ali ti ne ode. “

pa postavi mi jasno pitanje na koje bih ja jasno trebao odgovoriti. do sad se nisi pokazao kao netko tko je jasan i tko ima muda postaviti odgovarajuce pitanje. ti misliš da si jasan i bitan, ali nisi ...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 23:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
A jeste zaspamali temu...
Uglavnom, podržavam škotski referendum.
Ne znam koliko im je loše u Britaniji, ali ako žele nezavisnost, samo naprijed.

Edited by - Zoroasterixx on 11/09/2014 23:44:56
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 23:46:00  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kruger

“ ti rekao da ode, ali ti ne ode. “

pa postavi mi jasno pitanje na koje bih ja jasno trebao odgovoriti. do sad se nisi pokazao kao netko tko je jasan i tko ima muda postaviti odgovarajuce pitanje. ti misliš da si jasan i bitan, ali nisi ...



Hoceš li staviti svoj CV? Da ili ne?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 23:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Kruger

“ ti rekao da ode, ali ti ne ode. “

pa postavi mi jasno pitanje na koje bih ja jasno trebao odgovoriti. do sad se nisi pokazao kao netko tko je jasan i tko ima muda postaviti odgovarajuce pitanje. ti misliš da si jasan i bitan, ali nisi ...



Hoceš li staviti svoj CV? Da ili ne?



postavi mi neko konkretnije/ozbiljnije/jasnije/zanimljivije pitanje! ili da malo i ja tebe pocnem ispitivati. po kojim si kriterijima dobio posao u javnoj službi?
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 23:56:40  Show Profile Show Extended Profile
Slobodno.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/09/2014 : 00:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Slobodno.



nisi mi postavio pitanje, al te lako navuc!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 12/09/2014 : 00:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ne znam kuda to beskrajno rasclanjivanje vodi? Na kraju ce se završiti na tome da je svaka kuca/stan država za sebe...
Šta to Škotskoj fali u Britaniji? Koliko sam upucen imaju velik stepen autonomije...Zašto misle da ce im posebno biti bolje? Stoljeca suživota su ostavila neraskidive veze u ekonomiji,nacinu života i prije svega ljudskim odnosima...Da li ce moci opstati kao samostalna država?Imaju li dovoljnu ljudsku i ekonomsku moc?Imaju li dovoljno razvijeno tržište i da li ga mogu podmiriti sopstvenim snagama?
Govorim ovo jer živim u rascjepkanoj državi,gdje svako vuce vodu na svoj mlin i to samo na svoju štetu.Država koju svaki drugi stanovnik mrzi.Išli bi dalje,k svojima...A ko su svoji u današnja vremena? Ko je kome blizak,onako iskreno a ne hinjski? Milion je primjera koji ce vodu okrenuti i na separatisticki mlin a bogami i na unitarni...Svako ima svoju istinu,uglavnom lažnu što je najveci paradoks u ovoj napacenoj državi...
Kad shvatimo da nam je najprici onaj koji nam je najbliži tad cemo doci pameti...
Nedavni nemili dogadaji izazvani poplavama su pokazali da ima ljudi normalnih na svim stranama i žalosno je to što treba nesreca neslucenih razmjera da se to shvati...Evo sad cu reci jednu cinjenicu koja okrece mlin na moju stranu...Doboj poplavljen,haos na sve strane,žalost...Pomoc treba svakome na svakom koraku...Po nekoj izvrnutoj logici trebalo je da sve vrvi od Srbijanaca-Beogradana,Nišlija,Novosadana...
Ne,prva ekipa za spašavanje je došla iz Bihaca koji je zemljopisno gledano na istoj udaljenosti kao i glavni grad susjedne "matice" države...Došli su LJUDI u pomoc drugim LJUDIMA...Susjed susjedu...Ima snimka gdje decki sjedaju u svoje rafterske camce tik ispred Dodika koji se dovukao i z Banja Luke tek sutradan ujutro nakon nemilih dogadaja a oni su tu bili svega par sati nakon nesrece...
Nebitno,ovo sam naveo kao primjer zato što je dokumentovano,nije neka istinita bosanska laž koje ima na svakom koraku.Uvjeren sam da je slucajno bilo suprotno,da je Bihac bio pod vodom pomoc bi sigurno došla iz Doboja,Banja Luke,Mostara jer drugacije ne može biti niti smije...
Odoh daleko.
Sretno samostalnoj i nezavisnoj Škotskoj šta god im to znacilo.Ako kad pogledaju u nebo iznad sebe,u beskrajna prostranstva gdje nema granica,pocetka,kraja sigurno ce im prvi osjecaj biti ponos na cinjenicu što su svoji,neovisni o drugima,sebi dovoljni,u svome kavezu...

Wtf?

Edited by - bagi on 12/09/2014 00:21:55
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2014 : 09:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Ne znam kuda to beskrajno rasclanjivanje vodi? Na kraju ce se završiti na tome da je svaka kuca/stan država za sebe...
Šta to Škotskoj fali u Britaniji? Koliko sam upucen imaju velik stepen autonomije...Zašto misle da ce im posebno biti bolje? Stoljeca suživota su ostavila neraskidive veze u ekonomiji,nacinu života i prije svega ljudskim odnosima...Da li ce moci opstati kao samostalna država?Imaju li dovoljnu ljudsku i ekonomsku moc?Imaju li dovoljno razvijeno tržište i da li ga mogu podmiriti sopstvenim snagama?
Govorim ovo jer živim u rascjepkanoj državi,gdje svako vuce vodu na svoj mlin i to samo na svoju štetu.Država koju svaki drugi stanovnik mrzi.Išli bi dalje,k svojima...A ko su svoji u današnja vremena? Ko je kome blizak,onako iskreno a ne hinjski? Milion je primjera koji ce vodu okrenuti i na separatisticki mlin a bogami i na unitarni...Svako ima svoju istinu,uglavnom lažnu što je najveci paradoks u ovoj napacenoj državi...
Kad shvatimo da nam je najprici onaj koji nam je najbliži tad cemo doci pameti...
Nedavni nemili dogadaji izazvani poplavama su pokazali da ima ljudi normalnih na svim stranama i žalosno je to što treba nesreca neslucenih razmjera da se to shvati...Evo sad cu reci jednu cinjenicu koja okrece mlin na moju stranu...Doboj poplavljen,haos na sve strane,žalost...Pomoc treba svakome na svakom koraku...Po nekoj izvrnutoj logici trebalo je da sve vrvi od Srbijanaca-Beogradana,Nišlija,Novosadana...
Ne,prva ekipa za spašavanje je došla iz Bihaca koji je zemljopisno gledano na istoj udaljenosti kao i glavni grad susjedne "matice" države...Došli su LJUDI u pomoc drugim LJUDIMA...Susjed susjedu...Ima snimka gdje decki sjedaju u svoje rafterske camce tik ispred Dodika koji se dovukao i z Banja Luke tek sutradan ujutro nakon nemilih dogadaja a oni su tu bili svega par sati nakon nesrece...
Nebitno,ovo sam naveo kao primjer zato što je dokumentovano,nije neka istinita bosanska laž koje ima na svakom koraku.Uvjeren sam da je slucajno bilo suprotno,da je Bihac bio pod vodom pomoc bi sigurno došla iz Doboja,Banja Luke,Mostara jer drugacije ne može biti niti smije...
Odoh daleko.
Sretno samostalnoj i nezavisnoj Škotskoj šta god im to znacilo.Ako kad pogledaju u nebo iznad sebe,u beskrajna prostranstva gdje nema granica,pocetka,kraja sigurno ce im prvi osjecaj biti ponos na cinjenicu što su svoji,neovisni o drugima,sebi dovoljni,u svome kavezu...



pa kao uvijek radi se o novcu. Vjerovatno Škoti misle, kako se ne ulaže dosta kod njih (infrastruktura npr., radna mijesta,....) i misle kako ce onda biti bolje, kada budu sami odlucivali o nekim stvarima.
Isto tako postoje informacije, da su u moru uz Škotsku obalu (na sjeveru...) dosta velike zalihr nafte, pa bi sada Škoto to htjeli sami crpiti i sami potrošiti (novac od prodaje nafte) a ne da dijele sa cijelim UK,....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/09/2014 : 09:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
negdje sam gledao kako u pogranicnom podrucju britanci idu u škotsku jer su bolje bolnice...
možda škotska nema nekih problema ko engleska šta ja znam
jel ko živio gore pa konta probleme obicnih ljudi
ako im funtu ukinu ili zabrane što ce biti onda s viškom novca :D inflacija?
kako ce škoti svoju valutu sami "napraviti" hoce li morati prolaziti sve s EU kao latvija npr

odron

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2014 : 11:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

negdje sam gledao kako u pogranicnom podrucju britanci idu u škotsku jer su bolje bolnice...
možda škotska nema nekih problema ko engleska šta ja znam
jel ko živio gore pa konta probleme obicnih ljudi
ako im funtu ukinu ili zabrane što ce biti onda s viškom novca :D inflacija?
kako ce škoti svoju valutu sami "napraviti" hoce li morati prolaziti sve s EU kao latvija npr

odron



Škoti vjerovatno mogu preuzeti EURO valutu i to je to. Isto tako vjerovatno mogu ostati u EU i NATO,...mislim zašto bi se bilo što promjenilo za njih, a ako odluce da ne žele ostati u EU, Nato i slicno, isto tako ne vidim problema, da odu van iz svih tih Organizacija, a novac sigurno mogu napraviti neki svoj novac, isto kao što su Hrvati (kunu) slovenci (tolar),...nije to takav problem.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2014 : 11:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Škoti ne mogu uzet euro niti ostat u eu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000