forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dezodoransi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/09/2014 : 22:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Išao sam neki dan u poštu poslati paket i iako skoro da i nije bilo gužve, red nikako da krene, ali što se tu može...paket moram poslati,pa cekam, cekam......cekam i gušim se!
Smrdi ispred mene, a bogami smrdi i iza mene!
Nekada bih možda i pomislio da su ljudi neuredni i da se ne peru jer smrde kao da im je nešto crknuto u džepovima, no moje mišljenje je da je realnost drugacija.
Prisjetimo se vremena pred 30-tak godina kada je vecina pucanstva imala odreden jedan dan u tjednu za kupanje i to vecinom u nekim javnim kupalištima (i ja pamtim jedno u mom malom mjestu...zvuci skoro nerealno, ali pred tridesetak godina je kupalište sa nekih pedesetak kada vjerovatno bio unosan biznis) i da, ljudi su se poput Bože (citaj Ðuro) iz "Kajmaka i marmelade" kupali jednom tjedno ko' Tex Willer i Kit Carson u nama nam dragim pricicama i nitko nije tako jako vonjao kao danas kada svaka kuca ili stan ima i po više kupaonica, a ljudi se kupaju svakodnevno?

Ja postavljam pitanja: Koliko korištenje današnjih dezodoransa uopce koristi ljudima?
Ja mislim da neki dezodoransi i koriste, ali glavni problem današnjeg društva je što ce svatko kupiti dobro izreklamirano "govno" i misliti da mu nema druge...jer i sam sam imao problema dok nisam konacno progledao i shvatio da je "govno" govno...do pred nekih godinu dana sam koristio samo old spice original u sticku, no odjednom je tu nešto pocelo "smrdjeti"? Zatim sam prešao na najjace izreklamirane proizvode. Kupio sam onaj Axe Africa, istuširam se ujutro, našpricam sa istim, cijeli dan ne pustim ni kap znoja, a navecer smrdim sam sebi... Pomislio sam cak da taj smrad dolazi zbog povecih dlaka ispod ruke te sam iste brijao svakih dva tjedna,ali ništa...
Probao sam još nekoliko dezodoranasa redom...axe više vrsta, old spice više vrsta, playboy više vrsta i na kraju skoro pomislio je smrad koji se pocinje osjecati vec nekoliko sati nakon tuširanja nešto što dode s godinama, no jebeni razlog smrada su dezodoransi koji nemaju ama baš ništa zajednickog s onim što je pokazano u preskupim reklamama!
Konacno nakon godinu lutanja i isprobavanja raznoraznih "govana" sam našao nešto što ima svoju svrhu i povezanost s imenom dezodorans, nema neki poseban niti jak miris, ali barem poput onih gore navedenih ne potice neugodno znojenje i smrad, vec služi svojoj svrsi, daje ugodan miris i dan dva nakon tuširanja.
Moj izbor:


No, da mi samo ovaj ne bude jedina opcija...dajte još koji dobar prijedlog za neki dezodorans...

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2014 : 22:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
sve to je šit.
ako se puno znojiš bolje ti je uopce ne koristit dezodorans.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/09/2014 : 22:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
koliko dobijas za reklamu :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/09/2014 : 22:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ha sve zavisi koliko para si spreman dati. Ja koristim Dreamer od Versacea, FahrenheitHugo Boss...I ti su fakat dobri.Ali znam uzeti i Axe i nije mi bio loš:))
Inace jednom sam uzel cisto da probam onaj od 9 kuna iz Lidla, taj je fakat smece:)) Al fakat niš ne koristi, nakon dve vure kao da ga nisi ni stavil.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/09/2014 : 22:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

koliko dobijas za reklamu :)


Nije reklama...samo godinu dana uzaludnog stavljanja izazivaca smrada na sebe i nekoliko kubika prisilno protošene vode!
Tko zna koliko vas još poput mene uzalud troši i vrijeme i novac zbog lošeg izbora dezadoransa???
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/09/2014 : 22:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ja sam po prirodi smrdljivac i jos nisam nasao niti jedan od tih vragova koji mi stvarno koristi. zato vucem ta sranja stalno po jaknama ili autu da spasim ljude oko sebe od samog sebe. bas cu probati i taj tvoj deo sprej.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/09/2014 : 22:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ha sve zavisi koliko para si spreman dati. Ja koristim Dreamer od Versacea, FahrenheitHugo Boss...I ti su fakat dobri.Ali znam uzeti i Axe i nije mi bio loš:))
Inace jednom sam uzel cisto da probam onaj od 9 kuna iz Lidla, taj je fakat smece:)) Al fakat niš ne koristi, nakon dve vure kao da ga nisi ni stavil.


A gle, dobar je i ovaj za 9kn ako ne izaziva kontra efekt - smrad.
...inace znao mi je stari donjeti i neke skuplje iz djutica po aerodromima (neki Harley Davidson), ali ista stvar-loše.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 24/09/2014 : 22:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
quote:
Originally posted by Oki
Tko zna koliko vas još poput mene uzalud troši i vrijeme i novac zbog lošeg izbora dezadoransa???


Ja.
Preko ljeta sam koristio i taj Garnierov sa slike, i moram priznati da uistinu nije loš, slab i blag miris, a opet se ne znojiš. Inace koristim Axe u spreju(najbolji mi je Excite) za po tijelu + Old spice u stiku(najbolji mi je Danger Zone) za pod pazuhe.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 24/09/2014 : 22:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
Bio sam i iz Bille kupio neki veci no name dezic u spreju za neke sitne novce, smrdi k'o ništa. Bacio ga nakon jednog korištenja.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/09/2014 : 22:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Old Spice za pazuhe, po meni je najbolji, koji - svejedno.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 24/09/2014 : 23:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
Problem je što mnogi ne kuže ovo


Pa se onda ni ne otuširaju, nego samo stave dezodorans.
Inace, meni je svejedno koji koristim, nisam primijetio neku veliku razliku.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 24/09/2014 : 23:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
Pa važno je i verovatno sa kojim "gelom" se tusiras. Mozda i ne treba po tusiranju dezodorans.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2014 : 23:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Pošto sam po prirodi 'mirišljavac' ne koristim nikakav, treba imati malo i srece.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/09/2014 : 23:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
jooj..hahahaha..
Ima jedna sitnica koju ste smetnuli s uma. Stres, zivci. Nema tog dezodoransa koji moze ukloniti te mirise dansnjice.
Svi djeluju kad smo tra la la..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/09/2014 : 00:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Old Spice za pazuhe, po meni je najbolji, koji - svejedno.


Samo to koristim.
I tuširanje svaki dan poslije posla.
I nema da smrdiš...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/09/2014 : 00:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Neki ljudi imaju onaj jak vonj znoja i ne vrijedi nikakvo pranje ni dezodorans.
Neki ljudi se jednostavno ne peru redovno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2014 : 01:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Baš ga prije dva tjedna potrošio
sad sam na Dreameru
Naravno, uz to idu i odgovarajuci parfemi


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2014 : 01:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Inace, Fahrenheit je jedan od najdugovjecnijih parfema. Mislim da se vec 30-ak godina proizvodi...


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/09/2014 : 08:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Dezodoransi su puni kemikalija, a koža je najveci organ u tijelu i nije teško zbrojiti 2+2 da bi se zakljucilo koliko su štetni ili korisni. Ako uzmete u obzir koliko se samo raznoraznih kemikalija stavlja u hranu, a to je ipak kao kontrolirano, onda si možete zamisliti koliko se kemikalija stavlja u dezodoranse gdje nema nikakve kontrole.

A sad da li su potrebni?! Mislim da jesu, jer mnogi ljudi ne mirišu najbolje!


Osobno nisam vec više od dvije godine koristio dezodoranse, parfeme i bilo koje druge umjetne mirise.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 25/09/2014 : 08:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Je sam skužio da se usmrdim u odjeci (vestama, majcama) koje kupim u C&A... ne znam od ceka ih rade, ali nije 100% pamuk kako piše...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 09:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Triba se redovito prat i problem riješen.
Tuširan se svakodnevno, i osin jednog Nivea dezodoransa koji je stvarno ostavlja smrad svi su mi dezodoransi bili OK, i ne usmrdujen se.
Koristin nakad i ženin, i ista stvar.
Dakle, tajna je u sapunu, ne u marki dezodoransa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/09/2014 : 12:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Recept je redovito se podaprat i stavljati deo roll-on za ispod pazuha, po mogucnosti što neutralnijeg mirisa. Dobri su mi ovaj Okijev Garnier mineral, Dove men care, Adidas i sl, a od skupljih Clinique, Loreal, ima toga još.
Nesvrstani ima pravo, sapun je tajna. Moj najdraži gel za tuširanje ima najbolje ime na svijetu: AXE Brazilsko vruce blato+Ekstrakt plodova crvenog zmaja

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 12:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

stavljati deo roll-on za ispod pazuha, po mogucnosti što neutralnijeg mirisa.




Potpis.
Vecina onih koji imaju intenzivnije mirise, u kombinaciji s prvim znojenjem uzrokuju negodne mirisne kombinacije.
Nivea, Garnier, Adidas, sve igra.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 13:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Za sve su Francuzi krivi. Izmislili parfeme da se ne moraju prat.
I sad tu stoljece poslije, na brdovitom Balkanu neki bi da se navike mijenjaju. Stvarno svasta! Da prat se. Pa isprat sa sebe zastitni sloj i dobre bakterije i ostalu floru i faunu.
Ljudi su sve bolezljiviji, virusi sve mocniji jer nam je imunitet slabiji. Kako i ne bi bio kad smo ga sprali sa sebe.
Ovu misao privodim kraju zakljuckom da je narod bolestan jer se sve cesce pere.
Za ozdravljenje nacije, apeliram! Tako vam domoljublja, prestanite se prati! I nase zdravstvo bi moglo malo predahnuti i mozda ponovo procvjetati, iz dugova se izvuci. U to su ga i uvalili ovi sto se stalno peru. Pranje bi trebalo proglasiti cinom nacionalne izdaje.

(Dosla sam zabaviti samu sebe. Sad idem.)
P.S. nisam na nicemu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 13:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj..hahahaha..
Ima jedna sitnica koju ste smetnuli s uma. Stres, zivci. Nema tog dezodoransa koji moze ukloniti te mirise dansnjice.
Svi djeluju kad smo tra la la..


Cuo sam jednom od frizera da stres i živci utjecu na dobivanje prhuti u kosi,a što se tice znojenja,moje mišljenje je da tu nema prevelikog utjecaja...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 13:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Pranje bi trebalo proglasiti cinom nacionalne izdaje.





Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000