forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Stidi se, Srbijo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/09/2014 : 18:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja sam rekao. Tema nije politicka i takva ce i ostati.

Ne dozvolite da vas izbacim zbog gluposti, pa da se posle ljudi žale tamo u Punisheru.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/09/2014 18:59:03
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 19:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam rekao. Tema nije politicka i takva ce i ostati.


Jebiga, ovdje se moram složiti sa stinkijem. Tema je politicka kako god je okreneš jer svi ovi moralni stavovi nas pojedinaca ne bi ništa znacili da nemaju rezultate u dnevnopolitickoj stvarnosti. A dio te stvarnosti je i prajd.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 19:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam rekao. Tema nije politicka i takva ce i ostati.

Ne dozvolite da vas izbacim zbog gluposti, pa da se posle ljudi žale tamo u Punisheru.


imamo krugera da nas brani..hip,hip hura za krugera
oš ti više pitat il da idem marvi jest dat?(samo se drži teme,molim lijepo)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/09/2014 : 19:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
10 stranica topica se niko nije dotakao politike (ili tek ovlaš). A vi ste ovde krenuli od hrišcana i muslimana, preko raznoraznih inicijativa, kordona, barikada i sl.

SVAKA tema se može komentarisati u politickom kontekstu, ali isto tako možemo i drugacije.

Tako da, ako ne može drugacije, onda batalite ovaj topic.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/09/2014 : 19:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by swamp thing

Ne znam šta homoi dobijaju tom paradom... niko ih zbog toga ne toleriše nešto više, niti voli nešto više. Jedini napredak koji ja vidim je taj da je obezbjedenje iz godine u godinu sve bolje, sve više policajaca angažovano i sve ozbiljnije to rade.
A homoe vec prihvataju više jer su sve zastupljeniji u medijima, na emisijama, serijama, filmovima, tako da su mlade generacije uopšte ne zamaraju njima (sem retardiranih navijaca koji nemaju mozga ili su im isprani od strane jednako retardiranih, kojih uopšte nema puno naspram ukupnog broja stanovnika). Dakle, jedini protivnik homoima su Dveri i slicne organizacije. Smiješno na koji nivo se stvari podižu.
Evo, koliko ljudi ja znam, još nikoga nisam upoznao koji je zagovarao neko nasilje nad homicima, i jedino problematicno im je pitanje oko usvajanja djece. U suštini, i njih, kao i mene, zabole za LGTB. Nekad ih pomenemo u razmjeni mišljenja i to je to.


a jebi ga,šta ljudi dobivaju kad odu na feštu za prvi maj?porciju mlakog graha i isprazne govore politicara i sindikalista.tako nije bilo u pocetku,krvavo su se radnici morali izborit za svoja prava.danas smo znacenje prvog maja sveli na porciju graha,neradni dan,ležanje u hladovini..ko jebe one polupane glave koje su se izborile za prava radnika.volio bi i kad bi ta parada prešla u takvu neku vrstu tradicije.malo prošetaj,podsjeti ljude kako se ponekad teško izborit za svoja prava,napuni trbuh,poljubi decka/curu bez straha da ce ti neko razbit glavu i mirna bosna do iduce parade.i ne bi se baš složio da parada nema svrhu.vidiš da svake godine sve više ljudi ih podržava.još da mi heteroseksualni skupimo hrabrost i pridružimo se toj paradi,nema nam kraja...


To što ih ljudi sve više tolerišu nema veze s paradom, vec s ovim drugim stvarima što sam naveo, gdje prednjaci sve veca zastupljenost homoa u medijima, gdje se vrši pozitivna propaganda, u smislu ''gej iz okej''. E zato ih sve više ljudi prihvataju. Naravno, svoju ulogu igra i to što ljudi više nisu toliko zatucani. Ovim paradama samo tjeraju ljude da kontaju: ''šta ovi opet koji kurac paradiraju, opet ce sranja biti, polupan grad, mobilizacija itd.'' Znaju oni da lupaju huligani, ali jebiga, to ce se svakako desiti. Time tjeraju ljude koje boli kurac da ih u tom momentu preziru.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/09/2014 : 19:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Samo ocu rec da u današnje jebeno vrime, najmanji mi je problem oce li moji sinovi volit muška dupeta.



e vidiš ja ne mislim tako

kada malo pogledam ovo što ste pisali, od pašanovica, igora12, acestrokea itd. pa i tebe, meni ste vi svi teške zbunjole.

mi uopce ne dijelimo isti svijet niti se možemo razumjeti (istinski), jer, kako rece acestroke: pišete teške gluposti (ukljucivši njega).

ovo što sam sada rekao ne znaci da vas mrzim, da idem potezati nož i slicne simplifikacije. samo mi je bezveze sve što potežete, svi vaši nazovi-argumenti.

ali to ionako vec znate;)

Pa ovdje se sve svodi na neku razinu tolerancije koju pojedini forumaš ima. Najjednostavniji test za razinu tolerancije bio bi da svatko sam sebi iskreno odgovori:
Da jednoga dana vaše dijete objavi vijest da je homoseksualac vi bi:
1. Šaka u glavu i protjerivanje djeteta
2. Prisilan smještaj u psihijatriji uz lijecenje bolesti elektrošokovima
3. Bio bi žalostan, posramljen ali prihvatio bi situaciju pod uvjetom da u kucu partner nikad ne bi krocio i o tome bi se šutjelo
4. Ne bih bio baš najsretniji ali dijete bi imalo punu podršku i partner bi bio dobrodošao
5. Osjecao bih se jednako kao i da je doveo curu, ništa se u našem odnosu ne bi promijenilo
6. Odlicno, baš cool što je moj sin homoseksualac.



Cetvorka.
Ovo iz petice iz sadašnje pozicije isto.
Al kad ostarin, možda bi mu zamirija šta necu imat unuke.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 19:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by swamp thing

Ne znam šta homoi dobijaju tom paradom... niko ih zbog toga ne toleriše nešto više, niti voli nešto više. Jedini napredak koji ja vidim je taj da je obezbjedenje iz godine u godinu sve bolje, sve više policajaca angažovano i sve ozbiljnije to rade.
A homoe vec prihvataju više jer su sve zastupljeniji u medijima, na emisijama, serijama, filmovima, tako da su mlade generacije uopšte ne zamaraju njima (sem retardiranih navijaca koji nemaju mozga ili su im isprani od strane jednako retardiranih, kojih uopšte nema puno naspram ukupnog broja stanovnika). Dakle, jedini protivnik homoima su Dveri i slicne organizacije. Smiješno na koji nivo se stvari podižu.
Evo, koliko ljudi ja znam, još nikoga nisam upoznao koji je zagovarao neko nasilje nad homicima, i jedino problematicno im je pitanje oko usvajanja djece. U suštini, i njih, kao i mene, zabole za LGTB. Nekad ih pomenemo u razmjeni mišljenja i to je to.


a jebi ga,šta ljudi dobivaju kad odu na feštu za prvi maj?porciju mlakog graha i isprazne govore politicara i sindikalista.tako nije bilo u pocetku,krvavo su se radnici morali izborit za svoja prava.danas smo znacenje prvog maja sveli na porciju graha,neradni dan,ležanje u hladovini..ko jebe one polupane glave koje su se izborile za prava radnika.volio bi i kad bi ta parada prešla u takvu neku vrstu tradicije.malo prošetaj,podsjeti ljude kako se ponekad teško izborit za svoja prava,napuni trbuh,poljubi decka/curu bez straha da ce ti neko razbit glavu i mirna bosna do iduce parade.i ne bi se baš složio da parada nema svrhu.vidiš da svake godine sve više ljudi ih podržava.još da mi heteroseksualni skupimo hrabrost i pridružimo se toj paradi,nema nam kraja...


To što ih ljudi sve više tolerišu nema veze s paradom, vec s ovim drugim stvarima što sam naveo, gdje prednjaci sve veca zastupljenost homoa u medijima, gdje se vrši pozitivna propaganda, u smislu ''gej iz okej''. E zato ih sve više ljudi prihvataju. Naravno, svoju ulogu igra i to što ljudi više nisu toliko zatucani. Ovim paradama samo tjeraju ljude da kontaju: ''šta ovi opet koji kurac paradiraju, opet ce sranja biti, polupan grad, mobilizacija itd.'' Znaju oni da lupaju huligani, ali jebiga, to ce se svakako desiti. Time tjeraju ljude koje boli kurac da ih u tom momentu preziru.


malo mi cudna ta logika..znaci ljudi preziru ove u paradi koji samo hoce svoja prava i mirno proci tih parsto metara a ne preziru ljude izvan parade koji su tu paradu okružili,pljuju po tim ljudima,prijete im najgorim mogucim prijetnjama,hoce se sa njima i fizicki obracunat?
da sam na mjestu tih ljudi,ja bi se ozbiljno zabrinuo za svoju mentalnu higijenu i moralni kompas

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 19:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Samo ocu rec da u današnje jebeno vrime, najmanji mi je problem oce li moji sinovi volit muška dupeta.



e vidiš ja ne mislim tako

kada malo pogledam ovo što ste pisali, od pašanovica, igora12, acestrokea itd. pa i tebe, meni ste vi svi teške zbunjole.

mi uopce ne dijelimo isti svijet niti se možemo razumjeti (istinski), jer, kako rece acestroke: pišete teške gluposti (ukljucivši njega).

ovo što sam sada rekao ne znaci da vas mrzim, da idem potezati nož i slicne simplifikacije. samo mi je bezveze sve što potežete, svi vaši nazovi-argumenti.

ali to ionako vec znate;)

Pa ovdje se sve svodi na neku razinu tolerancije koju pojedini forumaš ima. Najjednostavniji test za razinu tolerancije bio bi da svatko sam sebi iskreno odgovori:
Da jednoga dana vaše dijete objavi vijest da je homoseksualac vi bi:
1. Šaka u glavu i protjerivanje djeteta
2. Prisilan smještaj u psihijatriji uz lijecenje bolesti elektrošokovima
3. Bio bi žalostan, posramljen ali prihvatio bi situaciju pod uvjetom da u kucu partner nikad ne bi krocio i o tome bi se šutjelo
4. Ne bih bio baš najsretniji ali dijete bi imalo punu podršku i partner bi bio dobrodošao
5. Osjecao bih se jednako kao i da je doveo curu, ništa se u našem odnosu ne bi promijenilo
6. Odlicno, baš cool što je moj sin homoseksualac.



Cetvorka.
Ovo iz petice iz sadašnje pozicije isto.
Al kad ostarin, možda bi mu zamirija šta necu imat unuke.





ma šta ce ti unuci..možda te ni sinovi nece dohranit neg bubnit u staracki dom i grebat se za tvoju imovinu

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 30/09/2014 : 19:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Mali predah

http://www.jutarnji.hr/britanca--24--silovali-na-oktoberfestu--prisao-mu-je-s-leda-dok-je-urinirao-u-grmu-i-rekao-da-zeli-seks-/1223905/
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/09/2014 : 19:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Odlepršao si ti Emire, jednostavno ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje.

Kako cijeli svijet može tražiti prava za nekoga tko ih ne zaslužuje, a nije ih usput briga za osnovna ljudska prava djece s poteškocama u razvoju?

Usput, stvarno si dosadan sa svojim primitivnim ispadima prema meni, džozef je letio jer se malo nespretno izrazio na prvom koraku, a ti me neprestano vrijedaš i blatiš, nije li nedostatak argumenata? Pitanja koja vrtim su istog oblika i težine i ticu se onog bitnog i uvijek postavljam u vezi djece s poteškocama u razvoju, a nitko nema odgovor na njih ( vjerojatno nitko ne želi biti odgovoriti jer je odgovor jednostavan i okrutan kakav je i svijet ).



Da ti postavim jedno pitanje direktno da direktnije ne može, pa odgovori na njega:

Zašto ljudi koji su protestirali protiv cirilice u Vukovaru ne protestiraju zbog prava djece s poteškocama u razvoju?

Edit: Kasno sam vidio Manhunterovo upozorenje, pa ako trebam letjeti, neka bude.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 30/09/2014 19:42:48
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/09/2014 : 19:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
Glavna fraza ovog topica u vecini postova je :Zasto jednostavno kad moze komplicirano!Previse filozofiranja,palamudjenja i trazenja krvnih zrnaca svih boja...ka i vecinom na neke teme.Opcenito i ukratko,saraf u saraf nece moci,ali saraf u pravu maticu vec da... Zanimljivo je i odgovaranje na ponudjena pitanja,samo,neke stvari u zivotu je lakse i napisati,nego reci,a kamoli uradit ili dozivjeti.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 30/09/2014 : 19:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message
quote:
Originally posted by roby05

Glavna fraza ovog topica u vecini postova je :Zasto jednostavno kad moze komplicirano!Previse filozofiranja,palamudjenja i trazenja krvnih zrnaca svih boja...ka i vecinom na neke teme.Opcenito i ukratko,saraf u saraf nece moci,ali saraf u pravu maticu vec da... Zanimljivo je i odgovaranje na ponudjena pitanja,samo,neke stvari u zivotu je lakse i napisati,nego reci,a kamoli uradit ili dozivjeti.




Auuu, pa ti ne znaš ni kako ide muški gay sex.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/09/2014 : 20:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by tronožac

Mali predah
http://www.jutarnji.hr/britanca--24--silovali-na-oktoberfestu--prisao-mu-je-s-leda-dok-je-urinirao-u-grmu-i-rekao-da-zeli-seks-/1223905/


Jer hetero pijani i nadrogirani klinci nikad ne siluju...

http://www.bbc.com/news/world-asia-india-25344403
http://www.liveleak.com/view?i=10b_1412044816

Ali one su žene, zar ne? Koga briga, same su tražile, daj da pricamo još malo o hetero bijelim muškarcima.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 20:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Kruger

Odlepršao si ti Emire, jednostavno ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje.

Kako cijeli svijet može tražiti prava za nekoga tko ih ne zaslužuje, a nije ih usput briga za osnovna ljudska prava djece s poteškocama u razvoju?

Usput, stvarno si dosadan sa svojim primitivnim ispadima prema meni, džozef je letio jer se malo nespretno izrazio na prvom koraku, a ti me neprestano vrijedaš i blatiš, nije li nedostatak argumenata? Pitanja koja vrtim su istog oblika i težine i ticu se onog bitnog i uvijek postavljam u vezi djece s poteškocama u razvoju, a nitko nema odgovor na njih ( vjerojatno nitko ne želi biti odgovoriti jer je odgovor jednostavan i okrutan kakav je i svijet ).



Da ti postavim jedno pitanje direktno da direktnije ne može, pa odgovori na njega:

Zašto ljudi koji su protestirali protiv cirilice u Vukovaru ne protestiraju zbog prava djece s poteškocama u razvoju?

Edit: Kasno sam vidio Manhunterovo upozorenje, pa ako trebam letjeti, neka bude.



Ja sam na to ionako kroz ovu raspravu odgovorio. Važnije je prosvjedovati za prava djece s poteškocama u razvoju nego taj prosvjed koji si spomenuo. Svi prosvjedi koji se ticu osnovnih ljudskih prava su bitniji od ostalih prosvjeda. Mislim da te Manhunter nece zbog toga izbaciti.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 20:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
de si krugeru,oš ti više postavit ta pitanja?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/09/2014 : 20:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Stvarno mi nije jasno kako ovakve teme uvijek nabiju puno stranica a da se otvori nešto o poljoprivrednim djelatnostima nebi bilo nikoga na vidiku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 20:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Kruger

Odlepršao si ti Emire, jednostavno ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje.

Kako cijeli svijet može tražiti prava za nekoga tko ih ne zaslužuje, a nije ih usput briga za osnovna ljudska prava djece s poteškocama u razvoju?

Usput, stvarno si dosadan sa svojim primitivnim ispadima prema meni, džozef je letio jer se malo nespretno izrazio na prvom koraku, a ti me neprestano vrijedaš i blatiš, nije li nedostatak argumenata? Pitanja koja vrtim su istog oblika i težine i ticu se onog bitnog i uvijek postavljam u vezi djece s poteškocama u razvoju, a nitko nema odgovor na njih ( vjerojatno nitko ne želi biti odgovoriti jer je odgovor jednostavan i okrutan kakav je i svijet ).



Da ti postavim jedno pitanje direktno da direktnije ne može, pa odgovori na njega:

Zašto ljudi koji su protestirali protiv cirilice u Vukovaru ne protestiraju zbog prava djece s poteškocama u razvoju?

Edit: Kasno sam vidio Manhunterovo upozorenje, pa ako trebam letjeti, neka bude.



Ja sam na to ionako kroz ovu raspravu odgovorio. Važnije je prosvjedovati za prava djece s poteškocama u razvoju nego taj prosvjed koji si spomenuo. Svi prosvjedi koji se ticu osnovnih ljudskih prava su bitniji od ostalih prosvjeda. Mislim da te Manhunter nece zbog toga izbaciti.


opet direktno izbjegavane odgovora.koliko ja znam jedno od osnovnih ljudskih prava je pravo na dostojanstvo..jedna od poruka sa parade je i ta:DOSTOJANSTVO.jedno od osnovnih ljudskih prava je da nitko ne smije biti podvrgnut necovjecnom postupku i ponižavanju(objasni to ekipi iz dvera i ostalim).jedno od opcih prava je da svi imaju zaštitu pred bilo kakvom diskriminacijom(ni to nemaju)svatko ima pravo na slobodu kretanja(da nema murije,ni tih par metara parada ne bi prošla).svatko ima pravo na izjašnjavanje mišljenja i izražavanja(neki bi da gejevi uopce ne govore)..ima tog još

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 20:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Stvarno mi nije jasno kako ovakve teme uvijek nabiju puno stranica a da se otvori nešto o poljoprivrednim djelatnostima nebi bilo nikoga na vidiku.


kako ne,evo dok cekam krugerova pitanja ja marvu naranio,krave pomuzo a i milkicu sam uspio štipnut za guzicu

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 20:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

opet direktno izbjegavane odgovora.koliko ja znam jedno od osnovnih ljudskih prava je pravo na dostojanstvo..jedna od poruka sa parade je i ta:DOSTOJANSTVO.jedno od osnovnih ljudskih prava je da nitko ne smije biti podvrgnut necovjecnom postupku i ponižavanju(objasni to ekipi iz dvera i ostalim).jedno od opcih prava je da svi imaju zaštitu pred bilo kakvom diskriminacijom(ni to nemaju)svatko ima pravo na slobodu kretanja(da nema murije,ni tih par metara parada ne bi prošla).svatko ima pravo na izjašnjavanje mišljenja i izražavanja(neki bi da gejevi uopce ne govore)..ima tog još




Pa, pomogao sam covjeku da ga ne izbace, nisam ja kriv što ima problema sa usporedbama., a nisam izbjegao odgovor.

Al ga ti nalupeta, sa svim tim što si nabrojao imaju problema i heteroseksualci. Vjerujem kako bi se na ovom topicu sloboda izražavanja vrlo lako prekršila kad bi netko vrlo jasno i glasno poceo zastupati kršcanska/muslimanska/budisticka itd. stajališta, pa tako nemoj bosti tamo gdje to nije mjesto.
Postavio sam ti pitanje jednom, necu ga više ponavljati.

Edited by - Kruger on 30/09/2014 20:35:27
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2014 : 20:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
ajd vidim da se bojiš pitat(stvarno ne znam koje je bilo tvoje pitanje pa te molim da ga ponoviš) pa cu ja tebi postaviti nekoliko
1.smatraš li da homoseksualci imaju pravo na brak i sve što ide zakonski sa tim?
2.homoseksualci i usvajanje djece?
3.zašto po tvome oni imaju još manje pravo prosvjedovati nego drugi?
4.tvoj citat:kako netko može tražiti prava kad ih ne zaslužuje?
5.jel imaju pravo na tu paradu jedanput godišnje bez da ih se tlaci sa pljuvanjem i prijetnjama?
6.ako smo mi svi božja djeca,jesu li i oni?(menhanteru,nemoj da ti prst poleti,ovo je jedno od kljucnih pitanja)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/09/2014 : 21:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by hello


Da jednoga dana vaše dijete objavi vijest da je homoseksualac vi bi:
1. Šaka u glavu i protjerivanje djeteta
2. Prisilan smještaj u psihijatriji uz lijecenje bolesti elektrošokovima
3. Bio bi žalostan, posramljen ali prihvatio bi situaciju pod uvjetom da u kucu partner nikad ne bi krocio i o tome bi se šutjelo
4. Ne bih bio baš najsretniji ali dijete bi imalo punu podršku i partner bi bio dobrodošao
5. Osjecao bih se jednako kao i da je doveo curu, ništa se u našem odnosu ne bi promijenilo
6. Odlicno, baš cool što je moj sin homoseksualac.






To bi bio i moj odgovor



ne znam zašto, ali kruger, dranki i ostali pravovjerni se ne izjašnjavaju
po meni, ova pitanja nisu o odnosu prema homoseksualcima, nego prema vlastitoj djeci
onaj tko bi odgovorio s 1, 2 ili 3 nije ni zaslužio da ima djecu
nažalost, mnogi takvi imaju djecu i odricu se svojih sinova i kceri
to je naša stvarnost

a ove povorke, kolikogod izgledaju blesavo, ipak pomicu granice tolerancije - u zagrebu je na prvih par bilo gusto, a sad je sasvim normalna situacija
kad je bila ovogodišnja, išli smo s djetetom popodne na zrinjevac, ni ne znajuci da to još traje: i cijeli zrinjevac je bio pun mladih gejeva i lezbijki, s vrlo diskretnim osiguranjem, ljudi su normalno šetali medu njima, nama su neke cure slavonske dale duginu zastavicu za malu, a neke decke je užicala da joj rade figure od balona, baš ok je bilo vidjeti da je to postala normalna stvar

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 30/09/2014 : 21:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
Za one koji fantaziraju o idili u homo-brakovima, prepoznace se:
quote:

Zwei nordamerikanische Wissenschaftler, McWhirter, ein Psychiater, und Mattison,
ein Psychologe, leben als homosexuelles Paar. Sie führten eine Studie durch mit
dem erklärten Ziel nachzuweisen, daß auch homosexuelle Männer in dauerhaften
Partnerschaften leben könnten. Nach langem Suchen gelang es ihnen, 156 Paare zu
finden, die zwischen 1 und 37 Jahre miteinander lebten. 2/3 von ihnen waren die
Partnerschaft eingegangen mit dem Wunsch, in sexueller Treue zu leben. Von
diesen 156 Paaren waren aber nur sieben einander treu geblieben - und unter diesen
sieben war kein einziges Paar, das länger als 5 Jahre miteinander gelebt hätte.

Mit anderen Worten: diese beiden Forschen waren nicht in der Lage, auch nur ein
einziges homosexuelles Paar zu finden, das in sexueller Treue für mehr als 5 Jahre
miteinander gelebt hätte.



quote:

Dvojica sjevernoamericka naucnika, ...., zive kao homoseks. par. Sproveli su jednu studiju sa ciljem da dokazu da homoi mogu da zive u trajnim partnerstvima. Nakon dugotrajne potrage nasli su 156 parova, koji su zivjeli jedni sa drugima izmedju 1 i 37 godina. 2/3 njih su usli u partnerstvo sa zeljom, da ostanu u seksualnoj vjernosti. Od tih 156 parova samo su 7 njih ostali vjerni jedni drugima - a od tih 7 parova nije bio nijedan jedini par koji je duze od 5 god. zivio zivio zajedno.

Drugim rijecima: ova dva istrazivaca nisu bili u stanju da nadju jedan jedini homo par koji je duze od 5 god. zivio u seksualnoj vjernosti.



Alles klar? Obratite posebnu paznju na "dugotrajnu potragu" i "seksualnoj (ne socijalnoj) vjernosti". Osim toga pojedini ovdje trpaju homoe i lezbejke u isto kos.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 30/09/2014 21:07:59
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/09/2014 : 21:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ma doci ce sve to na svoje. Izborili su se crnci za svoja prava, izborile su se žene, izborili su se radnici, izborit ce se i homoseksualci. Ide svijet pomalo naprid uspkros i u inat mnogima. Žalosno što ce doci netko šesnaesti na red koga ce trebat mlatit i kome ce se govorit da nešto ne zaslužuje. Ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 21:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

ajd vidim da se bojiš pitat(stvarno ne znam koje je bilo tvoje pitanje pa te molim da ga ponoviš) pa cu ja tebi postaviti nekoliko
1.smatraš li da homoseksualci imaju pravo na brak i sve što ide zakonski sa tim?
2.homoseksualci i usvajanje djece?
3.zašto po tvome oni imaju još manje pravo prosvjedovati nego drugi?
4.tvoj citat:kako netko može tražiti prava kad ih ne zaslužuje?
5.jel imaju pravo na tu paradu jedanput godišnje bez da ih se tlaci sa pljuvanjem i prijetnjama?
6.ako smo mi svi božja djeca,jesu li i oni?(menhanteru,nemoj da ti prst poleti,ovo je jedno od kljucnih pitanja)



1. ne, neka vrst partnerstva da i sve što ide uz to da, ali brak ne. nije li od homoseksualaca licemjerno tražiti pravo na brak?
2. ne, to se kosi sa pravima djeteta, njihovo pravo na oca i majku.
3. ne razumijem tvoje pitanje?, mislim kako bespotrebno galame i namjerno izazivaju i iritiraju s ovim paradama ponosa gdje je sve nešto neodredeno. pravo na prosvjed imaju kao i svi ostali.
4. odgovorio sam prvim i drugim pitanjem.
5. ne znam, previše izazivaju i dosta galame, a i sami nazivi njihovih udruga kontra i iskorak znace da ce biti sranja i uvijek ce biti protiv heteroseksualaca, pa ne znam, možda bi trebali promijeniti retoriku.
6. koje glupo i jadno pitanje. i oni su božja bica.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/09/2014 : 21:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
malo sam se zeznuo kod br:
4. odgovorio sam ti na tvoje prvo i drugo postavljeno pitanje

da ne misliš kako sam se zaletio pa ispravljao. jednostavno kod manje bitnog postavljenog nisam dobro napisao.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000